BuzzerBeater Forums

Srbija - III.8 > sezona 19

sezona 19

Set priority
Show messages by
This Post:
11
209414.11 in reply to 209414.8
Date: 2/14/2012 11:12:35 AM
Overall Posts Rated:
55
Ja sam hteo nesto da napisem,al sta reci posle ovakvog posta,osim svaka cast.Stekao sam u jednom trenutku utisak da ne samo da znas te podatke nego i kako ce se liga odvijati kolo po kolo ko ce igrati koju taktiku i sve tako redom,tako da treba da napises ko ce biti u finalu,nemoj nam otkriti pobednika tog duela,i najzad ne znam kako uopste igras ovu igricu kako ti je zanimljivo kad sve znas unapred:)
Posle ove uvodne sale,zelim da se zahvalim i na lepom misljenju koje imas o mojoj ekipi,i samo nastavi sa ovakvim postovima,jer ako igramo ovu igru a nenaucimo nista onda je to gubljenje vremena,a sa vise takvih kao ti mozda naucimo i da vodimo prave ekipe:)
pozdrav,srecni i samo nastavi ovako.

This Post:
22
209414.12 in reply to 209414.11
Date: 2/14/2012 6:15:04 PM
Overall Posts Rated:
590590
Moram da priznam da ste me pomalo iznenadili sa ovim hvalospevima Hvala vam!
Drugo kolo, rezultati u crvenoj grupi ocekivani. Definitivno NS Thunder najlosija ekipa u grupi. Gandza odigrao jos jednu dobru utakmicu, vidi se da je takticki potkovan i da je dobro procenio dobre i lose strane svoje ekipe. Jagoda mora da dovede jos jednog dobrog igraca i da vrati Roncevica na pleja, inace...Tesko ce i do petog mesta. Kolega Hell ponovo u starom sjaju, za njega se ne brinem Ocekivao sam tesku utakmicu protiv Jaguara, posluzio me je sut pa deluje ubedljivo. Definitivno su bolji nego prethodne sezone, nadskakali su me iako sam stavio akcenat na skok igru. Patriote i Gruja u okviru ocekivanja, mada tu ocekujem promene u sastavima. Gruji fali igrac pod kosem.
Plava grupa: jedino me je donekle iznenadio ubedljiv poraz Serious-a kod kuce. Vidim da je igrao opusteno i da ga sut nije sluzio, verujem da ce vec u narednom kolu biti mnogo bolji. Novajlija Del je opravdao moj komentar da je najozbiljniji od novajlija u ovoj grupi. Primer dobro izbalansiranog tima. Ubedljivoj pobedi dosta je doprinela i situacija u Largu: 3 igraca na Transfer listi. I za kraj, moj omiljeni sastav (Wojvodina) ostvario je vaznu pobedu u gostima uz odlicnu partiju sjajnog Cuka))Toliko od mene, ceka nas Kup. Nadam se da ce jos neko dati detaljniju analizu ili bar predstaviti neke svoje planove i ambicije. Meni se cini da je ovako zanimljivije!

