BuzzerBeater Forums

BB Eesti > Eesti rahvuskoondis

Eesti rahvuskoondis

Set priority
Show messages by
This Post:
00
273932.189 in reply to 273932.188
Date: 1/19/2019 11:18:16 AM
BC Kobakäpp
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
124124
Second Team:
BC Nisanäpp
Kukots, kuidas on see võimalik?


Kui su keyboardil puudub C täht või sa lihtsalt ei tunne seda märki siis palun pöördu edaspidi Kukoci poole tiitliga "austatud koondisetreener". Nime moonutamist võtan edaspidi kui lugupidamatut käitumist teiste kasutajate suhtes ja lihtsalt kustutan kogu postituse.

Last edited by Mod-Krassulkin at 1/19/2019 11:18:43 AM

This Post:
00
273932.190 in reply to 273932.189
Date: 1/19/2019 12:31:21 PM
Overall Posts Rated:
8888
Vabandan, sh Kukoci ees.

From: Vinskaja

This Post:
00
273932.191 in reply to 273932.187
Date: 1/19/2019 4:01:22 PM
Kohmerdised
III.14
Overall Posts Rated:
4848
Ju siis on.

From: Sacks

This Post:
00
273932.192 in reply to 273932.191
Date: 1/20/2019 4:31:27 AM
Overall Posts Rated:
8888
Hmm :)

From: Kukoc

This Post:
00
273932.193 in reply to 273932.187
Date: 1/20/2019 5:21:38 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Allan Rink on meil KM vahetus vajadusel. 26 aastat vana. Saanud see hooaeg 6 popi 4 välistes skillides. KM miinimumi on saanud kätte ja Shishkin oli meil ka kunagi SS10=101. Ma arvan, et Rink saab selle täis ja manager tundub olevat normaalne inimene. Vorm pole never probleemiks olnud. Kuna eelmise koondise 2 aasta tsükli lõpus pani nii mõnigi koondise keskmängija ketsid varna siis pidigi anda sõprusmängudes ja mõnes kergemas mängus kogemusminuteid.
Jako Kaal mängis ju peaaegu, et terve hooaja, oleksid tahtnud, et Võsu oleks istunud keskmängijate rotatsioonipingil?
Ära võrdle BBB-d koondistega. Kõige lihtsam on ükskõik mis online mängus vaadata kuidas kilikilid farmivad. Vaata palun Hiina või Taiwani koondiseid ja siis väida mulle uuesti, et BBB meister võiks sellist punti ever võita, või lähemalt võid uurida näiteks Horvaatiat. Kui vaadata näiteks Usa koondise müügis olevaid mehi, siis need ei erine meie koondislastest kohe mitte kuidagi. Keegi pole öelnudki, et alla 150k palgaga ei saaks normaalsel tasemel mängijat. Meil on ka 129k palgaga defence breaker. Samamoodi nagu oli vanasti Saulep. Kui vastase koondislasel on 18-20 kaitse siis selle breakib 20+ ründega.
Kõik top koondised on kogemuse osas väga heal tasemel. See eeldaks ka seda, et me käsiks Eesti treeneritel kõiki tulevasi koondislasi mängida 48x3 min nädalas. Ma ei mäleta täpselt, aga mingi aasia koondislase puhul ma täheldasin isegi sellist seika.
Meil pole mõtet filosofeerida rohkem nendel teemadel, sest sinu motost saime juba aru "mina, mina, mina".
Samas ma ennetan juba järgmise hooaja dilemmat, Zenkerist on oskuste osas mööda purjetanud Hindpere lisaks veel Sooaluste, Ärm möödub järgmise popiga. Zenker jääb veel kogemusejüngriks, tõenäoliselt selle hetkeni kuni paar OD droppi võtab.

From: Sacks

This Post:
11
273932.194 in reply to 273932.193
Date: 1/21/2019 12:27:32 PM
Overall Posts Rated:
8888
Tänases mängus kärises VÄ ja tagumiste mängijate alumises kaitses. Osade poiste reitingud on absurdselt madalad, sellest ei saa aru. Mis Taara KA on?

