BuzzerBeater Forums

Srbija - III.1 > Sezona 43

Sezona 43

Set priority
Show messages by
This Post:
11
295410.15 in reply to 295410.14
Date: 10/15/2018 3:22:39 AM
Head Hunters
III.4
Overall Posts Rated:
140140
У реду је, зајебанција, не узимај је за одвише лично.
И спорни коментар, означен тако да представља зајебанцију, био би ти веома духовит и на месту. :)
Смајлији, изум 21-ог века, растерећују душу, лече сујету и омогућавају да кажеш чак и оно што се у одређеном тренутку или околностима може чинити неприкладним, а да због изреченог не наиђеш на неразумевање и бес саговорника или окружења. :)
Да је неко ово имао да каже бабароги из Ивањице, данас би овај, словио за вероватно најдуховитијег лика на ББ-у.
Срећом, нису му пренели. :)

Ма то је све релативно. Мени је нешто друго засметало, а то је да ротација није функционисала онако како сам је првобитно поставио још у четвртак. Kalliola је, бар према мом сећању, био постављен на резервној петици, а Ulkowski на резервној тројци, обојица као једине измене на својим позицијама, у колонама предвиђеним за резервне играче. (сад да ли као прве или друге измене не могу баш са сигурношћу да се сетим, а мислим да није ни важно, обзиром да сам извео 10 играча и да са сигурношћу могу да тврдим да сам са 5 различитих играча попунио само по једну од две опционалне колоне 5 различитих позиција)
Епилог је такав да ми се Kalliola појављује као прво решење, тј. као прва замена на крилу, због личних грешака избаченог Китића, а Ulkowski, тек као трећа измена (иза Спалевића и Playe-а) на позицији КЦ-а.
Да није овог последњег, Улковског као треће измене на КЦ-у, спорну ротацију у случају Калиоле, себи бих могао објашњавати евентуалном сопственим несмотреношћу приликом подешавања поставки игре, а овако је како озбиљна мистерија за мене, тако и веома веома добро питање за саме девелопере игре.

Па и ниси. Ја сам другачије оријентисао напад, али је снага мог састава заснована пре свега на унутрашњој нападачкој игри, а обзиром да су Кало и Китић излетели, уз изузетак Boruszewsk-ог, није ни било неких спољних претњи. :)
Vallee није ни уврштен (плански), Playe је слабо шутирао, а Simon, који опет и није нека значајнија спољашња претња, предвиђен је као замена Борусзевском.
Тако да, у таквом развоју околности, ниси ни имао шта споља да браниш. Евентуално Спалевића, али он је примарно КЦ и унтрашње оријентисани нападачки играч.
А од преосталих, што спољних/што унутрашњих играча, претња је вребала претежно изнутра.

Ма јок, довео си дефанзивног центра скоро. Зашто бих ризиковао затварање своје нападачке игре и њену оријентацију на искључиво унутрашњи напад када сам могао да те добијем споља уз неки неутралнији напад са оваквим спољним шутерима снажним у обе нападачке линије и центрима оријентисаним првенствено на напад изнутра.
Недостатком у оваквој поставци игре, можда би се једино могао сматрати скок, али он ми је и генерално недостатак и са њим редовно кубурим.

Међутим, сад кад мало боље размислим, можда сам непосредно пред четвртак и намеравао да те нападнем изнутра, те сам за тактику у пријатељској намерно и поставио игру под кошем, не бих ли те збунио својим намерама, обзиром да сам кретање већ одиграо против Ганера раније.

Али, жене, морао сам да јурим, тако да се баш ни не сећам шта сам хтео и првобитно намеравао. Те вечери, а вала ни наредних. :)

Ништа, сад ако не завршиш у другој, никада нећеш!

Last edited by Relja hunter at 10/15/2018 3:28:34 AM

This Post:
00
295410.16 in reply to 295410.15
Date: 10/23/2018 3:02:35 AM
Head Hunters
III.4
Overall Posts Rated:
140140
Честитке на титули колега.

Пуно успеха, среће, повода за дружење и разлога за славље, желим ти и предстојеће сезоне у другој, а надајмо се, и у тек предстојећим сезонама у вишем рангу и друштву најбољих .

Све најбоље, и да нам се не вратиш баш тако ускоро овде. :)

Далеко од тога да си непожељан или не-добродошао, већ свакако неугодан и непредвидив противник. :)

This Post:
11
295410.17 in reply to 295410.16
Date: 10/23/2018 5:43:39 AM
StariGrad
III.6
Overall Posts Rated:
1111
Hvala na lepim recima. Potrudicu se da i tebe docekam u II ligi. Imao sam dosta srece u duelu sa tobom ali mozda sam necim i zasluzio, bilo je vreme da probam II ligu pogotovo sto treniram cele sezone 3 igraca. Mislim da ce biti tesko u II ligi ali moj adut se zna: kako sezona prolazi tako su moji mladi igraci sve bolji a njihovi matorci padaju. Ziveo KK Stari Grad!!!!!

This Post:
00
295410.18 in reply to 295410.17
Date: 10/23/2018 10:26:20 AM
Head Hunters
III.4
Overall Posts Rated:
140140
Нема на чему, убеђен сам да нечим, свакако јеси, јер иначе ваљда, не би ни збрисао горе. :)

Добри резултати, квалитетан и донекле и у одређеној мери доминантан састав, ствари су по којима си успео остати препознатљив и ове сезоне.
За разлику од вероватно неких, твојих ранијих, плеј-оф искустава овде, срећа ти овог пута није окренула леђа, и пропратила те је у жељеном и планираном смеру.
Због тога ми је заиста, и изузетно драго.
Мада, што се бар мог становишта и позиције тиче, могла је и требала је, и много раније да ти се осмехне и сети те се. :)

Хвала, мада је то, и самом ти је познато, функција зависна од две променљиве. :)
А обзиром да сам и ја, бар овде такав да волим да шкртарим и режем до појављивања идеалније прилике ради максимизације профита и евентуалног прилагођавања физиономији лиге, нисам баш сигуран, колико ће све то, у духу готово свакодневних, динамичних промена у свету ББ-а, наредне сезоне бити изводљиво и могуће.
Другим речима, и сам се превише уздао у друголигашки пласман, и нисам сигуран шта је за мене најсмисленији потез идуће сезоне. :)
Далеко од тога да сам у проблемима или сл., али је и за мене, након бројних сезона играња ББ-а, ова ситуација нешто сасвим ново и прилично изазовно. :)

Уопштено, слажем се са твојом крилатицом и донекле сам и сам заговорник исте.
Међутим, опет све зависи од тога где западнеш, како, с ким, кад и под каквим околностима имаш посла.
Зато млађи, могу бити дугорочније решење, али не и адекватнији и правовременији одговор.

Живео, зашто да не. :)
А живео и сваки кошаркашки или спортски клуб на подручју Републике Србије и Републике Српске. :)

This Post:
11
295410.19 in reply to 295410.18
Date: 11/13/2018 4:47:13 PM
StariGrad
III.6
Overall Posts Rated:
1111
Idemo Head Huntersi!!!!!!!!!!!!

This Post:
00
295410.20 in reply to 295410.19
Date: 1/15/2019 1:45:01 PM
Gooners
III.1
Overall Posts Rated:
11
auu jbt...nije da sam isao na pobedu,nisam cak ni MOTS namestio,ali ovo je totalno nerealno! tako da me iskida u drugom poluvremenu,nigde veze!

This Post:
00
295410.21 in reply to 295410.20
Date: 1/15/2019 4:25:44 PM
Head Hunters
III.4
Overall Posts Rated:
140140
Извини. :)