BuzzerBeater Forums

Eesti - II.1 > hooaeg 48

hooaeg 48

Set priority
Show messages by
From: isandm

This Post:
00
302513.16 in reply to 302513.13
Date: 02/09/2020 03:04:19
Mefmuf
II.4
Overall Posts Rated:
3232
Lugesin mitu korda Su jutu läbi. Tundus veits segane. Uurisin seepeale ka mänguõpetust. Et äkki ongi midagi muudetud...
Olen aru saanud, et iga satsi lõplik võitja läheb automaatselt kõrgemasse liigasse. Ja Ottoviliz ja Puurmani edu või mitteedu ei puutu meisse üldsegi.

Ennustust ei saand enne viimast vooru teha, aga oma 50 punnist võitu nägin ette. Ja lootsin ,et Patarei ei võida kah amatööre pika puuga.Nii läkski.
Lodevad looderdajad tegi Ballerzile ka selgelt pähe. Looderdajate sats ongi kõva arengu teind.
No ja Agressori ja Lahedate tiigrite mängust ei sõltunud üldse midagi.

Edasi ennustan , et nii agressor teeb mulle tuule alla ja Ballerz ei saa kah vist amatööride vastu .
Punane pool on tugevam, kui meie sinine. Aga vaadates viimast vooru , tundub heeringas olevat heas sõiduvees...

Ja lõplikeks finaalimansadeks pakun heeringat ja amatööre. Aga ma võin ju ka eksida.

Edu meile kõigile !


From: stenxer

This Post:
00
302513.17 in reply to 302513.16
Date: 02/09/2020 05:06:16
Overall Posts Rated:
3232
Ega jah, meeste vorm mul pole kõige parem ja Looderdajad said oma võidu kätte. Tänu su 50-0 võidule pean kahjuks ise minema kohe veerandfinaalis Amatööride vastu, kes on mänguvormi päris täpselt ajastanud. Eks vaatame, mis nende vastu välja nuputame.

Amatööridele aga palju õnne juba Kõrgliigasse tõusmise puhul, saab teist uueks hooajaks lahti! :D
II liigas jah parima põhihooaja seisuga lõpetanud saavad kõigist neljast (II.1-II.4) edasi.
Teiste satside edu sõltub madalamates liigades kus III liigat on 16 gruppi, sealt saavad neli parimat põhihooaja võitjat skooriga edasi.

Ma pakun, et tänavuse liiga paneb kinni Heeringas, mansa on hea.

Edu igal juhul! Ehk mõni väiksem suudab ikkagist näpistada, nagu Pärnu eile VEFi vastu (party)

From: stenxer

This Post:
00
302513.18 in reply to 302513.17
Date: 02/10/2020 05:00:00
Overall Posts Rated:
3232
EDIT!

Mu tekst läks vähe lappesse mis puudutab parima põhihooajaga lõpetanuid - jäin nüüd arvutama ja jõudsin järeldusele, et nelja divisjoni peale saab II liigast vaid 1 meeskond parima skooriga edasi. (Kõrgliigast langeb välja 5 meeskonda - 2 automaatselt ja 3 läbi üleminekumängude. Iga II liiga võitja saavad kokku 4 kohta kõrgliigasse ja 1 pääseb veel skooriga edasi).

III liigast edutatakse 4 parimat põhihooaja skooriga lõpetanut 16 divisjoni peale edasi.

IV liigast juba 16 parimat 64 divisjoni peale. jne

Sorri segaduse pärast. Mul oli värskelt meeles just III liigast üles tõusmine.

Selline see süsteem igatahes on.

Seega, amatöörid peavad veel pingutama, sest BC PUURMANI/MTÜ SaunaSelts lõpetas hooaja 22-0 seisuga. Juhul kui BC PUURMANI/MTÜ SaunaSelts võidab ka oma divisjoni finaali, siis edutatakse järgmist parima põhihooaja skooriga meeskonda, kelleks on just Amatöörid.

Edu!

Last edited by stenxer at 02/10/2020 05:04:06

From: isandm
This Post:
00
302513.19 in reply to 302513.18
Date: 02/10/2020 11:45:27
Mefmuf
II.4
Overall Posts Rated:
3232
Tere !

Tänud Sulle stenxer selgituste eest.
Sain kohe pimedast nägijaks.... veidike .

Edu ! A

From: stenxer

This Post:
11
302513.20 in reply to 302513.19
Date: 02/10/2020 14:50:40
Overall Posts Rated:
3232
Pole probleemi, parem veidi kui üldse mitte!

From: Elumees
This Post:
00
302513.21 in reply to 302513.11
Date: 02/11/2020 09:36:55
heeringas
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Qatar Bulls
Puurmanil koht kindel jep, lihtsalt mõtlesingi tema põhihooaja mängude ja koosseisu põhjal, et väristamist playoffides raske näha. Meie liiga playoffid tõotavad palju põnevamad tulla ja seetõttu on amatööridel natuke pingevabam, et kui playoffid ka ebaõnnestuvad võib koht kätte tulla n-ö varuvariandi näol. Esimene tagasilöök tuli endal kahjuks vigastuse tõttu, aga õnneks jõudsin ühe mehe asenduseks veel juurde tuua. See tähendab muidugi seda, et tuleb taluda päris karmi miinusega majandamist ja olen praegu suht all in läinud. Aga kuna enda 2 treenitud mängijat koputavad juba vaikselt koondise uksele, siis tahavad järgmine hooaeg kindlasti ka päris korralikku palgakõrgendust saada ja teises liigas oleks niimoodi päris raske normaalselt majandada. Seega ega mul palju variante üle ei jäänud kui kõik mängu panna, sest enda treenituid väga ei raatsi müüa

From: isandm
This Post:
11
302513.22 in reply to 302513.21
Date: 02/11/2020 12:35:53
Mefmuf
II.4
Overall Posts Rated:
3232
Tere !

