BuzzerBeater Forums

BB Eesti > Eesti rahvuskoondis

Eesti rahvuskoondis

Set priority
Show messages by
From: Sacks

This Post:
00
273932.172 in reply to 273932.171
Date: 1/15/2019 3:58:22 PM
Overall Posts Rated:
8888
Njah, oleks võinud vabalt üle 10 olla ja poleks palka nii kiiresti kõrgeks ajanud. Ja pot poleks ka täis saanud. Aga see oleks tähendanud MJ ehk ebamugavat treeningut. Selline ohver tuleb paraku tuua tipptasemel mängija jaoks.

From: Kukoc

This Post:
11
273932.173 in reply to 273932.172
Date: 1/15/2019 4:58:50 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Sellised targetid on muidugi ka meil reaalsed, aga sageli tuleb leppida pigem teatud suunnitlusega mängijaga, kes pole nii väga all around. Põhjus selleks on väga lihtne, inimesed tahavad mängida seda mängu rohkem iseendale, ma ei saa kedagi sundida midagi tegema või täpselt nii treenima nagu ütlen ja ma ei tahaks ka seda teha. Koondisse võtan mehi oma nägemuse järgi. See nägemus ei saagi kõigiga ühtida.
Loe see nüüd uuesti valju häälega läbi. Kui ikka veel kohale ei jõua siis lindista oma valjuhäälset lugemist ja kuula salvestist uuesti.
Innustus tõstab/langetab kaitset, vorm tõstab/langetab rünnakut. Ilmselgelt meie hea kaitsemäng ei pääsend parimasse valgusesse selle innustusega. Malaisia mehed laseb suht innukalt trenni. Seega küll need kõik vennad visata oskavad.
Taara väline kaitse on 7. Selleeest on ta siseoskustelt meie nr1 söömahammas. Visata oskab kaugelt ja sööta samuti. Ma ei ütle, et Võsu ei võiks iialgi saada minuteid SÄ koha peal. Samas kui Skory, Taara, Olevipoeg või Kaal on vormis, pole tal mingit võimalust SÄ koha peal platsile saada. Samas kui ta on 11-12 spotil võib mõne garbage minuti saada.
See, et Võsu pole arenenud on samuti vale, tal tuli praeguseks 1 pop HV. 1v1 trenn? Väga kaugel sellest, sellel hooajal 1x olen seda teinud.
Võsu oli hooajal 41 129sp mees. Viimane pop oli siis olnud PK. Sealt edasi nelja hooaja jooksul on saanud täpselt 2 skilli popi. 131sp peale. Aktiivsest treeningust siinkohal pole ju mõtet rääkida... Kaal sai sul viimati 1v1 popi, võib olla oli tõesti cross trainingu oma.
BBB pole minu target. Liiga on mulle hea ajaviide. Ma olen proovinud Õlga ka mängitada suure ääre koha peal. Nad pole mingit läbimurret seal teinud. Pigem juba on Kusti Kalevi sugused suured ääred väikse ääre koha peal kohati domineerinud.
Sa võiksid nüüd keskenduda oma meeskonnale ja playoffidele. Koondise meeste valiku teen mina. Vähemalt niikaua kuni olen koondise treener.

Last edited by Kukoc at 1/16/2019 5:51:09 AM

From: Sacks

This Post:
11
273932.174 in reply to 273932.173
Date: 1/16/2019 2:00:42 AM
Overall Posts Rated:
8888
Palju vana koondise KM Roht sul pop'e sai? Treenisid teda ju pidevalt... Muide vaatasin meie omavahelisi mänge, Roht suure kaitsespetsialistina (KA oli 19 vist) sai Võsult 2x 20+ punkti näkku, ühes mängus neist võeti Roht ka 6 veaga pingile. Ja Võsu oli siis 129 KOS'i poiss. Palgavahe neil oli 80 000.
Sa ära minu Võsu või teiste treeningu ning muude asjade pärast muretse, mul kõik kontrolli all. Treeni 1 koondise mängija valmis ja siis võta selle koha pealt sõna.
BBB's sul siis hästi ei läinud, täitsa mõistetav

