BuzzerBeater Forums

BB Eesti > Eesti rahvuskoondis

Eesti rahvuskoondis

Set priority
Show messages by
From: Kukoc

This Post:
22
273932.141 in reply to 273932.140
Date: 1/11/2019 3:49:44 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Võsu on skill pointside poolest väikeste äärte seas 9-s. Suure ääre kohale on tal sisemisi skille liiga vähe + puudub koondise sisemise kaitse miinimum mis on 18. Vastupidavus 4, vabavise 4. Ei ole starter material.
SS12 väikeste äärte seas 13-s. Kui kaasata korvialuste ja tagameeste list tekib raskusi püsida esi 25 seas.

This Post:
00
273932.142 in reply to 273932.141
Date: 1/11/2019 5:10:58 PM
BC Ruhnu HÜLGED
III.14
Overall Posts Rated:
8585
KuKoci jutt tundub loogiline. Toetame KuKocit koondise treenerina!

From: Kukoc
This Post:
00
273932.143 in reply to 273932.141
Date: 1/11/2019 5:25:43 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Lohutusturniiri võib vaikselt juba kokku võtta.

Venezuela (82 manageri): Ok aafrika mandri meeskond. Paar suurt kolli korvi all, aga nad polnud päris tippvormis ja sekkusid mängu vahetusest. Ootasin aeglast sisemist taktikat, seega arvamisest +-0. Võit sai kirja tänu väga hästi mängitud teisele veerandajale. Omad probleemid olid meilgi vormidega. Kohustuslik võit võõrsil. POG Laanepõld kes tabas pingilt tulles pea eksimatult 10-14(fg),4-4(3p),3-4(ft),27p

Holland (95 manageri): Tuttav euroopa keskmik. Pisut "outside heavy". Kaks palgakolli SÄ ja MJ kohale. Mängu kodus tegi lihtsaks vastase mööda arvamine ja 2-3 kaitsetaktika. See lasi meie tagaplatsi koerad valla ja tegi muidu ebakindlast mängust täieliku ülejooksu. Muret tegi meie purihamba Taara jätkuvad vormimured. Teist mängu järjest kontrollib meie edu VT koht. POG Seier 10-17(fg),5-8(3p),29p

Rootsi (74 manageri): Palju tasavägiseid mänge ajaloos. Nii võite kui kaotusi. Enam vähem sama tasemega meeskond. Toetub rohkem tagamängijatele. Välise kaitse osas maa-ala ja väikese ääre koha peal ka tagamängija, mis tegi Lille olukorra tiba raskeks. Võit tuli raskemalt kui lõpuskoor näitas. Ikkagi mängisime kodus, vastane iizitas ja arvas mööda. POG Laanepõld 11-15(fg),5-7(3p),4-5(ft),31p

Prantsusmaa (867 manageri): Üks BB suurtest. Väga mitmekülgsed mängijad. Mitte ühtegi nõrka kohta. Mäng võõrsil ja oli näha, et kergelt nad meid ei võtnud. Kuni kolmanda veerandajani olime veel mängus sees. Peale seda enam reele ei saanud. Tõenäoliselt sama innustus tasemegagi mängides poleks kaotusest pääsenud. Pidevat muret teevad korvialuste meeste vormide kõikumised. POG Taara 8-12(fg),1-1(3p),4-5(ft),12lp,21p

Costa Rica (8 manageri): Kohustuslik võit väikese maa meeskonna üle. Tõenäoliselt oleks väga higiseks läinud kui nad oleksid crunchima tulnud. Tervelt meeskonnalt korralik esitus. POG Täht 4-7(fg),1-2(3p),5rs,9p

Tsehhi (157 manageri): Kõva trennitraditsiooniga maa ja meeskond. Meil jälle purihammas vormist väljas. Siinkohal ennast jäi natuke kummitama, et kartsin nende arvamist ja ei läinud väljast peale. Vastane sõelus korvi alt ära, eks meil selle jaoks need teatud miinimumid on. Kuni lõpuni oli tegelikult tasavägine mäng. POG Skoryukov 9-15(fg),19p

