BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT-SCQ] Tajwan - Polska

[NT-SCQ] Tajwan - Polska

Set priority
Show messages by
This Post:
00
79023.16 in reply to 79023.15
Date: 3/11/2009 8:33:55 AM
Overall Posts Rated:
88
Na 99% Iran awansowal bo ma latwy mecz teraz

From: al_said
This Post:
00
79023.17 in reply to 79023.16
Date: 3/11/2009 3:36:15 PM
Overall Posts Rated:
88
No dobrze ostatecznie wróciłem, i po pierwsze jeszcze raz wybaczcie, że nie było mnie na meczu, choć powiem, wam że większe nerwy są jak się meczu nie ogląda (flash w operze mini musi się pojawić:)), a już co do samego meczu to po drugie CT Tajwanu było pewne, bo ich trener specjalnie nie krył się ze swoim planem na forum, ale ta wygrana na normalu nic nam nie dawała, więc trzeba było zaryzykować, na szczęście mecz z Łotwą się nie powtórzył i wygraliśmy w sumie dość zdecydowanie, za komentarz najlepiej niech posłuży tekst ich coacha po meczu (60671.17) fakt defa na obwodzie nie mają i z myślą o tym powoływałem 12 na 2 mecze.

Po trzecie martwi mnie postawa młodych, bo Radek R. którego mam oddać Leszkowi zaraz po 3 meczu, zagrał fajne zawody, za to Wisniewski faulował do przesady, a jak widać po Szopie który w 2 razy dłuższym czasie zaliczył tylko 1 faul, klasa rywala raczej tego nie uzasadnia, więc kto wie czy nie ma jakiegoś ukrytego faktora, oby nie okazał się drugim Golubem.

Wreszcie po czwarte, nie ma się co ekscytować tymi wygranymi, bo bez wygrania meczu numer 3 to będzie fajna ale mimo wszystko statystyka, więc teraz to na tym głównie powinniśmy się skupić, a że jak widać po komentarzach w wątku o poprzednim meczu (80264.1) też chcą zagrać z nami CT rzeczy do rozważenie trochę jest, cóż po meczu Holandia-Izrael raczej nie zaproponuję mu powiedzmy 2Normal bo różnie by się to mogło skończyć dla nas, także jedyna nasza nadzieja to fajny trening po którym być może uzupełnię skład, bo mimo wszystko na dzisiaj jestem za tym, żeby nie jechać na MŚ tylko po to by odpaść w 1 rundzie.

From: c77™

This Post:
00
79023.18 in reply to 79023.17
Date: 3/11/2009 8:28:56 PM
Overall Posts Rated:
2929
No dobrze ostatecznie wróciłem, i po pierwsze jeszcze raz wybaczcie, że nie było mnie na meczu, choć powiem, wam że większe nerwy są jak się meczu nie ogląda (flash w operze mini musi się pojawić:))

Tak offtopowo, przydalaby sie jakas wersja mobilna dla pogladu live wyniku + komenatrzy meczowych na mobile ;)

pzdr - c77™