BuzzerBeater Forums

Hellas - III.12 > SEAZON **17**

SEAZON **17**

Set priority
Show messages by
This Post:
00
190794.19 in reply to 190794.18
Date: 8/21/2011 3:09:30 PM
Overall Posts Rated:
115115
Λοιπόν μάγκες, καλησπέρα και από μένα, και όπως θα καταλάβατε, πριν τελειώσει η προηγούμενη σεζόν, είχα πουλήσει όλη την ομάδα μου. με αποτέλεσμα να παρω νέο αίμα (κυριως ελληνες) , και είναι σαν να ξανααρχίζω από την αρχή. Λογικά παίρνω υποψηφιότητα για υποβιβασμό, αλλά δεν με ενδιαφέρει και τόσο, διότι περίμενα αυτή την τροπή.
Κύριο μέλημά μου ειναι να προπονήσω σκληρά τους ελληνάρες....με σκοπό τις επόμενες 4-5 σεζόν να έχω βλέψεις για 2η κατηγορία.
Εύχομαι σε όλους καλό πρωτάθλημα....
οντως έχουμε αρκετά ποιο δύσκολο από περσι όμιλο, και τα πράγματα θα είναι δυσκολα.....αλλά ο ολυμπιακός ζωγράφου νομίζω έχει το πρώτο λόγο για το πρωτάθλημα.
Ο δοξάρα ξαναρχόμαστε δεν ξέρω τι εχει στο μυαλό του, διότι πολύ περίεργο συτημα ακολουθεί......ενώ έχει ομάδα.....δεν θέλει να κερδίζει.

This Post:
00
190794.20 in reply to 190794.19
Date: 8/21/2011 3:34:50 PM
Overall Posts Rated:
531531
καλησπερα κυριακο και νομιζα οτι τα παρατησες γιατι δεν γραφεις πλεον τοσο συχνα οπως παλιοτερα στα φορουμ συν οτι ξεπουλησες την ομαδα σου ολη.
θεωρω παντως λαθος την κινηση σου να θελεις να πεσεις και να αρχισεις απο την αρχη θα σε δυσκολεψει πολυ συν οτι δεν μπορεις να προπονησεις σωστα πανω απο 3 παικτες και δεν βλεπω καποιον πολυ αξιολογο παικτη πιτσιρικα συμφωνα παντα με τους μισθους που βλεπω ο οποιος να μπορεσει να σε ανεβασει απο την τεταρτη και να σε κρατησει στην τριτη κατηγορια για την δευτερη ουτε συζητηση .
παντως χαιρομαι που εισαι και παλι ενεργος παντα διαβαζα τα ποστ σου στα φορουμ .


αντε ρε μαγκες να ζωντανεψει το φορουμ λιγο

From: spartan

This Post:
00
190794.21 in reply to 190794.20
Date: 8/27/2011 12:53:43 PM
Overall Posts Rated:
531531
τι γινεται ακομα διακοπες ?
αντε να πουμε τιποτα καμια αναλυση αγωνων προγνωστικα κανεις δεν εχει ορεξη?

This Post:
00
190794.22 in reply to 190794.21
Date: 8/27/2011 2:05:33 PM
Overall Posts Rated:
115115
Καλά φίλε μου, μετά από την ανακοίνωση τύπου που έκανες, είπα να κοιτάξω του παικτες που έχεις.
Έπαθα πλάκα με τις αγωνιστικές καταστάσεις. Καλά τι κάνεις στου παίκτες σου; τους δέρνεις;;;; :) :)

This Post:
00
190794.23 in reply to 190794.22
Date: 8/27/2011 2:54:57 PM
Overall Posts Rated:
531531
χαχαχαχαχαχα
τρωνε ξυλο και αν συνεχισουν να χανουν θα γινουν ολοι μαυροι απο το ξυλο σαν τον ποιντ γκαρντ.
αυτο ειναι φετος το μεγαλο προβλημα μου οι αγωνιστικες καταστασεις
θα το παλεψω για να φτιαξουν διαφορετικα θα ειμαι δυσκολα
γιατι αποφασισες τετοια μεγαλη αλλαγη στην ομαδα σου?

