BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > Sezon 14

Sezon 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
159004.119 in reply to 159004.117
Date: 10/12/2010 5:41:05 AM
Overall Posts Rated:
5656
Jasne, że Cię przeproszę, a jeśli sprawi Ci to radość to tym bardziej... Tylko wiesz co? Zapytam jeszcze vinnie_jones czy loguje się z Mediolanu, bo przecież jego klub nazywa się AC Milan...


nie radośc a ulgę, nie ma nic gorszego niz nieprawdziwe oskarżenie, a z Milanem dobry przykład, masz rację za to ja moge przeprosić


Przestań już z tymi dziecinnymi argumentami, proszę Cię..


które są dziecinne, że mam swój klub w niemczech od 3 sezonu? Tomku, zastanów się!

From: Khazaad

This Post:
00
159004.120 in reply to 159004.118
Date: 10/12/2010 8:19:35 AM
Overall Posts Rated:
145145
Chyba źle się zrozumieliśmy. Pisząc o Edwardzie miałem na myśli, że zrobiłeś to samo, czyli sprzedałeś zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę (co widać po jego transferze po trzech dniach - Niemcy długo go nie trzymali), przeczekałeś i zagrałeś identycznie, znowu sprzedając zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę.

O czym więc tu dyskutować? Uznałeś, że skoro kiedyś przeszedł taki transfer, to przejdzie jeszcze raz, a nawet jak nie, to skoro wtedy kary nie dostałeś to teraz najwyżej utniemy Ci zyski. A że nie było jelenia na zawodnika, to kupiłeś go sam od siebie. I to są fakty.

From: zamek9

This Post:
00
159004.121 in reply to 159004.120
Date: 10/12/2010 8:44:42 AM
Overall Posts Rated:
5656
Chyba źle się zrozumieliśmy.

To nie my się źle zrozumieliśmy tylko wszyscy Cię źle zrozumieli, zobacz co ludzie napisali na forum, że ja jeżdże do niemiec i się tam loguję, że ten zespół Hamm Indians to mój klub i przelałem z niego do siebie kasę...błoto


Pisząc o Edwardzie miałem na myśli, że zrobiłeś to samo, czyli sprzedałeś zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę (co widać po jego transferze po trzech dniach - Niemcy długo go nie trzymali)

Ty mnie rozliczasz z tego co zrobili niemcy... a co ja moge na to wpłynąć.... tak w ogóle nie dziwi Cię ciągle wysoka kwota za jaką poszedł od niemca? prawie pół miliona za rezerwowego? to był zawodnik wyceniany na 100tys do 950tys jak go sprzedawałem - wystawiłem za 950tys - poszedł za 1,5mln - nie zgłosiłem to fakt, ale skoro dwóch sie o niego biło to czemu miałem to zgłaszać? skoro dwóch ludzi uważało że chca go za ponad bańkę?


przeczekałeś i zagrałeś identycznie, znowu sprzedając zawodnika za znacznie zawyżoną kwotę.

ale ja nie rozumiem, uważasz że tak łatwo znaleźć kupca na takiego Edwarda? przecież niemiec go naprawdę kupił, a nie żaden mój drugi klub co w tym złego że liczyłem na zyski z transferów, cały swój awans w niższych ligach oparłem na kupnie i sprzedaż - kupowałem za 50tys - sprzedawałem za 200tys - czy to coś złego?
jak się cierpliwie czeka z ceną to się kupiec znajduje - no w wyższych ligach już nie, trudniej znaleźć naiwnego
zobacz na LT ilu zawodników jest wystawionych powyżej cenie rynkowej i co oni wszyscy próbują oszukiwać?
przecież gdyby nie kupowano zawodników powyżej cen rynkowych one nigdy by nie wzrosły - mogłyby tylko maleć


A że nie było jelenia na zawodnika, to kupiłeś go sam od siebie. I to są fakty.

