BuzzerBeater Forums

BB Latvija > Sienas avīze " Latvijas BB Ķēķis"

Sienas avīze " Latvijas BB Ķēķis"

Set priority
Show messages by
This Post:
00
143200.114 in reply to 143200.113
Date: 8/4/2011 5:38:41 PM
BC kipucis
II.3
Overall Posts Rated:
642642
paskaties NT vēlēšanas - Horemhebs, Neho.. Horems.. viens un tas pats čalis.. ja ātrumā nekļūdos.. 5-to reizi izcēla NT vēlēsanas.
http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...
ši ideja arī ir viņa.. un vēl daudz dažādas.. karoč - cilvēks statistika...

From: Armiins

This Post:
00
143200.115 in reply to 143200.114
Date: 8/14/2011 4:25:42 PM
Overall Posts Rated:
231231
Šodien nointervēju vienu no,manuprāt, labākajiem menedžeriem Lv-Malij,kurš vada savu VL klubu rtfg. Viņa vienība šosezon 5 spēlēs izcīnijusi 4 uzvaras un cietusi 1 zaudējumu,tādējādi okupējot 2.vietu Lielā 8nieka konferencē aiz Broken Roses.Rtfg lielākais sasniegums ir 15 un 16.sezonā izcīnītais Latvijas kauss.intervija notiek caur bb pastu,un es izmantoju telefona internetu,tātad sapratīsiet cik lēni un grūti gāja!:D

Message deleted
Message deleted
From: Armiins

This Post:
11
143200.118 in reply to 143200.115
Date: 8/14/2011 4:36:02 PM
Overall Posts Rated:
231231
1)kā tu atradi šo spēli,un kā tu nokļuvi virslīgā?

1.Ta ka esmu krievs(tapec atvajnojiet par sliktu valodu),tad lasot kadu(neatceros kuru) krievu sporta saitu tur ari ieraudziju reklamu par to.Pameginaju un ši spele man ĻOTI iepatikas.Tagad pat reti skatos sporta raidijumus,palika galvenokart Dinamo(R) un Latvijas izlases speles.Kadeļ skatities uz svesam komandam,kad ir sava,kuru vari pats izveidot par labako pasaule.Tikt atrak VL-tas jau no pirmas dienas bija mans galvenais uzdevums.Lai to panakt man aizgaja 6 sezonas.Domaju tas ir viens no atrakajiem rezultatiem Latvijas komuna,ja ne labakais.

2)kas tev patīk bb,un kas nē?

2.Man viss šeit patik,tapec ari nespeleju neviena cita menedžera spele:DPat,kad kaut kas viena diena nepatik,cenšos ta izmainit savu komandu un pielagoties tam,lai jau otraja diena tas parvertas par plusiem . Patik,ka ikviens menedžeris var atrast šaja spele sev piemerotaku spelešanas strategiju.Ja nepatik(vai nevar) uzvaret sava liga,VL,vai pasaule tad menedžeris var koncentreties kausam,spelei ar sancensi,vai ar kadu citu komandu(likt CT).Katrs var izaudinat savai komandai(kadu grib) zvaigzni,kura var spelet pat izlase.Ja nepatik komanda var nodarboties ar izlasi:skautot,slimot par izlasi vai kļust pat par treneri.Ja kads negrib pavisam spelet var sazinaties ar citiem menedžeriem,rakstit avizi:D,vai sporta stastus forumos.Bet tieši man liekas,ka daudz labak kļust par labako komandu pasaule(ka Tukums ar Raganu),vai tikt pie kausiem spelejot EČ un PČ spelejot ta pusfinalos(U21 ar kipuci).Vai ta realaja dzive mes varam to paveikt?!

3)tu esi 2kārtējs čempions Latvijas Kausā.vai plāno šogad koncentrēties uz,nu jau varbūt 3 pēc kārtas izcīnīto titulu,vai veltīsi sevi B3,virslīgai?

3.Es reali skatos uz saviem spekiem.Lai paņemt čempi vajag izcinit majas laukumu PO,tadeļ vajag labu 2. speletaju maiņu,man tadas nav,tapec ari koncetrejos kausam.Bet ja situacja mainisies(izkritišu no kausa)-kapec neizcinit VL?!B3 pietiek ar pamatsastavu,bet tur ir citas kibeles,parak stipras tas komandas un katrs grib uzvaret,bet vienalga uzdevums šosezon tikt B3 izslegšanas stadija...

4)kurus spēlētājus tev patīk trenēt labāk-"garos" vai "mazos"?kāpēc?

4.Es uztreneju no drafta lidz izlasei tikai Bajarsu(C).Iznak,ka garos:DBet garos trenet ļoti neizdevigi:par viniem var dabut mazak naudas un viniem ļoti atri aug alga.Domaju,ka lielakai daļai patik trenet tieši mazos.Musu izlasei nepietiek tieši monstralus centrus,tapec kadam vajag uzņemties ari šo.