Ungari (282 manageri): Taas vastas sama tasemega meeskond. Kõvasid mehi leidub nii korvi alla kui tagaplatsile. Vahetusmeeste pink oli seekord see otsustavaim vahe. Kurja tehti nii keskpositsioonilt kui tagant. Koduseinad ja pihta arvamine andsid hea boosti ja võidu. POG Skoryukov 6-11(fg),2-2(3p),10-12(ft),10lp,24p

Kreeka (770 manageri): Viimaseks vastaseks oli eriti õnneliku loosikäega lõdvade vastastega mänginud üliinnukas kreeka. Kreeklasi on turul näha olnud nii mõndagi. Tasemelt väga head mängijad ja osa neist pole koondisesse pääsenudki. Targetiks oli võimalikult väike kaotus. Eriti halvad koondisevormid, vastase väga head vormikõverad, max innustus ja katastroof oligi valmis. Esimese ringi exiti peale mängisime, aga kahjuks nii raske schedulega ja vormikõikumistega sinna ei pääsenud. POG Olevipoeg 8-14(fg),4-4(ft),11lp,20p

From: Kukoc
This Post:
00
273932.144 in reply to 273932.143
Date: 1/11/2019 5:51:58 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Tsau, kle mis trenni sa teed, päris mitu koodise vaateväljas meest on sul. Kas Jako sul trenniplaanidessa mahub või mis trenni lased atm?
Kukoc
> > Hei, treenin teda kindlasti, tahaksin alt kaitset juurde saada
> Proovi jah see saada 18 peale, siis julgeb platsile ka lasta. Täitsa nitsevo tüüp ju. Saab nii suurt äärt kui tsentrit mängida siis. Muidugi vorm peab ka olema vastav :)
K
> >Annan oma parima. Vormi kõrgel hoidmine on ka mu enda huvi niiet sellega ei tohiks probleeme tekkida :)
> Tavaliselt jah headel meeskondadel pole vorm väga probleemiks. Need single monster teamid on pigem probla, õnneks sellised ainult ühe monstrumi meeskonnad kaovad vaikselt ära ja mängijad mida hoitakse on pigem mitmekülgsed. Nagu sinu enda meeskondki.
K
> >Ma proovin tõesti komplekteerida meeskonna mitmekülgsetest mängijatest. Nende puhul on tavaliselt palgad väiksemad ja nad on ohtlikud ka nendes valdkondades mis ei ole põhiline nende põhipositsioonil...
PS! Proovi Võsut kasutada SÄ positsioonil, kasvõi vahetusest, ja pane talle kõrvale KM kes on võimalikult suure LP ja KA skillidega. See peaks toimima
> Ta kõrgliigas mängib jah selle suure ääre koha välja. Koondises väga mitte. Mul pole talle sinna kõrvale panna 2020 jüngrit. Pigem on su Kaalust tulemas suur äär. Proovi se üks inside defence ära pushida talle, saab vähemalt punti kes platsile võiks pääseda.
K
-------
> > Yo, Võsule tuli 1 HV juurde ;)
> Vägev värk! Ma ikka ootan su Kaalu ID poppi :)
> >Küll see ka tuleb, see ndl jälle treenin seda
-------
> > Yo, Võsu saab koondisesse?
> Sellel nädalal ta ei mahtunud. Ma ei tea kas ta üldse mahub, Lill ja Õlg on paremad ja jätkuvalt vormis olnud. Eks järgmine nädal näitab.
Kaal sai täna korraliku koslepi, millal plaanid ta sisekaitse koondise tasemele treenida?
K
> >Lillel on viimaseid hooaegu, mis pärast teda saab? Rosenthalist ja Enkvistist Võsu kehvem?
Kaal sai sellepärast koslepi, et 3-2 maaala mängisid.
Siis kui Võsu koondisesse võtad, siis treenin ka LV
> Enkvist on Lille koopia, kogemust tiba puudu. Rosenthal on Võsuga sama pulga peal, skillid paremini jaotatud. Võsust on mööda purjetanud juba ka Elevant. Tegelikult ma pean Võsust huvitavamaks mängijaks veel Karu ja Lendi.
Ideaalis ma oleks mängitanud Taarat C ja Glebi PF koha peal. Kaal oleks sekkunud vahetusest ja Eha või Vahter vahetusest C kohale. You cant have everything. Samas on meil kudagi nadi seis selle lauapalli teemaga. Eks mingi hetk tuleb ikka Koppel koondisesse kutsuda, saab selle lauapooliku ka korda.
K
> >:D lol
----------
> > Tere, miks Kaalu lahti lasid, Olevipoeg on parem?
> On parem ja ma mitu korda palusin sul saada see sisekaitse sinna 18 peale, ei tulnud tulemust. Sellepärast Kaal koondisekoha enneaegselt saigi.
> > Palun saada mulle Olevipoisi skillid, tahaks ka teda kui palju ta tugevam on. Hooaja alguses ma sulle Venezuela koondislase saatsin...
>
Hüppevise: hiilgav Viske raadius: hea
Väline kaitse: silmapaistev Pallikäsitsus: vaimustav
Üks-ühele: imepärane Söötmine: hea
Lähivise: hämmastav Kaitse alas: legendaarne
Lauavõitlus: imepärane Viske blokeerimine: meisterlik
Vastupidavus: nõrk ↓ Vabavise: meisterlik

