BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - I.1 > Sezona 41

Sezona 41

Set priority
Show messages by
From: Vrta

This Post:
00
291686.125 in reply to 291686.124
Date: 7/28/2019 6:15:32 AM
SK BK Přerov
První liga
Overall Posts Rated:
147147
Second Team:
Přerov Clones
Ja jsem uprimne prekvapenej jak mi konec ligy vysel a s jakymi hraci jde v lize uhrat zachranu, ale snazil jsem se tomu jit naproti:-) O Tigers se bojim jestli mu jeho odvazny tah nakonec nezlomil vaz...
Ale ma u mne urcite respekt!

From: vajns

This Post:
00
291686.126 in reply to 291686.124
Date: 7/28/2019 9:01:20 AM
Czech Young Boys
První liga
Overall Posts Rated:
143143
Second Team:
Czech Young Boys II
Co to meleš za nesmysly? Formy mi klesly brutálně. Místo 9, nejhůř 8 mají všichni moji klíčoví hráči 7. Takže ve čtvrtfinále nemám proti petrovi_m šanci, i když hraju doma.

Že jsem nechtěl dosáhnout víc je nesmysl, když se podíváš, tak jsem narozdíl od ostatních brzy obětoval pohár, abych uspěl v lize. Hráče na trh jsem zkusil nahodit za přestřelenou cenu až v situaci, kdy je jasné, že vypadnu...

A finále vyhraje tým z naší skupiny, ať tam bude kdokoli, i když bude hrát venku. Dominance bude pokračovat. Nepřijde mi, že by Pepan vyletěl jak ty říkáš na chvilku.

This Post:
00
291686.127 in reply to 291686.126
Date: 7/28/2019 11:48:02 AM
No kdyby se se Brodskýmu, Flumpákům a nebo Turnovu zranili dva TOP hráči jako mě loni / Ibn-Nabil nemohl hrát 2. a 3. zápas a
Ferreirúa odehrál jen 7 minut 1. čtvrtiny 3. zápasu/, tak máte po dominanci hned. A co se loňska týče, tak to platí dvojnásobně.

From: LA-Macros

This Post:
33
291686.128 in reply to 291686.126
Date: 7/28/2019 2:00:04 PM
Overall Posts Rated:
913913
Jejda mane, úplně jsem za tu dobu zapomněl, jaká jsi citlivka a materiál.

Tak brečet tady dopředu umí každý, hraješ doma, tak se snaž. Spíš jsi nepočítal, že ti tvoji dědci budou padat tak, jak padají a ztratíš sílu.

A k té dominanci. Prosím, raději se podívej na historii vítězů. To, že pepan ted 2x vyhrál a už má v týmu 35leté hráče, mi nepřijde jako nějaké setrvání na špici.
Ve vaší lize jsou týmy, které si trénovaly 2 (3) mladé hráče a syslily peníze, doplnily kádr a až zestárnou, tak budou cyklus opakovat. Nechápu, co na tom hledáš, nebo se mi tady snažíš dokazovat? Je to docela běžné a jen pár týmů to hraje jinak.
A viz tajnejsvatej, loni to bylo opravdu hodně štastné vítezství.

A klídek.

Last edited by LA-Macros at 7/28/2019 2:01:21 PM

From: vajns

This Post:
00
291686.129 in reply to 291686.128
Date: 7/29/2019 11:35:22 AM
Czech Young Boys
První liga
Overall Posts Rated:
143143
Second Team:
Czech Young Boys II
Sám jsi materiál k pohledání, takže mně nemáš co vyčítat. Ozval jsem se, protože píšeš bláboly, jako kdyby jsi BB vůbec nerozumněl. Když tví klíčoví hráči místo formy 9 nejhůř 8 mají pouze 7, tak asi těžko můžeš být konkurenceschopný proti silnému soupeři, který má hráče základní pětky v drtivé většině ve formě 9. Nic na tom nemění ani skutečnost, že hraješ doma...Takže nemel nesmysly a dvakrát se zamysli než něco napíšeš.

Že naše skupina v posledních sezónách dominuje je fakt, který můžeš těžko zpochybnit, stačí se podívat na výsledky. V poslední sezóně i v baráži padaly všechny tři týmy z červené skupiny. Poslední dvě sezóny vyhrál ligu Pepan. Poslední tři sezóny (včetně té aktuální) finále poháru hráli jenom týmy z modré skupiny. Troufám si tvrdit, že i tuhle sezónu vyhraje tým z naší skupiny.

Já se nesnažím dokázat nic, konstatuji pouze fakta. Každý ať si hraje hru jak jemu se líbí. Někdo rád trénuje jenom mladíky a výsledky ho vůbec nezajímají. Jiný poskladá průměrný tým a s tím se spokojí. Někdo chce vystřelit rychle nahoru a vsadí na dědky. Souhlasím, že většina týmů hraje na cykly a jenom málokdo se dlouhodobě udrží na špici.

S pádem dědků jsem počítal, spíš bych řekl, že se dost překvapivě drží. Jenom mě štve, že zapomenutým nastavením na přátelák jsem zahodil celosezónní úsilí. Za normálních okolností bych totiž nebyl bez šancí postoupit do semifinále. Byla to pro mě výjimečná sezóna. Z mé strany nejde o žádné brečení, ale konstatování holých skutečností.

Jinak jsem v klidu. Klid bych přál i tobě.

From: LA-Macros

This Post:
33
291686.130 in reply to 291686.129
Date: 7/29/2019 1:30:34 PM
Overall Posts Rated:
913913
:) Úvod byl slabší.
Ještě jsi neprohrál, tak toho nech.

