BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > Sezon 14

Sezon 14

Set priority
Show messages by
From: zamek9

This Post:
00
159004.112 in reply to 159004.111
Date: 10/12/2010 3:37:19 AM
Overall Posts Rated:
5656
nie patrz tylko na pensję
u obwodowych często jest ona zmyłką poprzez zbiórki, lepszy zawodnik potrafi zarabiać 3,5tys a gorszy 4,5tys bo ma po prostu zbiórki a dziurę w podaniach
a ten miał całą górę około przeciętnej, bez żadnej dziury, ale fakt faktem oczywiście że tyle nie był wart
czasem też jest tak że pensja jest taka sama, zbiórki takie same a np. jeden zawodnik ma podania porządne a drugi ma okropne i dopiero jak mu z tych okropnych na porządne wyciągniesz to dopiero wtedy zacznie rosnąc pensja wczesniej nie...wcześniej jest taka sama
jak już moi trafia na LT polecam do obejrzenia i kupienia Magrina - suma skilli 92 chyba, dośc wysokie zbiórki a pensja dośc niska
no i wszystkim polecam aismontasa, on jest tuż przed skokiem na każdej z 6 górnych pozycji chyba
no i Folcras nawet dla najlepszych idealny rezerwowy SF - bardzo tani przez brak zbiórki a skille solidne...

jeszcze co do pensji młodych...w drafcie jak się szuka obwodowego należy szukac takiego który zagrał dobrze ale nic nie zbierał - duża szansa że jego pensja wynika ze skilli obwodowych a nie z tego że ma np. dziurę w obronie i porządną zbiórkę :)

p.s. przestańcie mi odpisywać bo nie umiem przestac i będę bez sensu na każdy post odpisywał dopóki brat mnie nie wywali ze swojego konta...


From: piotras

This Post:
00
159004.113 in reply to 159004.110
Date: 10/12/2010 3:37:32 AM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
Łoooo, ale dym!! Nie ma co się tłumaczyć, zrób sobie wakacje od BB i zacznij przygodę od nowa, tym razem już uczciwie. Pozdrawiam i nie wkopuj już brata! :)

From: zamek9

This Post:
00
159004.114 in reply to 159004.113
Date: 10/12/2010 3:42:54 AM
Overall Posts Rated:
5656
No super, a do tej pory ciągle oszukiwałem...przywlekłem się do tej drugiej ligi bez żadnych ostrzeżeń, a oskarżanie mnie teraz o transfer niemca który był moim najlepszym transferem to już w ogóle mnie załamuje, pokazałem go tylko dlatego że zdarzaja się dziwniejsze transfery - na pewno czyste bo nie mozna licytować z zagranicy z kilku kont

Się pochwalę na koniec - taki jestem :)

http://forum.ballersunited.org/showpost.php?p=50008&postcount=9

w tej grze się nie da oszukiwać bo nie kupuje sie zawodników między klubami :)
to zaleta, ale silnik gry fatalny (no dla mnie zrozumiały) powoduje kosmiczne wyniki najlepszych drużyn

miałem być mistrzem BB Best... tu dostałem bana a tam odpadłem tym razem w ćwierćfinale - fatalny sezon...


Last edited by zamek9 at 10/12/2010 4:20:40 AM

This Post:
00
159004.115 in reply to 159004.114
Date: 10/12/2010 4:52:19 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Fajna NIEMIECKA gierka...

Można wiedzieć z jakiego miasta jesteś? I czy daleko nie masz do niemieckiej kawiarenki internetowej albo HotSpotu jakiegoś? Bo jak ze Stargardu to całe 30 km. I jak znam życie to ten "jakiś" Niemiec co się licytował to też pewnie z "jakimś" Niemcem...

Ps. że też Ci się chciało???

Last edited by tomek de Mello_ELIT at 10/12/2010 4:59:22 AM

This Post:
00
159004.116 in reply to 159004.115
Date: 10/12/2010 5:06:26 AM
Overall Posts Rated:
5656

Można wiedzieć z jakiego miasta jesteś?


