BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150717.115 in reply to 150717.114
Date: 7/19/2010 1:56:47 PM
Overall Posts Rated:
1818
Panowie jeżeli chcecie rozmawiać o kadrze to proszę bardzo. Jeżeli mają to być wycieczki osobiste to zmiencie wątek.

Pozdrawiam,
Rafalski

This Post:
00
150717.116 in reply to 150717.115
Date: 7/19/2010 1:58:20 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Panowie jeżeli chcecie rozmawiać o kadrze to proszę bardzo. Jeżeli mają to być wycieczki osobiste to zmiencie wątek.

Pozdrawiam,
Rafalski


kurcze nie przerywaj - mi się podoba
rozmawiają o kadrze jak najbardziej

This Post:
00
150717.117 in reply to 150717.93
Date: 7/19/2010 2:07:09 PM
Overall Posts Rated:
112112
No dobrze. W takim razie, czemu najwięcej czytać muszę teraz o problemach z pensjami w (pośrednio o JW właśnie), czyli o 2% Twojego czasu, a nie o pozostałych 98% na polu innych osiągnięć?

Do tego właśnie pieję, że lubość jest wielka do dumania nad pierdołami (2%), puszczania ich w eter, robienia z nich dyskusji...gdy pozostałe i kluczowe 98% idzie sobie chyłkiem bokiem i nikt nie wie, co się tak naprawdę dzieje. W kadrze pojawiali się dziwni i przypadkowi gracze, więc można było odnieść różne wrażenie...

I też nie jest tak jak starasz się sugerować, że przez JW inni C nie mogli się wybić... Gdyby byli lepsi to na pewno by grali...

Takie po prostu odnoszę wrażenia. Skautów NT jak wiemy nie było, a w reprze rotacja była niewielka, a jak była to właśnie takim na przykład Strojnowskim...Co można sobie pomyśleć wtedy o zapleczu?

Co do skautowania SF...
Toś sobie rozmowę na argumenty wymyślił :) Uwierz na słowo, że tak to do niczego nie dojdziemy i możemy się zabawiać jeszcze długi czas, więc ja nawet daruję sobie pytanie o tych wytrenowanych debeściaków na C, bo to pojęcie względne.
Strach pomyśleć i nie uwierzysz pewnie...Zgadnij (a może spytaj nawet Big Z), z kim to o Zelku sobie nadebatował przez pierwsze sezony jego życia? I ile maili napisał i z jaką częstotliwością sprawdzając czy Tyberiuszowi ten IS czy ID na pewno nie szkodzi?
Możemy sobie popisać długo jeszcze o tym, dlaczego uważam go za kolejne zmarnowane w późniejszym czasie ogniwo, ale nie wiem do czego miałoby to zmierzać.

Last edited by Żegnalski_Jestem (playing epilog) at 7/19/2010 2:09:05 PM

This Post:
00
150717.118 in reply to 150717.117
Date: 7/19/2010 2:11:41 PM
Overall Posts Rated:
7474
Takie po prostu odnoszę wrażenia. Skautów NT jak wiemy nie było, a w reprze rotacja była niewielka, a jak była to właśnie takim na przykład Strojnowskim...Co można sobie pomyśleć wtedy o zapleczu?

Niektórzy wręcz twierdzą, że to dobrze że do kadry nie dołączają nowi gracze, bo to świadczy o tym, że mamy takich świetnych obecnie, że... nie idzie ich zastąpić ;)

I w ogóle to nie powinno przy kadrze się kręcić za dużo graczy z możliwościami gry w niej...
Bo nie wiem co.
Wygląda na to, że konkurencja i rywalizacja szkodzi kadrze ;)

This Post:
00
150717.119 in reply to 150717.118
Date: 7/19/2010 2:22:37 PM
Overall Posts Rated:
112112
Cichaj proszę ;) bo jak razem zaczniemy tu używać ponadprzeciętnej ilości znaków, to uciekną bez otwierania wątku. Popiszemy sobie jutro.

Szykuj się tylko na główny zarzut - źle dobierasz sobie "kolegów" i wtedy cała ładna historia się rozmywa i nie wiem kogo słuchać.