Kogemus: suurepärane

"Ma loodan, et siinkohal Peru meistriliiga meeskond ei pahanda, et skillid foorumis laiali on." to be continued...

From: Kukoc
This Post:
00
273932.145 in reply to 273932.144
Date: 1/11/2019 6:03:10 PM
Overall Posts Rated:
13361336
> > Sa oled ikka täis jobu, et Võsu koondisesse ei võtnud ja nüüd Kaalu koondisest ära saatsid. Kaal mängis veel põhis hooaja alguses. Ma näen nende asjade taga ainult eestlaslikku kadedust ja mina sind küll enam treeneriks ei valiks. Jah, ma kaotasin sellepärast raha aga need on tasemel mängijad ja ego pärast nende koondisesse mittevõtmine teeb kahju ka koondisele, see on veel eriti muna sinust. Lisaks ei tohiks Koondise treener ei tolla meistriliigast on minu seisukoht. Pealegi koondis ei ole kuskile arenenud, prantslastelt said ikka ilge paki. Kehva.
Mängin jrg hooaeg 3dat korda BBB,s aga tundub, et rahvusvshelisel tasemel on ikkagi suurimaks vastaseks kadedad eestlased, seda olen juba mitmel korral ka muude manageride poolt tundnud.
Aga niipalju saan küll öelda, et oma lühikese mängukogemuse põhjal BBs olen juba parem ja rohkem saavutanud kui sina ja ilmselt ei küündi sa ka minu tasemele tulevikus. Ilmselt sellest see sinu rohekas jume tulebki 😁
>Sa oled 13 või? Mingit kadedust mul pole kellegi vastu. Ole nüüd täitsa roosa ja rahulik. Minu arust su Võsu lihtsalt pole koondise tasemel suur äär ja väikese ääre peale on paremaid mehi. Ma ütlesin hooaja alguses, et ma ootan sinult Kaalu sisekaitse saamist 18 peale. Ma ei saa aru miks sa seda kuulda ei võtnud? Selle tulemuseks saigi Kaal saabast kui asi selge oli. Zenker on sul ju koondises, aga põhimõtteliselt on RV Hindpere tast juba mööda sõitnud ja kui Täht ka vormis püsib võib Zenker ka järgmine aasta juba rätikupoiss olla.
Ainuke asi mis mul praegu siin mängus huvitavat on ongi rahvuskoondis, kui mind Eestis ei valita siis võibolla võtan mõne muu maa ette. Paar korda on mind juba Soome poolegi abimeheks palutud. Ma olen suhteliselt palju aega ja resurssi oma meeskonnast raisanud alguses igasugustele testidele ja kogukonna researchi jaoks. Oma võidud olen ma juba napsinud ja kui Hunt juba täistuuridel ei saanud BBB võitu kätte siis vaevalt mina või keegi teine seda lähiajal suudab. Muidugi kui BB kaotab samal määral kasutajaid siis pole varsti enam vahet kes sellest viimasest 500st selle karika omale saab. BB hiilgeajal sa poisike pole mänginud :)
> > Vellekaga mängis Võsu juba 26 aastaselt, mis sitta sa ajad, et ta on kehv mängija. Treeni selline ja siis hakka rääkima. Zenker mängitakse üle? Täht oli müügis, ma nägin teda. Kui sa tõesti arvad, et ta on parem mängija kui Zenker siis oleks tõesti hea kui läheksid soome koondise juurde võite vormistama. Kaalu lasid sellepärast lahti, et tal ei tulnud kaitset alas... ja sellepärast lasid lihtsalt lahti... juhtumisi eesti teine meeskond, eestlasatest superstaaridega ja kaitse alas tuleb aga sellest sa aru ei saa, et mina treenin meeskonda.
See ongi huvitav, et sa Hunti niimoodi kaitsed, et hakkad konkurendile niimoodi keerama. Ma ei arva sellest hästi ja kaotajaks on ka rahvuskoondis. Selliseid pakke ei ole koondis ammu saanud.
PS! Tänane koondise mäng on hea näide 13 aastase mõttemaailmast. Nagu ka see, et peale sinu ei saa seda mängu keegi teine võita. Kui ei võida ise siis ei saa ka teised seda, ehteestlaslik jobu.