Last edited by Zvone Kralj at 2/14/2012 6:16:28 PM

This Post:
22
209414.13 in reply to 209414.12
Date: 2/15/2012 10:05:30 AM
Overall Posts Rated:
55
]Sve hvalospeve si i zasluzio.
Slozio bih se sa tobom sto se tice crvene grupe.
Gandza-Gruja-odlicno postavljena taktika kod obojice rivala,znaju svoje dobre i lose strane,medjutim znatno jaca centarska linija je napravila razliku i ispostavice se da nije dovoljno postaviti taktiku treba i imati igrace.Jedan je igrao spolja,drugi unutra i razlika u linijama je bila drasticna te ocekivana pobeda Gandze.Gruja je znao gde treba da napada,ali nije imao igrace,kao sto je znao i gde da brani ali opet fali kadar za to,a odgovor je bio jasan sa gandzine strane,jos jedna odlicna utakmica uz odlican procenat suta.
Patriote-Thunder-evidentana razlika u klasi igraca,mislim da nsu treba hitno menjanje kadrovske politike,ako zeli nesto da napravi jer 26 ovakvih igraca vodi samo u stecaj,mala hala i samo 2 transfera za skoro dve sezone na buzzeru.Te apel za hundera da uradi nesto kako bi mu bilo bolje.
Hell-Jagode-promasena odbrana i losiji igraci na tim pozicijama doveli su do ovog poraza jagode.Uz to i katastrofalan procenat suta.Pod hitno treba promeniti sastav i uz roncevica i napraviti malo kompaktniji sastav jer ipak je ovo treca liga.Za hela pohvala za taktiku,ali realno ima igrace za bilo kakvu taktiku,a uz ovaj procenat suta pobeda je bila ubedjiva.Da me ne bi neko pogresno shvatio mislim da bi pobedio u bilo kom slucaju jer ima respektabilniji sastav.
Dorcol-Jaguari-Procitani napadi obe ekipe,s tim sto je jaguar isao na ekstremnu odbranu kretanja koja moze da ima i propuste sto je i dovelo do poraza,jer iako je igrao presing ima vise izgubljenih lopti,i naravno diorcol vise asistencija,sto ce reci da nisu odigrali odbranu kako treba.Dobio ga je u skokovima al samo zato sto mu je prva petorka igrala vise minuta,tj.tek kad je igrala druga petorka pojavila se ta razlika u skokovima u napadu.Uz odlican procenat suta ubedljiva pobeda,iako mislim da to nije realan odnos snaga i da jaguar uz jedno,ali pravo pojacanje moze biti zaista konkurentan.
Sve u svemu ocekivani rezultati grupe koja je u ovom trenutku daleko jaca od plave grupe.
Del-Largo-jako cudna utakmica,uspeo je da nadskace larga sa kc koji ima platu 5k i da njegov centar ima 5 skokova i 58k.uz to od 15 faulova 11 je bilo u sutu,katastrofalna bacanja(?)losiji skok(?),mozda nije trebala da ide ova taktika sa hinicem i svolosom u prvoj postavi,ali u svakom slucaju i to se desava,ali cestitke delu.
Wojvodina-Buducnost-domaci teren,pogodjena odbrana,pogodjen napad,veci entuzijazam(prvu utakmicu igrao na tie)i poraz.Veci broj pogodjenih bacanja i pobeda.Steta za ratare,bolji sut za dva vise asistencija vise skokova,uz to nesrecnih 14 suteva za tri kad igras na centre a odbrana je 32(?)i izgubis zbog bacanja.Bolan poraz.
Vektra-ST-mozda neobjektivno al tako je kako je.domaci teren,bolji entuzijazam, pogodjena odbrana,bolji rejtinzi,jedan na jedan bolji pojedinci i poraz od 16 razlike.Veci broj asistencija vektre sto je ok kad igras protiv 32 i manji broj izgubljenih zbog toga sto i inace gubim mnogo lopti(?).Ali u svakom porazu se neko od mojih najboljih igraca proslavi brosli put je bio hani sa sutom od 0/12,a sad ovaj madjar za 3 poena 1/15 ,a cuva ga 3 puta jeftiniji igrac,izgleda da su dosli kod mene da naprave negativne rekorde.Ali to je igra guramo dalje,nego me malo nervira kad ovako gubim utakmice da je 150-134 rekao bih ok dao sam svoje al je on dao 150poena sta da se radi.
Idemo dalje u kup jer se prosle sezone pokazao kao mnogo bitan za entuzijazam tuna je dosao u 64 i imao mnogo bolji ent od svih i otisao dalje.pozdrav

Last edited by Vladislav at 2/15/2012 10:08:12 AM

This Post:
00
209414.14 in reply to 209414.8
Date: 2/15/2012 1:06:30 PM
Overall Posts Rated:
11
prike da ti kazem ja tebi nesto,svaka ti cast na ovoliko pisanje ali ja ove godine nameravam da igram finale,jedino me moze zaustaviti neka povreda

This Post:
00
209414.15 in reply to 209414.14
Date: 2/15/2012 8:19:17 PM
Overall Posts Rated:
590590
To je sasvim u redu. Sto se mene tice, podrzavam te skroz. Ja sam samo izrekao svoju procenu, i dalje stojim iza toga da tim koji od 10 igraca ima 6 bekova i 3 centra nije bas najsjanije selektiran. Naravno, ti imas svoju taktiku i moja zelja je bila samo da dam kracu analizu svih ucesnika i da ukljucim sto vise ljudi u korespodenciju. Rezultati u prva dva kola su na tvojoj strani i zaista ti zelim da nastavis u istom ritmu. Cinjenica je da je plava grupa slabija i verujem da ce ove sezone prvak doci iz crvene polovine. Pre svega mi je drago sto si se ukljucio na forum, nadam se da necemo biti uskraceni za tvoje postove u narednom periodu.
Drago mi je sto je kolega iz Serious-a dao iscrpnu analizu drugog kola, bilo bi sjajno kada bi se jos takmicara ukljucilo i kada bi svi izneli svoja zapazanja po bilo kom osnovu. Dakle, sta mislite ko su favoriti, autsajderi, dajte neke planove, predloge za trening, za taktiku, prognozirajte rezultate... Bilo sta sto moze da ucini forum interesantnijim. Uostalom, tako cemo zajedno brze napredovati i bicemo konkurentniji kad se popnemo rang vise.
Evo, ja cu da iznesem jednu svoju impresiju: Mirjan Batak, krilni igrac, momak koji je svoje prve profesinalne korake napravio u Dorcolu, koga sam trenirao od prvog dana, izborio se za poziv u nacionalni tim Srbije i ucino nas ponosnim)) S obzirom na visinu (188cm) trenirao sam mu iskljucivo spoljne skilove i ovaj poziv govori da nisam pogresio. Na ovogodisnjem draftu dobio sam jos jedno krilo koje je kandidat za reprezentaciju U21, Orbovic, visina (203cm), treniracu mu pretezno unutrasnje skilove. Videcemo sta ce biti za par sezona ;)
Pozdrav svima i ziveli!!!

