BuzzerBeater Forums

BB Hellas > [ΕΚΛΟΓΕΣ] Λόγοι Υποψηφίων

[ΕΚΛΟΓΕΣ] Λόγοι Υποψηφίων (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
93352.15 in reply to 93352.14
Date: 6/5/2009 3:23:20 PM
Overall Posts Rated:
00
Φίλες και φίλοι,
Μιας και πλησιάζουμε στο τέλος της εκλογικλης διαδικασίας, θέλω να τονίσω πως θα ή8ελα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να γίνω ο νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ της Εθνικής μας!!
Έχω ασχολιθεί αρκετές ώρες με το παιχνίδι αυτό εδώ και 7 σαιζόν!!!
Ελπίζω να έχω πλέον τις απαραίτητες γνώσεις ν' αναλάβω το βαρύ φορτίο της Εθνικής Ελλάδος!!!
Μπορεί η ομάδα μου να βρίσκεται στην 3η κατηγορία, όμως η σταθερή πορεία και η συμμετοχή ανελιπώς στα Play-off είναι ένα μικρό δείγμα της δουλείας μου!!
Πιστεύω ότι αυτή η ομάδα που έχω είναι καλύτερη από ομάδες της 2ης εθνικής κατηγορίας, έχοντας σαν απόδειξη αγώνες κυπέλλου με τις ομάδες αυτές, τις οποίες η ομάδα μου νίκησε και με αρκετούς αναπληρωματικούς!!!
Τώρα το μόνο που μπορώ να υποσχεθώ είναι ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ και ακόμα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΝΑΣΧΟΛΙΣΗΣ!!
Εύχομαι ΚΑΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
Θα στηρίξουμε όλοι μας τον νέο προπονητή!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

This Post:
00
93352.16 in reply to 93352.15
Date: 6/6/2009 3:20:17 AM
Overall Posts Rated:
3131
Στις 7πμ τρεις ήμερες πριν κλείσουν οι εκλογές, θα ξεκινήσει ο Δεύτερος Γύρος με τους ΠΕΝΤΕ πρώτους υποψηφίους στις ψήφους, συν τις ισοπαλίες, συν αυτούς που έχουν το ελάχιστο 5% των συνολικών ψήφων. Από αυτό το σημείο και μετά, δεν θα επιτραπούν νέες υποψηφιότητες.
Από εκεί και πέρα, θα επιτρέπεται ένα και μόνο νήμα από κάθε υποψήφιο στα Φορουμς.


Μπηκαμε στον δευτερο γυρο, οπου οι υποψηφιοι που συνεχιζουν ειναι (με τυχαια σειρα):

Dagna
Childress_7
Tyfonas
Prasinoaimatos13
Apapa
Yiannisosfp
Eddie johnson


Παρακαλω, να τηρηθουν οι Κανονες των Εκλογων σχολαστικα, ιδιως απο εδω και μπρος.

Γεννήθηκες μαύρος, έζησες άσπρος. M.Jackson ζεις, για πάντα Παοκτσής.
This Post:
00
93352.17 in reply to 93352.16
Date: 6/6/2009 10:58:14 AM
Overall Posts Rated:
170170
Η ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΛΩΝ ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΣ!!!!!!! Αν καταλαβα καλα θα πρεπει να δωσουμε ψηφο εμπιστοσυνης και εν συνεχεια βοηθεια στον tyfona,φυσικα δεν θα πρεπει κανεις να αποσυρει την υποψηφιοτητα του γτ καποιοι για χ λογους τους ψηφησαν αλλα μπορουμε να τους κατευθυνουμε προς την σωστη επιλογη!!TYFONA το αξιζεις καλη επιτυχια και ολοι ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ

This Post:
00
93352.18 in reply to 93352.17
Date: 6/7/2009 4:09:47 AM
Overall Posts Rated:
00
Μπαίνουμε στις τελευταίες μέρες των εκλογών...
Θέλω αρχικά να ευχαριστήσω όσους με ψήφισαν και στήριξαν την προσπάθειά μου!!
Μια προσπάθεια που φυσικά θα συνεχιστεί, ανεξαρτήτως του αποτελέσματος των εκλογών!! Αντιπρωσοπευτικό αυτής της ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ είναι η ύπαρξη 11 ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΕ ΡΟΣΤΕΡ 13 ΑΤΟΜΩΝ (!) , όπως επίσης και το ότι η ΒΑΣΙΚΗ μου ΠΕΝΤΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΕΣ !!!Έχοντας ασχοληθεί αρκετά με την Εθνική ( παρακολουθώντας αγώνες δηλαδή ) και λόγω της ΜΕΓΑΛΗΣ ΜΟΥ ΘΕΛΗΣΗΣ να αναλάβω θέση προπονητή στην ΟΜΑΔΑ ΟΛΩΝ μας, δηλώνω ότι ακόμα κι αν δεν εκλεγώ θα είμαι κι εγώ ΔΙΠΛΑ στον νέο προπονητή!!
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΘΝΙΚΗ !!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

This Post:
00
93352.19 in reply to 93352.16
Date: 6/7/2009 3:38:55 PM
Overall Posts Rated:
00
sorry GM poy se rwtaw apo edw alla 8elw (an mporeis k 8eleis) na deis an exw mpei sthn psifoforia gia proponiths ths e8nikhs Maltas epeidi egw den mporw na dw
eyxaristw!!!