BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
291464.18 in reply to 291464.17
Date: 1/4/2018 8:21:08 AM
Overall Posts Rated:
965965
Я считаю, что ты вышел в Вышку за счет энта, домашней площадки и ошибки оппонента, а не за счет какой-то хитрой тактики. По тактике 3-2 против внутр. я тебе могу привести кучу примеров в прошлом сезоне в Вышке где она не работала совершенно.
П.с. Пожалуйста не вылетай в этом году с Вышки, я в следующем туда опять поднимусь и докажу тебе ошибочность твоего мнения по тактике 3-2-внутр.)))

Last edited by Bolshoibrat at 1/4/2018 8:23:16 AM

This Post:
00
291464.19 in reply to 291464.17
Date: 1/4/2018 8:21:24 AM
Overall Posts Rated:
405405
так этих старперов , победа есть победа остальное все не важно

This Post:
00
291464.20 in reply to 291464.17
Date: 1/4/2018 8:21:58 AM
Dynamo Kyiv
II.3
Overall Posts Rated:
644644
Да, АлексУндер точно знает как работает 3-2 против внутренних, но вот как она показала бы себя на уровне сборных - хз. Я так в полуфинале Маньяку проиграл ((98181901)). Практически уверен, что персоналка сработала бы.

Борітеся - поборете!
This Post:
00
291464.23 in reply to 291464.10
Date: 1/4/2018 12:12:48 PM
Lviv Lions
Superleague
Overall Posts Rated:
780780
Second Team:
Ukrainian Lions
яким ти вважаєш прийнятним результат для нашої збірної в двох конкретних турнірах: утішалка і ЧЄ ? але будь ласка дай відповідь конкретно: півфінал, фінал, чвертьфінал, вихід з групи і так далі.


Че: приемлемый - выход из группы.
Польша - явный фаворит. Австрия, Израиль, Болгария - основные соперники.

Утешалка: здесь цели более амициозны -, полуфинал.


тоді ще питання:
1) якщо цей результат не буде досягнений, які будуть твої дії: ти болотуватимешся на наступний термін націоналки (звичайно за умови якщо виграєш ці вибори) ?

2) Чи є в тебе свої якісь показники ефективності своєї роботи (KPI) ? якщо так, то які ? і які показники у випадку старшої збірної доречно застосовувати для оцінки ефективності роботи менеджера?

3) Реально, найбільш розповсюдженна ситуація в житті тренера. Представ, що є кандидат в НТ, якийсь умовний гравець Соломійко Йосип, він Ц-ВФ(неважливо), йому 27 років. І він 1 з того найближчого резерву гравців для збірної. І ти би його взяв в склад, якби йому підкачали якісь навики на 2-4 апи (немає різниці які). Але менеджер не хоче цього робити, через те що в нього задреться зарплата і він не зможе його прокормити. Або ж тренер буде качати зовсім іншу позиції, ніж Ц (наприклад має молодого 18ку РЗ з потом 10), і взагалі не збирається його більше розвивати.
Які будуть твої дії?




Last edited by LA-Kampot (NT Ukraina) at 1/4/2018 12:22:18 PM

This Post:
00
291464.24 in reply to 291464.23
Date: 1/4/2018 12:39:34 PM
Piramida
II.3
Overall Posts Rated:
16991699
на перше питання він відповів ще на попередніх виборах : "Если будет все из рук вон плохо получаться, то подам в отставку сам и отдам сборную в надежные руки..."
хоча може щось і змінилось за цей період.

+ питання.
в разі перемоги:

НБА4фан:
в порівнянні з минулим, чи змінилась твоя думка на рахунок Пресингу і чи далі плануєш грати ним проти "невнутрішніх" атак?

Маняк:
чи пресухи і обзори від тебе будуть такими ж насищеними, як і на форумі Білорусі минулих двох сезонів?
хто з твоїх теперішніх чи вже минулих гравців будуть в збірній?

Алексундр:
чи плануєш когось зі своїх гравців брати в склад НЗ?

Last edited by Nemos at 1/4/2018 12:40:09 PM

This Post:
00
291464.25 in reply to 291464.23
Date: 1/4/2018 12:46:05 PM
Overall Posts Rated:
294294
Ох нападало питань, відповім на всі що замітив:
1. Про місце в турніри: ідельно це залізти в топ3 в другому раунді. Насправді ми можем обіграти і Польщу на першому етапі, більш залежить від їх і нашої форми через півтора місяця. Інші по зубам. В мене тільки відчуття, що Ізраїль може піднести сюрпризи в групі.
2. Снетков на АЗ точно ні. Але знаю також скіли майже всієї команди збірної, тому можу сказати, що не буде багато гравців з пасом (Александер команда не для тебе )
3. В збірній не буде ніяких експериментів. Будемо "вижигати" тактично всіх
4. 3-2 погана ідея в клубах (де гравці не настільки різностороні), а в збірних взагалі придвісник вльоту.
5. Для мене показник КПІ це перемога в суперлізі. Але для збірних такий показник не актуальний, тому що ти виступаєш в ролі проповідика, для всіх менеджерів комюніті. Ти можеш тільки направити паству. Але це може бути як масове самогубство (невихід з групи) чи розквіт даної віри (вихід на новий рівень збірної).

3) Реально, найбільш розповсюдженна ситуація в житті тренера. Представ, що є кандидат в НТ, якийсь умовний гравець Соломійко Йосип, він Ц-ВФ(неважливо), йому 27 років. І він 1 з того найближчого резерву гравців для збірної. І ти би його взяв в склад, якби йому підкачали якісь навики на 2-4 апи (немає різниці які). Але менеджер не хоче цього робити, через те що в нього задреться зарплата і він не зможе його прокормити. Або ж тренер буде качати зовсім іншу позиції, ніж Ц (наприклад має молодого 18ку РЗ з потом 10), і взагалі не збирається його більше розвивати.
Які будуть твої дії?

6. Довести то менеджера аргументи, що підкачка даного гравця принесе йому прибуток(торгівля), ціну на гравця, показники гри Соломійка. І взагалі його РЗ 18 років треба ББ підкачати, бо без ББ нікому не треба буде такий РЗ

From: AlexUnder

This Post:
00
291464.27 in reply to 291464.24
Date: 1/4/2018 1:34:02 PM
SUMY DEVILS
III.2
Overall Posts Rated:
13271327

Алексундр:
чи плануєш когось зі своїх гравців брати в склад НЗ?

все может быть... у меня только один потенциальный сборник и то не на этот сезон.

Advertisement