BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.55 > Σεασον 14

Σεασον 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
158480.156 in reply to 158480.155
Date: 11/26/2010 6:31:38 PM
Overall Posts Rated:
6868
ξεκινώ πρώτος τις προβλέψεις της 14ης αγωνιστικής, για να διώξω την στεναχώρια από τον lez μία ώρα αρχίτερα:
KIT-FRA= ο πέμπτος από δώ με τον έκτο από κει, έτσι όπως είδα τις αγωνιστικές καταστάσεις, βλέπω τον πέμπτο. +15π
IOL-VAL= οι πέντες πέντες του ιωνικού που πήγαν στο ολ σταρ γκειμ είναι στα πάνω τους και θα αποδείξουν στους παίκτες της βαλ πως μόνο τυχαία δεν ήταν η συμμετοχή τους, αν και θα έχουν να καταβάλουν την αντίσταση του ανόλι, ο οποίος μετά την νίκη του στον διαγωνισμό θα βρίσκεται σε τρελά κέφια. ιωνικός +5
TRE-ADI=το παιχνίδι είναι ξεκάθαρο διπλό. +30π
GRE-PBC= ο τέταρτος του από εδώ ομίλου με τον δεύτερο του από κει. ο λεζ εχει ρεπό αυτή την εβδομάδα στο κύπελο και πιθανότατα να βάλει όλους τους βασικούς σε αυτό το παιχνίδι. είναι πιο ξεκάθαρο το σημείο από τη προηγούμενη μάχη. +35π
GRE-A1T= έτσι όπως είναι η αγωνιστική κατάσταση των παικτών της πρωτοπώρου ομάδας των big 8, δεν της δίνω καμία τύχη απέναντι στον αντουάν.+20π
LS-ERE= λάκι και πάλι λάκι, +50π
AGE-ARI=δεν χρειάζεται σχόλιο.+80π
GAL-BAR= σε απίστευτη αγωνιστική κατάσταση η βαρβάκειος, άνετα, +20π
λεζ τώρα που έχεις ρεπό, γέμισε τις μπαταρίες σου......

From: WINDASS
This Post:
11
158480.159 in reply to 158480.158
Date: 11/29/2010 5:21:14 PM
Overall Posts Rated:
6868
15 αγωνιστική με ντέρμπι στην κορυφή, στον πάτο και στη μέση.
ARI-GRE= ντέρμπι μόνο στα χαρτιά καθώς η διαφορά δυναμικότητας είναι μεγάλη των δύο πρωτοπώρων και δεν αναμένω καμία έκπληξη από την πλευρά των γρεβενών. 15π
ERE-AGE= πιστεύω πως ο δικός μας όμιλος θα πάρει το ένα ντέρμπι και πιστεύω πως θα γίνει σε αυτό το παιχνίδι.
VAL-TRE= πιστεύω πως θα είναι ντέρμπι και θα προσπαθήσω να φορτώσω την ρακέτα με λόου ποστ, προσμένοντας και την αποβολή κάποιου ψηλού από την αντίπαλη ομάδα, εάν γίνει αυτό τότε το παιχνίδι θα γυρίσει υπέρ της δικής μου ομάδας.νίκη των τρελών στους 10π
BAR-IOL=δεν υπάρχει ματς +50
AND-GAL=το ίδιο +50
PBC-KIT=το τελευταίο εύκολο ματς πριν τα ντέρμπι φωτιά της επόμενης εβδομάδας για τον λεζ, θα κάνει επίδειξη δύναμης για να μπει με ανεβασμένη ψυχολογία στα ντέρμπι. +30
ADI-GRE=δεν υπάρχει ματς +60π
FRA-LS=το ίδιο... +30π
μπαρτσελόνα-ρεάλ=5-0 ποιος να συγκριθεί μαζί σου.........