no wychodzi że nie szukałem jelenia tylko od razu go kupiłem od siebie, nawet nie próbowałem go sprzedać komu innemu
poprzednio wpadłeś jak huragan i wyszło że ja mam wiele grzechów na sumieniu rozumiem że dziś wracamy do tego jednego? o nic innego nie jestem już oskarżony? to nic nie zmienia bo ban jest ban..
ale choć inni nie będą teraz mówić że jakimś oszustwem dostałem się do 2 ligi


This Post:
00
159004.122 in reply to 159004.120
Date: 10/12/2010 8:45:23 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Panowie takie ogłoszenie dałem na forum w watku "Kupię zawodnika":

Uwaga, uwaga!!!
Kupię zawodnika ale w przyszłym sezonie dopiero lub ewentualnie na koniec tego sezonu. Zależy mi na tym aby obecny właściciel trenował mu cały sezon ID i tylko ID. Bardzo dobrze zapłacę za tak przygotowanego zawodnika

Na dzień dzisiejszy chłopak musi mieć:
- max 20 lat,
- wzrost 1,96-2,08
- potencjał minimum wieloletnia gwiazda

Chętni zgłaszać się na BB@.

Ps. Naprawdę możecie sporo zarobić i to tylko za jeden sezon treningu! Co do ceny na pewno się dogadamy, zarobicie w jeden sezon na naprawdę wypasionego zawodnika!

Czekam na chętnych Tomek.

jakby ktoś był zainteresowany i przypadkowo ma plan w tym sezon trenować ID, to fajnie się dogadamy!

From: zamek9

This Post:
00
159004.124 in reply to 159004.108
Date: 10/12/2010 9:56:11 AM
Overall Posts Rated:
5656

Sam pokazujesz przykład Edwarda - wtedy zrobiłeś to samo, przeczekałeś i zagrałeś identycznie, a gadanie o tym miało być przykrywką. Proste i logiczne. Żałuję tylko, że wyszło to tak późno, bo zająłeś w drugiej lidze miejsce jakiemuś innemu menadżerowi.

sorry Khazaad, możesz mi wyjaśnić w jaki to sposób zająłem miejsce innemu managerowi w 2 lidze?



From: Hawkeyed

This Post:
00
159004.125 in reply to 159004.105
Date: 10/12/2010 5:15:04 PM
Overall Posts Rated:
7474
no nie pamiętam dokładnej dyskusji ale wydawało mi się że pytałem o nich czy są w bazie czy coś takiego, a Kowolika to ja chciałem wtedy kupić, był jednym z moich celów tylko był drogi.... przypomniałem sobie o nim teraz jak dostałem bana, mówię co jest grane, ale dokładnie obejrzałem klub który wziął zawodnika i sobie przypomniałem o tym Panu

Nie było żadnej dyskusji. Wkleiłeś dwa linki. Dostałeś odpowiedź albo i nie. Na tym cała "dyskusja" się skończyła.

Wkurzasz mnie
To jest durne bo co... znowu bym sprzedał swojego zawodnika do tego samego klubu? No litości...

Nie, mógłbyś go sprzedać normalnie - jeśli tak potrafisz. Po to żeby mieć więcej pieniędzy, żeby kupować - jak lubisz ;)

Droczę się.

No nie wiem jak jest prowadzony, ale powiem Ci że nie widzę tam nic niezwykłego, 12 zawodników, jeśli ja będę miał nowy klub kiedyś to będę miał w nim zawodników....8-9 po odpadnięciu z pucharów, 12 to niepotrzebne koszta!

Jeśli to Twój klub to wiadomo, że będziesz pisał o nim tak a nie inaczej.
I oczywistym jest dla mnie dlaczego.

W ogóle to jest nie Fair że sobie coś wymyślasz i piszesz że tak było...teraz ja pisze że tak nie było(i można to sprawdzić) ale to Ty zaraz wymyślisz coś innego...