From: Sacks

This Post:
00
273932.146 in reply to 273932.144
Date: 1/11/2019 6:06:40 PM
Overall Posts Rated:
8888
See on küll natukene lapsik ja näitab mingisugust kibestumust aga samas, ma vastu pol

From: Kukoc
This Post:
00
273932.147 in reply to 273932.145
Date: 1/11/2019 6:06:43 PM
Overall Posts Rated:
13361336
> Mis see Vellekas siia puutub muus osas kui, et tema Õlg oligi meie ainuke korralik väike äär, Lille järel. Võsu on ainult siis ok, kui kõik teised on vormist väljas. Täht ongi parem mängujuht ja Hindperel on rohkem skillpointse ja mõlemad kaitsed paremad kui sinu Zenkeril.
Aga miks sa vingud kui sa treenid meeskonda ja polnud plaaniski minu soovi täitä? Olnud mees ja öelnud, et sa ei plaanigi Kaalu sisekaitset treenida, ära võta veel koondisse. Oleks olnud aus ju, või mis? Nüüd nutta on tiba tobe. Erinevalt muudest väiksemate kasutaja arvuga riikidest, lõpetavad meie managerid meeste treenimise ära või hakkavad samasugust idiootsust tegema nagu "treenin meeskonda". Nii ei jõuagi kuskile ja saadakse üks 1vs1 pop per season, tänu koondisele kogemuse pop ka. See on sinu arust effektiivne trenn? Teised koondised lasevad ka 29-33 vendadele trenni. Sealt see vahe tulebki. Tänane Austraaliaga mäng oligi kokku lepitud, et tõmbame entu 1 peale, ma arvan, et neil tõusis see kahe peale. Seega keegi täna mingit kaitset ei mänginud.
NB! Ma vaatasin, et duublit pole sa võtnud Eestis. Saa see kätte niikaua hoia mokk maas.
Ma ütlen sulle veelkord, mul pole siin kõrgliigas enam midagi võita. Sinise poole teiseks olen saanud selle tõttu see hooaeg, et ehitajad ja pullitajad müüsid suure osa meeskonnast maha. Mis konkurentide juttu sa ajad? Mitu popi su Kaal, Lattu, Zenker ja Võsu see hooaeg selle meeskonna trenniga saanud on? Kuna sinu sõnumites tulebki välja "mina, mina, mina, mina" siis mingist koondise hingest pole midagi rääkida. Pushid oma koondise ääre peal olevaid mehi võistkonda ja hakkad töinama kui muud treenerid paremat tööd teevad. Kle grow up. Ma edaspidi siiralt loodan, et ei vaja ühtegi mängijat sinu võistkonnast.
> > Ok, seletan lihtsamalt kuna sa ei saanud aru mida ma kirjutasin.
Vellekas oli koondise treener siis kui Võsu oli 26 ja nooremgi. Mis see Õlg siia puutub? Võsu on SÄ muide aga sinu taktikaga see kokku ei lähe. Ja eelmine mäng Kreekaga näitas seda ilmekalt.
Treenin meeskonda tähendab seda, et ma ei treeni ainult 1 meest vaid mul on 5-6 treenitavat. Kaal sai nüüdseks kolmanda KA treeningu 48min ja KA on nüüd legendaarne. Ja sa otsustasid ta lahti lasta, eelistades teiste rikide managere. Ma tean kuidas treenida ja sa tead seda. Ja arvata, et ma sind üle lasin? Hale vabandus
Mis point on entu 1 peale tõmmata? Miks Zenker koosseisus ei olnud kui tal oli eeskujulik vorm?
Vaatasin su duubelvõidu meeskonna üle. Mis sa arvad kas järgmine hooaeg ka teekisd selle meeskonnaga duubli?

