BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek debaty

[NT] Wątek debaty (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
148681.169 in reply to 148681.167
Date: 7/1/2010 3:20:43 PM
Overall Posts Rated:
2121
Tylko czy wygramy? Widzę sens w odwróconych jeśli chodzi o klub, ale jaki jest sens jeśli chodzi o reprezentację? Przecierz tam nie ma limitu pensji. No i pytanie juz bardziej praktyczne. Czy jeśli grasz odwróconymi czyli zmieniasz sobie krycie to nie tracisz na obronie w przy różnych rodzajach krycia? (3-2, 2-3, 1-3-1) Pytam bo rzadko kiedy zmieniałem krycie do tej pory i cięzko mi było cos wywnioskować.

This Post:
00
148681.170 in reply to 148681.168
Date: 7/1/2010 3:28:11 PM
Overall Posts Rated:
12061206
zobaczymy jak odwróceni wyjdą ;-)

Dzięki za głos!
??
;-)

This Post:
00
148681.172 in reply to 148681.169
Date: 7/1/2010 3:33:16 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Tylko czy wygramy? Widzę sens w odwróconych jeśli chodzi o klub, ale jaki jest sens jeśli chodzi o reprezentację? Przecierz tam nie ma limitu pensji
Limitu niby nie ma. Ale zawodnicy przestają trenować albo zaczynają się błąkać po przypadkowych klubach, bo ich właścicielom nie opłaca się ich trenować.
A jak będą mieli niższą pensję to będzie się opłacało.
Czy jeśli grasz odwróconymi czyli zmieniasz sobie krycie to nie tracisz na obronie w przy różnych rodzajach krycia? (3-2, 2-3, 1-3-1) Pytam bo rzadko kiedy zmieniałem krycie do tej pory i cięzko mi było cos wywnioskować.
Jeśli tylko masz odpowiednich zawodników, to zmiana krycia nic nie zmienia. Ja w tym sezonie w w meczach o punkty 90% spotkań zmieniałem krycie (o niewielką liczbę pozycji, ale jednak). W jakiś chyba 40% spotkań żaden zawodnik nie krył na swojej pozycji. I żadnego osłabienia gry nie widziałem.
W kilku meczach nikogo nie odwróciłem, bo akurat ja i rywal mieliśmy takich zawodników, że akurat idealnie się ułożyło, że najlepiej będzie jak każdy będzie krył "swego". I żadnego polepszenia też nie zauważyłem.
A w meczach sparingowych to robiłem różne kombinacje, zamieniając wszystkich do góry nogami, albo w pierścień, żeby obserwować jak się zachowują. I efekty są zgodne z oczekiwaniami (oczywiście jak głupio zmieniłem krycie to osłabienie było).

This Post:
00
148681.173 in reply to 148681.171
Date: 7/1/2010 3:34:37 PM
Overall Posts Rated:
12061206
nad głosem dalej się zastanawiam - ja mówię że jestem ciekaw jak ten projekt wyjdzie ;)
To jak nie zagłosujesz na mnie to się nie dowiesz przez najbliższe 2 sezony, będziesz się niepotrzebnie stresował, wrzodów się dorobisz ;-)

This Post:
00
148681.174 in reply to 148681.172
Date: 7/1/2010 3:37:57 PM
Overall Posts Rated:
2121
No to jeśli znajdziesz odpowiednią ilość klubów, które wezmą się za odwracanie potencjalnych przyszłych kadrowiczów to nie widzę żadnych ale. Podobnie jak Mat jestem bardzo zaciekawiony jak to wyjdzie.

