BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > 17 SEZON!

17 SEZON!

Set priority
Show messages by
This Post:
00
190886.125 in reply to 190886.119
Date: 8/19/2011 6:45:34 PM
Overall Posts Rated:
7474
Młoty będą miały okazję pokazać czy nadają się do PLK. WKS Lakers odpadli w I rundzie w sezonie 3, gdy klub dopiero powstał ale później już nigdy nie odpadali w IV rundzie. Wyzwanie rzucone? ;)

Ogólnie ciekawie się zrobiło, bo...
- Czy Młoty zdecydują się powalczyć z byłym wielokrotnym mistrzem Polski m.in. po to, by korzystać z przywileju entuzjazmu.
- Czy NYK (kiedy oni w końcu dostaną normalnego rywala w tym sezonie?), Leszcze i KrukiFC wykorzystają swoją przewagę nad rywalami w konferencji (a w zasadzie w tym momencie sezonu to już w obu), wynikającą z zarządzania entuzjazmem.
- Czy Zajmon Boyz (za sprawą ewentualnego odpadnięcia Młotów z PP) nie zostaną przyciśnięci do walki o jak najlepszy bilans przed Play-off, bo zdaje się, że do tego właśnie celu zmierzają.
- Czy Skra również włączy się do tej walki.
- Czy Hegemonia będzie potrafiła wykorzystać swoją entuzjastyczną przewagę nad połową ligi...

@Dejvidd
To nie tyle Twoje rezerwy warte entuzjazmu co pewnie to 50 tys. i możliwość zarobienia kolejnych ;)

This Post:
00
190886.126 in reply to 190886.113
Date: 8/20/2011 4:31:28 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
A co wy się tego Adama tak boicie? Coś mi się wydaje, że nie jest do końca dobrze "Zrobiony" i sprawdza się tylko w niektórych konfiguracjach.
A co do meczyku, to dziękuję, jednak własna hala pomaga bardzo.


zaskakująco skuteczna gra Twoich pod koszem (jak dla mnie) co chwila wsad i wsad, oceny meczowe na to nie wskazywały... a majcherczak nawet na ławce robi swoje, bo nikt nawet nie pomyśli by skupic się na obronie pod koszem

This Post:
00
190886.127 in reply to 190886.125
Date: 8/20/2011 4:41:34 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Młoty będą miały okazję pokazać czy nadają się do PLK.

Nie nadają, pierwsza piatka w zależności od ustawienia wazy od 150 do 210 kilo (to chyba mniej wiecej Twój poziom?)
obecny zespół się sprawdza w 2 lidze, ale do PLK musiałbym przebudowac prawie całość, bo mimo popularnego powiedzenia "pensje nie grają" niedawno jakiś Irańczyk udowodnił że jednak zagrać potrafią


WKS Lakers odpadli w I rundzie w sezonie 3, gdy klub dopiero powstał ale później już nigdy nie odpadali w IV rundzie. Wyzwanie rzucone? ;)
Ogólnie ciekawie się zrobiło, bo...
- Czy Młoty zdecydują się powalczyć z byłym wielokrotnym mistrzem Polski m.in. po to, by korzystać z przywileju entuzjazmu.

wygrywanie w 2 lidze jest wazniejsze, choć wiadomo że miło by było w pucharze grać jak najdłużej
zadowolenie kibiców po wygranych w lidze daje wpływy z biletów większe o ponad 50tys, w niższych ligach gdzie wpływy z biletów mniejsze szarpanie się w pucharze ma większy sens


This Post:
00
190886.128 in reply to 190886.125
Date: 8/20/2011 5:08:02 AM
Overall Posts Rated:
188188

@Dejvidd
To nie tyle Twoje rezerwy warte entuzjazmu co pewnie to 50 tys. i możliwość zarobienia kolejnych ;)

I cały mój świat legł w gruzach.. Dzięki.

