BuzzerBeater Forums

BB Eesti > Eesti rahvuskoondis

Eesti rahvuskoondis

Set priority
Show messages by
From: Kukoc
This Post:
22
273932.112 in reply to 273932.111
Date: 6/25/2018 6:18:08 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Võtame lohutusturniiri tsükli kokku:
Sveitsi mängu teema on juba lahatud. POG Saulep 11-15(fg),5-7(3p),27p
Seejärel tuli harjutusmäng Ecudoriga, kus plaan oligi noorematele kogemusminuteid anda. Muud saidki normaalselt mängida peale Seieri kes oskas 8 min vigastatuna pingile istuda. Kogenud mehed olid seljatagust kaitsmas. POG Saulep 13-23(fg),6-12(3p),6-6(vv),38p
Belgiaga mängus puudus täielikult loogika, vastasel oli 3 mängujuhti eri positsioonidel ja tsenter mängis mängujuhti. Mingil müstilisel idiootsel moel me kaotasime selle mängu. Belgia teise ringi ei saanud ... POG Paju 7-13(fg),1-4(3p),4s,15p
Filipiinide vastu nagu Belgiagi puhul läksime võitma kogenud pundiga. Saulepi ja Paju eestvedamisel viskasime vastase kaitse auklikuks. POG Eha 6-10(fg),14lp,12p
Harjutusmäng Bahamaga kus said kõik ilusti kogemust. Midagi erilist mainida pole. POG Eha 7-11(fg),2-2(vv),9lp,16p
Albaania vastu suurt pinget ei tekkinud, minutid jagunesid suhteliselt võrdselt. Shishkinilt kes algviisikus platsile jooksis võttis ohja üle Eha. POG Täht 8-15(fg),2-2(vv),4s,18p
Järgmiseks harjutusmatsiks astus vastu võimas Barbados. Iga veerandajaga käristati vahet, viimasel veerandajal tulistati võrk ribadeks. Selge võit. Shishkin oli eelmisest mängust nii närvis, et domineeris vastaseid üksi, Skoryukov läks selle peale pingile istuma ja päästis Olevipoja platsile rahmeldama. POG Shishkin 8-10(fg),11lp,18p
Ette oli teada, et võõrsil Horvaatia vastu võimalusi suuri pole. Entu kogumist jätkates võtsime suht maitsetu 43 punktise koslepi vastu. Arvasin taktika valesti, millest hoolimata üritasime vahet hoida talutavana. Ei õnnestunud. POG Saulep 13-35(fg),5-5(vv),6lp,32p

From: Kukoc

This Post:
44
273932.113 in reply to 273932.112
Date: 6/25/2018 6:28:39 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Playoffid:
Ukraina. Eks neil oli vormid tiba paremad ja nad olid harjunud olema pigem siiski tugevam kui nõrgem võiskond. Natuke uinutas neid eelmise hooaja jätkugrupi võit, kus meil oli ammu juba kumm tühi. Pakkusid tiba enne mängu TievsTie mängu millele ma endale omaselt ei vastanud. Imelik, et nad lootsid meie kodus võitu Tiega ja ilma arvamata, playoffis on game over kui kaotad ja oma innustuse võid selle järel potist alla lasta. VÄ ja VT koha pealt lasti palle mõnuga lendu ja tulemus 37 ja 40 punkti nendelt kohtadelt. Esimene poolaeg oli pingeline ja siis hakkas vaikselt kalduma meie kasuks. Lõpuks kindel +17 võit. POG Lill 12-23(fg),3-7(3p),4lp,7s,27p
Hispaania. Juba peale reedest treenigu updatei ma olin pettunud taaskord meeste vormis. Saan aru, et kõigil on oma võistkondadega käimas playoff push, aga no kurat suurte meeste valikust oli risud järel, Õlg taas hea vormi peal ja terve selle hooaja olnud vormiga hädas. Alles hooaja viimases faasis võtsin ta punti kaasa. Mängus pidime pulti viskama suured ääred, kelle kummagi vastupidavus päris top notch mängudes välja ei mängi. Natuke pidime sellepärast ka andma kogemust algviisikust ära. Saulep viskas välist kaitset paar vopsu allapoole just viimase trenni updatega. Mõtlesin juba, et kas kasutan teda üldse, aga hale hakkas, kuna tõenäoliselt viimane tsükkel koondises. Tagameeste valik oli vorme vaadates muidu suhteliselt lihtne. Mängu algus oli meile tiba katastroof, eriti teise veerandaja algus kus pandi veel esimese veerandaja kaotusele lisaks 7:0 spurt. Peale timeouti saadi Ilvesed rivvi ja hakkas õige madistamine peale. Suht viimaste hetkedeni oli punkt punkti mäng. 3:41 enne lõppu läksime juhtima 83-82, jõusaali velotrenasööril hoog hakkas raugema ja jälgisin aina rohkem oma telefoni. Skoryukovi vabavisetest saime skooriks veel 89-90, aga peale seda enam punkte me ei saanud. Keegi muu peale Saulepi enam visata ei saanud, kolm korda kolises kolmene vastu rõngast ja paks leedi hakkas laulma, mis tähendas meile 89-98 allajäämist Hispaaniale. Ma teadsin, et lauas me jääme rõvedalt hätta ja oleks jubedalt tahtnud paari korralikku tsentrit vormi, aga mis sa teed. Taktika arvasin osaliselt ära, oleksin teisena kiiret tempot arvanud, õnneks jätsin panemata. Vastased olid kõvast puust, oma koduväljakust ja innustuse tasemest hoolimata ei juletud Tiega tulla (mida ma väga lootsin!), mis näitab, et päris kergelt meid enam ei võeta. 7 sekundit oli järel ja ma lootsin veel Reggie Miller või Tracy McGrady tüüpi comeback winile, aga seda kahjuks ei tulnud. Nii halvasti kui täna pole me ammu kolmeseid tabanud. Iga mäng samas nii hea kaitse vastu ka pole. POG Saulep 11-25(fg),2-3(vv),7lp,6s,26p

