BuzzerBeater Forums

BB Srbija > Kosarka, analiza, taktika i diskusija

Kosarka, analiza, taktika i diskusija (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
235782.12 in reply to 235782.11
Date: 2/11/2013 5:59:18 AM
Overall Posts Rated:
185185
Ljudi, jel sam samo ja primetio da se u citavoj ovoj zbrci delegat meca, komesar ili kako se vec zove, apsolutno nista nije pitao oko nastavka meca, a iskljucivo on po propozicijama ima pravo da donese odluku o suspenziji ili nastavku meca.
Ovde su se malo pitale sudije, malo kapiteni, malo navijaci, malo vise uprave klubova, a najvise Djilas & Co.
Ocigledno je da cista posla nisu jer su se zaobisle propozicije.

From: Navaro

This Post:
00
235782.13 in reply to 235782.12
Date: 2/11/2013 6:08:32 AM
Overall Posts Rated:
178178
Pa delegat je clan KSS-a a predsednik te institucije Djilas je doneo odluku.. I nisu se zaobisle propozicije, mec je mogao da bude nastavljen samo ako se isprazni cela hala a to nije bilo moguce uraditi bez novih nereda i brzo i doneta je odluka da se igra sledeci dan kada ce hala sigurno biti prazna :)

From: veseljak

This Post:
00
235782.14 in reply to 235782.13
Date: 2/11/2013 6:43:38 AM
Overall Posts Rated:
185185
Hala ne moze da se isprazni a da ne bude novih nereda?!
Zvuci kao da nikada nisi bio na utakmici.
Ako policija dobije takvo naredjenje, hala je prazna za 10min.

Nereda na tribinama u trenutku prekida nije bilo, jedino je parket bio sporan, ali koliko sam video to se moglo ocistiti, cak se i ocistilo...ja stvarno ne znam po kom je osnovu prekinut mec kada su postojali svi uslovi da se mec nastavi...ali jbg Cova rekao da "Ne moz' da se igra" :)

A KSS je pod okriljem ministarstva sporta koje je pod okriljem vlade Srbije...sto znaci da je potpredsednik Vucic bio na tribinama, on je mogao da se umesa i kaze Djilasu da li moze da se nastavi ili ne....delegat JEDINI ima pravo i moc da odluci o nastavku ili prekidu meca.

Last edited by veseljak at 2/11/2013 6:48:20 AM

From: Navaro

This Post:
00
235782.15 in reply to 235782.14
Date: 2/11/2013 7:14:35 AM
Overall Posts Rated:
178178
Policija dobije naredjenje da isprazni i onda krene tabanje da bi ih izbacili za 10min jer nema sanse da bi izasli svojevoljno, a u tom scenario ko zna sta bi se desilo.. Uslovi su postojali i sve se kao smirilo i onda je kvazi strucnjak Vujosevic ustao sa svoje klupe i uputio se kod Covica i onda je krenulo sve ponovo.. Ostaje pitanje zasto je to uradio i ulazio u svadju sa navijacima Zvezde.. Ako treba da se dogovore celnici klubova sa ljudima iz saveza sta dalje, koji je on faktor u celoj toj prici, nisam primetio da je Vukoicic isao da se svadja sa predsednikom Partizana i navijacima.. Sada gledam Todorica kako prica da se nece igrati derbi u nedelju u ABA ligi jer to treba da se igra pred navijacima Zvezde, komedija :) Sve ovo podseca na jedno od finala kada su padali zvezdini navijaci sa tribina kada je Partizan bio domacin i onda sledeca utakmica kada treba da budu Zvezdini navijaci igra se pred praznom halom.. :) Ove sezone je prekidano dosta utakmica i u svakoj od njih ucesnik je bio KK Partizan, suvise je da bi bila slucajnost..

