BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > Sezon 14

Sezon 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
159004.106 in reply to 159004.79
Date: 10/11/2010 6:40:27 PM
Star Starachowice
II.4
Overall Posts Rated:
5555
Ciekawe, co będzie, jak mi Durcu podbiją :))



jak to co Banan;-)
też się obawiam bo Libermana będę puszczał;-)

This Post:
00
159004.107 in reply to 159004.92
Date: 10/12/2010 2:09:09 AM
Overall Posts Rated:
145145
Jeśli jesteś niewinny...

Sebastian, przestań, o niewinności nie ma tu mowy. Transfer to tylko pewien element układanki.

From: Khazaad

This Post:
00
159004.108 in reply to 159004.96
Date: 10/12/2010 2:14:04 AM
Overall Posts Rated:
145145
jak obejrzałem ten klubik który to ode mnie wziął to po pierwsze, jest tam zawodnik o którym kiedyś rozmawiałem z sokolim okiem na forum i którego chciałem kupić ale nie było mnie stać jak był na LT, więc
1 musiałbym być idiotą by gadać publicznie o swoim drugim klubie
2 ten klub wykonał 2 transfery przez 2 sezony - musiałbym być idiota by nie wykonać wcześniej z 10
3 gdybym chciał przelać kasę - sprzedałbym tą gwiazdę z tamtego klubu (świetny młody historyk) miał większą kasę i kupiłbym od siebie jakieś silnego zawodnika z większa przebitką tak żeby nie było podejrzeń
4 no i przede wszystkim zrobiłbym to pod koniec zeszłego sezonu bo walczyłem o życie a przez cały sezon nie udało mi się sprzedać żadnego zawodnika choć próbowałem długo i wszyscy to na pewno widzieliście

tyle logika która w każdym śledztwie powinna być podstawą...

tyle w tym wszystkim sensu że powinienem zgłosić ten transfer, ale w tej grze sprzedać kogoś drogo to cały sens tej gry :)
udało się sprzedać zawodnika z potencjałem rezerwowy za 1,5 bańki więc i supergwiazdę się udało i spróbowało :)

tak w ogóle na pewno chodzi o ten transfer?
z tego co wiem to wtedy idą kary pieniężne, może ja coś innego przeskrobałem o czym nie wiem?

Bzdura. W tym co tu napisałeś nie ma bodajże ani jednego prawdziwego zdania. Wciskasz ludziom kit o transferze, kiedy dobrze wiesz, że dostałeś karę za coś znacznie grubszego. Tu nie ma mowy o żadnym śledztwie. A logika jest jedna - darkonza złamał reguły gry kierując kilkoma klubami. Żaden GM ani BB'ek nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Co więcej może powiesz od razu wszystkim, że próbowałeś już założyć nowy klub, a może i założyłeś, co wcale by mnie nie zdziwiło.

Czytając to wszystko doszedłem do wniosku, że ten który wcisnął magiczny przycisk miał rację i bardzo dobrze, że zagrał od razu tak ostro. Bo jakoś skruchy w Twoim głosie nie wyczuwam.
Sam pokazujesz przykład Edwarda - wtedy zrobiłeś to samo, przeczekałeś i zagrałeś identycznie, a gadanie o tym miało być przykrywką. Proste i logiczne. Żałuję tylko, że wyszło to tak późno, bo zająłeś w drugiej lidze miejsce jakiemuś innemu menadżerowi.

This Post:
00
159004.109 in reply to 159004.108
Date: 10/12/2010 2:36:20 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Dlatego po tej niewinności były 3 kropki :) Wiem, że bez pewności nikt nie zamknąłby tego klubu. Nie pozostaje więc nic innego jak pogodzić się z tą decyzją.

From: zamek9

This Post:
00
159004.110 in reply to 159004.108
Date: 10/12/2010 3:00:06 AM
Overall Posts Rated:
5656

Bzdura. W tym co tu napisałeś nie ma bodajże ani jednego prawdziwego zdania. Wciskasz ludziom kit o transferze, kiedy dobrze wiesz, że dostałeś karę za coś znacznie grubszego.

Nigdy za nic nie dostałem żadnej kary w BB...


Tu nie ma mowy o żadnym śledztwie. A logika jest jedna - darkonza złamał reguły gry kierując kilkoma klubami. Żaden GM ani BB'ek nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Co więcej może powiesz od razu wszystkim, że próbowałeś już założyć nowy klub, a może i założyłeś, co wcale by mnie nie zdziwiło.

Próbowałem po to by podyskutować o tym na forum, ale jak przeczytałem zasady które kierują banem to od razu poinformowałem o tym że już zgłosiłem klub i że to był błąd - więc tu jestem czysty?


