BuzzerBeater Forums

BB Iran > تغییرات فصل 16

تغییرات فصل 16

Set priority
Show messages by
From: MJ

This Post:
00
181178.12 in reply to 181178.11
Date: 4/20/2011 11:24:28 AM
Overall Posts Rated:
5050
خب میثاق تو داری یهوشو حساب میکنی ولی مجموع این تخفیف هاروواسه تیمی که تازه شروع کرده حساب کن!
تا زمانی که اون تیم یه بازیکن 500هزارتایی بسازه حدودا 5-6 فصل طول میکشه و اگه همون بازیکنو خودش نگه داره ببین چقدر به نفعش میشه!
اگه 10 درصد کمه میشه کرد 20 درصد
ولی حساب کن همین 10 درصد بعد از 6 فصل و به ازای هر فصل 3تا بازیکن تمرینی چقدر میشه و اگه نگهشون داره میشه مثلا هفته ای 150هزار منفعت
تازه اگه تو این مدت بازیکنای بیشتری هم بگیره تمرین بده ببین چقدر میشه
یعنی اگه یه تیمی 6تا بازیکن خودشو طی 6 فصل خودش تربیت کرده بعد 6 فصل داره 300 هزارتا کمتر از تیمی که همون سطحو داره ولی بازیکناشو خریده دستمزد میده
اگه 20 درصد بشه که میشه 600تا
حالا یه چیز نرمالشو در نظر بگیر
مثلا بازیکن 300 هزارتایی
ساخته باشی
شش تا از اینا تو تیمت باشه که خودت تمرین داده باشی هفته ای 180هزارتا کمتر حقوق میدی
شاید واسه تو کم باشه (:دی) ولی خیلی ها لنگ 10 هزارتا هم هستن
حالا اگه 20درصد باشه
میشه 360هزارتا در هفته
خوبه؟ :)

From: Misagh

This Post:
00
181178.13 in reply to 181178.11
Date: 4/20/2011 11:25:51 AM
Venomous Scorpions
Bartar
Overall Posts Rated:
296296
Player Salary Floor ( PSF )

من نشستم کل تاپیک مربوط به این موضوع رو تووی فروم بازی خوندم :دی دهنم سرویس شد . الان یه توضیح کلی می دم ببینید جریان چیه :

As part of the agreement giving you shared television revenue, you also agree to pay a minimum total salary, shown on the Economy page. If your players earn less than this total, this minimum salary will be deducted anyway. The salary floor depends upon your league's television revenue:

Division I: 120% of TV money

Division II: 100% of TV money

Division III,IV: 80% of TV money

Division V,VI: 60% of TV money

New teams have no salary floor until their first offseason.

این پولی که به عنوان پی اس اف گذاشتن واسه جلوگیری از تانکینگ کردن ! خیلی از تیم های لیگ برتری قوی وقتی می بینن که بعد گذشت چند فصل تیمشون پیشرفت نکرده پون حقوقشون بالا بوده می یان بازیکناشون رو می فروشن و 1 فصل تمام بدون بازیکن توو لیگ می مونن ! یعنی هفته ای می نیمم 500 تا در می یارن ! پی اس اف مینیمم حقوقیه که هر تیم باید توو دسته ی خودش بده ! اگه زیره اون باشه حقوق بقیه پول رو به زور ازش می گیرن :دی

بقیه ذوستان اگه چیز بیشتری دست گیرشون شده یا می بینن توضیحات من ناقصه بیان و تکمیلش کنن و ملتی رو از خماری در بیارن :دی

Last edited by Misagh at 4/20/2011 11:30:16 AM

This Post:
00
181178.14 in reply to 181178.11
Date: 4/20/2011 11:46:03 AM
Overall Posts Rated:
5050
اما اون 2 تا پیشنهادی که مطرح کردی:

اولیش:
این باعث تبانی ممکنه بشه
من هتتریک بازی نکردم ولی برادرم که بازی کرده بود میگفت تو تیم ملی طرف همیشه چندتابازیکن خودشو میاره که هفته ای فلان قدر به نفعش میشه
حالا نمیدونم اونجا واقعا چقدر اینجوری بوده ولی احتمالش هست
هم از طرف سرمربی تیم ملی برای خودش هم برای دوستاش
اونوقت تبانی واسه سرمربیگری تیم ملی بیداد میکنه . فرض کن یه تیم ملی 4 فصل زحمت کشیده شده براش که بره جام جهانی گل بکاره
ولی یه همچین کسی بشه سرمربیش و ایم مساله رو بخاطر مسائل مادی نادیده بگیره
خودمونو نبینید که جمع کوچیک و فوق العاده صمیمی داریم
اگه کاربرا زیاد باشن احتمال وجود نخاله ها و تقلب و اینا بیشتره

