BuzzerBeater Forums

BB Latvija > Sienas avīze " Latvijas BB Ķēķis"

Sienas avīze " Latvijas BB Ķēķis"

Set priority
Show messages by
From: Malij

This Post:
00
143200.164 in reply to 143200.163
Date: 08/17/2011 08:01:03
Overall Posts Rated:
729729
Hm,interesanti...

max. WR:5 Jumtu rauj nost…
From: wertol

This Post:
00
143200.165 in reply to 143200.163
Date: 08/17/2011 08:15:40
Overall Posts Rated:
264264
IV.4 absolventi VL: rtfg un Ilguciems Bad Dancers



Latvijas Mikrocitologijas un Neirogenetikas Instituta petijums: ^IV. ligas absolventi VL^


vel pa divam komandam:
.11 - bk Spyker, BC RiBE
.3 - Laachi, sado pa mazo

un pa vienai:
.20 - bananu bk
.8 - sausinji
.19 - BC Berze
.1 - Krasta Generals

From: Armiins

This Post:
00
143200.166 in reply to 143200.165
Date: 08/17/2011 08:28:02
Overall Posts Rated:
231231
mosh kādreiz VL,kapāshu no IV.16:D

From: Bumbina

This Post:
00
143200.167 in reply to 143200.163
Date: 08/19/2011 08:33:20
Overall Posts Rated:
3636
Hmm interesanti gan!:D Nākamais,es?:D

Message deleted
Message deleted
From: Bumbina

This Post:
00
143200.170 in reply to 143200.166
Date: 08/19/2011 09:43:31
Overall Posts Rated:
3636
Yo visiem!;D Nolēmu nointervēt tagadējo LV U21 izlases treneri latvian!Tātad baudiet un iečekojiet manu pirmo interviju!:D

B:Sveiks latvian!Sākumam pastāsti mums par sevīm!

L:Sveiks!Mani sauc Juris. Man ir 26 gadi. Pagaidām gan man nav darba, bet es ceru uz to labāko.Man ir bakalaura grāds datorzinātnēs. Man patīk sports (vairāk kā mana izglītības joma), intresējos kā iet Latvijas sportistiem. Šajā un citā ziņā esmu nebeidzams optimists.

B:Pastāsti man un citiem bb menedžeriem kad,un kā tu uzzināji(nokļuvi) šajā basketbola menedžera spēlē?

L:Kādā jaukā dienā pirms nepilniem četriem gadiem es atkal nolēmu ielogoties savā Hattrick profilā, bet redzēju BB reklāmu, uz kuras nospiedu un tad es padomāju mosk piereģistrēties. Tā arī izdarīju un nonācu Lietuvas III līgā (Latvijas līgas vēl tajā laikā BB nebija)

B:Kā sauca šo Lietuvas komandu?Kā ar viņu gāja(kādi panākumi bija)?Un vai viņa vel pastāv?

L:Komandai es devu nosaukumu PokersBk (laikam, es neatceros). Pāris uzvaras tur bija un nekas vairāk, jo nāca jaunā sezona, kas solīja jaunu līgu pievienošanos, tai skaitā Latvijas. Un es tiku pārnests uz Latvijas Virslīgu, bet nez kapēc tika nomainīts manas komandas nosaukums uz Tvarkele. Sākumā pirmās dienas vēl bija daudz botu komandu, bet tad vienā brīdī viss aizpildījās ar aktīvām komandām un 3.sezona BB un 1.sezona Latvijā varēja sākties. Viss beidzās ar to, ka tika izcīnīts 1.čempiontituls. Ar čempiona noskaņojumu sāku arī 4.sezonu, bet tad kaut kā notika izmaiņas manā dzīvē, kas prasīja komandas zaudēšanu un BB pamešanu. Tā kā mana pirmā komanda vairs nepastāv. Diemžēl.

B:Un kad,un kā sākās tava jaunā ēra bb?

