BuzzerBeater Forums

BB Poland > Model Treningowy Rewolucje - Realizacja

Model Treningowy Rewolucje - Realizacja

Set priority
Show messages by
This Post:
00
152140.142 in reply to 152140.140
Date: 9/9/2010 4:13:57 PM
Overall Posts Rated:
7474
Uważaj, będziesz się musiał gęsto tłumaczyć skąd znasz skille ;-)
Na stronie żadnej reprezentacji nie ma żadnej informacji, że jesteś skautem lub jakiś projekt prowadzisz. Więc możesz zostać uznany za tzw. "osobę zupełnie niezwiązaną z kadrą" ;-)

Znam skille tylko zawodników, którymi się zajmuję. Nie znam skilli zawodników z pozostałych pozycji i do niczego mi to niepotrzebne. Skautów nie będę też pytał o dokładne dane co do zawodników, tylko szacunkowe wartości w grupach.

Poza tym guzik mnie obchodzi, że nie jestem wymieniony w jakichś listach z dinozaurami skautami sprzed lat ;)

Uważam, że takie raporty po sumie skilli to świetna sprawa ;-)
A najlepszy czas na takie raporty to wg mnie początek sezonu. Zawodnicy są po updacie pensji, najłatwiej skontrolować kto trenował a kto nie. Dodatkowo wszyscy mają wtedy równą formę, więc nawet DMI jakąś informację zawiera. Zaletą jest też to, że wtedy robione są bazy draftu. A więc porównanie zawodników z różnych roczników jest łatwiejsze jeśli do porównania będzie się brało skille z tego semego okresu sezonu.

Muszę zrobić raport przed draftem, bo projekt dostaje za mało zawodników ;)
Po aktualizacji pensji można dane powtórzyć. To żaden problem dla mnie. A jeśli dla mnie to nie problem to dla reszty skautów też nie. Nie mają wyboru ;)

Fajnie by było gdyby udało się stworzyć jakiś wyznacznik w stylu:

Jest w tym na pewno jakiś pomysł wart rozważenia.

From: m4ti_

This Post:
00
152140.143 in reply to 152140.122
Date: 9/9/2010 4:44:00 PM
Overall Posts Rated:
2121
Wspominałem, że będę informował to informuję, bo wg mnie i zaangażowanych w projekt o takich sprawach należy rozmawiać.

Jeden z właścicieli podlegającego mi zawodnika (19-latka z obecnego draftu) od początku nawiązania kontaktu wykonywał wszystko wedle moich wskazówek. Jednak w ostatnim tygodniu trenowany przez niego gracz ni stąd ni z owąd nagle zagrał trzy mecze na SF. Zapytałem go więc czy zamierza trenować zawodnika pod reprezentację NT czy też nie.

Spodziewałem się każdej odpowiedzi, ale nie takiej jaką otrzymałem:

"Pytałem sie Selekcjonera m4ti i powiedział ze nie jesteś skautem to co ma na celu trenowanie dla ciebie mojego Power Forward'a ??"

I co ja mam mu odpowiedzieć? Że selekcjoner jest niepoczytalny? Czy że robi sobie jaja?
Bo ja już sam nie wiem.

Nie wiem dla kogo ja poświęcam swój wolny czas na kontakt z właścicielami klubów, jeżeli selekcjonerowi przeszkadza że trenujemy 19-latków z obecnego draftu.

Naprawdę nie wiem o co chodzi i co o tym wszystkim myśleć.


Jak się robi taka wolną amerykankę to się nie dziwię. Nie wiem czemu masz pretensję oto, że powiedziałem prawdę managerowi. Nic o waszym pomyśle nie wiedziałem. Manager wysłał do mnie @ z zapytaniem czy jesteś w sztabie. W sztabie nie byłeś więc mu odpisałem ze nie jesteś. Mówiąc szczerze dopiero teraz zauważyłem ten wątek, bo on był głeboko zakopany w archiwach mojego forum.

Widzę, że pomysł jest dobry więc bo wszystko mające na celu poprawę NT jest dobre. Jakbyś napisał do mnie @ że coś takiego robisz to uwierz ze takich problemów by nie było. Ty jednak wolałeś sam niczym szeryf na dzikim zachodzie działać i dobrze ze to zrobiłeś bo chwilowo byłem (jak to sam określiłeś) "niepoczytalny". Mniej by mnie to określenie zdenerwowało jakby było dane cudzysłowów bo takie określenie jest niegrzeczne. Dobra zawistny nie jestem wiec należy wyjść z tego bałaganu.
Daj mi namiar na tego użytkownika to jeszcze jakoś się to odkręci i będzie dobrze. Przylepie też ten wątek do wątku o NT aby to miało ręce i nogi(oczywiście jeśli sobie tego życzysz) ale też chciałbym bliżej uczestniczyć w tej akcji.

From: Rafik_VIP

This Post:
00
152140.144 in reply to 152140.143
Date: 9/9/2010 4:55:01 PM
Overall Posts Rated:
7272
Trzymajcie mnie bo zaraz padnę ze śmiechu. Piszesz, że nic nie widziałeś o projekcie modelu treningowego, który powstał dzień lub nawet w ten sam dzień kiedy nie ustawiałeś składu i był wątkiem topowym przez długi czas... Wiesz co - BRAK MI SŁÓW na to co piszesz...hehe dobre sobie...
Po drugie Hawkeyed nie robił wolnej amerykanki, tylko poddał pomysł na uzdrowienie sytuacji w kadrze na forum i został namaszczony przez ogół. Dodatkowo pytano Mr. Presidenta czy zgodzi się przyjąć dodatkowa funkcję,na co zapytany wyraził zgodę. Więc nie zwalaj winy na niego tylko może poczytaj ten wątek jeszcze raz...A najlepiej podaj się dymisji. Tak będzie najlepiej dla polskiej kadry. Im szybciej zrezygnujesz tym będzie lepiej.
Jaja jak berety - rany julek - masakra hehe...

