BuzzerBeater Forums

BB Eesti > Eesti rahvuskoondis

Eesti rahvuskoondis

Set priority
Show messages by
From: Sacks

This Post:
00
273932.146 in reply to 273932.144
Date: 1/11/2019 6:06:40 PM
Overall Posts Rated:
8888
See on küll natukene lapsik ja näitab mingisugust kibestumust aga samas, ma vastu pol

From: Kukoc
This Post:
00
273932.147 in reply to 273932.145
Date: 1/11/2019 6:06:43 PM
Overall Posts Rated:
13361336
> Mis see Vellekas siia puutub muus osas kui, et tema Õlg oligi meie ainuke korralik väike äär, Lille järel. Võsu on ainult siis ok, kui kõik teised on vormist väljas. Täht ongi parem mängujuht ja Hindperel on rohkem skillpointse ja mõlemad kaitsed paremad kui sinu Zenkeril.
Aga miks sa vingud kui sa treenid meeskonda ja polnud plaaniski minu soovi täitä? Olnud mees ja öelnud, et sa ei plaanigi Kaalu sisekaitset treenida, ära võta veel koondisse. Oleks olnud aus ju, või mis? Nüüd nutta on tiba tobe. Erinevalt muudest väiksemate kasutaja arvuga riikidest, lõpetavad meie managerid meeste treenimise ära või hakkavad samasugust idiootsust tegema nagu "treenin meeskonda". Nii ei jõuagi kuskile ja saadakse üks 1vs1 pop per season, tänu koondisele kogemuse pop ka. See on sinu arust effektiivne trenn? Teised koondised lasevad ka 29-33 vendadele trenni. Sealt see vahe tulebki. Tänane Austraaliaga mäng oligi kokku lepitud, et tõmbame entu 1 peale, ma arvan, et neil tõusis see kahe peale. Seega keegi täna mingit kaitset ei mänginud.
NB! Ma vaatasin, et duublit pole sa võtnud Eestis. Saa see kätte niikaua hoia mokk maas.
Ma ütlen sulle veelkord, mul pole siin kõrgliigas enam midagi võita. Sinise poole teiseks olen saanud selle tõttu see hooaeg, et ehitajad ja pullitajad müüsid suure osa meeskonnast maha. Mis konkurentide juttu sa ajad? Mitu popi su Kaal, Lattu, Zenker ja Võsu see hooaeg selle meeskonna trenniga saanud on? Kuna sinu sõnumites tulebki välja "mina, mina, mina, mina" siis mingist koondise hingest pole midagi rääkida. Pushid oma koondise ääre peal olevaid mehi võistkonda ja hakkad töinama kui muud treenerid paremat tööd teevad. Kle grow up. Ma edaspidi siiralt loodan, et ei vaja ühtegi mängijat sinu võistkonnast.
> > Ok, seletan lihtsamalt kuna sa ei saanud aru mida ma kirjutasin.
Vellekas oli koondise treener siis kui Võsu oli 26 ja nooremgi. Mis see Õlg siia puutub? Võsu on SÄ muide aga sinu taktikaga see kokku ei lähe. Ja eelmine mäng Kreekaga näitas seda ilmekalt.
Treenin meeskonda tähendab seda, et ma ei treeni ainult 1 meest vaid mul on 5-6 treenitavat. Kaal sai nüüdseks kolmanda KA treeningu 48min ja KA on nüüd legendaarne. Ja sa otsustasid ta lahti lasta, eelistades teiste rikide managere. Ma tean kuidas treenida ja sa tead seda. Ja arvata, et ma sind üle lasin? Hale vabandus
Mis point on entu 1 peale tõmmata? Miks Zenker koosseisus ei olnud kui tal oli eeskujulik vorm?
Vaatasin su duubelvõidu meeskonna üle. Mis sa arvad kas järgmine hooaeg ka teekisd selle meeskonnaga duubli?