From: Sacks

This Post:
00
273932.195 in reply to 273932.193
Date: 1/21/2019 12:46:17 PM
Overall Posts Rated:
8888
Rink müüdi just maha, loodame, et õigele klubile. Minu jaoks on ta aga ülevalt liiga nõrk. Kui sellistega tuleb karikat püüda siis ei lõppe see hästi ilmselt... Muide Kaal ei pannud ketse varna ega ole lähiajal panemaski,
Kas see, et Kaal oli koondises hooaja alguses põhjendab tema välja viskamist nüüd? Võsu oleks täna kenasti SÄ ja isegi VÄ vahetama sobinud, arvestades tänast vastase taktikat.
Me ei saa öelda, et Hiina koondis võidaks BBB parimat, see on mõtetu,
18-20 kaitset lõhub ründega ja seal on olulised rohkemad skillid kui ainult LV. Kui alumisel kaitsjal on kehv VK siis teeb ta ka rohkem vigu.
Miks mitte farmida ka ise?
See ei ole "mina-mina-mina" vaid see, et oleks hea kui rahvuskoondis ka võidaks midagi. Siiani, olles kasutajate poolest BB tipus, puuduvad meil karikad nii U-21s kui rahvuskoondises,
Kui nad on Zenkerist tugevamad siis ei ole mingit dilemmat.


From: Vinskaja

This Post:
00
273932.196 in reply to 273932.195
Date: 1/21/2019 2:19:25 PM
Kohmerdised
III.14
Overall Posts Rated:
4848
Ma arvan, et Taaral on koondise üks paremaid Kaitseid Alas, äkki peatreener parandab mind, kui ma eksin :)

From: Kukoc

This Post:
11
273932.197 in reply to 273932.195
Date: 1/21/2019 4:35:50 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Kle lõpeta ära see utoopias elamine. Ma ütlen veelkord me ei saa kedagi sundida treenima. Tee ots lahti. Osta omale utoopia meeskond ja treeni paar poissi seal valmis koondisele, mitte ära mämmuta siin, et peaks ja peaks. Keegi ei pea. Kui huvitab siis võib. Ma just natuke aega tagasi tõin välja kui mitu aktivisti meil utoopias treenib. Ei ole kuidagi korrelatsioonis meie kasutajate arvuga.
Hiina koondis võidab BBB meistrit suurelt, blowout suurelt, ratastoolis olles ja üks käsi selja taha seotuna.
Võsu ehk oleks sobinud täna 11-12 mängijaks. Sõprusmängudes me vormi muus osas ei vaata, vähemalt 7 peaks olema. Tulevikule mõeldes mängitame järgmise tsükli aktiivsemat noort punti. Pidin paar vangerdust ka tegema mis viis innustuse taas 1 peale. Võtsin Kaalu ka tagasi kuna ta sai vajaliku kaitse kätte. Ikka sa pole rahul... Võsu ei ole SÄ. Pole parem kui Olevipoeg, Taara või Kaal järgmise hooaja mängijatest. Skory on tõenäoliselt ka in the mix. Jäta rahule see Võsu juba. Kui ei suuda siis müü maha või midagi.
Taara sisekaitses ei pea kahtlema. Mõni üksik on samal tasemel. Kaal ei ole. Vahter on meie meeskonna shot blocker.
Ma ei hakka meeste skillsette siin rohkem sinuga lahkama, kuna ka vastased loevad seda foorumit.
Me oleme võitnud mitmel korral U21 lohutusturniiri. Käinud U21 koondisega maailmameistrivõistlustel. Me oleme hooaja lõigetes ikka pigem playoffis sees või napilt vahegruppidest välja jäänud. See näitab ju selgelt, et väga paljud riigid panevad kogu aeg korralikult noortele trenni. Seega meil ei ole mingi üliaktiivne kogukond. Sinagi oled ju tegelikult paar meest kogu selle ajaga treeninud. Muud poisid on suurte summade eest kokku ostetud.

