BuzzerBeater Forums

BB Poland > Model Treningowy Rewolucje

Model Treningowy Rewolucje

Set priority
Show messages by
From: Pewu

To: Polo
This Post:
00
150725.190 in reply to 150725.189
Date: 7/8/2010 5:24:20 PM
Overall Posts Rated:
914914
Może być, ale najbardziej spodobało mi się - twardogłowi :)

From: Rafik_VIP

To: Pewu
This Post:
00
150725.191 in reply to 150725.188
Date: 7/8/2010 5:29:30 PM
Overall Posts Rated:
7272
Już jesteś zamieszany :))) Więc od teraz cokolwiek powiesz będzie odebrane albo pozytywnie albo negatywnie. Zaczynamy zatem :))) Wrocław jest jeden, a my trzymamy się razem...

This Post:
00
150725.192 in reply to 150725.182
Date: 7/9/2010 3:31:25 AM
Overall Posts Rated:
2222
Jesteś osobą która najwięcej spamuje w tym wątku. Spamuje, gdyż Twoje wojownicze i agresywne nawoływania nie mają w sobie wiele wartości. Raczej skłaniają do kłótliwości. I przede wszystkim: po prostu zniechęcasz wiele osób do tego wątku.

Więc jeśli naprawdę Tobie zależy na tej inicjatywie to po prostu powstrzymaj się od wypowiedzi w dotychczasowej formie lub kompletnie.

---

Co do samej inicjatywy. Czy widzicie jak trudno jest przeforsować podobną inicjatywę? Nasz zacny GM zasugerował powołanie koordynatora szkoleń. Tylko że to wymaga akceptacji dla danej osoby. Czy więc stworzenie strony www w celu wyłonienia kandydatów i przeprowadzenia głosowania jest rozwiązaniem? Ale kto zechce zająć się tym przez 8 sezonów? To wszystko szalenie trudne.

A może prościej: wyłonić grupę utalentowanych zawodników, która zacznie trenować boki? A może obecni skauci niech zobowiążą się do prowadzenia 1/3 swoich graczy (wybranych według własnego klucza) pod NT zaczynając od boków?

Nie widzę łatwego i dobrego rozwiązania. Kwestia wprowadzenia inicjatywy w życie uważałem i uważam za utopię gdyż moim zdaniem niema płaszczyzny aby zaistniała. Wciąż marzy mi się abym był w błędzie.

Last edited by Juniorro at 7/9/2010 3:32:26 AM

This Post:
00
150725.193 in reply to 150725.192
Date: 7/9/2010 3:59:20 AM
Overall Posts Rated:
7474
Ale kto zechce zająć się tym przez 8 sezonów? To wszystko szalenie trudne.

Mam zamiar zaproponować konkretną osobę na to stanowisko. Ten kandydat wyraził już zgodę, by podjąć się temu zadaniu.
Zaprezentuję tę kandydaturę dziś albo najpóźniej jutro. Czekam po prostu na rozwój sytuacji.
Po tej prezentacji poproszę Was wszystkich o opinię czy zgadzacie się, że jest to odpowiednia osoba. Czy też nie? A jeśli nie, to dlaczego.
Ponadto kto będzie miał ochotę będzie mógł jednocześnie zaproponować kogoś wg niego lepiej spełniającego te oczekiwania.

Zarówno ja jak i ów kandydat jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

To nie będzie nikt anonimowy.
Myślę, że rozwiąże to problem obecnego patu.

A wszystko po to, żeby zdjąć z Was strach i niepewność oraz wątpliwości co do tego projektu.
Żeby czasem nikt nie wpadł na jakiś absurdalny pomysł, że założeniem był przewrót, prowadzący do przejęcia przez wychodzącego z projektem władzę ;)

Poza tym uważam, że mój model zdejmuje presję zarówno z obecnego selekcjonera - sugerując, że nie ma właściwych zawodników w kadrze i ciężko coś z nimi zdziałać. Oraz zdejmuje też z selekcjonera U-21, który będzie miał od tej pory wymówkę, że dostał mniej zawodników z draftu. Odpowiedzialność od tej pory spada na mnie.
A także na kandydata na stanowisko "szefa wszystkich skautów", który wyraził gotowość wzięcia na siebie tej odpowiedzialności.