L:2009.gada sākumā man iešāvās ideja atgriezties BB, kuru muļķīgu iemeslu dēļ biju pametis. Tā arī izdarīju. Sākumā, protams, nokļuvu IV līgā, kur sāku ar laikam ar kādām 8 uzvarām pēc kārtas.Tā bija BB 7.sezonas otrā puse. No tā brīža es noteicu sev uzdevumu atgriezties Virslīgā un tāds uzdevums man vēl joprojām pastāv. Es domāju, ka tas reāli izpildāms uzdevums, ņemot vērā pašreizējo situāciju manā komandā.

B:Pagājušsezon 2.līgā mērķis tikt uz VL bija izpildāms,taču finālā zaudēji SK Cesu Pranjiki .. kāpēc tā,un kad tad beidzot tiks izpildīts tavs kārotājs,ilgi gaidītais mērķis - VL?

L:Njā bija fināls un sāpīgs zaudējums,bet pagājušā sezonā man mērķis nemaz nebija tikt tik tālu. Galvenais bija nokomplektēt sastāvu tā, lai nevajadzētu vairākas sezonas tajā izdarīt izmaiņas. Es uzskatu, ka man tas ir izdevies. Bet fināls nebija loģisks sezonas rezultātiem. Bet tā sanāca. Kad būs Virslīga, es nezinu, bet es ceru, ka tuvākajās 2-3 sezonās tas man varētu būt pa spēkam.

B:Vai tev ir mērķos,kautkad arī iegūt Latvijas Kausu?

L:Vispirms jānostabilizējās Virslīgā un tad redzēs. Pagaidām kauss man ir otrajā plānā. Protams, negribas izkrist jau pirmajā kārtā. Uzskatu, ka no II līgas var tikt labi, ja 1/4 finālā, bet uzvarēt var tikai no Virslīgas. Kad būšu (ja būšu) Virslīgā, varbūt kādreiz rodas tāds mērķis

B:Un kā būtu ar bbb?Gribētu kādreiz Latvijai atvezt otro bbb titulu?

L:Jā. Man noteikti gribētos tikt līdz virsotnei. Bet kuram tad negribas? Tiesa, tur jābūt ar finansēm vairāk nekā ok. Bet centīšos, centīšos. Kas zin varbūt kādreiz izdodas.:)

B:Skaidrs!Par klubu,un tā mērķiem iepazinamies,bet tagad izlase!4.sezonas vadi mūsu U21 Latvijas jauniešu izlasi!Kāds iespaids,darot šo nozīmīgo darbu tik ilgi?

L:Hm, tas tiešām ir atbildīgs darbs. Man ir milzīgs gods vadīt Latvijas U21 izlasi. Tiesa es vēlētos labākus rezultātus, lai dotu mūsu izlases līdzjutējiem kādu redzamāku labumu, ne tikai drafta caurskati un sekošanu spēlētājiem līdz viņi sasniedz U21 līmeni.

B:Kādi ir tavi mērķi ar jauniešu izlasi,šaj sezonai?

L:Sākumā mērķis bija Iekļūt Mierinājuma kausa izslēgšanas spēlēs, bet redzot kalendāru, tagad jau gribas 2. vai pat 3.kārtu izslēgšanas spēlēs.


From: Bumbina

This Post:
44
143200.171 in reply to 143200.170
Date: 08/19/2011 09:43:46
Overall Posts Rated:
3636
B:Vai pēc šīs sezonas ir plāni velreiz pieteikties un uzvarēt trešo reizi pēc kārtas LV U21 izlases vēlēšanās?

L:Visticamāk, ka nekandidēšu

B:Nosauc simbolisko izlasi no spēlētājiem, kas ir spēlējuši tavā vadībā U21 izlasē

L:1.simboliskā izlase

PG Edmunds Bodendorfs
SG Aivars Biedrinš
SF Zigmars Nabags
PF Sandris Kuzmins
C Jorens Juška

Varu publicēt vēl arī 2.simboliski izlasi

PG Peteris Cergelis
SG Norberts Plosts
SF Peteris Uldrikis
PF Indulis Vilde
C Alfreds Sekulis

B:Un nobeigumam ko tu novēlētu sev un citiem bb menedžeriem?