From: Kukoc

This Post:
00
273932.148 in reply to 273932.147
Date: 1/11/2019 7:21:03 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Ma vastan su viimasele BB-mailile siin foorumis, kuna ma tahtsin, et teised ka teaks mida sa mulle jahud ja siis mängid foorumis ohvrit.
PS! Proovi Võsut kasutada SÄ positsioonil, kasvõi vahetusest, ja pane talle kõrvale KM kes on võimalikult suure LP ja KA skillidega. See peaks toimima
Ma ei pea Võsu järgi teisi spote sobitama, vaid Võsu peab mahtuma oma skillsetiga minu mängujoonisesse. Meil pole nii mitmekülgseid kaitsjaid nagu kõvasti treeningusse panustavatel maadel, seega peame vahest maa-ala mängima. See eeldab meie alusmistelt ja tagameestelt kõva primaarset kaitset. Poolkõvad mehed sobivad ainult VÄ koha peale.
Vellekas oli koondise treener siis kui Võsu oli 26 ja nooremgi.
Kui mina alustasin Eesti rahvuskoondisega oli Lill SS10 147, Võsu 129. Võsust oli siis juba paremaid mehi nagu Kaljumäe 136(def1615,rynne1416,raadius13), Reinuvader(def1615,rynne1817). Päris mitmeid mehi oli veel sarnaste kaitsetega, aga kõik olid juba 33+. Korvialustest oli juures Maksimenkov kes oli juba minu nähes 33, Olevipoeg oli täistuuridel juba, Skoryukov, Taara koondiseküps juba 24 aastaselt. C koha peale oli korralikke poisse küllalt (kaasa arvatud minu Roht).
Koondise juhendajaid on Eesti rahvuskoondisel olnud 7 (Hunt, Promoe, SiimS, Mulk, Kastan, Vellekas ja Kukoc). Vellekal on sellest pundist kõige halvemad hooaja maailma reitingud. Näide Kastan H31-36 (lowest rating per season 27,28,49,35,36,38). Vellekas H37-40 (lrps 36,41,40,39) Kukoc H41-44 (36,27,27,28). Minu arust on ikka paremuse poole minek.
H37- Võsu 0 mängu, H38- Võsu 0 võistlusmängu ja 4 sõprusmängu (reiting: vahetusest 15-15,5: algviisik 14), H39- Võsu 5/7 võistlusmängus pingil (kahes mängus sai garbage time platsile 4min ja 2min...) sõprusmängudest 6/7 (2min,28min,10min,23min,0min,-,33min). H40 sai juba võistlusmängudes ka mängida. Minu all sai Võsu suht samavõrra mängida, Vellekas solvus ka tiba ära, et uuesti ei valitud ja lasi Õlg mehel pidevalt minutid punasesse. Nüüd on lihtsalt hooaeg kus Võsu pole väga hästi vormis olnud või kui ongi siis temast paremad mehed on ka olnud vormis. Minu süsteemis ta suur äär ei ole. Mingi special one time in a season eventi jaoks ma teda koondisse ei kutsu ju.
Treenin meeskonda tähendab seda, et ma ei treeni ainult 1 meest vaid mul on 5-6 treenitavat. Kaal sai nüüdseks kolmanda KA treeningu 48min ja KA on nüüd legendaarne. Ja sa otsustasid ta lahti lasta, eelistades teiste rikide managere. Ma tean kuidas treenida ja sa tead seda. Ja arvata, et ma sind üle lasin? Hale vabandus
Sellise treenimisega muud lähevadki mööda, midagi pole teha. Kui Kaal on vormis ja pop on tõsi siis tal on head võimalused järgmine hooaeg platsile saada.
Mis point on entu 1 peale tõmmata? Miks Zenker koosseisus ei olnud kui tal oli eeskujulik vorm?
Noori oli vaja meeskonda saada, et nad saaksid kogemust. Pole mõtet mängitada sõprusmängudes 32+ tüüpe, mõtleme juba järgmise hooaja nooremale tuumikule.
Vaatasin su duubelvõidu meeskonna üle. Mis sa arvad kas järgmine hooaeg ka teekisd selle meeskonnaga duubli?
A sul on duubel või? Paar ebaõnnestunud vigastust on nii mõnegi karika röövinud. Võid mu karikakappi minna vaatama kui tahad!

From: Sacks

This Post:
11
273932.149 in reply to 273932.11
Date: 1/12/2019 6:54:25 AM
Overall Posts Rated:
8888
Meie kirjavahetus ja minu mängijate skillid ning see, kuidas ma neid treenin ei pea küll teistele manageridele teadmiseks olema. Ilus käitumine sinunpoolt 😉 aga kuna sa mu kirjad niikuinii siia üles riputad siis pole mul mõtet sulle pm kirjutada...
Noob oled. Võsul raskusi 25 parima sekka saamisega ja tugevusrlt 9 VÄ? Kordan, Võsu on SÄ/VÄ ja kindlasti ei ole temast 8 SÄ paremad. Ütle siis kui Võsu sugune on u 25s mängija siis kuidas temast 24 paremat suudavad prantsusmaalt ja kreekalt 30sed pakid saada? Ja millised mängijad veel neil on?
Veel üks "huvitav" käik mida sa oled koondise juures teinud. Koondises praegu Tõnuri, 25a MVP, 196cm pikk ja pos. KM. Karjääri jooksul mänginud tagumistel positsioonidel üksikud korrad seega sööt, kaitse, kaugvise jm ei saa kõrged olla. Kas tegemist on tulevikutegijaga rahvuskoondises?
Ma küsisin su käest miks oli vaja innustus 1 peale lasta? Sa ei vastanud.
Aga see vaidlus tundub mõtetu. Ma loodan, et sind ei valita tagasi kuna sinu otsused on minu silnis olund kehvad ja. 4 hooaega oled saanud kätt proovida, tulemust ei tulnud.