Czytając to wszystko doszedłem do wniosku, że ten który wcisnął magiczny przycisk miał rację i bardzo dobrze, że zagrał od razu tak ostro. Bo jakoś skruchy w Twoim głosie nie wyczuwam.

Totalny wstyd, chciałem się wygadac a zamieniło sie w to w co sie zawsze zamienia.


Sam pokazujesz przykład Edwarda - wtedy zrobiłeś to samo, przeczekałeś i zagrałeś identycznie, a gadanie o tym miało być przykrywką. Proste i logiczne. Żałuję tylko, że wyszło to tak późno, bo zająłeś w drugiej lidze miejsce jakiemuś innemu menadżerowi.

Jeśli zamkneliście klub temu biednemu niemcowi (który dośc aktywnie gra to to jest szaleństwo)
Edward został wystawiony za 0,95mln a ten niemiec licytował go z kimś na zmianę (też obcokrajowiec) do 1,5mln to możecie sprawdzić - więc tam musiałbym użyć dwóch klubów z zagranicy i pewnie logować się z dwóch różnych miejsc świata...(to tez tak w temacie mojej pamięci która dziwiła Hawkeyeda)
Khazaad - Sprawdź dokładnie tego niemca i powiesz że klub jest czysty i transfer był czysty
No i czemu jest tak dziwnie że jak się kogoś sprzeda drogo to dym a jak się straci to cisza?
Vaibhav Das (11994346) - sprzedany za 138 kilo a 18 dni później poszedł za 450k (od tego czasu nigdy nie wystawiałem wartościowych zawodników za niską cene do licytacji...

Na koniec odpowiedzi na zarzuty Hawkeyeda opowiem jeszcze jedna historyjkę...
Załóżmy że to Pan się przestraszył poziomu ligi a nie ja i to Pan postanowił działać.
Poczekał Pan na odpowiedni moment i ze swojego drugiego klubu zalicytował pan wysoko zawodnika, w Ducrocq Pan nie mógł bo skąd wziąć 22mln? ale na kogoś innego starczyło...
szybki raport do GM-ów, chwila czekania i juz jesteśmy jedną pozycje wyżej w konfie, morderstwo doskonałe, w białych rekawiczkach
I teraz tak:
to się stało po Pana przybyciu do ligi.
Zakładam że również Pan raportował transfer.
No i skąd Pan wie że tamten klubik jest do zarabiania? W jaki sposób Pan to poznał, ja w ogóle tego nie widze, normalnie 12 graczy, klub nie sprzedaje tylko musi zwalniać zawodników (cóż za strata kasy) - a Pan wie że jest od zarabiania.....
Trzyma sie kupy ta historyjka bardziej niż inne
Są w tej grze możliwości eliminowania przeciwników o których się filozofom nie śniło :)

Oczywiście to tylko zmyślona historyjka, niech ktoś pomyśli że coś takiego kiedykolwiek mogło mieć miejsce!

No spadam, bo jak zawsze wybucha wojna, może i dobrze, bo tak czuło sie tylko wstyd, a jak człowiek się wygadał to nawet mimo wojny jest lżej.
No to się żegnam, pozdrawiam i bez urazy




From: jckpl

This Post:
00
159004.111 in reply to 159004.110
Date: 10/12/2010 3:25:17 AM
Star Starachowice
II.4
Overall Posts Rated:
5555
powiem ci szczerze, że jak spojrzałem na ten transfer to się lekko zdziwiłem
skąd za supergwiazdę z tak niską pensją dostałeś taką kasę, a jak spojrzałem na wiek to już w ogóle się wkurzyłem,

bo ja nie mogę dostać za mojego wytrenowanego Libermana takiej kasy - a wystawiam go już sezon, a ty za przestarzałego juniora z średnim potencjałem i jeszcze niską pensją wziąłeś tyle kasy,

jakiś czas temu kupowałem polaka supergwiazdę do treningu, nawet przebijałem się o niego z Kogutami
zapłaciłem nieco ponad 500 tys za 18l z sporo wyższą pensją.

From: zamek9

This Post:
00
159004.112 in reply to 159004.111
Date: 10/12/2010 3:37:19 AM
Overall Posts Rated:
5656
nie patrz tylko na pensję
u obwodowych często jest ona zmyłką poprzez zbiórki, lepszy zawodnik potrafi zarabiać 3,5tys a gorszy 4,5tys bo ma po prostu zbiórki a dziurę w podaniach
a ten miał całą górę około przeciętnej, bez żadnej dziury, ale fakt faktem oczywiście że tyle nie był wart
czasem też jest tak że pensja jest taka sama, zbiórki takie same a np. jeden zawodnik ma podania porządne a drugi ma okropne i dopiero jak mu z tych okropnych na porządne wyciągniesz to dopiero wtedy zacznie rosnąc pensja wczesniej nie...wcześniej jest taka sama
jak już moi trafia na LT polecam do obejrzenia i kupienia Magrina - suma skilli 92 chyba, dośc wysokie zbiórki a pensja dośc niska
no i wszystkim polecam aismontasa, on jest tuż przed skokiem na każdej z 6 górnych pozycji chyba
no i Folcras nawet dla najlepszych idealny rezerwowy SF - bardzo tani przez brak zbiórki a skille solidne...