Last edited by Kukoc at 1/21/2019 4:37:50 PM

From: Sacks

This Post:
00
273932.198 in reply to 273932.197
Date: 1/22/2019 12:45:27 PM
Overall Posts Rated:
8888
Me ei peagi kedagi sundima, farmimine käib ju pidevalt. Vaata RV-d ja Hindpere. Kas tema ei ole farmi tulemus? Farmimine tähendab lihtsalt seda, et treenitakse tippklassi mängijad. Oleks Võsu olnud legend oleks temastki haige elajas tulnud aga paraku sattus mulle ta MVP-na ja maha ka ei raatsinud müüa.
Hiina koondis ei mängi kunagi BBB meistriga... Võrdsed võimalused on tavameeskondadel omavahel ja sama rahvuskoondistega. Aga võib ette kujutada, kui panna omavahel mängima BBB ja rahvuskoondise top 5-d, mis saaks?
Võsu ei ole SÄ aga Enkvist on VÄ? Tahaks väga teada mis kaitse tal all on sest viimases mängus just sealt enim kärises ning seda 2-3 maaalaga. Tekitab küsimusi?
U21 on sama hea kui naiste rahvuskoondis. Hoiad ikka pöialt aga väga ei jälgi, kui just treenitav ei mängi :) Samas rohkem morjendabki mind see, et meeste rahvuskoondis ei ole nendegi tulemusteni jõudnud. Kuna viimati oli rahvuskoondis play-offis ja kuidas seal läks, palun räägi.
Mina paar meest treeninud? Rohkem ikka ;)

From: Kukoc

This Post:
00
273932.199 in reply to 273932.198
Date: 1/22/2019 6:19:45 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Farmimine tähendab seda, et sa treenidki ühe eesmärgi nimel. Rahvuskoondis. Hindpere on tõenäoliselt ikka rohkem RV enda ambitsioonide teostamiseks. Eks näha ole millal ta oma rahahunniku ära laristab.
Hiina koondis ei mängi kunagi BBB meistriga...
Ma nüüd ei saa aru täpselt, kas sa mängid lolli või mis värk on? Tavameeskonnad peavad vaatama oma budjetit, sul on teatud piir millest nagu üle ei saa pikemas plaanis minna. Lähed lõhki. Need 100-150k vahemikus olevad mitmekülgsed mängijad on valitud seetõttu, et nendega on võimalik klubi ära majandada. Kõik BBB mängijad vahetaks need oma poisid välja 200k+ mängija vastu igale kohale kus saad igale skillile näiteks +2-3 taset juurde. Loogish ju. Rahvuskoondistel ei ole samasugused võimalused. Näiteks Island oma 19 kasutajaga ei tule saama kunagi sama mitmekülgset koondist kui USA või Hispaania.
Enkvist on sinu draftitõmme, ma olen varem öelnud, et ta on Lille tüüpi mängija. Ta vorm oli madal hea. 1 tasemel oleva innustusega pole mingit mõtet minna vastast defencega counterima. Enkvist on väike äär. Viimases mängus kärises kuidagi kahtlaselt igalt poolt. Ju siis oli nende innustus selle võrra parem. Meie poisid ei tabanud ka oodatul tasemel.
Tulemust rahvuskoondisel polegi ette näidata enne kui me domineerime taas mingi U21 turniiri ja kõik need poisid saavad verd higistades kuni lõpuni hambaid krigistades trenni. Mitte nii, et jäetakse trenn pooleli seal 26-27 peal kui tundub, et popid tulevad aeglaselt. Tuleb trennida nagu Roht-u ja Taarat, niikaua ja täiega kuni torust tuleb.
Sa oled treeninud täpselt 2 meest: Võsu ja Lattu. Võsule lasid trenni algusest peale, Lattu ostsid siis kui Enkvisti müüsid ja hakkasid treenima. Mõlemad on 29, ma arvan, et Lattu jaoks on võimalus koondises mängida juba läinud, kui ta just mingit eriti raju kasvupurtsu ei tee.
Kaal ost H43 - 4,6mil
Zenker ost H43 - 3,5mil
Sarriera ost H43 - 3,5mil
Diaz ost H40 - 5mil
Kaljula ost H41 - 3,3mil
Toompere on sinu draftitud, aga mingiks arvestatavaks trennitulemuseks teda ei tasu pidada.
Suht tühjad pihud trenni suhtes? Ei?

Advertisement