Last edited by WINDASS at 11/29/2010 5:22:43 PM

This Post:
00
158480.161 in reply to 158480.160
Date: 11/30/2010 1:38:14 PM
Overall Posts Rated:
00
megali omada i barca..legan i real mporei na tin xtupisei alla tlk tpt..akoma kai o mourinio dn mporei na kanei kati apo oti fenete....sta tou paixnidiou teliose auti i mini periodo derbu pou eixa kai oi ittes irthan anamenomena kathos i omada dn exei deixei akoma xaraktira...mallon lathos mou pou dn evala tous vasikous na paixoun sto filiko meta to all star..apo oti eida oi dikoi sas paixtes pou tous valate ittan se polu kaliteri apo tous dikous mou..me 58-182 2ponta dustuxos dn pao pouthena....apo do kai pera tha dwsw tin maxi gia tin 2i thesi kai gia mia kali poreia sta play off...

This Post:
00
158480.163 in reply to 158480.162
Date: 11/30/2010 3:58:00 PM
Ionikos Lamias
IV.20
Overall Posts Rated:
9999
Καλησπέρα παιδιά, καταρχήν να ζητήσω συγγνώμη που δεν ήμουν τόσο ενεργός στο φορουμ μας απλα είχα πολλές δουλειές κ εκκρεμότητες που έπρεπε να τακτοποιήσω… λοιπόν τώρα περί του ομίλου. σήμερα τα αποτελέσματα ήταν φυσιολογικά αν κ πίστευα πως ίσως να κάνει την έκπληξη η ομάδα GREVENA αλλα ευτυχώς για μένα όλα καλά, τα δύσκολα τώρα ξεκινάμε για την ομάδα του φίλου μας Pantheon B.C κ αν θέλει να ελπίζει για πρωτιά του ομίλου πρέπει να φύγει με το διπλό από την έδρα του AND1.Team αλλα πρώτα έχει το ντέρμπι με τον aris 2009 που θέλει νίκη κ μόνο νίκη, εγώ ένα ματς περιμένω κ θέλω να κερδίσω για να βγω 1ος κ είναι το ματς με τα GREVENA όπου με νίκη θα είμαι σίγουρα 1ος .ο άλλος φίλος μας γνωστός ως τρελός πιστεύω μετά την σημερινή νίκη κ τα μεγάλα στατς που έβγαλε η ομάδα του δύσκολα θα χάσει την 4 θέση. αυτά είχα να πω .καλή επιτυχία σε όλους γιατί τώρα ξεκινάμε τα δύσκολα

From: WINDASS
This Post:
00
158480.164 in reply to 158480.163
Date: 11/30/2010 11:01:04 PM
Overall Posts Rated:
6868
Στην χθεσινή αγωνιστική δύο ματς είναι άξια σχολιασμού, το δικό μου και το ντέρμπι των μέχρι χθες πρωτοπόρων.
θα ξεκινήσω με το ντέρμπι των πρωτοπόρων: το παιχνίδι ήταν εύκολο για τον άρη καθώς έπαιξαν και οι δύο με push και η δυνατότερη ομάδα φυσικά το πήρε. εντύπωση μου έκανε αυτός ο αλεφαντής που έχει ο άρης καθώς δεν τον είχα παρατηρήσει μέχρι χθες (ξέρω αδικαιολόγητος) και ο τύπος είναι θεός, μαμάει και δέρνει.
Στο δικό μου παιχνίδι είχα πει στους παίκτες μου να παίζουν με πλάτη την ρακέτα, μπας και μας κάνουν φάουλ, μπας και αποβληθεί κανένας παίκτης τους, μπας και το πάρουμε εύκολα, τελικά ο ένας τους παίκτης αποβλήθηκε στην τελευταία φάση του αγώνα ( την τύχη μου) και τελικά επικράτησα με σχετική δυσκολία.
Όσον αφορά για την συνέχεια του πρωταθλήματος, δύσκολα βλέπω να αλλάζει η σειρά των ομάδων που θα μπουν στα πλέι οφ καθώς και για την δική μου ομάδα τα πράγματα είναι σχετικά δύσκολα καθώς για να μπω σφήνα στην τέταρτη θέση θα πρέπει να κάνω υπέρβαση και να κερδίσω εκτός από την αρμάδα, και μία ομάδα από τις τρεις πρώτες του πρωταθλήματος.
λεζ ελπίζω την επόμενη εβδομάδα φωτιά που έχεις, να σε αντιμετωπίσω στο κύπελο και να πετύχω την ομάδα σου διαλυμένη και χωρίς σφυγμο........:)

Last edited by WINDASS at 11/30/2010 11:29:46 PM

Advertisement