This Post:
00
190794.24 in reply to 190794.23
Date: 8/27/2011 5:56:38 PM
Overall Posts Rated:
115115
γιατι αποφασισες τετοια μεγαλη αλλαγη στην ομαδα σου?


βασικα ήταν για να το παρατησω το παιχνίδι.......αλλά το ''κάψιμο'' δεν φεύγει εύκολα. Μετά σκέφτηκα να ξαναχτίσω νέα ομάδα (όπως και έκανα) μόνο με Έλληνες Παίκτες.
Αυτή την στιγμή από τους 12 παικτες μου, οι 10 είναι έλληνες......τώρα τι έχω στο μυαλό μου,......ούτε και γω ξέρω.
ΘΑ δείξει........αν και να πέσω δεν με ενδιαφέρει και πολύ.....διότι στην 4 εθνική το κουμάντο το κάνεις καλύτερα. Τελοςπαντων....Ειδωμεν.

This Post:
00
190794.25 in reply to 190794.24
Date: 8/29/2011 4:46:51 AM
Overall Posts Rated:
170170
Εχουμε και λεμε....
9 αγωνιστικες ολοκληρωμενες,5 ομαδες εχουν ξεχωρισει στα ψηλα,3 στους μεγαλους και 2 στους υπεροχους!
Στην μεση των ομιλων αρκετες ομαδες με 3 και 4 νικες με πιο εντυπωσιακη υπαρξη αυτη της δοξαρας που περιεργως βρισκεται τοσο χαμηλα αλλα φανταζομαι πως γινεται καποιος σχεδιασμος ή προπονηση στην συγκεκριμενη ομαδα!Στα χαμηλα ο φιλος σπαρταν δεν ειναι για εκει αλλα αγχωμενος μαλλον εχει υποπεσει σε λαθη διαχειρησης και εχει σκασει τα πολυ καλα παιχτακια του,θυσιασε καμια νικη (οσο δυσκολο κι αν ακουγεται) και φτιαξε ενθουσιασμο και καταστασεις γιατι θα εχεις προβλημα και δεν το αξιζεις!!εισαι για πολυ ψηλοτερα!!Σαντινιστας...γιατι κοουτς???γιατι φτανεις ως εκει??ο σχεδιασμος μπορει να γινει και σ αυτη την κατηγορια εχεις υλικο και κανονικα πρεπει να εχεις και λεφτα βοηθησε την ομαδα λιγο!!!νομιζω οτι προλαβαινεις!!
Πολυ καλος και επικινδυνος georginio απεδειξε με την νικη επι του ΑΘΕΝΣ ΣΕΛΤΙΚ οτι εχει πολυ καλη και αξιοπροσεχτη ομαδα...ηταν μια εκπληξη (ευχαριστη δεν το κρυβω) η νικη αυτη για μενα και μπορω να πω οτι θορηβηθηκαμε λιγακι στου Ζωγραφου!!!Σκινχεντ ομαδαρα λιγο παραπανω ασχολια απ τον κοουτς και θα πρωταγωνιστησει πιο πολυ (ενα τσακ στο σχεδιασμο χρειζομαστε)!Δεν εχω δει ακομα η enosis αλλα για να βρισκεται 1η κατι λεει νομιζω!!!
καλη συνεχεια σε ολους και ελπιζω να μην παρεξηγηθω μ αυτα τα σχολια!!!ειλικρινα δεν υπηρχε κακη βουληση!!!

This Post:
11
190794.26 in reply to 190794.25
Date: 8/29/2011 5:03:17 AM
Overall Posts Rated:
170170
10 η αγωνιστικη

