BuzzerBeater Forums

BB Eesti > Eesti rahvuskoondis

Eesti rahvuskoondis

Set priority
Show messages by
From: Mulk
This Post:
55
273932.179 in reply to 273932.178
Date: 1/17/2019 5:47:53 AM
Zapivo
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6868
Second Team:
Zapiivo
Olen Kukoc'iga omal ajal BBs korduvalt sõnasõjas olnud. Nii siis, kui mina meeste või U21 koondist tüürisin, kui niisama. Olid päris tulised lahingud. Nauditavad ja, söendan väita, kohati teravmeelsedki!
Praegune oponeerimine jääb tsipa ühekülgseks. Sacks on kahtlemata edasipüüdlik mänedžer aga temapoolse dispuudipüüu kese näib isiklik. Tulemus on nagu Pontu laiba pidev üle aia viskamine. Ei ole huvitav.
Enese saba liputamine on kindlasti vajalik oskus aga selle tegevuse entusiastlikkus solvumise ja solvamise garneeringuga, näib elukogenud kana kõrval munast koorunud tibu säutsumisega.

Mulk,
25. hooaja karikavõitja
26. hooaja riigi meister
Koondise peatreener seitsmel ja U21 peatreener kahel hooajal

From: Sacks

To: Mulk
This Post:
22
273932.180 in reply to 273932.179
Date: 1/17/2019 8:18:35 AM
Overall Posts Rated:
8888
Jah, tegemist on paljuski ka isikliku teemaga kuna minu mängijad jäeti või visati koondisest välja just seetõttu, et see tähendanuks mulle suuremat rahavoogu. See ei oleks aga isiklik kui ma oleksin kindel, et mu mängijad ei oleks koondise tasemega. Kaal on põhiviisiku poiss ja Võsu 6es mängija. Kuid koondise treenerina kasutas Kukots seda võimalust, mis on pmst võimu kuritarvitamine 😉 ja koondise arengule kindlasti kaasa ei aita. Ehk, koondis on tema valikute tõttu nõrgem. Ja koondise treener ei tohiks langetada otsuseid seetõttu, et see võib anda eelise konkurendile liigavõistkondade arvestuses.
Teisest küljest on aga minu point selgeks teha, et monoskillidega karikaid koju ei too. Võsu on multiskillist SÄ mitte VÄ, Kukots pole teda kordagi SÄ positsioonil proovinudki aga on kindel, et ta jääb nõrgaks. Ja oma foorumipostitustega sellele probleemile samuti viitan.
Ma olen vb liiga emotsionaalselt oma arvamust esitanud aga võtke sellest välja see, mida ma edasi proovin anda. Kui te ei nõustu siis lükake see faktidega ümber. Siiani neid pole

Sacks- läbi aegade väiksemate palkadega liigavõitja (meeskonna kogupalk 540 000), multiskillidega.

Last edited by Sacks at 1/17/2019 8:20:31 AM

From: Kukoc

This Post:
00
273932.181 in reply to 273932.180
Date: 1/17/2019 12:07:25 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Jah, tegemist on paljuski ka isikliku teemaga kuna minu mängijad jäeti või visati koondisest välja just seetõttu, et see tähendanuks mulle suuremat rahavoogu. See ei oleks aga isiklik kui ma oleksin kindel, et mu mängijad ei oleks koondise tasemega.
Kaal lendas sellepärast, et sa ei teinud nii nagu kokku leppisime. Vaatame kuidas järgmine hooaeg on. Väga hea, et sa tundsid, et pead pingutama. Kaal nagunii viimased mängud ei olnud enam rivistuses, sest teised said oma vormi korda. Sa arvad tõesti, et ma jätaks olulise mängija välja tähtsatest mängudest sellepärast, et mulle mitte prioriteetses kõrgliigas kellegi fännitulu 15k kärpida. Tule nüüd mees lõpuks mõistusele. Kui ma tahaksin võimu kuritarvitada siis ma hoiaks koondises Koppelit ja Noorsaart just for fun ju. Sinu eelmise aasta kindel koondisemees oli Zenker. Kui mul oleks midagi sinu vastu olnud oleks ka tema ju pidanud välja viskama. Mitu korda ma pean kordama, et ma ütlesin sulle kohe alguses, et Võsu saab mängida siis kui keegi väikestest äärtest pole vormis.
Võsu on multiskillist SÄ mitte VÄ, Kukots pole teda kordagi SÄ positsioonil proovinudki aga on kindel, et ta jääb nõrgaks.
Võsu on mänginud SÄ koha peal 3 korda minu käe all. Samuti olen sellel positsioonil proovinud Õlga. Ka Kaal oli nõrk sellel kohal meile olulises mängus. Võibolla kokkusattumus, aga see süvendas veelgi tõdemust, et vajame sä kohal korralikku kaitset, lauda, blokki.
Minu koondises on SÄ koha peal vaja minimaalselt sisekaitset 18, muidugi overall sisemised oskused loevad ka. Välistes oskustes ei või ka väga ühekülgne olla. Alla 18 sisekaitsega mehed saavad SÄ koha peal mängida ainult erandkorras.
Liigat ja koondist ei ole mõtet võrrelda, muidu sa siin ei nutaks oma fänniraha pärast. Koondises pole palga management nii oluline ja ma postitasin sulle tüüpe mida on võimalik treenida, mul on neid suht palju salvestatud, sest kunagi ei tea kes järmiseks vastu astub. Selle foorumis ja bb-mailis vingumise tulemus on sulle ju pigem negatiivne. Nüüd tekibki olukord kus ligilähedase taseme ja sama vormi korral pigem jätan sinu mängija mängust välja.
monoskillidega
Monoskill mehed on ühe skilli mehed, meil pole selliseid.
Kukots
Nimesid võiks ikka normaalset kirjutada, ma pole sul mingi klemm Sacks.