This Post:
00
150717.120 in reply to 150717.97
Date: 7/19/2010 3:00:04 PM
Overall Posts Rated:
112112
Pustuli to już dawno w reprezentacji nie ma bo są lepsi, a niedługo to pewnie i dla Zelka zabraknie miejsca bo już w tym sezonie dużo lepszy od niego będzie Zygmuntowski.


No i bardzo dobrze. Oby tylko on był rzeczywiście znacząco lepszy, a nie na +1 w jakiejś umiejętności wobec Zelka i wracamy do dobicia go jakimiś drogimi treningami, bo to wychodzi nam nieźle.

Ja naprawdę staram się nie uderzać w nikogo imiennie i nie to moim celem. Co tydzień jednak w wątkach kadrowych przez cały sezon można poczytać mniejsze lub większe manipulacje, że jest pięknie i cudownie, a naszymi ewentualnymi problemami są jakieś łatwo zjadliwe przez publikę mniejsze lub większe błahostki. Ja rozumiem, że aby było milusio i była otoczka trzeba trochę "pokłamać", no ale ile można. Nie można uszczęśliwić wszystkich i kiedyś trzeba się zdecydować :)

Z jednej strony można moją pisaninę traktować jako krytykanctwo. OK, można. W tym moim własnym idealnym świecie kiedyś sobie zamarzyłem jednak, że jakiś otwarty umysł potraktuje to jako drobne, nie narzucające się rady i wskazówki. Niestety ludzie mnie zaskakują :) Mimo, że o pensjach, o bazach, o 18latkach rozmawiamy sobie od sześciu sezonów to jednak bliźniacze do siebie niemal programy budzą niezmiennie zachwyt, zdziwienie, zaskoczenie...Mimo, że to ciągle o tym samym, tylko innymi słowami, ładniej, dłużej, pokrętniej itp.

This Post:
00
150717.121 in reply to 150717.117
Date: 7/19/2010 3:06:52 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
W takim razie, czemu najwięcej czytać muszę teraz o problemach z pensjami w (pośrednio o JW właśnie), czyli o 2% Twojego czasu, a nie o pozostałych 98% na polu innych osiągnięć?


Próbujecie dezawuować JW i pokazywać, że to jest było zło w NT ( Ty może w mniejszym stopniu od kogoś innego ) a ja próbuję go bronić ( choć nie muszę, bo to już nie moja działka ), że wcale tak nie jest. Nie piszę o tym, że w dużej mierze dzięki mnie Swiatczak wygląda tak jak wygląda, że Zuba czy Gradzik niebawem będą podobni do Patryka czy, że Rybaczuk, Grzona lub Majcherczak stanowili silny obwód, którego wcześniej nie mieliśmy... Po prostu nie chwalę się tak jak inni tym co zrobiłem, bo nie mnie to oceniać. Wy chcecie widzieć to co waszym zdaniem jest złe a w takiej sytuacji i Św. Piotr w raju znalazł by chwasta ;)

Chciałbym Ci tez przypomnieć, że to, iż wkleiłem skile JW było spowodowane wyłącznie tym by każdy zainteresowany kadrą mógł sobie wyrobić opinię na jego temat...bo czytając posty w stylu "będzie miał u mnie duże piwo jak on zbocieje" lekko zbiera mi się na wymioty...;) Teraz każdy kto chce wie jak Jurek wygląda i pozwól niech sam to oceni czy warto go zakopać... Niczego nie robię pod publiczkę, bo jak powiedziałem ja już nic nie muszę nikomu udowadniać....

Jak mówiłem czepiłeś się Strojanowskiego a jego akurat nie zamierzam bronić :) Jak powołałem go do NT jego manager obiecywał trening ID i RB...no ale później go sprzedał i trenowany już nie był. A w kadrze grał przeważnie jako zmiennik i to też nie zawsze. Wystąpił w 7 meczach ( łącznie 152 minuty ) gdzie zaliczył 27-40 celnych z gry i otrzymywał średnie oceny meczowe 17,4. Może to nic nie znaczy ale chciałem żebyś wiedział ;) Jak mówiłem jego bronić nie zamierzam...
Stękanie natomiast przez byłego selekcjonera na JW podczas gdy sam nim grał ( i wtedy nic mu nie przeszkadzało ) uważam za kpinę...