K dominanci, tak se podívej na předešlých 7 sezon. Prostě je to ted jen tak rozdělené. Je dost možné, že to tak bude, ale další sezoně už se může vše srovnávat. A dovolím si směle tvrdit, že kdybysme s vrtou měli čas, tak na špici jsme pořád. Teda, dokud by nás nepřišel rozsekat rwystyrk;)

Neklidný nejsem, jen nechápu agresi, která není na místě.

This Post:
00
291686.131 in reply to 291686.130
Date: 7/30/2019 6:04:39 PM
Flumpaci
III.3
Overall Posts Rated:
150150
Second Team:
Flumpaci Utopia
Podle mne je o dominanci úplně zbytečné mluvit, stejně jako kluby jdou v cyklech, mění se v čase i síla konferencí na základě klubových cyklů a toho, kdo padá a postupuje. A vůbec bych už z toho nevyvozovala nic pro finále. Kopřivnice i Surikaty udělali 6-2 proti nám letos a případné finále by oba hráli doma (Kopřivnice už ne, protože jí sejmul Vrťa). A i když se hraje finále na 2 vítězné, můžou rozhodnout věci jako zranění, fauly, (ne)uhodnutá příprava. Osobně to vidím hodně otevřený souboj, ať se tam dostane kdokoli.

A ať ligu nebo pohár vyhraje kdokoli, tak podstatné je, jestli se pak dokáže prosadit v B3 a to se nám spíše nedaří než daří. V lize a v poháru se skuteční kandidáti na výhru na dají v každé sezoně spočítat na prstech jedné ruky nešikovného cirkulárníka :-) Výjimkou je pepanovo čtvrtfinále v sezoně 44, což bylo po 12 sezonách od čtvrtifnále maxsona, který to dokázal v sezonách 27 a 32 a ještě mpesa v sezoně 20, dále už nejdu do dob, kdy se i překonalo čtvrtifnále. Od té doby občas někdo koukne do 1. kola playoff (včetně mě letos) a jednou iwenzee do 2. kola.

K Vrťovi - kde vidíš těch 21% bojkotu? Nevím, jestli už jsem ho někdy neměla v Utopii.

Vajns, zdá se, správně odhadl své šance ve čtvrtfinále, byť to mu nepomohl špatnou přípravou. Ale všechna čest, že se zkažené minuty nejal řešit tréninkem formy, aby vykřesal jiskřičku naděje a pokračoval ve vzorném tréninku budoucí hvězdy NT. Ve čtvrtfinále jediný dramatičtější zápas sehrál Vrťa v Kopřivnici, očekávám v obou semifinálových zápasem urputné bitvy

From: Vrta
This Post:
00
291686.132 in reply to 291686.131
Date: 7/31/2019 7:28:58 AM
SK BK Přerov
První liga
Overall Posts Rated:
147147
Second Team:
Přerov Clones
Kdyby bylo vice casu na BB v osobnim zivote nekterych mamazeru zrejme by prvni liga nebyla tak pestra ;-) Tot asi vse k dominamci :-)

Omluva smeruje do Koprivnice... Zaslouzili si postoupit za celou sezonu co odehrali, ale aspon pro nestranejsi divaky zajimavy match.

Flumpince: Stranka Fan Survay... a pro zajimavost koukni aji na navstevnost meho stadionu jaky vliv tam byl. Je to nekompromisni, neovlivnis ani vitezstvimi a ani posilami co po te zbabrane tretine sezony prijdou :-(

From: flumpinka

To: Vrta
This Post:
00
291686.133 in reply to 291686.132
Date: 7/31/2019 2:55:44 PM
Flumpaci
III.3
Overall Posts Rated:
150150
Second Team:
Flumpaci Utopia
Tak jasně, někteří už to tu kroutíme přes 10 let, koukala jsem, že první zápas můj tým odehrál 14.2.2008 a jsou i manažeři, kteří začali ještě dříve, macros úplně od začátku, co vznikla česká liga 28.10.2007, to nejde udržet stejný zápal pro hru. Ale ten počáteční boom už nejde zopakovat, dneska více táhnou hry, které se dají jednoduše hrát na mobilech.

K tomu Fun Survey, asi tam nejde nic vidět, dokud ten bojkot nenastane. Ale stejně je to drsné, už tím, že člověk všechno prohrává, tak mu chodí málo lidí a ještě je to tak pro něj tvrdší. Ale pěkný husarský kousek, ve stejné sezoně zažít bojkot a minimálně semifinále ligy :-D

This Post:
00
291686.134 in reply to 291686.133
Date: 8/4/2019 11:13:42 AM
DimoKings
II.3
Overall Posts Rated:
22
Second Team:
DimoKings II
S tím časem a chutí to máme asi všichni..já tuto sezónu neměl z pracovních důvodů na BB vůbec čas a tak jsem měl skoro všechny hráče z formy a třeba i na včerejší baráž jsem zapomněl nastavit pivota s platem necelých 200....
A tak i přes solidní základní pětku padám dolů.....zasloužený trest za flinkání

From: Vrta
This Post:
00
291686.135 in reply to 291686.134
Date: 8/4/2019 3:51:10 PM
SK BK Přerov
První liga
Overall Posts Rated:
147147
Second Team:
Přerov Clones
Gratulka souperi k postupu do finale ;-)
Tesime se co nam finale prinese a jestli flumpinka urve double...
Tesime se na pekny online basket!

Advertisement