Last edited by Zvone Kralj at 2/15/2012 8:21:06 PM

This Post:
11
209414.16 in reply to 209414.15
Date: 2/16/2012 6:07:34 AM
Overall Posts Rated:
77
E aj sada malo ja :D

Sto se tice jacina grupa za sada je moja tj crvena dosta jaca , mada ne mora to nista da zanaci treba sacekati kraj sezone, povrede, i naravno pojacanja! E sada malo da se osvrnem na ova dva kola sto su prosla:

Plava:
KK Vectra dve dobijene utakmice na pocetku prva protiv KK Buducnost Ratari vs. KK Vectra 76 - 124 dobijena mislim da nema potrebe komentarisati ovu tekmu posto je Vectra totalni favorit sto je i dokazao, druga tekma takodje dobijena protiv KK Vectra vs. SeriousTeam 98 - 82 kvalitet tima na strani ST i to dosta al stavljeno na opusteno i desava se isto kao ja protiv Gandza Team izgubljena utakmica! "Vectra sto se tice tvog pucanja na to finale mislim da si ti jos slab za to moja procena max 4 u grupi,sema ko ne dovedes neka 2 ili 3 pojacanja a mislim da nemas para za to" u svakom slucaju zelim ti sve najbolje u nastavku ....

Wojvodina ima finu ekipicu ima igrace na svim pozicijama sa solidnim platama oko 20k, i ima takodje 2-0. Wojvodina vs. KK Buducnost Ratari 95 - 92 utakmica koja je veoma cudna kada se statistika gleda.. http://www.buzzerbeater.com/team/100750/players.aspx odbranbena taktika od strane Wojvodine promasena, odigrana na opusteno sa strane od strane Wojvodine, ocene nijedna preko 10, al opet dobijena tekma :D , uzimajuci u obzir da su po igrackom kadru slicne ekipe :D dolazimo do zakljucka da su Ratari imali losu srecu jako :D. druga utakmica protiv del-basket vs. Wojvodina 97 - 117 dobro odradjena odbrana , iskoriscen domaci teren i na kraju ubedljiva pobeda! "mislim da W ima tim za ulazak u PO koliko moze da dogura ce da vidimo".

Nepoznati Vandali jedna utakmica dobijena sa 25-0 koju necu komentarisati i jedna izgubljena Nepoznati Vandali vs. KK Largo 77 - 88 kao sto je vec receno Largo ima zavidnu centarsku liniju pogotovo unutrasnju odbranu koja je napravila prevagu na ovoj tekim, jos da dodamo i opustena igra NV. "NV u igrackom kadru fali jedno solidno K, i jedan B ostalo je sve manje ise ok! mogao bi se naci u finalu Plave konferencije ako odradi par prepravki sa igracima do kraja sezone" + ima dobru arenu samo je precerao sa cenama :D probaj da nadjes PR sa vecim lvl i manjom platom da proba da izvuces malo vise para :D

SeriousTeam po mom misljenju najgora ekipa ne samo u plavoj grupi nego u celoj ligi i nema sanse nista osim da ispadne i to direktno u V :DDDD , salim se ja naravno :D.. aj sada ozbiljno: opet ovu tekmu 25-0 necu komentarisati , tako da imamo samo KK Vectra vs. SeriousTeam 98 - 82 koju sam vec komentarisao tako da cu da malo istrtljam o ST :D
1. Jako mala arena "pod hitno povecati i manje cene staviti :D" 2. tri mlada igraca sa dobrim potencijalom i platama za 18godina + stavljenje 2 glavna igraca na prodaju navode me da razmisljam da je ST odustao od ulaska u visi rang i plan mu je da opstane u III.8 ili mozda ja gresim i ima keca u rukavu :D uglavnom sa srecom sa treniracima, ako ih istrpis jedno 3 sezone ubijace :D