Kokkuvõtteks: Võtsime oma, ehk Belgia vastu võiduga oleks saanud järgmissegi ringi, aga võibolla oleks mõni alumistest meid üritanud ära crunchida. Never know. Koondisega jätavad tõenäoliselt hüvasti meie viskekahur Saulep ja minu isiklik lemmik lauakaru Roht :) Mõtlesin, et ühe tsükli võiks vähemalt veel lasta kui rahvas on rahule jäänud. Nüüd kui rahvuskoondise hooaeg läbi võiks oma võistkonna mudast üles aidata :D

Ilves väsind, Ilves mullivannis!

From: Kukoc
This Post:
33
273932.114 in reply to 273932.113
Date: 7/23/2018 5:39:17 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Sõprusmängud on peetud.
Taktikaliselt valisime algfaasis enam vähem innustusega "okeaaniast" vastase. Kogusime tuumikuga kogemust ja 33+ mehed ei saanud enam mängu. Soome mängitas nelja kogemustega vanurit ja päris põhjas innustus ei olnud. Taiwani ja Lätlaste innustus oli tõenäoliselt ka kõrgem (seda näitavad kaitse ja lauapalli reitingud). Tähtis oli siiski saada meie mängijatele rohkem kogemust. Võidud oleks ka mõnusad olnud, aga pigem võtame need alagrupiturniiril.

From: Vinskaja

This Post:
11
273932.115 in reply to 273932.114
Date: 7/24/2018 8:55:29 AM
Kohmerdised
III.14
Overall Posts Rated:
4848
Minu mees pani Läti vastu meie koondise ainsa bloki :D

From: Kukoc
This Post:
11
273932.116 in reply to 273932.115
Date: 7/26/2018 4:31:57 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Vaatasin valimistulemusi ja tiba pettusin, ainult 20 hääletajat. Ajaloost jäi silma H13 valimised... Tiba eri olukord.
Noh tean, et mul on vähemalt 16 lugejat, sest Velleka sõbrad vaevalt, et loevad :D
Hoidke mehed vormis, esimese mängu lineupi valin 10-12 meest. Kui koondisesse oma poisiga pääsed, siis tuletan meelde, et kohti on 18, tasub hoida ka järgnevatel nädalatel koondiseässad vormis. Meil pole kerge alagrupp, aga edasipääsu eest võitleme jällegi nagu korralikud Ilvesed alati!
Ilves suvelaagris, hüppetrenniga Ilves katusel!

From: Mulk

This Post:
00
273932.117 in reply to 273932.116
Date: 7/28/2018 5:48:20 PM
Zapivo
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6868
Second Team:
Zapiivo
Vaatasin valimistulemusi ja tiba pettusin, ainult 20 hääletajat. Ajaloost jäi silma H13 valimised... Tiba eri olukord.

Tiba eri olukord jh, vaata termomeetrit ja kuupäeva.
Ma ikka hoian silma peal, a praegu... unus

From: Kukoc
This Post:
33
273932.118 in reply to 273932.117
Date: 9/3/2018 4:36:51 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Ma olen äärmiselt pettunud võistkonna esitustes. Eks peale viimast mängu teen siia kokkuvõtte valikturniirist, aga ma ei oodanud taaskord kaotust Belgiale. See võistkond mängib nii ebatraditsioonilist taktikat, et siga ka ei söö ja kuidagi keerutab ikka ära. Päris hea võimalus on edasi saada. Venemaa üritas Saksa vastu Belgiat teha, suht ebaõnnestunult. Olin üpriski kindel, et võidame Saksamaa ära, kaotasime ja suhteliselt kindlalt. Siis mõtlesin, et eks ma karistan siis Serbia ära, aga no polnud isegi kõige väiksemat võimalust. Back to the drawing board. Eks kogemus mängib ka ikka rolli ja meil on siin enam vähem 5 kogemusjüngrit jäänud mängijate ringist välja. Siiski oleks oodanud hoopis paremat esitust.