From: Kukoc

This Post:
22
273932.150 in reply to 273932.149
Date: 1/12/2019 7:22:38 AM
Overall Posts Rated:
13361336
Ma arvan, et meie kirjavahetuse siia postitamine tegi väga selgeks kumb meist siin lapsik on.
Võsul raskusi 25 parima sekka saamisega ja tugevusrlt 9 VÄ?
Kui me jagame koondislasi ainult SS10 vaadates siis on raskusi olla seal top25-s. Väikeste äärte listis on ta SS10 aluseks võttes 9 seas, jagades kohti 7-9...
kindlasti ei ole temast 8 SÄ paremad.
Ta pole isegi SÄ koondise kandidaatide hulgas, sest tal puuduvad koondise minimaalsed skillid sinna, näiteks kaitse 18. Ta on selline vend keda võib platsile panna Iirimaa, Andorra ja Kyprose vastu. Korralikud tiimid sõidavad tast SÄ koha peale üle.
Tõnuri on 25 ja ületanud juba koondise keskmängija koha minimaalsed nõuded. Ilmselgelt boostime kogemust tal juba tulevikule mõeldes. Ma ei hakka ta skille siin välja tooma, aga def+bl näit on 30+...
Innustus langeb iga kord kui sa viskad mehe koondisest välja. Seega kui 32+ mehed sai välja visatud ja nooremaid asemele võetud oligi innustus 1. Vastased teevad samamoodi, ehk innustus on 1-2 suht kõigil edasipüüdlikel võistkondadel. Samasuguse vastuse ma andsin juba enne. Sa lihtsalt ei hablanud ära.
See vaidlus ongi mõtetu ja anname BB kommuunil oma valik teha kui uus koondise tsükkel algab. Mul pole midagi karta ega midagi häbeneda, niiet igaüks kes arvab, et ta suudab paremat tööd koondise eesotsas teha võib kandidatuuri püsti panna. Sinu kandidatuuri puhul oleks algviisiku kohtadest 4 juba võetud...

Last edited by Kukoc at 1/12/2019 7:23:38 AM

This Post:
00
273932.151 in reply to 273932.150
Date: 1/12/2019 7:35:23 AM
BC Kobakäpp
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
124124
Second Team:
BC Nisanäpp
Lasite auru välja, aitab. Võsu teemal on küsimused ja vastused ennast ammendanud. Kui on veel musta pesu pesta siis jätkake privaatselt või kolige loba teemasse. Teie omavaheline antisümpaatia ei kuulu koondise teemasse.

From: Sacks

This Post:
00
273932.152 in reply to 273932.150
Date: 1/12/2019 8:58:56 AM
Overall Posts Rated:
8888
Kui Tõnuri mängib tulevikus legendidest eestlastest KM-d üle siis ok aga tema potentsiaal ja pikkus seda ei luba. Seega ilus häma.

This Post:
00
273932.153 in reply to 273932.151
Date: 1/12/2019 9:02:33 AM
Overall Posts Rated:
8888
Asi ei ole otseselt Võsus vaid selles, et koondise treenerina on ta valesid otsuseid langetanud ning ta isegi ei saa sellest aru.

This Post:
33
273932.154 in reply to 273932.153
Date: 1/12/2019 10:36:58 AM
BC Kobakäpp
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
124124
Second Team:
BC Nisanäpp
Niipalju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi. Vale või õige... See on subjektiivne. Olen kindel et Kukoci jaoks on tema langetatud otsused õiged mida näitab kasvõi see kui kirglikult ta oma seisukohti kaitseb. Argumenteeritud arutelu on koondiseteemas alati teretulnud ja huvitav lugemine, säästke ülejäänud kogukonda lihtsalt sõimlemisest.

From: Kukoc

This Post:
00
273932.155 in reply to 273932.152
Date: 1/12/2019 3:12:56 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Kui Tõnuri mängib tulevikus legendidest eestlastest KM-d üle siis ok aga tema potentsiaal ja pikkus seda ei luba. Seega ilus häma.
Seda ei tea ju kunagi. Meil on mitu noort 24+ kes on juba 60+ siseskillidega. Kõigil neist ei ole ette näidata 18+ sisekaitset. Potensiaal 9 lubab väikese ääre trennis Eesti koondislaste puhul 133 SS10, välise või sisemise suunitluse puhul on maksimumiks praegu 128 SS10. Seega ei näe ma mingit probleemi pot 9 puhul. Pikkusel pole ju muud vahet kui natukene aeglasem siseskillide trenn. 24 aastase trennikoef on 0,51 võrreldes 18 aastasega. Oma pikkuse tõttu kaotab ta siseskillides about 0,6. Samas söödu, hüppeviske ja 1vs1 puhul on pikkusest olenemata koef 1. Elame näeme.

From: Sacks

This Post:
11
273932.156 in reply to 273932.155
Date: 1/13/2019 3:12:51 AM
Overall Posts Rated:
8888
Kui teda ei ole praeguseks ülemistel skillidel treenitud siis ei tehta seda ka tulevikus, kui sa just ise teda ära ei osta. Või treeniksid sa teda MJ positioonil 48min, arvestades, et tal 100 000 palk ja ei oska palli põrgatada?
Mida sa nende valemitega siin eputad? Monoskillide tegemiseks ei ole neid üldse vaja

Advertisement