BuzzerBeater Forums

Hellas - III.8 > Season 14

Season 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
159200.179 in reply to 159200.178
Date: 11/9/2010 6:34:48 AM
Overall Posts Rated:
4141
Καλησπέρα και από μένα,

Να δώσω και εγώ κάποιες προβλέψεις, πότε θα στήσουμε κανα betoto να βγάζουμε και κανα euro??? :-)))

SER - HER: Χαλαρά Ηρακλής, οι Σέρρες έτσι που πάνε δεν ξέρω αν θα την σώσουν την παρτίδα φέτος, ο Ηρακλής ασχολείται πιο πολύ με το σπόρ...

KAE -KLE: μια από τα ίδια με πάνω

KAL -DAD: η Καλλιθέα δείχνει ψαγμένη, αλλά ο Δαδί μπορεί και πρέπει να νικήσει...

AIA -FC: αμφίρροπο μάτς, εγώ θα πάω με την έδρα...

AGO -KOR: ελπίζω να μην αντιμετωπίσω και τέταρτο φίδιασμα στη σειρά. όλο νικάω με 50+ πόντους και στο τέλος θα νομίζω ότι έχω καμμιά υπερομάδα, να έχουμε ένα καλό μάτς και στο τέλος να νικήσει ο...εγώ! :-)

AIZ -ARIS: Ο μέγας φιδοκράτωρ ελπίζω να κατέβει σοβαρός, αν και ο Άρης είναι επικίνδυνος

KIN -ZA: Οι γεροντές θα προσπαθήσουν αλλά δεν νομίζω να τα καταφέρουν...

AST -LEN: Θα ήθελα νίκη του Λεναρνιακού, αλλά χλωμό...


Προτείνω τα όποια...νιαουρίσματα και τιτιβίσματα προτείθονται να κάνουν κάποιοι να μας τα αναγγείλουν, να μας στείλουν μια λίστα με τα ματσάκια που θα φιδιάσουν, να ξέρουμε τι διάθεση να βάζουμε και να κάνουμε έναν προγραμματισμό βρε αδερφέ! :-ppp

Αρχίζω εγώ τη λίστα με πρώτο και καλύτερο ματς φιδιάσματος:

25/12/2010 AGOR1978 - Aiz FBA (συμφωνείτε???) :-))))))

This Post:
00
159200.180 in reply to 159200.179
Date: 11/9/2010 9:17:46 AM
Overall Posts Rated:
7676
Εγω συμφωνω στο να βγαλουμε λιστα με τα ματσακια...

Θα κατεβεις δηλαδη χαλαρα?Να ξερω να ακολουθησω την πορεια μου...Δεν γινεται καθε φορα να κατεβαινω εγω κανονικα και συ να μας την κανεις...:ΡΡΡ(ειναι και ανημερα χριστουγεννα...Με τι κουραγιο να πεισω τα παλικαρια μου να παιξουν...αχ βασαναααα...)

This Post:
00
159200.181 in reply to 159200.180
Date: 11/10/2010 10:56:34 AM
Overall Posts Rated:
7676
Να σχολιασουμε και λιγο τα ματσακια χθες γιατι τ αφηνουμε συνεχεια παραπονεμενα...Γεγονος ειναι ειναι οτι επεσα μεσα στο γενικο πλαισιο για τις 3 νικες των κοκκινων τις οποιες δεν προσδιορισα αλλα αυτες ειχα κατακυριο λογο στο μυαλο(πιο πολυ αμφεβαλλα για την δικια μου...).

Λοιπον,εντυπωση μου εκανε το αποτελεσμα του λενιαρνιακου καθως ζορισε τον Στεφανο σε ενα παιχνιδι που οι αστεριες εδωσαν παραπανω.Απο την αλλη οι Ζαπατιστας πιανοντας μια απιστευτη αποδοση εκαναν πλακα στους γερο κυνηγους με τρομακτικα στατιστικα και διπλασια ριμπαουντ...Κακη επιλογη συστηματων βεβαια για τους παππουδες που ετρεχαν 48 λεπτα και ειναι θαυμα που δεν ειχαμε θυματα..Στα ιδια η νικη των φαιτκλαμπ απεναντι στον αια οπου δεν εδειξε την παραμικρη αντισταση.Ο μπαμπαλιοτης πηρε το οπλο του αυτην την αγωνιστικη και εδειξε γιατι θεωρειται ενας απο τους κορυφαιους ψηλους της κατηγοριας ενω ο Βελγος αστερας των Αστεριων προσεθεσε ακομη μια εξαιρετικη εμφανιση στο ενεργητικο του.Τελος στο δικο μου παιχνιδι η πληθωρικη παρουσια του Βαζακα,του Τσιρλιαγκου αι των αλλων παιδιων μας εδωσε μια ευκολη νικη...