del-basket susterao sam se sa ovom ekipom u 2 navrata u 15 i 16 sezoni i skor je 3-3 , jedva cekam susret sa njim da vidim koliko sam se popravio i dal sam se popravio :D . del-basket vs. Wojvodina 97 - 117 vec komentarisao tako da cu odmah da predjem na KK Largo vs. del-basket 85 - 106 prevagnuo domaci teren i dobar odabir Del-a da stavi m2m odbranu i tako neutralise oba Largova napada, kao i dobar odabir napada protiv Larga koji je tanak na spoljnoj pozicijama :D. "sto se tice pozicije na kraju 4-5 mesto tipujem :D i jedva cekam susret :D".

KK Largo jos cu ovaj tim da prokomentarisem iz ove grupe :D, Centarska linija veoma jaka, nedostatak igraca na K poziciji, potreban iskusan igrac na pociji B i P. Vidim da su neki spoljni igraci na TL pa cenim da ce biti izmena u timu i pojacanja i pucanje na najvisu poziciju i osvajanje plave grupe mj favorit :D mada ovo ce sve da se desi ako uspe ta pojacanja da dovede

This Post:
00
209414.17 in reply to 209414.16
Date: 2/16/2012 7:02:44 AM
Overall Posts Rated:
77
Sada moja grupica :D

Crvena:
Dorcolac: moj omiljeni protivnik :D 2-0 skor, obe utakmice dobijene sa velikom razlikom, sto i potvrdjuje njgovu zelju za ulaskom u visi rang!Dorćol vs. NS Thunder 101 - 59 ocekivana pobeda Dorcolca protiv jednog od najslabijih ekipa u III.8 drugaciji zavrsetak ove utakmice i nije bio moguc :D, druga utakmica Walliexau Jaguars vs. Dorćol 100 - 130 dobro odradjena priprema za za tekmu taktike sve dobro postavljeno i naravno +30 :D. "kao i uvek fino iskautiran tim na svim pozicijama e sada dal ce biti ishod protiv mene isiti ko prosle godine videcemo + dolazak u grupu Gandza Team i njegovog superstar-a Zivana, pomrsiti zelje i nadanja za ulazak u visi rang videcemo".

Gandza Team veoma iskusna ekipa od 11 sezone se, a sada i vidim da je i Dorcolac od 8 sezone u BB svetu sto dobodi do velikog iskustva u igranju , a stime i 2 tima koja se najvise plasim da ce mi pomutiti planove :D .. GT gradi svoju igru oko Zivana sto je sasvim ocekivano :D prva utakmica protiv mene i ujedno njegova prva pobeda u III.8 sam vec komentarisao tako da se necu ponavljati , druga pobeda je Gandza Team vs. KK Crni Gruja 120 - 105, ma koliko se CG trudo i dobro doradio taktike i sve jednostavno njegov igracki kadar nije dorastao GT, pa je poraz od 15 razlike sasvim pristojan :D. "prva postava popunjena na svim pozicijama uz fantasticnog Živana Vučićevića, dok su izmene slabe..u anstavku ce se pokazati koliko ce ostali moci da izguraju jace utakmice kada se zahujta sezona i dal ce biti pojacanja u njegovom timu do kraja! jedan od pretendenata za titulu, sto je i dokazao sto me je otresao na otvaranju sezone"

Hell riders ovaj ekipa.. op to sam ja :D necu sebe komentarisati to ostavljam vama , tj jako bih i zeleo i ovleo da mi dobrao iskautirate tim da vidim sta su mi mane, mozda sam slep pored ociju :D

KK Crvene Patriote ekipa sacuvana od prosle sezone! .. prva tekma i jos jedno od iznenadjenja na startu sezone u grupi je KK Crvene Patriote vs. Nesm ja bral jagode 87 - 103 igracki potencijal i snaga na strani CP ali po meni pogresno stavljen napad , dovelo do ovog poraza. Druga tekma NS Thunder vs. KK Crvene Patriote 62 - 112 sav bes iskaljen na slabasnom protivniku kao sto sam vec ranije rekao :D. "uz dovodjenje kvalitetnog igraca na K poziciji mogao bi da oteza Dorcolcu ulazak u visi rang i naravno zakomplikuje i oteza kao i ucini zabavnijom Crvenom grupom :D, dok se to ne desi mislim da dalje od 4-5 mesta nece moci"