From: MuzG

This Post:
00
148681.176 in reply to 148681.173
Date: 7/1/2010 3:47:58 PM
Overall Posts Rated:
3030
To ja również mam pytanie na temat odwróconych ponieważ jest to Twoje hasło przewodnie w tej kampanii na stanowisko selekcjonera.
Powiedzmy że wygrasz wybory - jak w ciągu dwóch sezonów masz zamiar wprowadzić swoją wizję ? Należy pamiętać że już w tym sezonie są Mistrzostwa Europy, a chyba zawodników odwróconych do reprezentacji nie wyczarujesz "just like that". Myślisz że jest realna szansa na to żeby póki co "zwykłymi" zawodnikami awansować do Mistrzostw Świata ? Jeśli już zakwalifikujemy się do MŚ to czy w sezonie 14 będziemy mieli odwróconych zdolnych walczyć z najlepszymi ? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś przecząco, to kiedy Twoim zdaniem w naszej kadrze pojawią się odwróceni z prawdziwego zdarzenia ? W jaki sposób chciałbyś pogodzić system treningowy dla U-21 oraz dla NT ?
No i ostatnie pytanie - skoro chcesz być mentorem tej akcji to czy planujesz po dwóch sezonach ubiegać się o reelekcję (nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do MŚ a odwróceni będą jeszcze "w drodze") ???
Dzięki za odpowiedzi ;)

This Post:
00
148681.177 in reply to 148681.175
Date: 7/1/2010 3:54:52 PM
Overall Posts Rated:
12061206
De Balantajs coś tam tworzy to zawsze można podejrzeć ;)

Tomek sam mi przesyła raporty wraz z analizami, skrinami i wykresami ;-)

From: B.B.King

To: MuzG
This Post:
00
148681.178 in reply to 148681.176
Date: 7/1/2010 4:07:29 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Powiedzmy że wygrasz wybory - jak w ciągu dwóch sezonów masz zamiar wprowadzić swoją wizję ?
Skoro selekcjoner będzie preferował odwróconych, to o wiele więcej chętnych do takiego treningu się znajdzie.

Myślisz że jest realna szansa na to żeby póki co "zwykłymi" zawodnikami awansować do Mistrzostw Świata ?
Nie ma wyboru, to oni będą stanowić trzon kadry w tym sezonie. Niestety. Wszystko jedno kto wygra wybory.

Jeśli już zakwalifikujemy się do MŚ to czy w sezonie 14 będziemy mieli odwróconych zdolnych walczyć z najlepszymi ?
Wątpię. Chociaż spróbuję przeszukać to co jest pod tym kątem i może kilka ciekawych zawodników żyje sobie, bo nikt ich nie szukał. Przykładowo w mojej lidze grał taki zespół, który miał wymiatacza w ataku, a niezdarną obronę (podstawową, nie tą drugą, ta druga była niższa) ;-) Pensja więc nie powalała na kolana.
Może istnieją tacy prezesi, którzy olali całkowicie obronę, bo poniosła ich ułańska fantazja. I mają zawodników ze świetnymi ofensywnymi skillami a bez obrony. Wtedy wystarczy dotrenować im obronę i można mieć takich zawodników szybciej.

eśli na powyższe pytania odpowiedziałeś przecząco, to kiedy Twoim zdaniem w naszej kadrze pojawią się odwróceni z prawdziwego zdarzenia
Nie oszukujmy się. Wytrenowanie odwróconego nie może trwać krócej, niż normalnego. Obecni kadrowicze mają za sobą chyba przynajmnije 7-8 sezonów treningu. Więc wytrenowanie odwrócenego też tyle zajmie, i wtedy można by mówić o kadrze z prawdziwego znaczenia. Można mieć zawodników wcześniej, o ile znajdą się tacy nie za bardzo zepsuci normalnym treningiem ;-)

W jaki sposób chciałbyś pogodzić system treningowy dla U-21 oraz dla NT ?
Ja daję trochę swojej mocy kadrze U21 a U21 daje mi najciekawszych zawodników do odwrócenia ;-)

No i ostatnie pytanie - skoro chcesz być mentorem tej akcji to czy planujesz po dwóch sezonach ubiegać się o reelekcję (nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do MŚ a odwróceni będą jeszcze "w drodze") ???
Ciężko planować, ale wstępnie nie widzę problemu, żeby ktoś inny to ciągnął dalej. Po dwóch sezonach będzie o wiele więcej zwolenników odwrócenia, więc będą też inni fajni kandydaci z planem gry takowymi.

Advertisement