BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
From: Big Z

This Post:
00
150717.188 in reply to 150717.182
Date: 8/10/2010 5:35:08 AM
Overall Posts Rated:
6363
skoro juz nasz najlepszy (podbno bo nie znam statow) PG grywa minute w meczu i do tego na SF to ja sie pytam czemu?
Oglądałem 3 kwarty meczu i z tego co pamiętam rezerwowym na pozycjach PF i SF był Luderitz. Moritz chyba jednak nie jest zbyt dobrym SFem. Zelek jakoś ciągnął grę, ale w IV kwarcie dostał zadyszki i pozwolił pograć kolegom.
Świątczaka trener wpuścił w końcówce jak trzeba było za 3 rzucać.

A jak tam Twój młody SF? Trenuje? Pewnie w przyszłym sezonie dostanie powołanie. Jego kolega z draftu - Zenon też się nie obija, ale do poziomu reprezentacyjnego brakuje mu ze 2-3 sezony treningu :)

This Post:
00
150717.189 in reply to 150717.188
Date: 8/10/2010 6:38:36 AM
Overall Posts Rated:
2222
Podniesiński zdaje się że niema ani IS ani DV. Słowem: nie do LI... Decyzja o takiej, a nie innej selekcji jest zastanawiająca. Lecz jeśli miałbym określić dlaczego reprezentacja przegrała, to raczej z uwagi na kondycję. W BB wśród wielu nadal pokutuje że jak grać pod kosz to tylko LI. Czemu nie zwalniać? Zwłaszcza jeśli brakuje zawodników w rotacji. Zelek nie jest takim orłem aby grać 42 min. Jest fajny, ale dla dobra zespołu nikt nie powinien grać dłużej niż 35 min. Nie rozumiem jak na poziomie reprezentacji może do podobnej sytuacji dochodzić.

Co do SF to myślę że jesteśmy w niezłej sytuacji. Może w NT wciąż brakuje graczy, ale przynajmniej kilku graczy jest fajnie prowadzonych i niebawem dołączą do NT. Mam nadzieję że będzie to coś co znacznie wzmocni naszą reprezentację. Kolejnym krokiem są PF. Bo jak PG, SG i C mieliśmy zawsze to właśnie skrzydłowi byli problemem. Z SF kojarzę kilku skazanych na NT za parę sezonów (1-3), a jak się sprawa ma z PF? Ktoś jest w stanie powiedzieć?

This Post:
00
150717.190 in reply to 150717.188
Date: 8/10/2010 6:38:37 AM
Overall Posts Rated:
112112
Jako, że wzorce z przeszłości pokazywały, że na SF można i gołego C wystawiać do Look Inside to obecny Luderitz chyba bardzo, bardzo się nadawał ;) No i jego staty meczu nie zawaliły.

W sumie ten mecz i występ Zelka pokazał z jak słabą drużyną przerżnęliśmy. Tyberiusz z tym swoim nie ukrywajmy już względnie średnim IS robi, co chce z rywalem od siebie droższym, który niby to chwali się "My Total Skill Points = 100" . Żelkowy chyba wiele nie odbiega, ale raczej fortunniej ułożony, czy nie?

A już kwintesencja na PF - Marin Kanchev (4806097). Pensja (tygodniowo): $ 233 606, a pomimo to pozycja domyślna PF. 4 na 5 trójek zasadziwszy przeciw orłom...

Równie słodko na SG. Nasz młody, drogi, rozreklamowany i ponoć o taaaaki perspektywiczny oraz jego dwa razy tańszy rywal. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? ;)

Ciejka...a nie, już mi się nie chce...Mnie to jednak nikt nie przekona to naszych młodych, drogich i coraz droższych...Zelkowi życzmy 100lat i niech pyka w reprze aż mu skille nie zaczną spadać :)

This Post:
00
150717.191 in reply to 150717.190
Date: 8/10/2010 6:47:30 AM
Overall Posts Rated:
2222
Dla mnie SF z SS=100 to antyreklama. Czemu? Bo taki gracz zwyczajnie musi mieć braki. Osobiście mam w składzie dwu SF z SS ponad 100 (obydwaj Polacy) i jeden z nich rozegrał 1 spotkanie w U21. I obecnie marzy o NT. Czemu nie gra? Bo kluczowe umiejętności są na poziomie ok 12.