Üle saja aasta vaatasin playoffe otse.
Ise kaotasin Agressorile, mis oligi loogiline. Mu mehed pole hetkel sellised nagu vajaks. Mõni sobib visketabavuselt Eesti (elusate kahejalgsete) koondisse. Aga pole hädaldada midagi . Selline lõppskoor näitabki hetkeseisu.
Ballerz kaotas amatööridele. Nii pidigi minema , kui hooaega vaadata.
Kuusemäe võitis viimasel sekundil BC NotSoSofti. Vedas.
Heeringas võitis Loputajaid. Julge hundi rind on ... Julge valik igatahes.

5-7 koha üleminekumängude kohta ei ütleks midagi. Seal oma (mulle tundmatu mõttelennuga) strateegia.

Edu kõigile !

This Post:
00
302513.23 in reply to 302513.22
Date: 02/11/2020 14:02:06
Rakvere Loputajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
3131
Tervitus!

Riske sai kindlasti võetud ja mitte riskides oleks tulemus tõenäoliselt sama olnud. Mehed aga näitasid hinge kuni kolmanda veerandini, mis oli ikka väga kahvatu. Kuid sellegipoolest vägev esitus. Heeringalt päris loogiline taktika valik, mille peale siis ei mõelnudki. Nagu ikka, tagant järgi targem.

Üleüldiselt hea ja õppimis rohke hooaeg olnud, arvestades, et ainult viimased 2 hooaega seda mängu tõsiselt võtnud. Loodetavasti saab oma kogemuste pagasit veel 2 hooaega suurendada siin tugevamas konkurentsis. Siis tuleks noorte treenimisele hakata vast mõtlema, sest nagu lugeda on saanud, pole muud moodi eriti võimalik meistriliigas hakkama saada.

Siinkohal uuriks targematelt mänedžeridelt treenerite kohta. Et kui palju te abitreenerile kulutate? Olen vaadanud, et maailma kuulsad, kes on väikse palganumbriga, liiguvad kuskil kahe miljoni kandis. Või tasuks osta aste madalam abitreener? Kas oleks ka mõistlik noortetreener hankida?

Õnnitlused kõikidele võitjatele ja edu edasiseks playoffiks!

This Post:
00
302513.24 in reply to 302513.23
Date: 02/11/2020 15:41:44
heeringas
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Qatar Bulls
Hakkasin vaatama alates poolaja pausist, siis oli -12 ja jõudsin juba kõike kiruma hakata ja tundus, et läheb sinna samusesse. Minu õnneks olid poolaja jutud ilmselt karmid ja 3v veerand läks tõesti otsustavalt. 1-2 algus ja sellele järgnes minupoolne 17-0 run.
PK Kuusemäe ja BC NotSoSoft mäng oli ka väga põnev. Lootsin, et mängitakse juba koduväljak järgmiseks vooruks mulle, aga Kuusemäe tuli ikka raskest seisust välja. sekund enne lõppu möödavise ja minu naeratus, aga sellele järgnes ründelaud ja buzzerbeater

Treenimise kohapealt võin öelda, et lvl 7 minu hinnangul ei tasu ennast ära. Sai kunagi Põld (kõigi aegade parim) omale draftitud ja siis proovisin lvl 7, aga ei näinud väga miskit erinevust. Level 5 täitsa piisav või 6 (endal see), millese soovitan aga investeerida on spordihalli juurdeehituses jõusaal. Allas oli eelmine hooaeg enim arenenud mängija eestis ja põhiliselt just tänu sellele juurdeehitusele ma usun. See hooaeg pole enam selline areng jätkunud, aga nüüd olekski juba ulmeline sellist arengut loota. Noortetreeneri kohta ei oska arvamust avaldada, aga nii põgusalt kui foorumitest on mulje jäänud, siis pigem mingi madal lvl kui sedagi.

From: stenxer

This Post:
00
302513.25 in reply to 302513.24
Date: 02/12/2020 01:10:01
Overall Posts Rated:
3232
Ma ütleks sama, et treenimise koha pealt mina pole näinud väga erinevust 4-5-6. Kellel finantsi, võib proovida ja omad järeldused teha. Selle kohta üks hea tabel (https://buzzerbeater.wgz.cz/rubriky/coach-height-and-age-affect) , see pole küll 100% kindel asi, aga enda kogemuse põhjal ütleks, et personal ei mängi üleliia suurt rolli.

Noortetreenerist võib olla kasu 18-19 aastaste puhul, aga jällegi mitte üleliia.

Igatahes kelle mahti ja tahtmist uurida, siis siit lehelt (https://buzzerbeater.wgz.cz) leiab igast huvitavat infot ja tabeleid jne.

Message deleted
Advertisement