From: Hawkeyed

This Post:
00
152140.145 in reply to 152140.143
Date: 9/9/2010 4:57:37 PM
Overall Posts Rated:
7474
Ty się wcale grzeczniej nie odnosisz (patrz wczorajsza wypowiedź) i to bez cudzysłowów, więc wrzuć na luz. A mail do Ciebie nic by nie dał, bo wiele osób pisało na forum w tym Astarotte, że maili po prostu nie odbierasz i tyle.

Użytkownika sam odkręciłem, dając mu do przeczytania wszystkie potrzebne mu wątki na forum. Na szczęście wrócił do treningu.
A wątek możesz przylepić, jeśli zależy Tobie na zawodnikach zadaniowych w przyszłości w kadrze. Mi ta informacja w ogłoszeniu kadry w niczym nie będziesz przeszkadzała.

Bliżej to znaczy jak?

From: m4ti_

This Post:
00
152140.146 in reply to 152140.144
Date: 9/9/2010 5:02:52 PM
Overall Posts Rated:
2121
Haha to ja możliwości składu ustalić nie miałem a Ty myślisz ze ja wtedy fora przeglądałem.

Proponuję zacząć myśleć logicznie:)

Aha i daj na luz;]

From: Hawkeyed

This Post:
00
152140.147 in reply to 152140.146
Date: 9/9/2010 5:06:04 PM
Overall Posts Rated:
7474
Jakby dobrze poszukać to pamiętam, że wypowiadałeś się w poprzednim wątku, m4ti_

From: m4ti_

This Post:
00
152140.148 in reply to 152140.147
Date: 9/9/2010 5:13:39 PM
Overall Posts Rated:
2121
Dobra, nie ważne. Niech będzie znów ze ja jestem ten zły. Powoli się nam forum z HT robić a tego bym chciał uniknąć.
Sprawa wyjaśniona i tyle. Już zgrzytów w tej sprawie nie bedzie.

From: Rafik_VIP

This Post:
00
152140.149 in reply to 152140.146
Date: 9/9/2010 5:15:07 PM
Overall Posts Rated:
7272
Twoje myślenie logiczne przerasta nas wszystkich hehe. To po pierwsze.
Po drugie sprawa wygląda tak, że przeczytaj poprzednie posty, a będziesz wiedział gdzie się teraz rypłeś,
a ja ci pomagać nie zamierzam w tym. Po prostu proponuję pomyśleć logicznie... co napisałeś teraz hehe...

From: m4ti_

This Post:
00
152140.150 in reply to 152140.149
Date: 9/9/2010 5:27:03 PM
Overall Posts Rated:
2121
Jesteś boski:) hehehe

Pozdrawiam!!!

From: Czesław

This Post:
22
152140.151 in reply to 152140.148
Date: 9/9/2010 5:28:01 PM
Overall Posts Rated:
179179
M4ti_ nie przesadzaj, nie stawiaj się w roli ofiary, tutaj nie o to chodzi. Dałeś plamę w kilku sprawach i teraz ludzie chcą wyjaśnień. Tylko tyle i aż tyle. Przecież nikt nie chce Cię ukamieniować.;) To że należą się wyjjasnienia, czy zadawane są Tobie pytania często nieraz bardzo dociekliwe, oznacza tylko że zainteresowanie kadrą jest i jej los nie jest obojetny. To nie żadna agresja, ani atak. Nikt nie obiecał, że będzie miło, szczególnie w obliczu ostatnich kilku wydarzeń z Tobą w roli głownej. Nie zamykaj się zatem w kokonie " jaki to jesteś biedny", tylko swoimi działaniam pokaż, że zaczynasz wszystko ograniac i kontrolowac. Życzę Ci w tym 100% powodzenia. Pozdrawiam;)

From: Hawkeyed

This Post:
00
152140.152 in reply to 152140.148
Date: 9/9/2010 5:34:23 PM
Overall Posts Rated:
7474
Gwoli ścisłości to wypowiadałeś się dwa razy:
(150725.152)
(150725.159)

Pisałeś, że kibicujesz a potem odpowiedziałeś użytkownikowi zlewając sprawę. Także dlatego byłem zaskoczony z powodu Twojej niekonsekwencji.
Dla mnie albo ktoś działa na korzyść kadry albo nie.

I jak napisał Czesław nie zgrywaj uciśnionego, bo w świecie jest tak, że to co nawarzyłeś to musisz wypić.
Sam się zgłosiłeś, startując w wyborach, na bądź co bądź publiczne stanowisko.
I chcesz tego czy nie, będziesz ponosił tego konsekwencje.

Na Twój post w wątku NT też jeszcze odpowiem. Nie bój się.
Bo zadałem pytania a Ty odpowiedziałeś jakby się Ciebie atakowało i krzywdę Tobie wyrządzało pytaniami.
Poczekam tylko aż opadnie kurz po czarach B.B. Kinga.

Advertisement