From: Vinskaja

This Post:
00
273932.119 in reply to 273932.118
Date: 9/4/2018 1:51:21 PM
Kohmerdised
III.14
Overall Posts Rated:
4848
Kahju jah, et pähe saime. Ma vaatasin enne Serbiaga mängu, et neil oli suurima palgaga vend vormist väljas, aga neil on vist liiga ühtlane meeskond, et sellest suurt abi oleks olnud.

This Post:
00
273932.120 in reply to 273932.119
Date: 10/29/2018 12:54:29 PM
Kohmerdised
III.14
Overall Posts Rated:
4848
Kui Taara nö päris mängudes ka nii hästi paneks kui täna, oleks juba päris hea :)

From: Kukoc

This Post:
22
273932.121 in reply to 273932.120
Date: 10/29/2018 1:25:59 PM
Overall Posts Rated:
13361336
No aga panigi su eelmises liigamängus sama hästi :) Muidugi koondises pannakse pall ilusti kätte ka ;)

From: Kukoc
This Post:
55
273932.122 in reply to 273932.121
Date: 11/3/2018 5:40:42 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Enne uue hooaja tulekut võtame eelneva kokku:
Iirimaa (33 manageri): Suhteliselt selge jõudude vahekord. Mäng kulges siiski suhteliselt tasavägiselt. Kolmanda veerandajaga otsustati mäng ära. Kurja viskekäega POG Seeder 11-16(fg),4-5(3p),3-4(vv),7s,29p
Andorra (6 manageri): Teine kindel mäng juba pisikese entueelisega. Väike libastumine teisel veerandaja, muidu selge outclass. Vastastel oli üks mees mängus, Cabanes, kelle skillid on teada tuntud heal tasemel. Üksi vankri vedamisest ei piisanud. POG Olevipoeg 10-15(fg),11lp,22p
Belgia (172 manageri): Taaskord see Belgia, jube napilt saime tappa, aga ikkagi see rikkus meie tsükli praktiliselt ära. Oleks pidanud normaliga peale minema. Ega neil ju pole halb võistkond. Ma olin liiga kindel selles, et ühe suurtest surun põlvili, tiba teisiti läks. Selle mängu võiduga oleks tõenäoliselt sillutatud tee järgmisse ringi. Eelmine kord 3-2 maaala ei aidanud, nüüd äkki oleks selle 5 punni ära hoidnud, oleks poleks ise oled. POG Ämarik 10-22(fg),6-13(3p),3-4(vv),29p
Küpros (23 manageri): Tsükli kergeim mäng. Nooremapoolne algviisik tegi kohe alguses asjad selgeks. POG Laanepõld 11-14(fg),2-2(3p),25p
Saksamaa (426 manageri): Vastane arvas tiba taktikat ja üllatavalt kindla kaotuse saime mitmelti alguses nõrkade meeskondade vastu komistanud saksamaalt. Nõrka lüli nagu vastasel polnudki, pingi pealt tuli ikka väga tasemel vendi vahetusse. Teine veerandaeg läks aia taha ja pärast seda oli ainult vastase selga ja kandu näha. Lillel läksid närvid läbi ja läks kibekiirelt 6 vea järgselt külma dussi alla. POG Eha 7-9(fg),5-6(vv),11lp,19p
Serbia (332 manageri): Vanakooli Serbia, palju kogemust ja oskusi on selles meeskonnas. Samas suht suur osa meeskonnast on ühe jalaga juba hauas(loe retired). Vormid polnud vastastel väga head ja haistsin oma võimalust. Kahjuks oli juba kahe esimese veerandaja järel seis selge. Mingit võidumaiku me siit suhu ei saa. Mingeid müstilisi reitinguid vastane välja ei joonistanud, ikkagi jäime kindlalt alla. POG Taara 10-18(fg),14lp,20p
Venemaa (300 manageri): Alati kindel vastane venemaa. Naaber kellele kunagi ei taha kaotada, ega ei kaota ka:) Belgia oli ennast nagunii juba edasi nihverdamas ja russide vastu meil midagi enam hoida polnud mõtet. Lasime purtsu kõik torust välja. Suhteliselt ilus põrandapesu vana sirp ja vasar lipuga. POG Skoryukov 7-10(fg),3-4(3p),2-2(vv),13lp,19p

Lohutusturniir algab kahe päris raske mänguga. Edukat hooaega kõigile koondise meeste võistkondadele. Hoide poisid vormis ja vorpige skille juurde.
Ilves valmistub hooajaks, Ilves Ironmannil Belgia lippu söömas (ketsupiga)!

Advertisement