From: Kukoc

This Post:
00
273932.148 in reply to 273932.147
Date: 1/11/2019 7:21:03 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Ma vastan su viimasele BB-mailile siin foorumis, kuna ma tahtsin, et teised ka teaks mida sa mulle jahud ja siis mängid foorumis ohvrit.
PS! Proovi Võsut kasutada SÄ positsioonil, kasvõi vahetusest, ja pane talle kõrvale KM kes on võimalikult suure LP ja KA skillidega. See peaks toimima
Ma ei pea Võsu järgi teisi spote sobitama, vaid Võsu peab mahtuma oma skillsetiga minu mängujoonisesse. Meil pole nii mitmekülgseid kaitsjaid nagu kõvasti treeningusse panustavatel maadel, seega peame vahest maa-ala mängima. See eeldab meie alusmistelt ja tagameestelt kõva primaarset kaitset. Poolkõvad mehed sobivad ainult VÄ koha peale.
Vellekas oli koondise treener siis kui Võsu oli 26 ja nooremgi.
Kui mina alustasin Eesti rahvuskoondisega oli Lill SS10 147, Võsu 129. Võsust oli siis juba paremaid mehi nagu Kaljumäe 136(def1615,rynne1416,raadius13), Reinuvader(def1615,rynne1817). Päris mitmeid mehi oli veel sarnaste kaitsetega, aga kõik olid juba 33+. Korvialustest oli juures Maksimenkov kes oli juba minu nähes 33, Olevipoeg oli täistuuridel juba, Skoryukov, Taara koondiseküps juba 24 aastaselt. C koha peale oli korralikke poisse küllalt (kaasa arvatud minu Roht).
Koondise juhendajaid on Eesti rahvuskoondisel olnud 7 (Hunt, Promoe, SiimS, Mulk, Kastan, Vellekas ja Kukoc). Vellekal on sellest pundist kõige halvemad hooaja maailma reitingud. Näide Kastan H31-36 (lowest rating per season 27,28,49,35,36,38). Vellekas H37-40 (lrps 36,41,40,39) Kukoc H41-44 (36,27,27,28). Minu arust on ikka paremuse poole minek.
H37- Võsu 0 mängu, H38- Võsu 0 võistlusmängu ja 4 sõprusmängu (reiting: vahetusest 15-15,5: algviisik 14), H39- Võsu 5/7 võistlusmängus pingil (kahes mängus sai garbage time platsile 4min ja 2min...) sõprusmängudest 6/7 (2min,28min,10min,23min,0min,-,33min). H40 sai juba võistlusmängudes ka mängida. Minu all sai Võsu suht samavõrra mängida, Vellekas solvus ka tiba ära, et uuesti ei valitud ja lasi Õlg mehel pidevalt minutid punasesse. Nüüd on lihtsalt hooaeg kus Võsu pole väga hästi vormis olnud või kui ongi siis temast paremad mehed on ka olnud vormis. Minu süsteemis ta suur äär ei ole. Mingi special one time in a season eventi jaoks ma teda koondisse ei kutsu ju.
Treenin meeskonda tähendab seda, et ma ei treeni ainult 1 meest vaid mul on 5-6 treenitavat. Kaal sai nüüdseks kolmanda KA treeningu 48min ja KA on nüüd legendaarne. Ja sa otsustasid ta lahti lasta, eelistades teiste rikide managere. Ma tean kuidas treenida ja sa tead seda. Ja arvata, et ma sind üle lasin? Hale vabandus
Sellise treenimisega muud lähevadki mööda, midagi pole teha. Kui Kaal on vormis ja pop on tõsi siis tal on head võimalused järgmine hooaeg platsile saada.
Mis point on entu 1 peale tõmmata? Miks Zenker koosseisus ei olnud kui tal oli eeskujulik vorm?
Noori oli vaja meeskonda saada, et nad saaksid kogemust. Pole mõtet mängitada sõprusmängudes 32+ tüüpe, mõtleme juba järgmise hooaja nooremale tuumikule.
Vaatasin su duubelvõidu meeskonna üle. Mis sa arvad kas järgmine hooaeg ka teekisd selle meeskonnaga duubli?
A sul on duubel või? Paar ebaõnnestunud vigastust on nii mõnegi karika röövinud. Võid mu karikakappi minna vaatama kui tahad!