Wiec owy grajek z reprezentacji Bułgarii według mnie jest SG z jakimś-tak ID i RB. Na pewno nie czyni go to SF z prawdziwego zdarzenia.

This Post:
00
150717.192 in reply to 150717.191
Date: 8/10/2010 6:58:47 AM
Overall Posts Rated:
112112
Wiec owy grajek z reprezentacji Bułgarii według mnie jest SG z jakimś-tak ID i RB.

Standard :) Co gorsza u nas też...Wystarczy, że SG przypadkiem urodzi się z ID i RB 6-7, hucznie zostaje obwieszczony ideałem na SFa...i właściwie nawet już trenować go tam nie trzeba, bo jest fantastik :)

Dopóki tacy grajkowie, o których piszesz będą sobie trenować gdzieś w tle i wypływać dopiero jako powiedzmy 24latkowie resztki nadziei będzie się we mnie tliło. Do tego czasu nawet JW, Podniesińskiego i cały 22letni drogi narybek po U21 jestem w stanie zdzierżyć ;) Oby zaś kiedyś cała repra powstała z takich trenowanych cichaczem, co by wreszcie SG i C straciły przewagę w składzie.

Tylko zawsze żyłka trochę pulsuje, gdy się czyta "Ojej, taki drogi, a tak brzydko gra"

This Post:
00
150717.193 in reply to 150717.186
Date: 8/10/2010 6:58:52 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
warto sie zastanowic jak uniknac w przyszlosci takich szopek

a przynajmniej sprobowac uniknac

bo praca wielu osob idzie tutaj na marne :/

i zadne pomysly typu "rozwolnieni" ;) lub prodżekt niby inny a ten sam

tego nie zmienia bo i tak moga wybory nastepne wszystko odwrocic znow :/

Ale jak chcesz to zmienić? Zasady wyborów?
Taki urok demokracji, że prawo do głosowania dostają ci, którzy nie mają o tym pojęcia. Nie mają żadnych wiadomości. Nie mają żadnej wiedzy.

To tak samo jak ja bym chciał zmienić zasady wyborów, żeby nie dochodziło do sytuacji w których Samoobrona czy LPR jest w parlamencie a PiS np. tworzy rząd. Albo żeby ktoś taki jak LK czy JK nie zostawał prezydentem.
Nie da się tego zrobić w demokracji ;)



myślę, że akurat w takich wyborach jak w BB to poparcie udzielone komuś może wiele zmienić. W polityce przekonanie Napieralskiego a przez to jego supporterów:) mogło mieć decydujące znaczenie...załóżmy, że pewnego kandydata jasno popierają tuzy BB...wiem, że to nierealne i będzie jak zawsze..w końcu kto mógł się spodziewać takiego salta ze strony M4tiego

ale piętnowanie problemu jaki może wynikną może da szansę na podwójne zastanowienie się głosujących zanim wcisną cokolwiek:)

oby..

praktycznie wydaje się, że odpowiedni kandydat powinien zabiegać o głosy.. prowadzić kampanie..ostatnie wybory pokazały, że wybór tego co mało pisze jest hmmm...mało dobry :)

From: Astarotte

This Post:
00
150717.194 in reply to 150717.188
Date: 8/10/2010 7:06:46 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210


A jak tam Twój młody SF? Trenuje? Pewnie w przyszłym sezonie dostanie powołanie. Jego kolega z draftu - Zenon też się nie obija, ale do poziomu reprezentacyjnego brakuje mu ze 2-3 sezony treningu :)


według mnie (i nie tylko) mamy przy odrobinie szczęścia i upartości poszczególnych użytkowników - szansę na minimum 3 SF=ów w miarę na poziomie reprezentacyjnym (nie licząc obecnych wciąż się rozwijających).

