BuzzerBeater Forums

Lietuva - III.12 > 49 sezonas

49 sezonas

Set priority
Show messages by
From: Hornas

This Post:
00
303397.117 in reply to 303397.116
Date: 5/15/2020 3:31:28 PM
Overall Posts Rated:
2828
Kranelį visad galimą užsukti :D aš renkuosi apyligį varžovą,o ne monstrą,kurį įveikti šansų nėra,kai kurie išsigandę net išsiparduoda :)

From: SiriGram

This Post:
11
303397.118 in reply to 303397.111
Date: 5/15/2020 4:03:42 PM
Beaters Nr.1
II.3
Overall Posts Rated:
8484
Ai pora faktorių susidėjo, jog nusprendžiau pakimarint dar sezoną čia. O tie faktoriai paprasti nėr ko slėpt:

* Tas SG kur neseniai nupirkau iš karto gavo -2 OD pakritimą, labai nuliūdino ir jį susilpnino, nes realiai OD man iš jo ir reikėjo labiausiai
* Treniruojamas žaidėjas gavo 2 sav. traumą
* Pasiskaičiavau, kad P.O. prieš tave laimėt ir paimt lygą, man reiktų dar limoną suinvestuot į žaidėjus, o man gaila tiek šaibų išleist, nors ir galėčiau.. :D
* Pagalvojau, kad II lygoj man bus nepatogu treniruoti jaunius 21yo, kai jie žais u21 (bent vienas iš jų, jei ne abu) (jeigu teks po 48min duoti per match'ą, tai daug šansų kad išsibauduos, prieš 100k algos varžovų žaidėjus)
* Tu labai čia visiems padėti tobulėti nusprendei, tai čia tau kaip dovana, už tokį geranoriškumą :Ddd

Sėkmės visiems PlayOff'uose ;)

From: Wazoo

This Post:
11
303397.119 in reply to 303397.118
Date: 5/15/2020 6:15:12 PM
BC Wazoo
LBBL
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
BC Nikita
Ai pora faktorių susidėjo, jog nusprendžiau pakimarint dar sezoną čia. O tie faktoriai paprasti nėr ko slėpt:

* Tas SG kur neseniai nupirkau iš karto gavo -2 OD pakritimą, labai nuliūdino ir jį susilpnino, nes realiai OD man iš jo ir reikėjo labiausiai
* Treniruojamas žaidėjas gavo 2 sav. traumą
* Pasiskaičiavau, kad P.O. prieš tave laimėt ir paimt lygą, man reiktų dar limoną suinvestuot į žaidėjus, o man gaila tiek šaibų išleist, nors ir galėčiau..
* Pagalvojau, kad II lygoj man bus nepatogu treniruoti jaunius 21yo, kai jie žais u21 (bent vienas iš jų, jei ne abu) (jeigu teks po 48min duoti per match'ą, tai daug šansų kad išsibauduos, prieš 100k algos varžovų žaidėjus)
* Tu labai čia visiems padėti tobulėti nusprendei, tai čia tau kaip dovana, už tokį geranoriškumądd

Sėkmės visiems PlayOff'uose ;)

Gal ir gerai padarei, tik vieno nesuprantu kam tu parduodi žaidėją kurį pirkai prieš 14 dienų, tavo procentai menki bus, prarasi nemažai pinigų o juk galejo likti ir kitam sezonui, tuo labiau nereikia tokios aukštos išorinės III lygoje norint į playoffus patekt o gal net ir patriukšmaut ten.
Beje nemanau kad tau reikia manęs bijot, tiek Zarasai, tiek Brigada turi didelius šansus, tačiau baisiausias žvėris tiek tau tiek man būtų buvęs Bomžikiniai. Kažkaip man atrodo kad jis įveiks visus :-)
Aš irgi panašiai galvojau apie tą limoną, suinvestavau, jeigu antrą sezoną iš eilės neišeis laimėt tai į bačką daug pastangų pinigų nueis. - $300k į savaitę dabar einu o šią savaitę tai net $500k nes nėra varžybų namie. Žodžiu cirkus krečiu nuo sezono vidurio.
O dėl pagalbos tai man patinka tai, ypač dabar kai karantino metu daug laiko.

From: Ptyca
This Post:
00
303397.120 in reply to 303397.119
Date: 5/16/2020 1:17:47 PM
KK Zarasai
IV.16
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
KK Zarasai III
Nu blemba, kaip visada, kai tik atkrintamosios, taip prasideda traumos startinio penketo zaidejams :)))

From: Hornas

This Post:
00
303397.121 in reply to 303397.120
Date: 5/16/2020 1:41:02 PM
Overall Posts Rated:
2828
Nu bet rimtai,pas tave pastoviai taip :)

From: SiriGram

This Post:
00
303397.122 in reply to 303397.119
Date: 5/16/2020 2:46:50 PM
Beaters Nr.1
II.3
Overall Posts Rated:
8484

Gal ir gerai padarei, tik vieno nesuprantu kam tu parduodi žaidėją kurį pirkai prieš 14 dienų, tavo procentai menki bus, prarasi nemažai pinigų o juk galejo likti ir kitam sezonui, tuo labiau nereikia tokios aukštos išorinės III lygoje norint į playoffus patekt o gal net ir patriukšmaut ten.
Beje nemanau kad tau reikia manęs bijot, tiek Zarasai, tiek Brigada turi didelius šansus, tačiau baisiausias žvėris tiek tau tiek man būtų buvęs Bomžikiniai. Kažkaip man atrodo kad jis įveiks visus :-)
Aš irgi panašiai galvojau apie tą limoną, suinvestavau, jeigu antrą sezoną iš eilės neišeis laimėt tai į bačką daug pastangų pinigų nueis. - $300k į savaitę dabar einu :D o šią savaitę tai net $500k nes nėra varžybų namie. Žodžiu cirkus krečiu nuo sezono vidurio.
O dėl pagalbos tai man patinka tai, ypač dabar kai karantino metu daug laiko.