From: Byjo

This Post:
00
235782.16 in reply to 235782.15
Date: 2/11/2013 7:33:40 AM
Overall Posts Rated:
22
teorija zavere: Vujošević, Todorić, Danilović , gepek, Avala... Dešavalo se, zar ne? Ne kažem da je to bilo ovaj put, ali je ovo treća utakmica ove sezone koja se prekida, i gle čuda, Partizan igra. I šta će Dule kod Čovića kad su se obe ekipe zagrevale?

From: Navaro

To: Byjo
This Post:
00
235782.17 in reply to 235782.16
Date: 2/11/2013 7:44:07 AM
Overall Posts Rated:
178178
Ne pricam o nikakvim teorijama zavere, mec da bi se nastavio trebalo je isprazniti celu halu jer su i jedni i drugi krivci, a ako neko ostane ko zna sta bi se desavalo do kraja.. To mozes da uradis tako sto das policiji naradjenje da isprazni ili ovako kako su uradili na miran nacin.. Velika vecina na tim tribinama su huligani ali ima i normalnih ljudi koji su dosli da gledaju dobru kosarku i ako policja bude praznila halu ko zna sta bi se sve desilo.. A to sta ce Dule kod Covica u trenutku kada se obe ekipe zagrevaju se i ja pitam, sta on ima da polemise, on je samo jedan trener i to jos stranac u nasoj kosarci.. Ako su celnici kluba trebali da se dogovore o nastavku onda su jedino Danilovic i Covic trebali da se dogovaraju, ako mogu naravno oko neceg da se dogovre u sta jako sumnjam.. Ko tu kakav interes ima mi obicni smrtnici mozemo samo da nagadjamo..

This Post:
00
235782.18 in reply to 235782.10
Date: 2/11/2013 8:04:19 AM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Daleko od toga da je gospodin, kao trenera ga volim ali daleko od toga da je neka moralna velicina, mnogo stvari on izgovara i radi koje ne bi smeo... A to sto policija kaze mozes samo ti da poverujes, Vucko kolo vodi a policija i stampa samo radi ono sto on hoce... A ako su Moracu mogli isprazniti pa nastaviti utakmicu zasto ne i Jezero koje ima priblizno isti kapacitet? Ne moze jbg, umorio se Rakoc, Partizan stisnuo malo odbranu pa FMP dao samo 2 poena za 5 minuta nisu ludi da nastave, bolje sutra kada se Igor oporavi

ovo nikako ne moze vise da odgovara zvezdi. mi igramo vec prekosutra sa ulmom,jako bitan mec u eurocupu,a vi ne igrate nista. dakle mi cemo u roku od 6 dana,5 x igrati! a ne moze da se isprazni samo deo gde su zvezdini navijaci!!! dakle jedino je ovakvo resenje moguce,bez prisustva publike pa koga manje umrtvi ta atmosfera...iako to nije posteno prema nekim normalnim porodicnim ljudima koji su kupili ulaznice ali jedino tako mozes protiv stoke izgleda...

This Post:
00
235782.19 in reply to 235782.3
Date: 2/11/2013 8:43:32 AM
Overall Posts Rated:
199199
Aj mi samo objasni zasto se grobarima prodalo samo 200 karata i zasto je gospodi "Zabranjenima" i "Alcatrazu" bio zabranjen ulaz...neki fini momci,mora da je,a? :/

From: Ogi
This Post:
11
235782.20 in reply to 235782.19
Date: 2/11/2013 8:49:03 AM
Overall Posts Rated:
172172
Ma oko čega vi trošite slova nije mi jasno . Davno je naša košarka pukla, pa se sad i mogu gledati samo ovakve scene..kao jedino interesantno u istoj . Šta očekivati od nečega de predsednik saveza mafijaš, uprave i jednog i drugog kluba mafijaška gnezda....navijači su tu još i najsvetlija tačka bre !
Izuzimam one nazovi navijače koji su tu samo da rade prljave poslove za gorepomenute mafijaške grupacije....

