BuzzerBeater Forums

BB Eesti > Eesti rahvuskoondis

Eesti rahvuskoondis

Set priority
Show messages by
From: Sacks

This Post:
00
273932.162 in reply to 273932.161
Date: 1/14/2019 3:19:52 PM
Overall Posts Rated:
8888
Paluks kommentaare viimasele mängule.

From: Kukoc

This Post:
11
273932.163 in reply to 273932.162
Date: 1/14/2019 5:31:37 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Kaks võistkonda mängisid. Mõlemal innustus 1. Üks võistkond võitis. Taara oli üleplatsimees, vorm hea. Keegi kaitset väga ei mänginud. Meie kaitsespets mängib suht okeilt KM koha peal, nii välise kui sisemise taktikaga. Mängu oli mõnus vaadata, pealtvaatajatele oli pingeline. Saalis oli kuulujutt, et Dennis Rodman ise oli mängu vaatamas. Kõik olid põnevil!

Ei ole mõttetu, kõik on järgi proovitud. Võsu on MVP ja 100% valmis treenitud. Proovi bb-manageris mvp-st KM teha. Kas saad võitmiseks vajaliku poisi?
Treenida tuleb kavalalt ja kui legendist KM teha, treenides ainult alumisi 4 skilli siis ongi 26daks eluaastaks või varem poiss olemas, kellel palk üle 200 000 ja korvpalli mängida ei oska. Peaks nooremas eas hoopis ülemisi skille laskma ja vanemana oma põhipositsioonile mängima panema, siis treenib kõva poisi. Ma sügavalt kahtlen, et sinult Taara treenerile selliseid juhiseid tuli ja nüüd manager on selle palgaõgardiga jännis. Ilmselt käskisid alumist kaitset treenida ainult.
Sellest sa ei taha aru saada, et mitnekülgsus on mängu võti. Vaata neid meeskondi kes on BBB meistriks tulnud. Pole seal ühtegi Tähte või Taarat olnud, pigem sellised Võsu moodi multiskillid.

MVPst on jah raske väga kõrge tasemega KM vorpida. Kas saan võitmiseks vajaliku poisi? Küsimus on pigem kas saan vahetusmehe kelle võib natukeseks platsile lubada. Sul on raskusi aru saada, et BB Eesti ei ole diktatuur. Seega ma saan mängijaid suunata mehe trennis, aga stiilis kle tee nii ja treeni nii saad 2-3 aasta pärast omale normaalse koondise mehe. Meil on käputäis entusiaste kes jaksavad korralikult treenida ja osa neist ka väsib, ei viitsi, muudab plaani, müüb maha jne. Taarat nägin ma esimest korda 23 aastaselt, siis oli ta juba märkimisväärne mängija siseoskustelt (alumine kaitse oli siis 17). Tal on Eesti koondise jaoks täiesti ok välised oskused ja saanud 4x rohkem pope kui Võsu ja Zenkerist pole vist mõtetki rääkida, sest tema pole sella aja jooksul enam edasi arenenud. Muidugi me ei räägi siinkohal mingist 1v1 trennist mida sulle meeldib lõppfaasis viljeleda.
BBB meistriks saamisega pole siin mingit pistmist. Kõikidel sellistes võistlustes osalevatel meeskondadel on budjet ees. Mis siis kui raha ei mängiks rolli? Sa räägid endale tiba vastu. Vaata oma playoffi vastast BBB-s see aasta. Cements tõmbas su ikka korralikult ribadeks. Millised palgad on? Miks tema kolm lätlast ja paar usakat on paremad? Vargalis, 1,5 hooaega pannud 1v1 ja tiba väliseid skille ja siis täispangale ainult seest.
(http://i66.tinypic.com/20ssrk2.jpg) Selline oleks täitsa ok Eesti koondisesse suure ääre kohale, võiks mängida mõlemat positsiooni.
(http://i65.tinypic.com/288qbd2.jpg) Oleks sa sellise mehe valmis vorpinud, oleks pigistanud silma sisekaitse 17 koha pealt kinni ja patsutaks seljale tubli, ilus suur äär valmis vorbitud.
(http://i65.tinypic.com/2hhoewl.jpg) Kuna sa oled hea treenija siis ma ei saa näiteks aru miks sa ei võinud sellist meest valmis vorpida. 100% kindlam, et mängib kogu aeg väikese ääre kohal koondises. Või saanud vähemalt mõlemad kaitsed sinna 15-16 peale.
(http://i68.tinypic.com/2r3dqpv.jpg) Pean mainima, et sellise skillseti puhul mängitaksin mängijat väikese ääre kohal, mitte suure ääre kohal.
(http://i66.tinypic.com/bjtj4.jpg)(http://i64.tinypic.com/s3f1ar.jpg) Sellised targetid on muidugi ka meil reaalsed, aga sageli tuleb leppida pigem teatud suunnitlusega mängijaga, kes pole nii väga all around. Põhjus selleks on väga lihtne, inimesed tahavad mängida seda mängu rohkem iseendale, ma ei saa kedagi sundida midagi tegema või täpselt nii treenima nagu ütlen ja ma ei tahaks ka seda teha. Koondisse võtan mehi oma nägemuse järgi. See nägemus ei saagi kõigiga ühtida.
Nagu suurem osa siinseid täiskasvanuid, kes on oma ema keldrist välja kolinud, käivad tööl ja on ka muid elulisi kohustusi. Ma ei viitsi iga õhtu siin sulle selgitada miks iga uus eesti manager kohe Carrerast eesti koondisele ei treeni.