5)tavs ieskats komandas nākotnē?kāda tā varētu būt pēc 3 gadiem BB?

5.Gribu kļudities,bet man liekas ka mana komanda sasniedza grieztus:jaunus talantus vairs netreneju,alga speletajiem vislielaka visa VL(771k),bet vajag vel labu C,ta ka itka tikai uz leju(jau pagajošsezon man prognozeja,ka es spelešu atkal II liga).Bet kapec cilvekam vajag prats,gan jau kaut ko izdomašu:D

From: Armiins

This Post:
11
143200.119 in reply to 143200.118
Date: 8/14/2011 4:41:10 PM
Overall Posts Rated:
231231
3 provokatīvi jautājumi:D

6)kurš tavuprāt ir visperspektīvākais menedžeris VL?

6.Man patik wertol no Ilguciems Bad Dancers.Spelejot tikai no 8. sezonas viņš jau ir VL un bija pat viņas lideris kadu laiku.Ja talak ies tikpat labi viņu gaida laba nakotne.

7)kuru menedžeri BB tu vērtē visaugstāk?

7.Šeit nevaru izcelt vienu.Turix-ka pedejas 2 sezonas VL uzvaretais,kksspp-ļoti labi progresseja,bet mazliet apstajas,Tucis-daudz zina un labi komuticejas ar citiem menedžeriem,kipucis un Horems-ka labakie izlases treneri...

8)VL un Kausa čempioni šogad?

8.VL foruma ir aptauja par Virsligas čempionu,tur Broken Roses uzvareja ar lielu parakumu,piekritu.Ceru,ka kauss bus rtfg,bet pagaidam speka ziņa viņa zaude BR,varbut kaut kas mainisies...

mans pēdejais jautājums!;)

9)Tava mīļākā komanda un spēlētājs reālajā dzīve?

9.Dinamo(R) un visas Latvijas izlases!Ozo,fanoju ari par Biedriņu,bet viņam NBA neiet tik labi,ka gribetos...Pasaule-Boston Celtik ar Garnetu tagad un Čikago Bulls ar Jordanu un Pipenu pagatne...

Paldies par interviju vecīt!:)pacel VL,Kausu un B3 shogad:D

Paldies Tev par novelejumiem!Un ļoti patik,ka Tu esi tik aktivs un vari sataisit šo speli vel interesantak!Veiksmi!

ar Malij bija tieshām priex runāt.un valoda(kā krievam),manuprāt viņam ir ļoti laba.lai mani novēlējumi piepildās.veiksmi malij un rtfg!

From: Armiins

This Post:
11
143200.120 in reply to 143200.119
Date: 8/14/2011 4:44:19 PM
Overall Posts Rated:
231231
daži interesanti dati par rtfg

komandas sāncensis-MITAUSPORTS

vislabāk apmaksātais spēlētājs-Mārtiņš Lubarts.Alga- 220 213$.

vecākais spēlētājs rtfg-Antonio Morero(34g)

vissliktāk apmaksātais spēlētājs-Bill Hackett.Alga 2 480$

jaunākie spēlētāji rtfg-Miran Lorenjak,Torbjõrn Gunnarsson,Manolo Pastore,Joäo Santos.Viņu vecums 18gadi.

garākais spēlētājs rtfg-Antonio Moreno(213cm)

īsākie spēlētāji rtfg-Bill Hackett(183cm),Martiņš Lubarts(183cm)

enjoy!

From: Tucis

This Post:
00
143200.121 in reply to 143200.120
Date: 8/14/2011 4:46:27 PM
Overall Posts Rated:
308308
opāā! esi labi pacenties! malacis. vismaz kkas jauns interesants notiek :)


p.s. Malij, es uz VL tiku 5. pilnās sezonās :p :p :p :D

From: Armiins

This Post:
00
143200.122 in reply to 143200.121
Date: 8/14/2011 4:54:17 PM
Overall Posts Rated:
231231
mjā,ja tu zinātu,kā es no tel.mocijos!:Dbet visu pabeidzu ar viņu!:Dbet tāpat lielākais paldies-malij!

From: Tucis

This Post:
00
143200.123 in reply to 143200.122
Date: 8/14/2011 4:55:35 PM
Overall Posts Rated:
308308
nu traka uzņemšanās no telefona kko tādu darīt... es gan jau būtu atlicis to visu līz brīdim, kas būtu pie kompja :)

From: Armiins

This Post:
00
143200.124 in reply to 143200.123
Date: 8/14/2011 5:01:10 PM
Overall Posts Rated:
231231
dazaadu iemeslu deell pie pc nevareeju tikt,tpc mo4iiju no tel.:Dgandriiz visu dienu shitam gatavojos:D

Advertisement