BuzzerBeater Forums

BB Israel > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Eran

This Post:
44
314220.11 in reply to 314220.10
Date: 04/24/2022 02:50:08
Overall Posts Rated:
6969
אני אענה בשם עצמי
בעיקרון מבחינתי מאמן הוא שכיר חרב בקטע הזה. אם בא מאמן בסדר גודל כזה עם קבלות ומציע את עצמו לאמן בהתנדבות את הנבחרת, יש כאן הזדמנות שאולי לא תחזור (ועד היום זה באמת לא קרה). היה לנו את גל שהוא קליבר בכל קנה מידה במשחק הזה, והיה לנו מזל שהוא בא מהקהילה שלנו, אבל ברגע שגל הלך הרמה של המאמן שבא אחריו חד משמעית תהיה נמוכה יותר.
אלא אם כן, בא פתאום מאמן קליבר אחר שנוחת עלינו משום מקום ומציע את עצמו. באמת אפשר לסרב?

From: Tzachi

To: Eran
This Post:
11
314220.12 in reply to 314220.11
Date: 04/24/2022 03:35:38
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
487487
אני חושב שכן, אפשר לסרב, ונכון לסרב.
עם כל הכבוד למאמן ההוא, אני לא באמת מכיר אותו, לא יודע מי הוא.
אנחנו קהילה ישראלית מספיק גדולה וטובה, סומך על המאמנים שלנו יותר, ובטוח שמאמן ישראלי לא יוביל לתוצאות פחות טובות..

From: Ido

To: Eran
This Post:
11
314220.13 in reply to 314220.11
Date: 04/24/2022 03:55:29
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
272272
Second Team:
Raanana Farmers
ערן אתה אומנם לא חלק מהקהילה אבל הקבוצת ווטסאפ רצה כבר הרבה שנים ואין ספק שעדיף שהמאמן יהיה אחד משלנו ולא מישהו זר, קודם כל כי זה יותר כיף ואנחנו כבר מכירים אותו ועדיף להשאיר את זה בתוך הקהילה.

דבר שני, "קליבר" ממש לא בהכרח מביא תוצאות.. אם כבר הזכרת את גל אז בוא נמשיך באותו קו. הוא הגיע לגמר בי3 עם הקבוצה שלו וגם זכה באליפות העולם עם הנבחרת, שני הישגים מרשימים לכל הדעות, אבל גם הודח עונה אחרי עם אותו סגל - בסיבוב הראשון של אליפות אירופה, והפסיד 3 פעמים בטורניר ניחומים, שעל פניו היינו אמורים לזכות בו בלי הרבה בעיות (אפילו גל עצמו הכריז על זה בתחילת העונה).

This Post:
00
314220.16 in reply to 314220.9
Date: 04/24/2022 05:39:05
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40174017
Second Team:
KS Golden Grizzlies
As I see it, the manager of the NT has to train players for the NT teams. It's true that in the end the team and the NT are different functions, but I always believed that the NT manager should set examples for others. Are you intending to train players for the Israeli NT if you'll get elected? Kozlik, is it something you did in Lithuania? Alon, you didn't train anyone for the NT for quite some time, do you plan to change it soon?
Yes, I trained many NT players of different countries in my history in BB on almost all stages of theirs carrier (from 0, in the middle and also in the final stage of training). Currently because I have competitive team I rather looking for players on his final stage of training e.g. I wanted to buy Israeli player Andy Zadok and finish his training training...but purchase price was too high for me.

Mostly for training and also for training experiments I use my Utopian team. I made some training experiment concerning defensive C with Lithuanian guy (45890548), who actually lost his chance on NT many seasons ago, but after my training he helped NT in two games thanks his rebounding and defensive. His final look isn't very impressive, but experiment was successfull and I have more knowledge now how to train efficiently defensive C. My Utopian team will start new project of training defensive C from next season, so yes I could take Israeli players.

Last edited by kozlik4 at 04/24/2022 05:39:39

From: kozlik4

This Post:
22
314220.17 in reply to 314220.14
Date: 04/24/2022 06:45:46
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40174017
Second Team:
KS Golden Grizzlies
לגבי שאר השאלות שלך - אני חושב שקיימת קורלציה נמוכה ביותר בין הצלחה בקבוצה לבין הצלחה בנבחרת, המאמן של הנבחרת הסינית שהיה אלוף בי 3, נכשל ועמד על 30% תמיכה בנקודה מסויימת. אתה למשל הגעת לגמר בי 3 ואתה באמצע בניית שושלת אדירה בליגה המקומית שלנו.

Chinese guy won B3 having monster salaries (I don't remember exactly but around 1,4kk). I won B3 when nobody bet on me at the beginning of turnament with salaries 0,9kk vs 1,26kk (in the final game)

I won with Lithuania having 6 player with TSP above 150, the highest 158, while top teams have many players with TSP>160

Of course, you always need also a bit luck, but skills and experience of manager increase possibility of success without doubts. Making lottery from such wide range of many successes is completely ridiculus.

Ridiculous is also all this mythical communication. Israeli players speak in BB language, which I know perfectly so I think we will get along;-)

I will have Israelis around to me too. Whole community will function normally as it was in Lithuania. The interest of NT will be high and people will have fun when NT will win. Wins are the most important to pay users attention.

Last edited by kozlik4 at 04/24/2022 07:28:47

From: Eran

To: Ido
This Post:
22
314220.18 in reply to 314220.13
Date: 04/24/2022 08:28:46
Overall Posts Rated:
6969
אני מצטער, אבל זה לא שכנע אותי לגבי הצורך במאמן ישראלי.
יותר כיף זה נחמד (בסופו של דבר זה משחק) אבל קבוצת הווצאפ הזו היא חלק קטן מקהילה של 197 משתמשים פעילים.
כשהפעילות הקהילתית כולה מתקיימת בתוך קבוצת ווצאפ ולא בפורום שיכול לשלב את כל הקהילה בדיונים, נוצר לדעתי מצב לא בריא עבור כמות המשתמשים בקהילה הישראלית. כשמשתמש חדש רואה שהפורום מת במקום חי ותוסס, זה בהחלט מוריד מהרצון להישאר, זו ההשקפה שלי, אבל סטיתי מהנושא.

גל הביא אליפות עולם. זה לא בדיוק משהו שאפשר להגיד עליו "כן הוא הביא אליפות עולם, אבל..." זה מה שנקרא בלעז
False Equivalence,
אין שום מקום להשוות בין אליפות עולם היסטורית, לחוסר הצלחה בלקיחת טורניר ניחומים או הדחה בשלב ראשון של אליפות אירופה.
ההישג של גל הוא מה שכל משתמש בבאזר ישראל חולם לעשות כמאמן נבחרת, והוא לבדו הופך את גל למאמן המצליח ביותר בהיסטוריה של הנבחרת מאז שהיא התחילה. הוא גם המאמן הכי מצליח בליגה הישראלית מאז שהיא התחילה, לכן אין בכך שום הפתעה, יש קורלציה ברורה.

אין לי שום התנגדות למאמן ישראלי, אני אפילו ציינתי בדבריי למועמד הפולני שאני מסכים עם מי שטוען שמגיע למאמנים ישראלים שחיכו לכך הזדמנות לנסות. אני כן חושב אבל מן הצד השני, שמאמן עם היסטוריה של הצלחות, ועוד עם נבחרות בוגרות בעבר, זה משהו שבהחלט מעלה את הסיכויים להצלחות עתידיות של הנבחרת שלנו, באופן משמעותי.

Last edited by Eran at 04/24/2022 08:29:46