BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Small Forward

[NT] Small Forward

Set priority
Show messages by
This Post:
00
8770.159 in reply to 8770.158
Date: 7/3/2009 4:04:25 AM
Overall Posts Rated:
2222
Mnie się zdaje że co pewien czas pojawiają się bardziej zrównoważenie SF na TL. Zwłaszcza ten drugi wydaje mi się wpadką. Pewnie i tak będzie drogi, a bronić to on nic nie potrafi...

Natomiast nadal nie wiem co ten temat ma wspólnego z NT :)

From: tyr0x

This Post:
00
8770.160 in reply to 8770.157
Date: 7/3/2009 5:46:08 AM
Overall Posts Rated:
00
Pierwszy nie ma miejsca na SF'a chyba, że Twój przeciwnik zagra w ataku inside ...
Drugi nie jest w sumie taką głupią opcją ... parę skoków OD i później skupić się możesz na typowych skillach dla podkoszowca plus głupie FT.

Dokładnie nie wiadomo jak z jego wzrostem i trening OD może być ślamazarny, no ale to test ;-)

From: aimar

This Post:
00
8770.161 in reply to 8770.160
Date: 7/3/2009 6:01:05 AM
Overall Posts Rated:
16491649
Dziekuje wszytskim za rady i przepraszam za spamowanie:)
jednak nie bardzo wiedzialem gdzie moglbym opisac swoje problemy.

Niekogo z nich nie kupie:) wyszlo mi ze najtaniej i najlepiej zrobie jesli przekwalifikuje swojego wysokiego SG:) chlopak sie nadaje:P

a kase ktora mialem wydac na potencjalnego SF-a wladuje w zakup jakiegos super karakana na obwod:)

From: tyr0x

This Post:
00
8770.162 in reply to 8770.161
Date: 7/3/2009 7:11:09 AM
Overall Posts Rated:
00
a prąciem Cię bardzo ;-)

From: Astarotte

This Post:
00
8770.163 in reply to 8770.157
Date: 7/3/2009 8:14:44 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
ani pierwszy ani drugi

wedlug mnie nie do nadrobienia :/

lepiej juz mlodego wrzucic na dwa sezony i bedzie mocny
ciut treningu ID zbiorek pozniej juz tylko trzy skile ladowac (z czego dwa w trakcie treningu beda podnosic tez inne staty)i bedzie gites na R&G skoro jest 18 letni z wysokim potencjalem :)

jak np
Rzut z wyskoku: silny Zasięg rzutu: słaby
Obr. na dystansie: niezdarny Kozłowanie: przeciętny
Wejście pod kosz: słaby Podania: porządny
Rzut z bliska: porządny Obr. pod koszem: niezdarny
Zbieranie: przeciętny Blokowanie: przeciętny
Kondycja: niezdarny Rzuty osobiste: tragiczny


owszem start gorszy ale skoro i tak dwa sezony bys dawal to za ten czas bedzie super grajkiem :) ...i bardzo rownym:)

This Post:
00
8770.164 in reply to 8770.163
Date: 7/7/2009 7:33:19 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
kto jest ogolnie scoutem na tej pozycji bo cos wieje olewnictwem :)

nie dosc ze to chyba najtrudniejsza pozycja to jeszcze mam wrazenie ze nie do konca jest to prowadzone ok:)

czy ktos zbadal co przyszlo w drafcie??

czy tylko sie czeka nabbmaile od innych??

uwazam ze nie jest to prowadzone ok :)

i nie mowie tego zlosliwie ale po to by zwrocic uwage na potencjalne zaniedbania:)

This Post:
00
8770.165 in reply to 8770.164
Date: 7/7/2009 7:40:33 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Może zanim skaut zabierze głos to powiem że wszystkie bazy zrobione jeszcze przez al_saida przekazałem tyr0xowi i z tego co wiem to nad nimi działa.Ale skoro twierdzisz że jest inaczej to może warto zagłębić się w temat...
No to czekamy na opinie skauta:)

PS.A tak przy okazji to tu masz listę wszystkich skautów(96174.1)

From: tyr0x

This Post:
00
8770.166 in reply to 8770.165
Date: 7/7/2009 8:22:34 AM
Overall Posts Rated:
00
Mam 18/19 latków wysłałem wszystkim komu miałem, kontakt jest, Ci co nie odpisali ... nie będe nie robił nie wiadomo czego.