Zaproponowany kandydat powinien również spotkać się z akceptacją obecnego selekcjonera, więc we względzie ich wzajemnej współpracy również nie powinno być wg mnie żadnego rozdźwięku.

This Post:
00
150725.194 in reply to 150725.192
Date: 7/9/2010 4:54:29 AM
Overall Posts Rated:
7272
Stanowiska takie jak twoje jest żałosne, bo ciągle słychać tylko twój lament i strach przed zmianami. Z takimi ludźmi jak ty i tobie podobnymi trzeba rozmawiać w taki sposób, bo wieczny lament jaki prezentujecie jest tak żałosny, że faktycznie wiele osób się zniechęca widząc, że guzik z tego wszystkiego wyjdzie. Mam swojego kandydata popieram jego projekt, a ty masz gacie pełne strachu, więc sorry brachu utopią jesteś ty i tobie podobni, bo boicie się podjąć kroki, które mogły by wyjść na korzyść. Dla ciebie to UTOPIA, PROBLEM, TRUDNOŚĆ dlatego jest tak jak jest. I dlatego dobrze by było aby takie utopie jak ty nie wypowiadały się tutaj skoro masz w poważaniu dobro kadry i jej przyszłość, tylko dlatego, że się boisz. A nie od dziś wiadomo, że strach ma wielkie oczy.
Pozdrawiam...

P.S. Pokaż odwagę cywilną - poprzyj ten projekt wciel w życie z innymi, a potem oceń jego zasadność. A ty co - problem, tu, problem tam, problem tu i problem tam widzisz. Jak widzisz wszędzie masz problemy to idź do lekarza i tyle w tym temacie.


From: kozlik4

This Post:
00
150725.195 in reply to 150725.168
Date: 7/9/2010 5:00:05 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Otwartej - tak, ale... tylko w drobnym zakresie. W kwestii modyfikacji pewnych skilli. Ale to już w chwili, kiedy tacy zawodnicy powstaną. Bo nie oszukujmy się - każdy selekcjoner chce wygrywać. Każdy ma presję na wyniki. Zawsze tak było, jest i będzie. I tak powinno być. Jest to całkowicie normalne i ja to popieram. Dlatego zawodników powinien przygotowywać ktoś niezależny, a selekcjonerem zostawać ktoś, go będzie wierzył, że jest w stanie osiągnąć z taką kadrą sukcesy. Ktoś, kto zrobi odpowiednią otoczkę wokół kadry, przyciągnie ludzi, da im chwile radości.

Ale z zawodnikami niech będzie jak w realu - selekcjoner gra tymi, których znajdzie. To inni ich przygotowują. A u nas niech to będzie jedna myśl treningowa i jeden "szef szefów". A ilu będzie miał skautów i w ilu grupach, to już ma mniejsze znaczenie. Fakt - dostanie ogromną władzę. Ale później przed wyborami będzie można powiedzieć - "Mamy takich i takich zawodników. Kto uważa, że może z nimi zdobyć medal, niech kandyduje." I będziemy czekać na wyniki. Chyba, że zawodnicy będą w stanie nienadającym się do grać o cokolwiek. Ale wtedy pozostanie go rozliczyć.

Oo! To jest całkiem niezly pomysl:)

This Post:
00
150725.196 in reply to 150725.194
Date: 7/9/2010 5:11:10 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210


P.S. Pokaż odwagę cywilną - poprzyj ten projekt wciel w życie z innymi, a potem oceń jego zasadność. A ty co - problem, tu, problem tam, problem tu i problem tam widzisz. Jak widzisz wszędzie masz problemy to idź do lekarza i tyle w tym temacie.




nie no nic waznego ale problem to wlasnie widziales Ty w jakiejs zaprawie czy innym betonie:)

po co chcesz koniecznie nawrócić tłumy skoro jest idea, jest poparcie tłumu to po cholerę atakować tych co z nurtem nie idą???

nie sądziśz, że zatacza to koło i stajesz się tym kogo atakowałeś?

przynajmniej d otego to zmierza tak mi się wydaje...