;)

This Post:
00
190886.129 in reply to 190886.127
Date: 8/20/2011 5:19:07 AM
Overall Posts Rated:
7474
Nie nadają, pierwsza piatka w zależności od ustawienia wazy od 150 do 210 kilo (to chyba mniej wiecej Twój poziom?)
obecny zespół się sprawdza w 2 lidze, ale do PLK musiałbym przebudowac prawie całość, bo mimo popularnego powiedzenia "pensje nie grają" niedawno jakiś Irańczyk udowodnił że jednak zagrać potrafią

Mój poziom, tylko że Ty masz takich (gotowych do gry) 10, a ja... wielu, wielu mniej. Nie grają. W LP (bo gdzie indziej nie mam okazji) bez problemu idzie wygrywać z zespołami o pensjach 2-3 krotnie większych. A Irańczyk poszedł na łatwiznę - naskupował tanich (pensjożernych) graczy na TL. Wychodząc co tydzień na ponad milionowy minus. Takie coś powinno być zablokowane.

wygrywanie w 2 lidze jest wazniejsze, choć wiadomo że miło by było w pucharze grać jak najdłużej
zadowolenie kibiców po wygranych w lidze daje wpływy z biletów większe o ponad 50tys, w niższych ligach gdzie wpływy z biletów mniejsze szarpanie się w pucharze ma większy sens

Właściwie to się zgodzę. Wcześniej nie miałem okazji się przekonać, ale w tym sezonie doświadczyłem takiego 50-80 tys. spadku dochodu z biletów.

@Dejvidd
A proszę bardzo ;)
Nikt za to w tej lidze chyba nie ma dwóch MVP w rezerwach

Last edited by Hawkeyed at 8/20/2011 5:19:52 AM

This Post:
00
190886.130 in reply to 190886.129
Date: 8/20/2011 5:33:21 AM
Overall Posts Rated:
188188
Że niby John i Migdałek? Pff, przecież oni grać nie potrafią.. ;p

This Post:
00
190886.131 in reply to 190886.129
Date: 8/20/2011 5:48:43 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838

Mój poziom, tylko że Ty masz takich (gotowych do gry) 10, a ja... wielu, wielu mniej.

nie pisałem tego w sensie "moi kosztuja tyle samo, a jestem wyżej w tabeli więc jesteś cienias"
bo tak jak mówisz, moją siła jest wyrównany skład i rezerwowi
chodziło mi o to że z taką pierwszą piątką to nie mam czego szukać w PLK , tam szeroki wyrównany skład przy tym poziomie pensji nie pogra
nawet piotras ze składem o półkę wyżej odpuścił od razu

pod koniec zeszłego sezonu negocjowałem z szefciem transfer PF-a który myślałem że da mi nadzieje na PLK
i patrząc na drugi mecz finału naprawdę mógł dać gdyby udało się go kupić, tylko co najważniejsze - to był zawodnik z którego ja chciałem zrobić lidera i wygrać nim drugą ligę a dla szefcia był za słaby na ławkę:)
to sporo mówi o różnicy między PLK a 2 ligą

zresztą gra tu u nas kilku którzy tam pograli więc może niech lepiej oni się wypowiedzą w temacie


Last edited by darkonza at 8/20/2011 5:49:43 AM

This Post:
00
190886.133 in reply to 190886.131
Date: 8/20/2011 8:12:52 AM
Overall Posts Rated:
7474
Ty i Zajmon macie wg mnie najbardziej wyrównane składy, dlatego nie dziwi mnie, że przewodzicie tabeli.
W sumie może i masz rację, że ten Twój skład nie miałby czego szukać w PLK, bo brakuje Tobie jednego-dwóch liderów, którzy trochę by się ponad tych, których masz w tej chwili wybijali.
Piotras odpuścił podobno z powodu braku czasu i innych priorytetów...

W PLK jest co sezon 16 klubów, z innymi celami. Szefciu grał o mistrzostwo i je zdobył. Także podawanie jego zespołu jako przykład wymiernej PLK niespecjalnie mnie przekonuje. Widziałem za to na TL składy spadkowiczów typu Siara czy Chudzielce i nie robiły one na mnie żadnego wrażenia.