From: Kukoc

This Post:
33
273932.175 in reply to 273932.174
Date: 1/16/2019 8:06:17 AM
Overall Posts Rated:
13361336
Ma täpselt ei mäleta palju Roht sai, aga ta oli mul jätkuvalt trennis, sest ma treenisin kahte oma draftipoissi siis. Ma vaatasin ka neid omavahelisi mänge. Sama tark oleks väitä, et Võsu pani just draftist tulnud Mart Kitsingu vastu 10-21fg. Siis kui Roht 36 minutiga pingile istus ei oska me öelda palju viskas Võsu Roht-i vastu ja palju Noorsaar-ele. Ma arvasin mõlemad taktikad mööda ja mängisin võõrsil. Innustust keegi ei mäleta. Sa roteerisid Bruetschi KM koha peal ka, seega võtame arvesse korvialused kohad. Mul 20-35fg, sul 22-46fg. Neutraalsel pinnal ja arvamata oleks veel selgem vahe. Kõigil muudel kordadel on nad eri positsioone mänginud. Roht on ka SÄ kohta mänginud kui nüüd korralikult vaatad...
Ei ole ju sul trenn kontrolli all kui sa treenid meeskonda. Keskendu nüüd näiteks Kaalule, et temast saaks korralik koondise mees.
Ma olen U21 koondise mehi treeninud ja Koppel on ka suht lähedal koondise taset, olenemata sellest, et vahepeal 3 hooaega treenisin uustulnukaid, pärast switchisin tagasi. Eks ma utoopia teami otsin väga head toorikut ja raha selle ostmiseks. Niikaua treenib sinna vahetusmehi.
BBB saldo 5-3 ja 6-2. Ei saa öelda, et väga halvasti oleks läinud. Iga aastaga muutub konkurents BBB-s hõredamaks. H36 teine koht on juba bot, H38 võïtja on nüüd bot. Ma usun, et nii mõnegi jaoks BBB võitmine on olnud "game over" märgiks. Seega parimad panevad pillid kotti. Paljud selle aja BBBs kaugele jõudnud, kes pole botistunud, tilguvad nüüd IV-II liigas. Tõenäoliselt mängides rahvuskoondisele rohkem kui oma meeskonnale.
Sul saab kunagi isu ka täis jahumisest või plaanid veel jätkata?

Last edited by Kukoc at 1/16/2019 8:07:41 AM

From: Sacks

This Post:
00
273932.176 in reply to 273932.175
Date: 1/16/2019 10:19:24 AM
Overall Posts Rated:
8888
Miks sa üldse ennustasid minu vastu? Nüüd on hea rääkida, et näe, kaotasin kuna ennustasin. Võta välja!
Ma ei tee meeskonna trenni vaid ma treenin meeskonda, olen seda mitmeid kordi maininud. Vastasel juhul ei oleks ma praegu sellises seisus nagu olen.
Kaal oli juba hooaja alguses kindel koondise mees ja sa tead seda väga hästi. Samuti Võsu. Tuleta nüüd meelde miks see jahumine siin üldse peale hakkas ja siis selgub, kas see jätkub.

From: Sacks

This Post:
00
273932.177 in reply to 273932.175
Date: 1/16/2019 10:45:04 AM
Overall Posts Rated:
8888
Rohu palk tõusis tema sinu meeskonnas olemise ajal u 20 000 ja seda 37-41 hooaja keskpaik. Seega 5 hooajaga max 1 pop alla, pigem 0. Tubli poiss oled, ilusa jutuga! Kandideerid riigikogu valimistel ka?