Last edited by Kukoc at 1/14/2019 6:06:14 PM

From: Vinskaja

This Post:
33
273932.164 in reply to 273932.163
Date: 1/14/2019 5:52:38 PM
Kohmerdised
III.14
Overall Posts Rated:
4848
Ma müüsin Taara kahel põhjusel maha. Esiteks tundsin, et ei viitsi mäguga enam nii palju tegeleda kui varem (ka toetajat ei uuendanud), teiseks mõistsin, et majanduslikult on mõistlikum 3. liigas mängimiseks omada paari natuke madalama palgaga mängijat kui ühte "kolli". Pealegi oli tal hooaja alguses vorm kogu aeg kehvake, vahel minu tõttu (nagu mainitud, ei keskendunud mängule enam liiga hoolikalt), vahel aga täitsa normaalsete minutitega.

Skillide koha pealt nii palju, et ülemisi oskusi tal mõningal määral oli, ma ei oska muidugi teiste koondise meestega võrrelda. Oleks pidanud enne müümist pilti tegema, hetkel on mul võimalik vaadata eelmise aasta märtsi seisu :) Ma usun, et uue manageri käe all võib ta enne karjääri lõppu mõne popi veel saada, ei hakka muidugi pead andma.

Üldiselt on mul aga hea meel, et see foorum on üle pika väga aktiivne, mis siis, et tülitsemise tulemusena :D

From: Sacks

This Post:
00
273932.165 in reply to 273932.164
Date: 1/15/2019 1:07:01 PM
Overall Posts Rated:
8888
Mis Taaral väline kaitse oli?

From: Sacks

This Post:
00
273932.166 in reply to 273932.163
Date: 1/15/2019 1:16:36 PM
Overall Posts Rated:
8888
Plagiaat

Kaks suure tasemevahega võistkonda mängisid. Mõlemal innustus 1. Napilt võitis eeldatavalt palju tugevam meeskond. Taara oli üleplatsimees, vorm hea. Taara vastaseks SÄ positsioonil oli 23 aastane 75000 palgagaa väga hea vormiga MVPst SÄ, kes ladus Taarale visked 15:9 ja tema mängusoleku ajal oli Malaisia punktivahe -1. Taara SÄ positsioonil välist kaitset üldse ei mänginud kuna tal see pmst puudub. Meie KMst kaitsespetsi kaitse ei aidanud kuna vastane mängis välist rünnakut ja tulemuseks 133 punkti eesti koondise võrgus. Sisemise rünnakuga Prantsusmaa vastu ta ilmselt punkte ei viskaks. Mängu ei olnud mõnus vaadata kuna pealtvaatajad olid kõik eestlased, kes lootsid suurt võitu ja tasemevahe demonstratsiooni.

From: Sacks

This Post:
00
273932.167 in reply to 273932.163
Date: 1/15/2019 1:34:57 PM
Overall Posts Rated:
8888
Kui sa võrdled Võsut, Zenkerit ja Taarat siis nendest 3st poisist just teda oma meeskonda ei tahaks. Ja mis mu treeningut puudutab siis jah, Zenker ei ole trenni saanud kuna ta ei ole mul lihtsalt põhitreenitav, lihtne. See, et Võsu pole arenenud on samuti vale, tal tuli praeguseks 1 pop HV. 1v1 trenn? Väga kaugel sellest, sellel hooajal 1x olen seda teinud.
Mul läks BBBs see hooaeg väga hästi aga just PO alguses suutsin teha vale otsuse ja mängijate vormid pekki keerata mistõttu pidin ennustama ja Võsu pingile jätma. Sealt ka 18 punktine kaotus kuna ennustasin mööda. Kuidas sul endal BBBs läks?

From: Sacks

This Post:
00
273932.168 in reply to 273932.163
Date: 1/15/2019 1:39:55 PM
Overall Posts Rated:
8888
Kõik need mängijad, keda sa välja toonud oled on tippklassi mängijad. Muidugi legendid, MVPst selliseid ei tee. Aga kas koondises on alumistel positsioonidel midagi sarnast? Kõige lähemal ilmselt Taara kuna sulle meeldib teda SÄ positsioonil mängitada.
Kui tahta koondisega võita siis peab aru saama, et sellistega võidetakse. Monoskillide ajastu on ammu läbi, sellest peaks ainult kirjutama.


This Post:
00
273932.169 in reply to 273932.151
Date: 1/15/2019 2:15:26 PM
Pajusi
III.5
Overall Posts Rated:
112112
Sa pead äkki karmi kätt näitama ja kustutama hakkama seda nämmutamist siin

From: Sacks

This Post:
00
273932.170 in reply to 273932.169
Date: 1/15/2019 2:53:22 PM
Overall Posts Rated:
8888
Sa ei pea lugema. Minu arust on tegemist põhimõttelise küsimusega või pingutan üle?

From: Vinskaja

This Post:
00
273932.171 in reply to 273932.165
Date: 1/15/2019 3:11:57 PM
Kohmerdised
III.14
Overall Posts Rated:
4848
Viimati oli kuus taset üle olematu, ma arvan, et see pole muutunud.

From: Sacks

This Post:
00
273932.172 in reply to 273932.171
Date: 1/15/2019 3:58:22 PM
Overall Posts Rated:
8888
Njah, oleks võinud vabalt üle 10 olla ja poleks palka nii kiiresti kõrgeks ajanud. Ja pot poleks ka täis saanud. Aga see oleks tähendanud MJ ehk ebamugavat treeningut. Selline ohver tuleb paraku tuua tipptasemel mängija jaoks.

Advertisement