Co do skautowania SF...
Toś sobie rozmowę na argumenty wymyślił :)


Ja sobie nic nie wymyśliłem. Prosiłem tylko o przykład zawodnika ( lub zawodników ) by zobaczyć czy to o czym tak szumnie mówisz realizowałeś jako skaut... Przecież nie tylko za słowa się ludzi ocenia ale za czyny... Gdybyś mi pokazał kilku zawodników u których faktycznie zrobiłeś tak jak kiedyś pisałeś z pensjami itd, to bym nawet Ci przyklasnął, że byłeś prekursorem w tej dziedzinie... Ale nie przekonałeś mnie... Rozmawianie z BigZ o Zleku jeszcze nic nie oznacza. Sądzę, że akurat BigZ sam wiedział co i ile chce z Zelka wycisnąć....
No i skoro Ty i al macie prawo mnie krytykować za to, że JW jest taki jaki jest ( bo co by nie mówić spora w tym moja zasługa...lub wina jak wolisz ), to ja też mam prawo wam pokazać, że Ty jako skaut SF czy on jako skaut supertalentów nie zrobiliście wiele dla kadry... Taka jest niestety prawda.

Tak jak już mówiłem wcześniej - ja już nic nie muszę, to nie ja jestem selekcjonerem i nie ja za to odpowiadam. Przez 4 sezony starłem się to robić najlepiej jak potrafiłem, choć niektórzy dla zasady rzucali mi kłody pod nogi... Jesli uważasz, że nic nie zrobiłem - trudno masz takie prawo. Tak samo pozwól innym mieć swoją opinię na temat JW i moich 2 kadencji.

This Post:
00
150717.122 in reply to 150717.120
Date: 7/19/2010 3:14:25 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Mimo, że o pensjach, o bazach, o 18latkach rozmawiamy sobie od sześciu sezonów to jednak bliźniacze do siebie niemal programy budzą niezmiennie zachwyt, zdziwienie, zaskoczenie...Mimo, że to ciągle o tym samym, tylko innymi słowami, ładniej, dłużej, pokrętniej itp.


Powiedz mi dlaczego Ty w tym względzie nic nie zrobiłeś? Nie byłeś selekcjonerem czy skautem? Hawkeyed też nie jest a mimo to chce to zmienić i wszystko jest na dobrej drodze by to zrobić. On w przeciwieństwie do Ciebie mimo potoku słów ( w tym jesteście podobni ;) zawziął się i chce to zrobić. Jak widać można :)

This Post:
00
150717.123 in reply to 150717.120
Date: 7/19/2010 3:19:11 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Obiecałem Ci wkleić skile Aliego a więc oto one - na zakończenie 12 sezonu:
7 1 3 4 6 4 18 19 17 10 4 1 6
Jak widzisz również straszny cienias z niego :)

This Post:
00
150717.124 in reply to 150717.121
Date: 7/19/2010 4:44:42 PM
Overall Posts Rated:
605605
Aż się wtrącę w sprawie Johny Walkera.
Kiedyś już wspominałem, że jestem przeciwny sposobowi utrzymywania takich graczy na farmach. Takie gwiazdy powinny być liderami swoich ekip, które o coś walczą, etc. ale dodałem wtedy ci dopóki legalne takie zagrania są niech gra w reprezentacji i niech będzie jej podporą. Wskazywałem Ci wtedy, że MOIM zdaniem przez takich graczy jak JW GRA BB idzie w złym kierunku
Bo taka niestety prawda jest, że JW nie ma konkurencji dla siebie(niestety).

I nie widzę sensu się rozwodzić nadal nad nim.

This Post:
00
150717.125 in reply to 150717.124
Date: 7/19/2010 4:56:35 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Pensje C to jakieś nieporozumienie i to jest główną przyczyna powstawania farm. Reguły BB tego nie zabraniają a jak coś nie jest zabronione to jest dozwolone :) Temat tego czy to moralne czy nie jest sprawą drugorzędną.
Obecnie JW nie ma w kadrze więc nie ma też jego tematu. Gdybym ja był selekcjonerem to na pewno bym szukał mu kolejnego "domu" bez względu na zdania malkontentów ;) Co oczywiście nie oznacza, ze inni dobrze rokujący C nie byliby w NT.

Advertisement