Galvojau ar parduot jį ar pasilikt, bet iš principo noriu parduot, kad išorinė pakrito per pirmą treniruotę nuo nupirkimo.. Jisai man nelabai tinka į komplektaciją ar taip ar taip, tai nėr ko laikyt, įmečiau ant pirkimo deadline, tai gal netyčia pribidins kas nors bent kažkiek. O panašaus pajėgumo kitą žaidėją tarpsezonyje papigei nusipirksiu jei laiko bus rinkoj pasėdėt, tai neproblema visiškai :D

From: Hornas
This Post:
11
303397.123 in reply to 303397.121
Date: 5/16/2020 2:46:51 PM
Overall Posts Rated:
2828
Na ką chebra va ir pasibaigė reguliarusis sezonas :) tikrai buvo idomus tiek kovomis,tiek bendravimu lygos forume :) sėkmes tiems,kurie pateko į atkrintamąsias, tiek tiems,kurie kovos dėl išlikimo lygoje :) o aš pabandysiu dar nustebinti :)

From: Wazoo

This Post:
00
303397.124 in reply to 303397.120
Date: 5/16/2020 3:18:37 PM
BC Wazoo
LBBL
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
BC Nikita
Nu blemba, kaip visada, kai tik atkrintamosios, taip prasideda traumos startinio penketo zaidejams))

Va čia tai 'kazkam' nuskilo
Užuojauta, tikrai nelinkėjau traumų, pats ne kartą esu sezoną palaidojęs taip, gavęs traumas pabaigoje sezono ar net per playoffus.

Visiems sėkmės playoffuose. Davai paspeliojam kas pirmame etape ir kokiu skirtumu nugalės.
Mano spėjimai: Zarasai +25, Wazoo +30. Brigada +15, Bomžikiniai + 27.

From: Wazoo

This Post:
00
303397.125 in reply to 303397.122
Date: 5/16/2020 3:21:16 PM
BC Wazoo
LBBL
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
BC Nikita

Gal ir gerai padarei, tik vieno nesuprantu kam tu parduodi žaidėją kurį pirkai prieš 14 dienų, tavo procentai menki bus, prarasi nemažai pinigų o juk galejo likti ir kitam sezonui, tuo labiau nereikia tokios aukštos išorinės III lygoje norint į playoffus patekt o gal net ir patriukšmaut ten.
Beje nemanau kad tau reikia manęs bijot, tiek Zarasai, tiek Brigada turi didelius šansus, tačiau baisiausias žvėris tiek tau tiek man būtų buvęs Bomžikiniai. Kažkaip man atrodo kad jis įveiks visus :-)
Aš irgi panašiai galvojau apie tą limoną, suinvestavau, jeigu antrą sezoną iš eilės neišeis laimėt tai į bačką daug pastangų pinigų nueis. - $300k į savaitę dabar einu o šią savaitę tai net $500k nes nėra varžybų namie. Žodžiu cirkus krečiu nuo sezono vidurio.
O dėl pagalbos tai man patinka tai, ypač dabar kai karantino metu daug laiko.


Galvojau ar parduot jį ar pasilikt, bet iš principo noriu parduot, kad išorinė pakrito per pirmą treniruotę nuo nupirkimo.. Jisai man nelabai tinka į komplektaciją ar taip ar taip, tai nėr ko laikyt, įmečiau ant pirkimo deadline, tai gal netyčia pribidins kas nors bent kažkiek. O panašaus pajėgumo kitą žaidėją tarpsezonyje papigei nusipirksiu jei laiko bus rinkoj pasėdėt, tai neproblema visiškai


Sakyčiau žaidėjas ir su tokia išorinę būtų tikęs III lygai. O alga sumažėjus būtų.
Būtų buvę šiek tiek smagiau jeigu butumei kovojęs, bet dar kartą ačiū už doaveneles.

From: Wazoo

This Post:
00
303397.126 in reply to 303397.123
Date: 5/16/2020 3:23:20 PM
BC Wazoo
LBBL
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
BC Nikita
Na ką chebra va ir pasibaigė reguliarusis sezonas tikrai buvo idomus tiek kovomis,tiek bendravimu lygos forume sėkmes tiems,kurie pateko į atkrintamąsias, tiek tiems,kurie kovos dėl išlikimo lygoje o aš pabandysiu dar nustebinti

Visiškai pritariu, buvo smagu, žiūrėsim ką pabaiga sezono atneš. Tau taip pat sėkmės, jeigu nelaimėsi paprastai tai bent pagal santykį kad išeitum i II lygą.

Last edited by Wazoo at 5/16/2020 3:23:55 PM

From: Hornas

This Post:
00
303397.127 in reply to 303397.126
Date: 5/16/2020 3:55:31 PM
Overall Posts Rated:
2828
Pažiūrėjau visas III lygas,tai kažin ar pateksiu :) bus kaip bus,tai žaidimas,gerisusiai būtų laimėt ir nereiktų sukti gslvos dėl patekimo,bet sportiniu principu kaip žinai man bus begalo sunku :)

Advertisement