jeszcze co do pensji młodych...w drafcie jak się szuka obwodowego należy szukac takiego który zagrał dobrze ale nic nie zbierał - duża szansa że jego pensja wynika ze skilli obwodowych a nie z tego że ma np. dziurę w obronie i porządną zbiórkę :)

p.s. przestańcie mi odpisywać bo nie umiem przestac i będę bez sensu na każdy post odpisywał dopóki brat mnie nie wywali ze swojego konta...


From: piotras

This Post:
00
159004.113 in reply to 159004.110
Date: 10/12/2010 3:37:32 AM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
Łoooo, ale dym!! Nie ma co się tłumaczyć, zrób sobie wakacje od BB i zacznij przygodę od nowa, tym razem już uczciwie. Pozdrawiam i nie wkopuj już brata! :)

From: zamek9

This Post:
00
159004.114 in reply to 159004.113
Date: 10/12/2010 3:42:54 AM
Overall Posts Rated:
5656
No super, a do tej pory ciągle oszukiwałem...przywlekłem się do tej drugiej ligi bez żadnych ostrzeżeń, a oskarżanie mnie teraz o transfer niemca który był moim najlepszym transferem to już w ogóle mnie załamuje, pokazałem go tylko dlatego że zdarzaja się dziwniejsze transfery - na pewno czyste bo nie mozna licytować z zagranicy z kilku kont

Się pochwalę na koniec - taki jestem :)

http://forum.ballersunited.org/showpost.php?p=50008&postcount=9

w tej grze się nie da oszukiwać bo nie kupuje sie zawodników między klubami :)
to zaleta, ale silnik gry fatalny (no dla mnie zrozumiały) powoduje kosmiczne wyniki najlepszych drużyn

miałem być mistrzem BB Best... tu dostałem bana a tam odpadłem tym razem w ćwierćfinale - fatalny sezon...


Last edited by zamek9 at 10/12/2010 4:20:40 AM

This Post:
00
159004.115 in reply to 159004.114
Date: 10/12/2010 4:52:19 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Fajna NIEMIECKA gierka...

Można wiedzieć z jakiego miasta jesteś? I czy daleko nie masz do niemieckiej kawiarenki internetowej albo HotSpotu jakiegoś? Bo jak ze Stargardu to całe 30 km. I jak znam życie to ten "jakiś" Niemiec co się licytował to też pewnie z "jakimś" Niemcem...

Ps. że też Ci się chciało???

Last edited by tomek de Mello_ELIT at 10/12/2010 4:59:22 AM

This Post:
00
159004.116 in reply to 159004.115
Date: 10/12/2010 5:06:26 AM
Overall Posts Rated:
5656

Można wiedzieć z jakiego miasta jesteś?


Tomku, to pytanie nie było zbyt inteligentne :) ale masz rację jestem blisko niemieckiej granicy, tyle tylko że jeśli tamten klub Hamn Indians, nie został zbanowany, albo został a ban zostanie zdjęty to rozumiem że przeprosisz?


I czy daleko nie masz do niemieckiej kawiarenki internetowej albo HotSpotu jakiegoś?


do niemieckiej to tak z 1,5 godziny jazdy samochodem
Cały problem w tym że jest takie miasto jak Hamm w niemczech, jest blisko Dortmundu, a to jest juz bardzo daleko.
Podejrzewam że ktos kto ma tą nazwę miasta w nazwie loguje sie w tym mieście, co GM-y sprawdzą pewnie bo rozumiem że jak koleś został zbanowany to się wkurzy :)

A Edward jak mówiłem był licytowany nie tylko przez ten zespół co go kupił, ale jeszcze przez conajmniej jedną druzyne z innej częsci świata, byłoby mi cięzko zalogować się pod dortmundem a zaraz później np w Bułgarii... to wszystko może sprawdzić każdy GM któremu się zechce, poproś o tojeśli Cię ciekawi bo mi nie wypada


p.s. sorry ale zaczynam wpadać w histerię, ten klub Hamm Indians (26407) to gra w BB od trzeciego sezonu!
mój klub jest w BB od sezonu numer 9, tak więc sorry ale to już jest paranoja...założyłem klub w niemczech w sezonie 3, po to by założyć w Polsce w sezonie 9 i przelać sobie do niego 1,5 miliona - rewelacyjny plan...

Last edited by zamek9 at 10/12/2010 5:15:45 AM

Advertisement