To że grają u nas byli PLK-owicze też niewiele powie, bo BB rozwija się bardzo dynamicznie. I część z tych naszych obecnych rywali spadła właśnie przez to, że ich składy nie były wystarczająco przystosowane do skoku na PLK, wykonanego przez innych. Zobacz sobie np. jak ładnie się rozwinął Boro po swoich decyzjach o sprzedaży grajków pod U-21 i rotacjach w składzie. W tej chwili Boro Team jest moim zdaniem jednym z najlepszych zespołów w PLK. A już na pewno w jej górnej połówce, jeśli chodzi o możliwości.

@Dejvidd
Ale mają potencjał, żeby się nauczyć grać ;)

This Post:
00
190886.134 in reply to 190886.133
Date: 8/20/2011 8:57:42 AM
Overall Posts Rated:
515515
hmmm....jesli moglbym sie nie zgodzic choc mimo wszystko to fajne ze dostrzegasz moja prace i oceniasz ja pozytywnie
u mnie niestety ciagle brakuje tego czegos, niby blisko a jednak co wlasnie nie pozwala mi tak naprawde czuc sie czolowka PLK ;-)
w poprzednim sezonie trening Marchewki zabral mi treningi podkoszowych ktorzy jednak odstawali od sredniej ligowej
w tym sezonie nadrabiam i popelnilem maly blad kupujac na poczatku sezonu pensjozernego C ktory ze swoja ID mial zablokowac podkoszowych przeciwnikow a niestety jednak to nie to (choc caly czas w niego wierze i ostatnia szansa bedzie mecz w tym tygodniu z mistrzem PLK :-), jak sie nie sprawdzi to go pozegnam bez zalu ale bogatszy to doswiadczenie )
Lyszcz sie fajnie rozwinal i tak sobie mysle ze moze w przyszlym sezonie zostawie go i Marchewke i skupie sie na ich treningu i obstawie draft ;) (niestety teraz to chyba najgorszy czas na sprzedaz zawodnikow bo ceny sa masakrycznie niskie i gdzies musi byc to dno )
Zajmon bedzie mogl juz w piatek w LP sprawdzic sie i stwierdzic ile mu jeszcze brakuje


Last edited by Boro_ELIT at 8/20/2011 9:03:39 AM

This Post:
00
190886.135 in reply to 190886.134
Date: 8/20/2011 9:52:28 AM
Overall Posts Rated:
7474
Od czasu do czasu spojrzę na PLK i czasem coś tam zauważę ;)
Rzadko jednak kogokolwiek chwalę.
W tej chwili na podstawie mojej bardzo pobieżnej analizy wynika, iż... Toruńskie Anioły oraz Rosomaki NS biją całą resztę na głowę, o poziom co najmniej. Te dwa kluby wyrastają ponad PLK, stukając do BuzzerBeater's Best. Jak wyglądają w porównaniu z najlepszymi na świecie tego nie wiem, ponieważ nie pokusiłem się o tego typu badania.
W Big 8 za nimi plasują się Jeziorowcy i Warsaw Corsairs - reszta to tylko uzupełnienie konferencji.

Natomiast w Twojej Great 8 WKS Lakers raczej przechodzi zmierzch i powoli może odejść w zapomnienie. A największe szanse zastąpić je mają AZS UWM OLSZTYN, ROZTOCZAŃSKIE RYSIE oraz Twój klub (kolejność przypadkowa). Może doskoczy do wymienionej trójki Baltic Strong. Raczej wyłączyłbym z tych szans Koguty Szczecin. Picze Zamość natomiast najprawdopodobniej baraży się nie ustrzegną. Nie wiem co w PLK robi (dosłownie) KS Goldena.
Także masz szansę umościć się w fotelu ugrzanym przez t_maca.
Chyba, że pokrzyżują to plany treningowe.

A Zajmon już się chyba przekonał wczoraj ;)

Last edited by Hawkeyed at 8/20/2011 9:53:59 AM

Advertisement