Tomku, to pytanie nie było zbyt inteligentne :) ale masz rację jestem blisko niemieckiej granicy, tyle tylko że jeśli tamten klub Hamn Indians, nie został zbanowany, albo został a ban zostanie zdjęty to rozumiem że przeprosisz?


I czy daleko nie masz do niemieckiej kawiarenki internetowej albo HotSpotu jakiegoś?


do niemieckiej to tak z 1,5 godziny jazdy samochodem
Cały problem w tym że jest takie miasto jak Hamm w niemczech, jest blisko Dortmundu, a to jest juz bardzo daleko.
Podejrzewam że ktos kto ma tą nazwę miasta w nazwie loguje sie w tym mieście, co GM-y sprawdzą pewnie bo rozumiem że jak koleś został zbanowany to się wkurzy :)

A Edward jak mówiłem był licytowany nie tylko przez ten zespół co go kupił, ale jeszcze przez conajmniej jedną druzyne z innej częsci świata, byłoby mi cięzko zalogować się pod dortmundem a zaraz później np w Bułgarii... to wszystko może sprawdzić każdy GM któremu się zechce, poproś o tojeśli Cię ciekawi bo mi nie wypada


p.s. sorry ale zaczynam wpadać w histerię, ten klub Hamm Indians (26407) to gra w BB od trzeciego sezonu!
mój klub jest w BB od sezonu numer 9, tak więc sorry ale to już jest paranoja...założyłem klub w niemczech w sezonie 3, po to by założyć w Polsce w sezonie 9 i przelać sobie do niego 1,5 miliona - rewelacyjny plan...

Last edited by zamek9 at 10/12/2010 5:15:45 AM

This Post:
00
159004.117 in reply to 159004.116
Date: 10/12/2010 5:33:12 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Jasne, że Cię przeproszę, a jeśli sprawi Ci to radość to tym bardziej... Tylko wiesz co? Zapytam jeszcze vinnie_jones czy loguje się z Mediolanu, bo przecież jego klub nazywa się AC Milan...

Przestań już z tymi dziecinnymi argumentami, proszę Cię...

From: zamek9

This Post:
00
159004.118 in reply to 159004.108
Date: 10/12/2010 5:39:13 AM
Overall Posts Rated:
5656

Sam pokazujesz przykład Edwarda - wtedy zrobiłeś to samo, przeczekałeś i zagrałeś identycznie, a gadanie o tym miało być przykrywką. Proste i logiczne.


Khazaad - ja się domagam sprawdzenia tego klubu w niemczech, tu mi się najłatwiej obronić bo to nie jest Polski klub.
Jak mówiłem błoto sie przykleiło i tak, ale proszę Cie o sprawdzenie transferu Edwarda, nie zrobiłeś tego bo wiedziałbys że jest czysty, masz jakieś niesprawdzone informacje z drugiej ręki.

This Post:
00
159004.119 in reply to 159004.117
Date: 10/12/2010 5:41:05 AM
Overall Posts Rated:
5656
Jasne, że Cię przeproszę, a jeśli sprawi Ci to radość to tym bardziej... Tylko wiesz co? Zapytam jeszcze vinnie_jones czy loguje się z Mediolanu, bo przecież jego klub nazywa się AC Milan...


nie radośc a ulgę, nie ma nic gorszego niz nieprawdziwe oskarżenie, a z Milanem dobry przykład, masz rację za to ja moge przeprosić


Przestań już z tymi dziecinnymi argumentami, proszę Cię..


które są dziecinne, że mam swój klub w niemczech od 3 sezonu? Tomku, zastanów się!

From: Khazaad

This Post:
00
159004.120 in reply to 159004.118
Date: 10/12/2010 8:19:35 AM
Overall Posts Rated:
145145
Chyba źle się zrozumieliśmy. Pisząc o Edwardzie miałem na myśli, że zrobiłeś to samo, czyli sprzedałeś zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę (co widać po jego transferze po trzech dniach - Niemcy długo go nie trzymali), przeczekałeś i zagrałeś identycznie, znowu sprzedając zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę.