Γενιικα σαν αγωνιστικη θα ελεγα οτι ηταν η αγωνιστικη των ψηλων η τελευταια καθως ολα τα μεγαθηρια της κατηγοριας ειτε επιασαν τρομακτικη αποδωση,ειτε φορτωσαν με 30αρες τα αντιπαλα καλαθια,ειτε και τα δυο...Γατακια της περιφεριας τρεμετε:ΡΡΡ

This Post:
00
159200.182 in reply to 159200.181
Date: 11/10/2010 2:06:23 PM
Overall Posts Rated:
2525
Μαλλον θα λες για τον δικο μου Βελγο σεντερ ...!! Χαχαα , τωρα παιζω εγω με τον Στεφανο και δεν ξερω τι να κανω? Να ακολουθησω την δικη σου τακτικη ή να μην την ακολουθησω...?

Σχετικα με την αγωνιστικη που μας περασε, νομιζω οτι αυτη την φορα επιασα 100% ολα τα αποτελεσματα....δεν ειχαμε εκπληξεις.Στην αλλη ομως αγωνιστικη?

This Post:
00
159200.183 in reply to 159200.182
Date: 11/10/2010 2:53:46 PM
Overall Posts Rated:
7676
Ακολουθα την δικη σου,δηλαδη οχι την δικη μου...Σε λιγο θα παιξεις και μαζι μου,και δεν θελω να εχεις ανεβασμενες διαθεσεις...Βασικα αν τον ειχες μεσα σε σενα ισως και κατι να χτυπουσες αλλα εκτος δυσκολα...

This Post:
00
159200.184 in reply to 159200.183
Date: 11/10/2010 4:08:45 PM
Overall Posts Rated:
2525
xaxaxaxax...εχουμε ακομα .σε 3 αγωνες παιζουμε μαζι, την βδομαδα του all-star!Δεν ειναι κριμα και αδικο σε μια εβδομαδα να φας δυο πικρες?Φιλε μου Χαρη , το μονο σιγουρο ειναι οτι το δικο μας παιχνιδι θα χτυπησω στα ισια....δεν εχω να χασω και τιποτα!!Εσυ ομως εχεις να χασεις πολλα.....χαχαχχαχαχααα

This Post:
00
159200.185 in reply to 159200.184
Date: 11/10/2010 5:37:37 PM
Overall Posts Rated:
4141
Σαν πολύ αέρα έχετε πάρει οι απέναντι, μέχρι πέρυσι τρώγατε τις κατραπακιές και τώρα βγάζετε και γλώσσα και θέλετε να πάρετε και το all-star game! ouoououou :-))))

Για δείξτους βρε Χάρη τι εστί μπλε, μην...αρχίσεις τα νιαουρίσματα και εντός έδρας με τον Ηρακλή, άσε τα δώρα για αργοτερα και δείξε στον νέο πόσα απίδια χωράει ο σακος του...φιδοκράτορα! :-))))

Για τα ματσάκια της προηγούμενης αγωνιστικής μια χαρά τα είπε ο Χάρης, στο φιλικό λέω να χρησιμοποιήσω την "εξωτερικο 4 ζώνη-1 Μ2Μ", γνωρίζετε με ποια λογική θα επιλέξει τον αντίπαλο καλύτερο παίχτη?Βάση DMI, μισθού ή απόδοσης?

Έχω κάμποσους πόντους σκαουτίνγκ, να δώσω σε σκάουτινγκ μετρήσεων ή ομάδα επιδειξης?Η τίποτα από αυτά?Ποια η γνώμη σας?