Ktoś kogo zbanowali za posiadanie wielu kont pisze mi o byciu fair?
Moje posty nie są nie fair. Ja jedynie snuję przypuszczenia. Nikogo nie zmuszam, żeby w nie uwierzył.
Każdy może ocenić wedle własnego uznania.

aaaaa!!!! zabiję go!!!
Ciebie bym ograł na pewno!
dla mnie sytuacja w konfie była ok, dużo lepsza niz w poprzednim sezonie, po dojściu Magrina" i jego powrocie do formy po kontuzji miałem bilans 6-2, a pierwszy mecz ze swieczką na wyjeździe, na luzie i bez najlepszego strzelca prawie pokazał że będzie ok
biorąc pod uwagę że chciałem celować w 6 miejsce a Hawkeyed miał być siódmy to nawet bardzo ok!
- no to jest żart z tym Twoim siódmym miejscem

Chciałem z Tobą grać. To miał być jeden ze smaczków tej ligi. Nie przekonamy się czy byś mnie ograł. Bo wolałeś sam się ograć.

ale czemu mówisz o 3 lidze jak ja Ci mówie o 4?
zobacz ile jest tych lig, policz ilośc zespolów i policz sobie prawdopodobieństwo trafienia na brata i zostanie jego rywalem

Ale wciąż to jest prawdopodobne. I możliwe. Jak się okazuje. Nie wiem co Cię tak dziwi.

spójrz w moje transfery i poszukaj sprzedaży za 1,5 miliona, obejrzyj zawodnika i zdziw się że nie dostałem bana wtedy w 4 lidze

Cóż, teraz już nie zaskakują mnie Twoje szybkie awanse, skoro już wcześniej trzymały się Ciebie "dziwne" transfery.

p.s. Hawkeyed, masz prawo mnie nie lubić, ale ja nic do Ciebie nie mam, pozwól mi to skończyć bo niedługo i tak nie będę miał jak odpowiedzieć jak się brat zorientuje

W moich postach nie ma nic z antypatii czy sympatii. Tropię jedynie coś, co mnie zainteresowało. I tyle.

This Post:
00
159004.126 in reply to 159004.125
Date: 10/12/2010 5:35:39 PM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
To sie panowie nazywa "wyrównana liga" i oby tak do końca, nie wychylać mi się za mocno ;-)))

From: Hawkeyed

This Post:
00
159004.127 in reply to 159004.110
Date: 10/12/2010 5:36:17 PM
Overall Posts Rated:
7474
Na koniec odpowiedzi na zarzuty Hawkeyeda opowiem jeszcze jedna historyjkę...
Załóżmy że to Pan się przestraszył poziomu ligi a nie ja i to Pan postanowił działać.
Poczekał Pan na odpowiedni moment i ze swojego drugiego klubu zalicytował pan wysoko zawodnika, w Ducrocq Pan nie mógł bo skąd wziąć 22mln? ale na kogoś innego starczyło...
szybki raport do GM-ów, chwila czekania i juz jesteśmy jedną pozycje wyżej w konfie, morderstwo doskonałe, w białych rekawiczkach
I teraz tak:
to się stało po Pana przybyciu do ligi.
Zakładam że również Pan raportował transfer.
No i skąd Pan wie że tamten klubik jest do zarabiania? W jaki sposób Pan to poznał, ja w ogóle tego nie widze, normalnie 12 graczy, klub nie sprzedaje tylko musi zwalniać zawodników (cóż za strata kasy) - a Pan wie że jest od zarabiania.....
Trzyma sie kupy ta historyjka bardziej niż inne
Są w tej grze możliwości eliminowania przeciwników o których się filozofom nie śniło

To dopiero jest zabawne

II.2 drżyj, bo swoimi innymi klubami będę wykupywał od Was zawodników po zawyżonych cenach, żeby zgłaszać złamanie przez Was regulaminu!
Czego jak czego, ale tego to nawet ja nie wymyśliłem

