BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > Biz inandık...

Biz inandık... (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
240011.15 in reply to 240011.14
Date: 4/4/2013 9:34:36 AM
Overall Posts Rated:
202202
can elbette herkesin fikri apayrı olabilir. belki de tam olarak yazdıklarını anlamamış olabilirim.
ama uzunca bir süre gs'nin bu sezon kurduğu kadar avrupa tecrübesi olan bir kadro göreceğimizi sanmıyorum....

eboue, drogba, sneijder, melo, hamit avrupada en üst düzeyde futbol oynamış isimler. elbette beğenip beğenmemek ayrı bir konu.
ama bu oyuncular öyle ya da böyle tüm dünyada Türk futbolunu tanıtan isimler. ve Türkiye ligini futbolcular için cazip hale getiren isimler. elbette sportif başarı da olması gereken bir şey. ama kim ne derse desin günümüz futbolu pazarlamaya dayalı bir hale geldi ve bunu göz ardı etmek uzun vadede başarısızlığı kaçınılmaz hale getirir. (kurumsallaşma, altyapı elbette olması gereken şeyler)

This Post:
00
240011.16 in reply to 240011.9
Date: 4/4/2013 9:51:20 AM
Overall Posts Rated:
152152
Tùrk futbolundan her şeyiyle soğumuş biri olarak dediklerine katılmamak elde değil.
Ve medyanın bu gazı sebebiyle fatih hoca belki daha defansif çıkmak yerine İBB maçı kadrosuyla çıkınca fark kaçınılmaz oldu.
Yalnııız...
Medyaya göre lazio eşleşmesinde kesin favori olan fenerbahçenin aynı hataya düşmemesini umuyorum yoksa iki takımın da avrupa macerası hüsranla biter

Message deleted
This Post:
00
240011.18 in reply to 240011.9
Date: 4/4/2013 10:14:29 AM
yigidospor
TBL
Overall Posts Rated:
225225
Valla helal olsun düşündüklerimin hepsini yazmışsın.Kendimizi ne zaman dev aynasında görmezsek o zaman bi üst seviyeye çıkarız.Öteki türlü medyanın gazlamasıyla ancak kendimizi avuturuz.Medyamızın haline cidden acıyorum artık.Futboldan hiç anlamayan birine bizim medyada yazılanları göster her yıl şampiyonlar ligini falan kazandığımızı sanar Bu ülkede birşeyler değişecekse medyanında en baştan değişmesi lazım...

This Post:
22
240011.19 in reply to 240011.13
Date: 4/4/2013 10:15:40 AM
Overall Posts Rated:
198198
Konunun amacı belli . Takımımla gurur duyuyorum dün basabas topunu oynadı en az 3 net pozisyona girdi barnebauda 3 yedi döndü canı saolsun. FAtih terim hakeme hiçbirsey baglamadı acıkca söyledi macı hakem vermedi ama bu hakemde nerden cıktı diye zaten. Ha bu arada ingilizlerde benzema semih pozisyonundan dolayı hakemi eleştiriyormus manchestar macındaki pozisyondan ne farkı var bunun diye. Yani haemi eleştirmek için türk olmaya gerek yok tarafsız olmayı basarman yeterdi.

Last edited by ard at 4/4/2013 11:30:08 AM

This Post:
11
240011.20 in reply to 240011.17
Date: 4/4/2013 10:20:10 AM
Overall Posts Rated:
152152
Hocam bunun yeri burası değil aslında ama benim türk futbolundan soğuma sebebim tam olarak bu. Hakemlerin yöneticilerin adı oyunculardan daha fazla geçiyo. Anadolu takımlarının 3 oyuncusunu sayamayan adamlar MHK hakem listesini üç büyüklerin yönetim kurulu üyelerini felan ezbere biliyo. Şu anda gsye yapılanlar ön planda olabilir ama üç büyüklerin hepsi az çok kollanıyo. Hiçbir zaman hakemler hakkında fazla serzenişte bulunmadım ama iki sezon önce galatasaray aleyhine her maç hatalar yapılıyodu.

Message deleted
Message deleted
Message deleted
Message deleted
Message deleted
Advertisement