From: Sacks
This Post:
00
273932.182 in reply to 273932.181
Date: 1/17/2019 1:01:11 PM
Overall Posts Rated:
8888
Mida iganes, sa oled demagoog... Aga mina loobun, jäägu meile meie õigus.

Igatahes huvide konflikti vältimiseks võiks järgmine rahvuskoondise manager tulla madalamatest liigadest. Kindlasti on neis liigades managere, kes tahaks kätt proovida ja minu hääl on igatahes sinna minemas.

Over and out

From: Mulk
This Post:
00
273932.183 in reply to 273932.182
Date: 1/17/2019 3:37:03 PM
Zapivo
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6868
Second Team:
Zapiivo
Ma ei vali poolt. Lihtsalt nendin, et päris elus öeldakse treenerile, kes Soku käest alatasa aru päriks, et miks minu satsi mees koondises pole või platsile ei pääse, Soku ning teiste treenerite ja korvpalli üldsuse poolt: "Hoia mokk maas! Teeni ära teiste usaldus, saa peatreeneriks ja otsusta siis ise."
Lõppeks teeb koondise otsused oma parima arusaamise järgi peatreener. See on tema õigus ja meie asi on seda aktsepteerida, sest meie ise oleme talle selle õiguse andnud.
Jah, aru pärida tuleb. Ja temal arupärimisele vastata. Aga musta pesemise paik on tagatuba, mitte areen.

Enamik koondise peatreenereid on samal ajal olnud Kõrgliiga klubi mänedžerid. Ei mäleta, et varem oleks meistriliiga konkureeriv mänedžer nii veendunult vilepilli puhunud ja kurtnud, et "mind kiusatakse."

See, et väikese eelarvega klubiga Kõrgliiga kinni panid, on tubli saavutus. Püüan seda madalamal tasemel, oma III liigas, ka ise teha, sest mullegi meeldivad multiskilsed mängijad. Eelistasin selliseid ka koondise treenerina. Täpsustuseks ütlen, et multiskilseks ei pea ma mängijaid, kellele lastakse lõviosas 1:1-le või hüppevisketrenni. Kaalukeeleks on teiste oskuste rohkus. Pealegi, kui vastas on kraana ja müür, tuleb neile ka ligilähedase jõuga vastu tulla. Nii nagu päriskossus, ei saa ka BBs üksnes väikeste äärtega võitmatuks.

Last edited by Mulk at 1/18/2019 2:56:13 AM

From: Sacks

To: Mulk
This Post:
00
273932.184 in reply to 273932.183
Date: 1/17/2019 4:30:57 PM
Overall Posts Rated:
8888
Ära võrdle BBd päriseluga. Kuidas must pesu foorumisse jõudis? Kukots koppis minu kirjad siia foorumisse
Kui räägid kraanast ja müürist mida täpselt mõtled? Kui võtad ühe nendest mängijatest, kelle Kukots välja tõi, siis kes sobiks talle paremini vastaseks, Taara või Võsu? Kas korvpall on meeskonnamäng?

Edu IIIdas

From: Kukoc

This Post:
00
273932.185 in reply to 273932.184
Date: 1/18/2019 5:36:27 AM
Overall Posts Rated:
13361336
(273932.135)
Kõik sai alguse sellest. Teema on minu jaoks ennast ammendanud. Võsu ei ole koondise tasemel suur äär vaid sisesuunitlusega väike äär.

From: Sacks

This Post:
11
273932.186 in reply to 273932.185
Date: 1/18/2019 7:04:49 AM
Overall Posts Rated:
8888
Ma ei nõustu sellega aga las jääb nii

From: Sacks
This Post:
11
273932.187 in reply to 273932.186
Date: 1/19/2019 8:56:00 AM
Overall Posts Rated:
8888
(40480010)
Allan Rink müügis...
Minu jaoks jällegi küsimusi tekitav käik miks otustas rahvuskoondise manager teda koondisesse võtta ja hoida, jättes minu poisid kõrvale. Kas ta on tõesti parem?

From: Sacks
This Post:
00
273932.188 in reply to 273932.187
Date: 1/19/2019 9:08:35 AM
Overall Posts Rated:
8888
BBB finaalis mängib Poola suurklubi Mloty Stargard. Vaadake meeskonna palgafondi http://buzzerbeater.com/team/162788/players.aspx

Siin on tõestus, et palgad ei näita mängijate oskusi. Tal pole ühtegi kolli ja vaevalt, et tema KM/SÄ omavad KA legendaarset.

Kukots, kuidas on see võimalik?

This Post:
00
273932.189 in reply to 273932.188
Date: 1/19/2019 11:18:16 AM
BC Kobakäpp
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
124124
Second Team:
BC Nisanäpp
Kukots, kuidas on see võimalik?


Kui su keyboardil puudub C täht või sa lihtsalt ei tunne seda märki siis palun pöördu edaspidi Kukoci poole tiitliga "austatud koondisetreener". Nime moonutamist võtan edaspidi kui lugupidamatut käitumist teiste kasutajate suhtes ja lihtsalt kustutan kogu postituse.

Last edited by Mod-Krassulkin at 1/19/2019 11:18:43 AM

Advertisement