O czym więc tu dyskutować? Uznałeś, że skoro kiedyś przeszedł taki transfer, to przejdzie jeszcze raz, a nawet jak nie, to skoro wtedy kary nie dostałeś to teraz najwyżej utniemy Ci zyski. A że nie było jelenia na zawodnika, to kupiłeś go sam od siebie. I to są fakty.

From: zamek9

This Post:
00
159004.121 in reply to 159004.120
Date: 10/12/2010 8:44:42 AM
Overall Posts Rated:
5656
Chyba źle się zrozumieliśmy.

To nie my się źle zrozumieliśmy tylko wszyscy Cię źle zrozumieli, zobacz co ludzie napisali na forum, że ja jeżdże do niemiec i się tam loguję, że ten zespół Hamm Indians to mój klub i przelałem z niego do siebie kasę...błoto


Pisząc o Edwardzie miałem na myśli, że zrobiłeś to samo, czyli sprzedałeś zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę (co widać po jego transferze po trzech dniach - Niemcy długo go nie trzymali)

Ty mnie rozliczasz z tego co zrobili niemcy... a co ja moge na to wpłynąć.... tak w ogóle nie dziwi Cię ciągle wysoka kwota za jaką poszedł od niemca? prawie pół miliona za rezerwowego? to był zawodnik wyceniany na 100tys do 950tys jak go sprzedawałem - wystawiłem za 950tys - poszedł za 1,5mln - nie zgłosiłem to fakt, ale skoro dwóch sie o niego biło to czemu miałem to zgłaszać? skoro dwóch ludzi uważało że chca go za ponad bańkę?


przeczekałeś i zagrałeś identycznie, znowu sprzedając zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę.

ale ja nie rozumiem, uważasz że tak łatwo znaleźć kupca na takiego Edwarda? przecież niemiec go naprawdę kupił, a nie żaden mój drugi klub co w tym złego że liczyłem na zyski z transferów, cały swój awans w niższych ligach oparłem na kupnie i sprzedaż - kupowałem za 50tys - sprzedawałem za 200tys - czy to coś złego?
jak się cierpliwie czeka z ceną to się kupiec znajduje - no w wyższych ligach już nie, trudniej znaleźć naiwnego
zobacz na LT ilu zawodników jest wystawionych powyżej cenie rynkowej i co oni wszyscy próbują oszukiwać?
przecież gdyby nie kupowano zawodników powyżej cen rynkowych one nigdy by nie wzrosły - mogłyby tylko maleć


A że nie było jelenia na zawodnika, to kupiłeś go sam od siebie. I to są fakty.

no wychodzi że nie szukałem jelenia tylko od razu go kupiłem od siebie, nawet nie próbowałem go sprzedać komu innemu
poprzednio wpadłeś jak huragan i wyszło że ja mam wiele grzechów na sumieniu rozumiem że dziś wracamy do tego jednego? o nic innego nie jestem już oskarżony? to nic nie zmienia bo ban jest ban..
ale choć inni nie będą teraz mówić że jakimś oszustwem dostałem się do 2 ligi


This Post:
00
159004.122 in reply to 159004.120
Date: 10/12/2010 8:45:23 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Panowie takie ogłoszenie dałem na forum w watku "Kupię zawodnika":

Uwaga, uwaga!!!
Kupię zawodnika ale w przyszłym sezonie dopiero lub ewentualnie na koniec tego sezonu. Zależy mi na tym aby obecny właściciel trenował mu cały sezon ID i tylko ID. Bardzo dobrze zapłacę za tak przygotowanego zawodnika

Na dzień dzisiejszy chłopak musi mieć:
- max 20 lat,
- wzrost 1,96-2,08
- potencjał minimum wieloletnia gwiazda

Chętni zgłaszać się na BB@.

Ps. Naprawdę możecie sporo zarobić i to tylko za jeden sezon treningu! Co do ceny na pewno się dogadamy, zarobicie w jeden sezon na naprawdę wypasionego zawodnika!

Czekam na chętnych Tomek.

jakby ktoś był zainteresowany i przypadkowo ma plan w tym sezon trenować ID, to fajnie się dogadamy!

Advertisement