Walliexau Jaguars prva utakmica KK Crni Gruja vs. Walliexau Jaguars 94 - 121 iskoriscen pun potencijala svojih centara i na kraju ubedljiva protiv Grujice koji je opet uradio sve sto je u njegovoj moci ali jednostavno slab igracki kadar. Druga tekma Walliexau Jaguars vs. Dorćol 100 - 130 vec komentarisana. "lose iskautirani igraci sve sami centri moja prognoza 5to mesto ili borba za opstanak , naravno koja ce da bude pozitivna s obzirom na protivnike iz druge grupe"

Nesm ja bral jagode Pirocanac koliko me ne vara secanje kada smo kuckali odakle je :D ima solidnu ekipicu sto je i dokazao sa uvodnom tekmom protiv KK Crvene Patriote vs. Nesm ja bral jagode 87 - 103 koja ima komentar gore, druga utakmica protiv mene Nesm ja bral jagode vs. Hell riders 42 - 98 samo cu reci promasena zona , kao i totalno zaustavljen najbolji igrac Roncevic:DDD "ako dovedes Roncevicu , malo bolju podrsku i vratis ga na staru poziciju mogao mogao bi se nadati necemu inace ovako cvonjak :D"

KK Crni Gruja 0-2 skor obe tekme dobro odradjen skaut protivnika , al izgubljene sa velikom razlikom dovode do toga da moras da se pojacas sa bar 2 igraca ako hoces da lakse dises i da se ne vratis u IV :D

toliko od mene :D za sada :D





This Post:
00
209414.18 in reply to 209414.17
Date: 2/16/2012 1:06:00 PM
Overall Posts Rated:
590590
Svaka cast i za kolegu Hell-a Prvo da mu se zahvalim sto kod njega imam status omiljenog protivnika, nadam se da cu ove sezone da ga isprasim par puta i da cu mu se revansirati za proteklu sezonu Ali moram i da ga ispravim, nisam u BB svetu od osme vec od devete sezone. Prikljucio sam se tek par utakmica pre kraja regularnog dela te sezone
Cini mi se da forum Lige III.8 izrasta u mesto za ozbiljnu prepisku i neizmerno mi je drago zbog toga. Ima dosta iskusnih menadzera (osim NS Thunder-a svi ostali imaju minimum sest sezona iskustva), vidi se i zelja za nadmetanjem, tako da verujem da ce ova sezona biti izuzetno zanimljiva. Ipak je interesantnije kad postoji neko rivalstvo i takmicarski duh.
Pogledao sam moju Kup utakmicu, sve ide po planu. Cak me je prijatno iznenadio jedan mladi igrac koga sam kupio pre par dana. Nadam se da su i svi ostali imali uspesan nastup u Kup takmicenju danas.
Pozdrav!

This Post:
00
209414.19 in reply to 209414.18
Date: 2/16/2012 3:43:20 PM
Overall Posts Rated:
77
Ja sam se u kup tekmi provukao kroz iglene usi :D a ima da izludim do ne prodam onog centra znaci cupam kosu koje inace i nemam bas :D

This Post:
00
209414.20 in reply to 209414.19
Date: 2/16/2012 4:46:38 PM
Overall Posts Rated:
590590
Video sam da je bila frka pred kraj Nego, kakva je ovo tajna kupovina pet igraca za dva dana? A rekao sam ja da ce biti problem sa Laurelisom... I jos jedna stvar, treba da te suspendujemo, nemas nijednog domaceg igraca u sastavuDD

This Post:
00
209414.21 in reply to 209414.19
Date: 2/16/2012 5:16:14 PM
Gandza Team
III.8
Overall Posts Rated:
00
Pa da se javim i ja,vidim da se svi nesto raspisali:).Odlicna liga i fenomenalni ljudi,sigurno najaktivnija liga od kad igram ovu igru.Vidim da me mnogi stavljaju u grupu favorita ali meni je cilj opstanak u ligi.Pre dve sezone ispao sam glatko iz III16 lige sa ovom ekipom,doduse bez ovog centra,tako da sam oprezan u prognozama.Inace nemam sta da krijem(osim taktike),finansijski dobro stojim iako idem u blagi nedeljni minus ali uz prosirenje hale i regulisanje cene karata bicu na pozitivnoj nuli:)Nemam nameru da se pojacavam ove sezone,zadovoljan sam ekipom.Sve nedostatke svoje ekipe pokusavam da anuliram dobrim skautingom protivnika i adekvatnom taktikom.Zelim svima srecu u nastavku sezone i da se dobro zezamo i na utakmicama i na forumu.

Last edited by Garincha at 2/17/2012 10:42:58 AM

Advertisement