Cicho i pretensje ?
W temat o inych pozycjach jest głośno bo połowa jest nie na temat, a mi się nie wydaję, że pisze coś co nie odnosi się do sfów.

Chcesz wyjaśnień to pisz o co Ci chodzi a nie ogólnie narzekasz.

Twój SF należy do supertalentów i z tego co wiem, po rozmowie to już wsystko masz obcykane z vinni. Wkejam cytat po rozmowie na maila: "Proponuję, żebym przez jakiś czas prowadził tych zawodników, żeby już nie mieszać ich właścicielom"

Możesz się kontaktować ze mną, również nikomu nie zabraniam, jak każdy mieliśmy wypchanego maila po brzegi i zapytań mnóstwo, także nie rozumiem że odrazu piszesz na każdego coś nie tak.
Wątek który podał selekcjoner też jest i specjalnie się dopraszałem takiego wątku, żeby zgubione owieczki miały kontakt jak chcą ...


This Post:
00
8770.167 in reply to 8770.166
Date: 7/7/2009 9:06:29 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
To może napisz dokładnie co Cie bolało z tymi SFami...
Z tego co wiem i napisał to tyr0x ja nie widzę problemów w działaniu tego,czy innego skauta.

From: m4ti_

This Post:
00
8770.168 in reply to 8770.164
Date: 7/7/2009 9:57:35 AM
Overall Posts Rated:
2121
też jestem ciekaw o co chodzi bo ja z tyr0xem czasem opinie o takich pół sg pół sf wymieniam i jakoś nie narzekam na niego;] zawsze mi rzeczowo odpisywał

This Post:
00
8770.169 in reply to 8770.168
Date: 7/8/2009 4:16:24 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
jaki front ruszyl:) normalnie az strach mnie oblecial :)

ok juz sie nie odzywam :) bo ani nie mam powaznych zastrzezen (przepraszam za moj sposob bycia polegajacy jednak na tym ze jesli cos o kims pisze niekoniecznie dobrego to malo kiedy mam to na powaznie)

wiec posypuje glowe popiolem i prosze o podzielenie na pol tych wypowiedzi bo nie mialy na celu ataku :) a aktywacje (dzieki MR. wiem kto jest scoutem a nie wiedzialem ).

ponadto wasze wypowiedzi mi wiele wyjasnily w kwestiach o ktorych nie mialem pojecia wiec nie bulwersujcie sie na moj pokretny sposob pozyskania informacji :)

wspolpraca i tak bedzie na super poziomie jak zawsze:)

@M4ti - nmie wiedzialem kto byl scoutem a ponadto wasza wymiana opinii to wasza prywatna sprawa ;P mnei w zupelnosci nie interesujaca ani nawet nie satysfakcjonujaca:)

@wszyscy po prostu nie wiedzialem ze kontakt vinniego (jasno sprecyzowany powod byl kontaktu) to rownoznaczne z kontaktem scouta

@wszyscy pytania czasem tu zadawane odpowiadali wszyscy wiec nie bylo jasne kogo sluchac (nawet myslalem ze aimar jest scoutem i do niego zadalem pytanie zdziwilem sie ze on mi zadal inne) :D

@Tyr0x - jak juz napisalem jestem bogatszy o wiedze...po prostu fakt faktem ze jednak info odnosnie treningu dostaje od kogos kto scoutem nie jest (chociaz i tak mi to pasuje zarowno pod kątem rodzaju wspolpracy jak i po prostu osobowosci z jaka sie kontaktuje)..teraz juz wiem jak to dziala a wszystko wyniklo z niewiedzy oraz braku informacji od wlasciwych osob :) jak to wyglada i gdzie pojawia sie osoba scouta:)


reasumując: brak wiedzy na temat pokrętnych dróg współpracy a przez to brak odzewu właściwego gospodarza tego wątku, plus opinie wymieniane w wąskim gronie (M4ti_) ;) spowodowaly wysnucie takiego a nie innego wniosku..juz jest git:)

Advertisement