U mnie myślę, że będzie z tym problem jeszcze przez 2-3 sezony - bo tyle potrzebuje by zainteresować się tym, czy mój gracz będzie się łapał.
Natomiast wydaje się, że niektórzy dołączą wcześniej.



więc razem z tymi co wyjdą z U-21 mamy niezłych grajków do każdej taktyki. Troszkę skoordynowaliśmy swój trening w zastępstwie M4tiego by dobrze ukształtować naszych graczy i by kadra miała z nich wszystkich pożytek

ja np. w tej chwili muszę przyspieszyć trenowanie dołu do jakiegoś sensownego poziomu

This Post:
00
150717.195 in reply to 150717.191
Date: 8/10/2010 7:14:01 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Masz świetnego grajka - przynajmniej tego, którego widziałem. Ja nie liczyłem SS swojemu. Teraz to zrobiłem i wychodzi 98 z pierwszych 10 skili. Dochodzi na dobrym poziomie kondycha i rzuty.

nie gra pewnie bo poziom górnych skili koło 13 też widać niewiele daje

ale powoli dogramy ich jeszcze, że powalczą no skład NT

kwestia, że czasem miło by było dostać jakiś kontakt z trenerem ale nie mam odpowiedzi nawet na mini ranking SF bym wiedział gdzie jestem w tej chwili...

dobrze, że podziemne informacje można uzyskać od niektórych menadżeiro...;)

Last edited by Astarotte at 8/10/2010 7:14:41 AM

This Post:
00
150717.196 in reply to 150717.189
Date: 8/10/2010 8:03:28 AM
Overall Posts Rated:
7474
Właśnie, przypomniałeś mi, że ten cały Podniesiński nie ma nawet DV. Zastanawiam się co on w ogóle robi w reprezentacji. A już kompletnie co on robi w pierwszej piątce przy LI. On powinien grać co najwyżej Motion i tylko to.

Jak się ma sytuacja z PF? Część z nich trenuje.

Ale selekcjoner co najmniej Nam nie pomaga: (152140.122)

This Post:
00
150717.197 in reply to 150717.193
Date: 8/10/2010 8:07:45 AM
Overall Posts Rated:
7474
myślę, że akurat w takich wyborach jak w BB to poparcie udzielone komuś może wiele zmienić. W polityce przekonanie Napieralskiego a przez to jego supporterów:) mogło mieć decydujące znaczenie...załóżmy, że pewnego kandydata jasno popierają tuzy BB...wiem, że to nierealne i będzie jak zawsze..w końcu kto mógł się spodziewać takiego salta ze strony M4tiego

ale piętnowanie problemu jaki może wynikną może da szansę na podwójne zastanowienie się głosujących zanim wcisną cokolwiek:)

oby..

praktycznie wydaje się, że odpowiedni kandydat powinien zabiegać o głosy.. prowadzić kampanie..ostatnie wybory pokazały, że wybór tego co mało pisze jest hmmm...mało dobry

A ja myślę, że reklama na stronie głównej bardziej przeszkadza w tworzeniu sensownych wyników wyborów niż pomaga. Dlaczego? Bo nie ma w niej bezpośredniego odnośnika do mów kandydatów oraz do debaty. Także wiele głosów wędruje nie tylko po podwójnym zastanowieniu głosujących, ale prawdopodobnie przy kompletnej niewiedzy na kogo ów głos jest oddawany.

Wynik ostatnich wyborów pokazuje wręcz, że nie trzeba w ogóle prowadzić kampanii, żeby wygrać. Co jest jakimś kompletnym paradoksem.

I na pewno nie nastraja optymistycznie, co do Twoich oczekiwań jak sytuacja wokół kadry powinna wyglądać ;)

This Post:
00
150717.198 in reply to 150717.197
Date: 8/10/2010 8:32:35 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
chodziło mi o polskie tuzy i to właśnie w np. wątku debaty

faktem jest to co najgorsze

nie trzeba zabiegać o nikogo głosy by wygrać - a to jest złe:/

Advertisement