Źle zakładasz. Nie raportowałem transferu. Ostatnio nie mam tyle czasu na BB, więc gdy pojawiła się wiadomość o tym transferze w "Nowościach ligi" to owszem kilknąłem w Twojego byłego (a w zasadzie wciąż Twojego) zawodnika i rzuciłem okiem na potencjał, po czym zamknąłem zakładkę. Nie spojrzałem nawet na wiek. Gdybym spojrzał pewnie bym się zdziwił i może wówczas rzeczywiście zacząłbym śledztwo. A tak zignorowałem ten transfer.
Na poszukiwania wyruszyłem dopiero zaciekawiony postem GM-Khazaada.
Chciałem sprawdzić czy będę potrafił wytropić nieprawidłowość, po jeszcze zupełnie niewiadomych dla mnie przesłankach.
To była istna gra w grze. Tyle, że tym razem detektywistyczna ;)

No spadam, bo jak zawsze wybucha wojna, może i dobrze, bo tak czuło sie tylko wstyd, a jak człowiek się wygadał to nawet mimo wojny jest lżej.

Twoją pierwszą wypowiedzią na forum po ropoczęciu tej "afery" potwierdziłeś jedynie moje podejrzenia, że jesteś winny. W zasadzie wówczas to już byłem tego pewien.
Między innymi pisałeś o wstydzie.
A niby czego miałby się wstydzić ktoś, kogo podejrzewają o zawyżony transfer z którym nie miał nic wspólnego?
Taką osobą mogłyby targać różne emocja, ale na pewno nie wstyd.
Złamałeś podstawową zasadę milczenia.
Wszystko co pisałeś dla mnie świadczyło przeciwko Tobie.

A już szczególnie ten przedstawiany przez Ciebie scenariusz nieprawdopodobnie idiotycznych zachowań, które miałyby wykluczać Twoją winę w tej sprawie.
Wszystko to po raz kolejny świadczyło na Twoją niekorzyść.
Rzuciłeś jasne światło na swój tok myślenia, ujawniając w jaki sposób chciałeś te swoje transferowe przekręty ukryć. Zapewne już wcześniej przygotowałeś grunt do nich właśnie na bazie tych swoich argumentów, które później miałyby niby świadczyć o Twojej niewinności.
Swoją drogą dziwna strategia robić coś tak idiotycznie, żeby nikt nie uwierzył, że ktoś mógł liczyć na powodzenie tego przedsięwzięcia, więc nie może być winny.
Bo to przecież nie mogło się udać.
I się nie udało.

Podsumowując, czy chciałbym mieć bota w lidze?
Nie. Boty to najgorszy element tej gry w mojej opinii. Boty zabijają rywalizację, która dla mnie jest solą tej gry. I która mnie trzyma przy niej. Także za sprawą emocjonujących transmisji "na żywo".
Nie po to walczyłem o awans do II ligi, żeby mieć gwarancję że nie spadnę z niej bezpośrednio dzięki temu, że w mojej konferencji będzie bot.

Trafiając tutaj byłem zadowolony z atrakcyjności losowania.
A teraz bez wahania zamieniłbym tę konferencję na każdą inną spośród II lig. Przynajmniej w tym sezonie.

I to niestety najprawdopodobniej już tylko Twoja wina.

Okradłeś mnie z emocji związanych z walką o to, by nie być tym ósmym.


PS.
GM-owi pewnie chodziło o to, że na Twoim miejscu mógłby grać ktoś, kto rozgrywa tę grę

Last edited by Hawkeyed at 10/12/2010 5:37:08 PM

This Post:
00
159004.128 in reply to 159004.127
Date: 10/12/2010 5:42:55 PM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
Trafiając tutaj byłem zadowolony z atrakcyjności losowania.
A teraz bez wahania zamieniłbym tę konferencję na każdą inną spośród II lig. Przynajmniej w tym sezonie.

No wiesz co? Daj nam jeszcze szansę, to spróbujemy Cię zrzucić do III ;) Zobaczysz, że 6. miejsce mało daje (ktokolwiek je będzie miał).

This Post:
00
159004.129 in reply to 159004.126
Date: 10/12/2010 5:44:13 PM
Overall Posts Rated:
7474
Tylko Boro tu nie pasuje

Advertisement