L:Turpināt spēlēt šo lielisko, baudāmo un intresanto basketbola menedžera spēli :)

B:Paldies par interviju,un veiksmi tev izpildīt visus savus iecerētos mērķus ar savu komandu,un protams LV U21 izlasi!;)

L:Paldies.

From: Malij

This Post:
11
143200.172 in reply to 143200.171
Date: 08/19/2011 10:18:20
Overall Posts Rated:
729729
Vo tie jaunie raksta intervijas,viena mirkli.Mes vecie dinozavri ta nevaram:D
Malacis!

max. WR:5 Jumtu rauj nost…
From: Bumbina

This Post:
00
143200.173 in reply to 143200.172
Date: 08/19/2011 10:20:08
Overall Posts Rated:
3636
Plds!:)

From: Armiins
This Post:
33
143200.174 in reply to 143200.173
Date: 10/09/2011 10:22:22
Overall Posts Rated:
231231
Sveiki šodien!maza intervija ar nu jau varam teikt - Latvijas Kausa ieguvēju Tuci, kas mūsu kopienā pārvalda savu klubu BC Sado pa mazo!

1)Kādas izjūtas ir/bija, kad esi izcīnijis ilgi kāroto trofeju?

šosezon vispār jau galīgi nebiju plānojis uz kausu spiest, tā vnk nejauši sanāca, ja godīgi... nez nu sajūtas, protams, patīkamas.. beidzot esmu kko izcīnījis, nevis vnk esmu tāda otrā ešelona VL komanda.. :)
vispār jau 1/2 fināla spēles prieks par uzvaru kā tādu bija lielāks, jo nu rtfg tomēr bija favorīts nr1, un tad vēl mūsu "spēlītes" pirms līgas spēles + tas cik ilgi šaubījos par pareizo taktiku, starp citu vēl 1h pirms spēles bija uzlikts tieši tas pacietīgais no kā Malij tik ļoti baidījās...

2)Kurš spēle Kausā, tev likās visgrūtākā?

grūtākā spēle - viennozīmīgi 1/2 fināls. Gan pastiprinājums bija jāmeklē, gan par taktikām ilgi shaubijos, jo malijam tur bija vairāki varianti kā tos garos uzbrukuma sakombinēt.. Katra ziņā uz finālu jau uzreiz pēc treniņa zināju kā spēlēšu. Par abām spēlēm paldies ego, Turikam un kipucim. Par vinju viedokli un padomiem kkas no tā visa pavisam noteikti noderēja :)

3)Kādi mērķi tev ieplānoti nākošajai sezonai B3?

pagaidām plānu nav. Beigsies starpsezona un sastāvs būs nokomplektēts, tad arī redzēs..

4)Kā vispār atradi šo spēli, un kas tevi viņai piesaista?

ieraudzīju, ka HT atbalsta sho te lapu iegāju un nolēmu pamēģināt. Izrādījās, ka viens videnes klasesbiedrs (vikmans) un HT cinjubiedrs jau mēnesi kā spēlē un tad ari abi kopā sākām sho spēli izpīpēt..
kaut kas provokatiivs tagad…

5)Kuras četras VL komandas no VL šogad izkritīs?

2as ir pilnīgi skaidras, manuprāt. abu konfu 8. vietas... tad atlikušās 2 vietas ir jautājums. pagaidām tiešām grūti prognozēt. teikshu, ka abas 7.vietas un tās varētu ienjemt Zemgalie un Pranjiki (jo Spyker labāks spēļu grafiks), tiesa, ja Pranjiki uzliek CT, izrauj 6.vietu, tad Zemgali ar labāku entuziasmu arī varētu parādīties iespējas...

6)Kuru spēlētāju(ja tas būtu iespējams) tu visvairāk gribētu savā komandā?

drīzumā centīšos tāda spēlētājai izveidei pats pievērsties. :)

Un nu....LIELI aplausi 17.sezonaaaas kausa ieguvējam.......................................TUCIM:)

Advertisement