From: Sacks

This Post:
11
273932.149 in reply to 273932.11
Date: 1/12/2019 6:54:25 AM
Overall Posts Rated:
8888
Meie kirjavahetus ja minu mängijate skillid ning see, kuidas ma neid treenin ei pea küll teistele manageridele teadmiseks olema. Ilus käitumine sinunpoolt 😉 aga kuna sa mu kirjad niikuinii siia üles riputad siis pole mul mõtet sulle pm kirjutada...
Noob oled. Võsul raskusi 25 parima sekka saamisega ja tugevusrlt 9 VÄ? Kordan, Võsu on SÄ/VÄ ja kindlasti ei ole temast 8 SÄ paremad. Ütle siis kui Võsu sugune on u 25s mängija siis kuidas temast 24 paremat suudavad prantsusmaalt ja kreekalt 30sed pakid saada? Ja millised mängijad veel neil on?
Veel üks "huvitav" käik mida sa oled koondise juures teinud. Koondises praegu Tõnuri, 25a MVP, 196cm pikk ja pos. KM. Karjääri jooksul mänginud tagumistel positsioonidel üksikud korrad seega sööt, kaitse, kaugvise jm ei saa kõrged olla. Kas tegemist on tulevikutegijaga rahvuskoondises?
Ma küsisin su käest miks oli vaja innustus 1 peale lasta? Sa ei vastanud.
Aga see vaidlus tundub mõtetu. Ma loodan, et sind ei valita tagasi kuna sinu otsused on minu silnis olund kehvad ja. 4 hooaega oled saanud kätt proovida, tulemust ei tulnud.

From: Kukoc

This Post:
22
273932.150 in reply to 273932.149
Date: 1/12/2019 7:22:38 AM
Overall Posts Rated:
13361336
Ma arvan, et meie kirjavahetuse siia postitamine tegi väga selgeks kumb meist siin lapsik on.
Võsul raskusi 25 parima sekka saamisega ja tugevusrlt 9 VÄ?
Kui me jagame koondislasi ainult SS10 vaadates siis on raskusi olla seal top25-s. Väikeste äärte listis on ta SS10 aluseks võttes 9 seas, jagades kohti 7-9...
kindlasti ei ole temast 8 SÄ paremad.
Ta pole isegi SÄ koondise kandidaatide hulgas, sest tal puuduvad koondise minimaalsed skillid sinna, näiteks kaitse 18. Ta on selline vend keda võib platsile panna Iirimaa, Andorra ja Kyprose vastu. Korralikud tiimid sõidavad tast SÄ koha peale üle.
Tõnuri on 25 ja ületanud juba koondise keskmängija koha minimaalsed nõuded. Ilmselgelt boostime kogemust tal juba tulevikule mõeldes. Ma ei hakka ta skille siin välja tooma, aga def+bl näit on 30+...
Innustus langeb iga kord kui sa viskad mehe koondisest välja. Seega kui 32+ mehed sai välja visatud ja nooremaid asemele võetud oligi innustus 1. Vastased teevad samamoodi, ehk innustus on 1-2 suht kõigil edasipüüdlikel võistkondadel. Samasuguse vastuse ma andsin juba enne. Sa lihtsalt ei hablanud ära.
See vaidlus ongi mõtetu ja anname BB kommuunil oma valik teha kui uus koondise tsükkel algab. Mul pole midagi karta ega midagi häbeneda, niiet igaüks kes arvab, et ta suudab paremat tööd koondise eesotsas teha võib kandidatuuri püsti panna. Sinu kandidatuuri puhul oleks algviisiku kohtadest 4 juba võetud...

Last edited by Kukoc at 1/12/2019 7:23:38 AM

Advertisement