From: Kukoc

This Post:
00
273932.178 in reply to 273932.176
Date: 1/16/2019 3:31:00 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Miks ma ennustasin? Sest mulle meeldis. See ei muuda fakti ju, et kui poleks ennustanud oleks veel suurem vahe tulnud nende kahe positsiooni vahel. Lihtne ju, isegi mööda ennustamisega olid nad paremad. Me ei rääkinud ju kaotusest vaid võrdlesime meeste tulemuslikkust. Selgelt pall sinu võrgus ju kloun.
Sa treenidki meeskonda, seega ei pushi koondislast maxini, muud polnudki vaja tõestada.
Vastasel juhul ei oleks ma praegu sellises seisus nagu olen.
Enda meeskonnale treenides ongi oht, et keegi muu treenib hingega ja läheb mööda. Sel juhul pole mõtet pablada ju.
Sisemiste mängijate sisekaitse miinimum on 18, Kaal sai koondisesse kuna teiste vormid olid hooaja alguses pekkis. Tema koondisse võtmisel oli oma klausel, mida sa ei plaaninudki järgida ja nüüd olemegi tänu sellele siin.
Võsu saab väikese ääre kohal mängu siis kui temast paremad väikesed ääred ei ole vormis. Seda ma ütlesin sulle kohe kui sa tema kohta minu koondise treeneriks saades pärisid. Midagi pole selle koha peal muutunud. Muidugi kui kõik suured ääred on vormist väljas, võib ta selle koha saada enne keskmängijaid kelle väline kaitse on alla seitsme.
Roht sai hooaja vahepeal hüppeviske trenni. Vabaviset ja vastupidavust arendasin ka, kuna ostes oli ta nende kohtade pealt suht nigel. Erinevus sinuga oli see, et ma panin talle täiega trenni, mitte poolkõva. Kuni lõpuni välja. Olenemata sellest kas ta on capis või mitte, iga subleveli tõuski oli minu jaoks oluline.

From: Mulk
This Post:
55
273932.179 in reply to 273932.178
Date: 1/17/2019 5:47:53 AM
Zapivo
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6868
Second Team:
Zapiivo
Olen Kukoc'iga omal ajal BBs korduvalt sõnasõjas olnud. Nii siis, kui mina meeste või U21 koondist tüürisin, kui niisama. Olid päris tulised lahingud. Nauditavad ja, söendan väita, kohati teravmeelsedki!
Praegune oponeerimine jääb tsipa ühekülgseks. Sacks on kahtlemata edasipüüdlik mänedžer aga temapoolse dispuudipüüu kese näib isiklik. Tulemus on nagu Pontu laiba pidev üle aia viskamine. Ei ole huvitav.
Enese saba liputamine on kindlasti vajalik oskus aga selle tegevuse entusiastlikkus solvumise ja solvamise garneeringuga, näib elukogenud kana kõrval munast koorunud tibu säutsumisega.

Mulk,
25. hooaja karikavõitja
26. hooaja riigi meister
Koondise peatreener seitsmel ja U21 peatreener kahel hooajal

From: Sacks

To: Mulk
This Post:
22
273932.180 in reply to 273932.179
Date: 1/17/2019 8:18:35 AM
Overall Posts Rated:
8888
Jah, tegemist on paljuski ka isikliku teemaga kuna minu mängijad jäeti või visati koondisest välja just seetõttu, et see tähendanuks mulle suuremat rahavoogu. See ei oleks aga isiklik kui ma oleksin kindel, et mu mängijad ei oleks koondise tasemega. Kaal on põhiviisiku poiss ja Võsu 6es mängija. Kuid koondise treenerina kasutas Kukots seda võimalust, mis on pmst võimu kuritarvitamine 😉 ja koondise arengule kindlasti kaasa ei aita. Ehk, koondis on tema valikute tõttu nõrgem. Ja koondise treener ei tohiks langetada otsuseid seetõttu, et see võib anda eelise konkurendile liigavõistkondade arvestuses.
Teisest küljest on aga minu point selgeks teha, et monoskillidega karikaid koju ei too. Võsu on multiskillist SÄ mitte VÄ, Kukots pole teda kordagi SÄ positsioonil proovinudki aga on kindel, et ta jääb nõrgaks. Ja oma foorumipostitustega sellele probleemile samuti viitan.
Ma olen vb liiga emotsionaalselt oma arvamust esitanud aga võtke sellest välja see, mida ma edasi proovin anda. Kui te ei nõustu siis lükake see faktidega ümber. Siiani neid pole

Sacks- läbi aegade väiksemate palkadega liigavõitja (meeskonna kogupalk 540 000), multiskillidega.

