BuzzerBeater Forums

BB România > NT U21 S64-S65

NT U21 S64-S65

Set priority
Show messages by
This Post:
00
323292.13 in reply to 323292.12
Date: 6/25/2024 2:04:05 PM
Bucharest RVP
II.2
Overall Posts Rated:
4141
Second Team:
Bucharest Dogs
“Reputatia de hater” a ta pentru mine e irelevanta. Stii foarte bine ca aproape sezon de sezon ai avut jucatori la U21. Asta spune tot. Iti dai interesul-> ai loc in echipa. Atat conteaza.

De acord cu tine legat de jucatorii de interior. Ai punctat f bine

Jucatorii actuali ai tai chiar sunt piloni principali in echipa U21 fiind in Top5 cei mai buni. Nu era un mesaj tintit catre tine, ca altfel iti scriam in privat, pur si simplu am atras atentia la modul general.
De coordonat, da. Nu e problema. Macar sa am pe cine

Performanta lui Eduard e mai mult o titulatura ca lumea sa stie exact momentul. Clar e efort colectiv. Clar Eduard nu ar fi facut nimic fara comunitate, Titus sau Radu, cum clar si Titus nu ar face nimic la NT fara jucatori si sprijin. Nu e un merit singular, ci pur si simplu un mod de identificare.

From: RaresVP
This Post:
00
323292.14 in reply to 323292.13
Date: 7/1/2024 3:56:44 PM
Bucharest RVP
II.2
Overall Posts Rated:
4141
Second Team:
Bucharest Dogs
Al doilea meci a venit cu a doua victorie, de data asta mult mai clara.

Avand in vedere urmatoarele 2 meciuri putin mai usurele, ne-am permis un mic boost de entuziasm si am evitat TIE, si adversarul fiind mai bun decat prima etapa.

2-3 zona a fost o tactica castigatoare care consider ca ne-a castigat meciul. SF-ul titular mi-a permis aceasta aparare, mergand putin la risc cu back-up-ul lui, dar hai ca a mers

S-a vazut mult upgrade-ul de forme si pt asta VA MULTUMESC tuturor celor ce aveti jucatori in lot. Au sarit aproape toti o treapta si asta conteaza enorm.

Urmeaza 2 meciuri in care sper sa nu am emotii si sper sa nu fie vreo surpriza si sa vin cu un comunicat neasteptat lunea viitoare.

Macar in consolare sa mai castigam ceva. Poate usor usor dezvoltam o echipa mai buna, avand in vedere ca sunt cativa useri cu experienta in reconstructie.

Last edited by GM-jokeru at 7/2/2024 2:24:27 AM

From: RaresVP
This Post:
00
323292.16 in reply to 323292.15
Date: 7/17/2024 4:18:11 AM
Bucharest RVP
II.2
Overall Posts Rated:
4141
Second Team:
Bucharest Dogs
Salut!

Am spus ca urmatoarele 2 meciuri nu ar trebui sa fie o problema, dar unul a fost. In primul meci contra Barbados am suferit o infrangere la 4 puncte. Nu imi dau seama exact de ce si cum, poate am gresit eu apararea, poate RNG nu e pentru echipa actuala. Ce e drept, e ca RNG va fi evitat deoarece singurele 2 meciuri cu RNG au fost un dezastru. In teorie, dupa update de acum aproape un an, aceasta tactica a fost boostata de joc, dar mai nou mi se pare ca s-a mai schimbat cv in motorul ei. Apararea pur si simplu nu cred ca a fost potrivita. Desi vs princeton n ai zice. Totusi consider ca am gresit. S-a faultat mult. Foarte mult. 32 de libere e enorm. Acolo s-a facut diferenta.

Aldoilea meci a fost f bun. Neasteptat. O victorie categorica in care am folosit o tactica pe care nu stiu cati ar folosi-o la NT/U21 sau club la nivel mai mare putin. Poate si adversarul ne a ajutat. Un meci usor castigat clar. Sper sa ramanem cu numarul asta de infrangeri si sa nu mai fie surprize.