From: KostaSM
This Post:
00
235782.21 in reply to 235782.20
Date: 2/11/2013 9:11:18 AM
Overall Posts Rated:
173173
http://sportal.rs/news.php?news=93479

Pa ovoje sve bolesno u glavu, ja ne mogu da verujem da se nasao neko ko ce za sve da okrivi drugu stranu, a DA BRANI NAVIJACE!! Pa ovi ljudi treba da se lece!!
KSS je napravio propust, Covic je bolestan, Dule je temperamentan, Rakocevic je umoran, a Cakarevic je ruzan, sve je to istina.
Ali glavni krivci su navijaci! I svako ko napise nesto drugo nije bas svoj. Zamisli, Dule je kriv zato sto je dosao ispod ciganske tribine, iako ih nije ni pogledao. Pa oni su bili isprovocirani njegovim prisustvom, to je normalno! E pa nije bas! Sve je to tu nenormalno, i jadan nam je sport kad se svako svakakav naziva "navijacem".

Edit: Kome na osnovu ovog snimka nije jasno da je Don Covic u dogovoru sa Rakocem odlucio da kako on kaze "ne moze da se igra", jos mnogo pre nego sto su ikakvi novi nemiri poceli, onda stvarno, taj i nije da se rodi. Dakle 0:10.
http://www.youtube.com/watch?v=jagMdErzpFE

Last edited by KostaSM at 2/11/2013 9:27:34 AM

From: Qaaph Zyld

To: Ogi
This Post:
00
235782.22 in reply to 235782.20
Date: 2/11/2013 11:45:12 AM
Overall Posts Rated:
100100
Uslovi su postojali i sve se kao smirilo i onda je kvazi strucnjak Vujosevic ustao sa svoje klupe i uputio se kod Covica i onda je krenulo sve ponovo.. Ostaje pitanje zasto je to uradio i ulazio u svadju sa navijacima Zvezde..


Vujosevic je pratio zagrevanje svojih igraca, ali su poceli da ga gadjaju i pljuju, sto on nije mogao da dopusti. Covic je odlucio da se prekine mec mnogo pre nego sto je Vujosevic dosao do tribine. To se vidi i na snimku. Kako Covic manipulise ljudima...

Danilovic ili Vujosevic su daleko od cvecki, ali porediti njih sa Covicem je, u najmanju ruku, smesnu. Taj mafijas je upropastio nas narod na Kosovu i Metohiji, i uspevao da se slize sa svakom vlascu. 90-ih je bio gradonacelnik Beograda, pa je posle bio deo DOS sa svojom strankom bez glasaca, sad se slizao i sa srpskim Elitom Nesom.

Sve to i vi znate i zato i ne cudi sto su navijaci Zvezde bili u sukobu sa njim i uvek ga prozivali. Sad je najednom Covic majstor, madjionicar, ljudina. Jasno je meni da biste vi pristali i na gore stvari i sta ste sve spremni da uradite da biste pobedili Partizan, koji je uvek bio to sto jeste - Partizan, od svog osnivanja. Mnogo je 11 godina dominacije "kvazi-strucnjaka".

Ono na šta smo morali da reagujemo jeste prisustvo dva provokatora na našoj tribini, sa Zvezdinim obeležjima koji su poslati sa namerom da nas isprovociraju i da unesu pometnju u samom navijanju koje je nosilo naše igrače. Kako je pomenuti dvojac primećen, skinuta su im obeležja grupe koja sada navija za klub Fabrike Metalnih Proizvoda iz Železnika, a koji je nasličniji klubu kojeg se vrlo rado i sa osmehom sećamo. Taj isti dvojac je postavljen na "šipku" da peva naše pesme kako bismo na lucidni, šmekerski način odgovorili na provokacije od preko puta. Umesto da potpaljujemo vatru, želeli smo da mirnim putem odgovorimo i ne nasednemo provokacije, jer svi znamo koliko je malo potrebno da se u tako zapaljivoj atmosferi, glupava provokacija pretvori u ozbiljniji incident

Advertisement