santinistas - doxara xanarxomaste....νομιζω οτι ευκολα η δοξαρα θα καθαρισει το παιχνιδι μεγαλη διαφορα δυναμικοτητας!
olimpiakos zwgrafou - cuba celtics ....ειναι απο τα παιχνιδια που πρεπει να παιρνει ο ολυμπιακος αν θελει να επανελθει στην Α2
mazio bc - partoys oloys.....με μια διαφορα κοντα στους 15 ποντ θα περασει ο παρτους ολους εαν παιξουν με ιδια διαθεση οι ομαδες
kings age - Athens Celtics ....νομιζω οτι ο king δεν θα θυσιασει ενθουσιασμο στην προσπαθεια που κανει ειδικα απ την στιγμη που παιζει με μια απ τις καλυτερες ομαδες του ομιλου,οποτε αρκετα ευκολα αθενς!!
georginios aris - spartans team....ζορικο παιχνιδι,ειλικρινα σε περιπτωση λιγο καλυτερων αγ. καταστασεων ο σπαρταν θα ειχε τυχη,τωρα νομιζω οτι ο georginios μετα και την τελευταια νικη δεν θα αφησει τετοια παιχνιδια!
peristeri bc - iraklis bc.....πολυ ισσοροπια σ αυτο το ζευγαρι,θα δωσουμε ενα κλικ στην εδρα!!!
Skinheads bc - enosis.....ΧΑΜΟΣ αιμα και αμμος στο πιο καυτο ζευγαρι της αγωνιστικης φυσικα προβαδισμα στην ενωση αλλα μην ξεγραφετε τον σκιν!!!
Adames - NBA JAM....νομιζω οτι το εχει υπολογισμενο ο ΝΒΑ το παιχνιδι και θα το παρει,το χρειαζεται αλλωστε στην προσπαθεια που κανει!!!

This Post:
00
190794.27 in reply to 190794.26
Date: 8/29/2011 5:58:51 AM
Overall Posts Rated:
115115
Μια χαρά τα είπες....και οι προβλέψεις σουπερ.......!! τέτοια ποστ θελουμε παίδες...αντε να πάρει μπρος το φορουμ.

This Post:
00
190794.28 in reply to 190794.27
Date: 8/29/2011 7:58:17 AM
Overall Posts Rated:
531531
Μπράβο αδερφέ αυτο ακριβώς λείπει απο το φόρουμ
Κοιτά για τον δικό μου αγωνα όλα είναι ρευστα γιατί αν ο φίλος τον χτυπήσει θα έχει πρόβλημα με τις αγ καταστάσεις γιατί το σάββατο είχε παράταση και παίζει και κύπελλο
Εγώ όντως έχω πρόβλημα με τις καταστάσεις φέτος αλλα θα φτιάξουν σιγά σιγά
Νομίζω ότι σε όλα έχεις πέσει μέσα σε αυτά που είπες δείγμα ότι παρακολουθείς όλες τις ομάδες
Πράγματι η δοξαρα σοβαρά είναι ένα ερωτηματικό όχι μόνο για τοσυστημα που παίζει αλλα και για τα σκιλ των περιφερειακών του

Last edited by spartan at 8/29/2011 11:41:39 AM

This Post:
00
190794.29 in reply to 190794.28
Date: 8/29/2011 1:41:16 PM
Overall Posts Rated:
170170
φιλε σπαρταν μην αυταπατασαι,
ο georginio θα ερθει για να το παρει το παιχνιδι εχει ρεκορ 8-1 σιγουρα θα προτιμησει να παρει τη νικη στο πρωταθλημα παρα στο κυπελλο με οτι συνεπεια εχει αυτο στις αγωνιστικες του καταστασεις,μεταξυ μας αλλα παιχνιδια θα πρεπει να χτυπησεις εσυ,παρε ενθουσιασμο με υπομονη σ αυτο και χτυπα με ισαξιους μην ρισκαρεις πλεον,ειναι πολυ φιλικη η συμβουλη μου η υπομονη σ αυτο το το παιχνιδι ειναι συμμαχος!!!(τα χω περασει αυτα τα ανυπομονα για νικες και μεταγραφες)!!
Οντως παρακολουθω ολες τις ομαδες εκτος ελαχιστων περιπτωσεων γιατι ο μοναδικος μου στοχος ειναι η ανοδος οποτε ενα λαθος θα μπορουσε να αποβει μοιραιο,αλλωστε αν δεν καταφερουμε την ανοδο φετος η οικονομικη κατασταση της ομαδας μας θα ειναι κρισιμη...!!(βλεπε μισθους)
Το ασχημο ειναι οτι ο ομιλος ειναι περισσοτερο δυνατος απ οτι υπολογιζα οποτε τιποτα δεν ειναι δεδομενο!Υπαρχουν 2-3 ομαδες με ιδιες πιθανοτητες για ανοδο..οποτε πως να μην παρακολουθω!!!!

Advertisement