Last edited by Sacks at 1/17/2019 8:20:31 AM

From: Kukoc

This Post:
00
273932.181 in reply to 273932.180
Date: 1/17/2019 12:07:25 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Jah, tegemist on paljuski ka isikliku teemaga kuna minu mängijad jäeti või visati koondisest välja just seetõttu, et see tähendanuks mulle suuremat rahavoogu. See ei oleks aga isiklik kui ma oleksin kindel, et mu mängijad ei oleks koondise tasemega.
Kaal lendas sellepärast, et sa ei teinud nii nagu kokku leppisime. Vaatame kuidas järgmine hooaeg on. Väga hea, et sa tundsid, et pead pingutama. Kaal nagunii viimased mängud ei olnud enam rivistuses, sest teised said oma vormi korda. Sa arvad tõesti, et ma jätaks olulise mängija välja tähtsatest mängudest sellepärast, et mulle mitte prioriteetses kõrgliigas kellegi fännitulu 15k kärpida. Tule nüüd mees lõpuks mõistusele. Kui ma tahaksin võimu kuritarvitada siis ma hoiaks koondises Koppelit ja Noorsaart just for fun ju. Sinu eelmise aasta kindel koondisemees oli Zenker. Kui mul oleks midagi sinu vastu olnud oleks ka tema ju pidanud välja viskama. Mitu korda ma pean kordama, et ma ütlesin sulle kohe alguses, et Võsu saab mängida siis kui keegi väikestest äärtest pole vormis.
Võsu on multiskillist SÄ mitte VÄ, Kukots pole teda kordagi SÄ positsioonil proovinudki aga on kindel, et ta jääb nõrgaks.
Võsu on mänginud SÄ koha peal 3 korda minu käe all. Samuti olen sellel positsioonil proovinud Õlga. Ka Kaal oli nõrk sellel kohal meile olulises mängus. Võibolla kokkusattumus, aga see süvendas veelgi tõdemust, et vajame sä kohal korralikku kaitset, lauda, blokki.
Minu koondises on SÄ koha peal vaja minimaalselt sisekaitset 18, muidugi overall sisemised oskused loevad ka. Välistes oskustes ei või ka väga ühekülgne olla. Alla 18 sisekaitsega mehed saavad SÄ koha peal mängida ainult erandkorras.
Liigat ja koondist ei ole mõtet võrrelda, muidu sa siin ei nutaks oma fänniraha pärast. Koondises pole palga management nii oluline ja ma postitasin sulle tüüpe mida on võimalik treenida, mul on neid suht palju salvestatud, sest kunagi ei tea kes järmiseks vastu astub. Selle foorumis ja bb-mailis vingumise tulemus on sulle ju pigem negatiivne. Nüüd tekibki olukord kus ligilähedase taseme ja sama vormi korral pigem jätan sinu mängija mängust välja.
monoskillidega
Monoskill mehed on ühe skilli mehed, meil pole selliseid.
Kukots
Nimesid võiks ikka normaalset kirjutada, ma pole sul mingi klemm Sacks.

From: Sacks
This Post:
00
273932.182 in reply to 273932.181
Date: 1/17/2019 1:01:11 PM
Overall Posts Rated:
8888
Mida iganes, sa oled demagoog... Aga mina loobun, jäägu meile meie õigus.

Igatahes huvide konflikti vältimiseks võiks järgmine rahvuskoondise manager tulla madalamatest liigadest. Kindlasti on neis liigades managere, kes tahaks kätt proovida ja minu hääl on igatahes sinna minemas.

Over and out

Advertisement