This Post:
00
159200.186 in reply to 159200.185
Date: 11/11/2010 12:58:35 AM
Overall Posts Rated:
7676
Εγω νομιζω οτι αξιζουν και οι δυο υπηρεσιες- επιλογες που προσφερει το παιχνιδι για να ξεσκαρταρεις τα λιμα...Ειδικα αυτη με τις μικρες προοπτικες σε βγαζει απο τον κοπο να ασχολεισαι με ατραλαντους..Κατα τα αλλα ενα ειναι το γεγονος,οτι ο Βελγακος οσο τον συμπαθω τοσο θα με αντιπαθησει εμενα και τους παικτες μου μετα το μεταξυ μας παιχνιδι...Τωρα τραυματιας θα φυγει,ηττημενος δεν ξερω,παντως σκυμμενο κεφαλι θα εχει σιγουρα...Η πριγκιπησα μου γυαλιζει το ματι της αλλωστε και δεν ειναι και λιγη...:ΡΡΡ


Για την ζωνη δεν την εχω δοκιμασει καν οπως και την καινουργια τακτικη αλλα λογω προπονησης,οποτε θα δοκιμασεις και θα μ ας πεις...:)))

This Post:
00
159200.187 in reply to 159200.186
Date: 11/11/2010 3:46:12 AM
Overall Posts Rated:
1717
Οντως φυσιολογικα τα αποτελεσματα της αγωνιστικης..πρεπει να πω ενα μπραβο στον φιλο τον λενιαρνιακο για το στησιμο της ομαδας του αλλα οχι για την προσπαθεια..αφου εχει πολυ καλη ομαδα και το απεδειξε για να κατεβει χαλαρα δεν ξερω..δεν ειμαι και ο Αγορ :)..στην δικια μου ομαδα το μονο που με ενοχλησε ειναι οτι ο αναστασακης το δευτερο ημιχρονο το ειδε απο τον παγκο αφου χρεωθηκε με φαουλ και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι αφου δεν θεωρειται απο τους επιρεπεις στα φαουλ..
Χαρη ποσες φορες πρεπει να στο πω οτι εμεις της περιφερειας θα κερδιζουμε παντα εσας των εσ.επιθεσεων? :)

This Post:
00
159200.188 in reply to 159200.187
Date: 11/11/2010 1:37:35 PM
Overall Posts Rated:
2525
Χαρη και Αγορ θαηθελα να σας θυμισω οτι περσυ το χασατε το all-star, ετσι δεν ειναι? Γλωσσα δενβγαζουμε και ουτε περνουν τα μυαλα μας αερα...σιγα σιγα μπορουμε και στρωνουμε την ομαδα, το ποιος θα φυγει τραυματιας ή με σκημενω το κεφαλι ..ρωτα το αλλο το πουλεν σου ,τον Μπαμπαλιωτη που οσο επαιζε μεσα ο ''Βελγακος" απλα χαζευε το παιχνιδι,μονο οταν καθησε στον παγκο μπορεσε να παιξει..Λες να παθεις και εσυ κανενα τετοιο κακο? Αλλα ξερεις οτι με ''φιδησιο'' συστημα σου μπορεις να γλυτωσεις πολλα.
Σχετικα με Αγορ...μην ξεσικωνεις τα πληθοι...και μπορει να υποπεσουν σε λαθοι..χχαχαχαχαχαχαχααχ
Καλα που ειμαι και εγω και ακουγετε και καποια φωνη απο τους κοκκινους!!
Στεφανε φετος εισαι η αποκαληψη....ειληκρηνα ακομα δεν εχω αποφασηση τι θα κανω στο παιχνιδι...αλλα ξανα λεω οτι με τον Χαρη θα παιξω κανονικα!!...

Αντε ρε κοκκινοι που ειστε και με αφησατε μονο μου?

This Post:
00
159200.189 in reply to 159200.188
Date: 11/11/2010 2:27:31 PM
Overall Posts Rated:
170170
Έφτασεν! θα τους σκίσουμε κ στο all star κ γενικά!!!! βέβαια εγώ λίγο αργότερα μιας κ χτύπησε ο μπαμπαλιώτης!!! :(

Advertisement