دومیش:
پیشنهاد خوبیه میثاق ولی مشکلاتی هم داره خب
اگه برنامه ی تمرینات با بازیکنی که تو درافت گیرت اومده سازگارنباشه تکلیف چیه؟
تو درافت میدونیم که هر فصل تو هر لیگ نهایتا5-6 تا بازیکن آینده دار گیر تیم ها میاد. اگه یه تیم درافت خوب گیرش نیاد و بخواد بازیکن تمرینی بخره که تمرین بده از اونجایی که بازار 18 ساله ها به شدت خراب میشه اونایی هم که باشن خیلی گرونن
چون تقاضا از عرضه به شدت بیشتر میشه از طرفی بعد ها هم گرون تر فروخته خواهند شدو بازار خیلی گرون خواهد شد
اینجوری پدر تیم های نو پا در میاد. رقابت به شدت سخت میشه و کاربرهای جدید کم تر و کم تر خواهند شد.

به نظر من سیاست ها باید طوری تنظیم بشه که همه ی تیم ها از شانس خوبی برای رشد و رقابت با کاربرای قدیمی برخوردار باشن

الان اگه درافت خودتو بگیری و تمرین بدی و به تیم ملی برسونی از 3 مزیت تو درآمد کالای تجاری برخورداری.
من دقیقا نمیدونم چقدره ولی از اونجایی که از کاربرای قدیمی کسی درافت خودشو به تیم ملی نرسونده و نگهش داره که ببینیم مرچاندایسش چقدر میشه این نکته فعلا مبهمه.
اونی که تو گفتی 60-70 تا میدونم که به غیر از اینه که اگه درافت خودت باشه

This Post:
00
181178.15 in reply to 181178.13
Date: 4/20/2011 12:01:11 PM
Overall Posts Rated:
5050
پی. اس.اف

چیزی که خود سایت گفته (وچیزی که من دارم میبینم تو حسابداریم) یه چیز دیگه است.

در آمد تلویزیونی لیگ ما 86600 هزار هستش ولی پس اس اف من 85122 هستش
اگه به میانگین درآمدهای لیگت نگاه کنی متوجه میشی که برخلاف گذشته درآمد تی.وی تو با مینگین لیگ متفاوته
قبلا درآمد تلویزیونی همه یکسان بود.

چارلز اینو تو اخبار فصل 16 نوشته:

Owners of the strongest teams grew tired of handing a large share of television revenue to teams that didn’t contribute to the strength of their league -- such teams tanking a season would generally turn out to be making a mistake, but that mistake also dragged down television revenue and fan interest for the other teams in their league. Meanwhile the rank-and-file players were finding their income reduced because owners were stuck paying bloated, franchise-killing contracts to a few star players, especially as those players would often repay that loyalty by demanding a trade at the slightest sign that things might be better in some other town, and of course pocketing large agent fees in each transaction. Sentiment seems to have turned against the superstars as both sides took their case to the media and many of the poorly-paid players displayed that while they might not be so useful on a basketball court, their might have some real potential as announcers!

فکر کنم منظورش اینه که اون کف دستمزد بازیکنان بر اساس میزان قدرت تیم های هرلیگ و بر اساس دسته تعیین میشه
هر تیمی که از اون کمتر حقوق بده به نسبت معینی از میزان درآمد تلویزیونیش کم میشه

Last edited by MJ at 4/20/2011 12:04:18 PM

From: Misagh

To: MJ
This Post:
00
181178.16 in reply to 181178.14
Date: 4/20/2011 12:06:18 PM
Venomous Scorpions
Bartar
Overall Posts Rated:
296296
pishnehade dovomo mishe ye jur dg matrah kard ! oonam iintore ke age ye bazikon 2 fasl kamel too ye team bashe hoghughe 10ta20 darsad kahesh peida kone !
kasi ham ke az draft bazikon migire az hamun avval oon 10ta 20 darsad takhfif ro dashte bashe !

iin mokammelesh khili tarh ro kamel tar mikone !

This Post:
00
181178.17 in reply to 181178.13
Date: 4/20/2011 12:07:44 PM
Overall Posts Rated:
5050
من الان حساب کردم

پی.اس.اف تیم من تقریبا 75 درصد میانگین دستمزد بازیکنای لیگ هستش. شما هم حساب کنید این میازنو بگید ببینیم یکیه یا نه.

پی. اس. اف تقسیم بر میانگین دستمزد بازیکنان لیگ ضربدر صد

میثاق به ویژه برای تو گفتم که دوباره اشتباه حساب نکنی :)) ;)

This Post:
00
181178.18 in reply to 181178.17
Date: 4/20/2011 1:57:32 PM
Red Devilsss
Bartar
Overall Posts Rated:
288288
کف حقوق من تقریبا نصف متوسط لیگه