From: kozlik4

This Post:
00
150725.197 in reply to 150725.172
Date: 7/9/2010 5:17:17 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Tylko, czy mamy na to czas? Tym bardziej, że jeżeli zaczniemy trenować 18-latkom boki, to ich przydatność będzie dopiero za parę ładnych sezonów. A do tego kogo wybrać, żeby nie zaburzać istniejącego systemu, wciąż funkcjonującego, skoro nie ustalamy jego zmian.

To jest jeden z głównych powodów tego, że jestem przeciwnikiem "odwróconych". Nie mamy czasu na takie eksperymenty. Tym bardziej, że "odwroceni' to bardzo ryzykowny eksperyment. Ngdy nie wiadomo, czy BB-cy nie wprowadzą przez czas kiedy będziemy trenować "odwróconych" jakichś zmian, które sprawią, że nie bedziemy mogli ich wykorzystać.

This Post:
00
150725.198 in reply to 150725.196
Date: 7/9/2010 5:34:21 AM
Overall Posts Rated:
7272
Spoko - masz odpowiedź na moim centrum prasowym. Przeczytaj, a może ci to trochę rozjaśni pewne klimaty. Niby nic wielkiego, a może jednak warto się zastanowić :)))

This Post:
00
150725.199 in reply to 150725.198
Date: 7/9/2010 6:34:57 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Spoko - masz odpowiedź na moim centrum prasowym. Przeczytaj, a może ci to trochę rozjaśni pewne klimaty. Niby nic wielkiego, a może jednak warto się zastanowić :)))



przeczytałem

hmm nie wiem co napisać :)

to Twój punkt widzenia i masz do niego prawo

nie będę go krytykował tylko dlatego, że jest agresywny i mocno ukierunkowany :) widać taki sposób bycia:)

wróćmy w wątku do merytorycznej rozmowy

cieszy mnie, że hawkeyed rozmawia z kimś komu pewnie można zaufać (tak wywnioskowałem po jego wpisie)

niemniej jednak ja wciąż upierałbym sie na schemacie dualistycznym. Przykład podanych przez niego drużyn pokazuje, że w większości faktycznie gracze są bez doświadczenia w U21 a więc hodowani specjalnie pod NT - jednakże w każdej z tych drużyn trafiali się i tacy co w U21 grali. To według mnie idealna sytuacja i do tego trzeba dążyć. Mam nadzieję , że jeśli "front rewolucyjny" wygra to i tak obędzie się bez wywracania całości a to już w rękach owej tajemniczej persony.

liczę na to bo doprowadzimy do tego, że w NT będą grać fajni goście a w U21 fajni SF :) żartuję ;)

ogólnie nie sądzę, by wszystko co było już wypracowane było złe - potrzebujemy dostosowania do nowej sytuacji a więc jednak ewolucji bardziej niż rewolucji bo to drugie niszczy wszystko za sobą..a nie było to do końca złe.


p.s. wydaje mi się, że za 4 sezony (może 5) pierwsi gracze z nowego systemu trafialiby już do NT - zobaczymy czy tak będzie


This Post:
00
150725.200 in reply to 150725.199
Date: 7/9/2010 7:00:16 AM
Overall Posts Rated:
7474
cieszy mnie, że hawkeyed rozmawia z kimś komu pewnie można zaufać (tak wywnioskowałem po jego wpisie)

niemniej jednak ja wciąż upierałbym sie na schemacie dualistycznym. Przykład podanych przez niego drużyn pokazuje, że w większości faktycznie gracze są bez doświadczenia w U21 a więc hodowani specjalnie pod NT - jednakże w każdej z tych drużyn trafiali się i tacy co w U21 grali. To według mnie idealna sytuacja i do tego trzeba dążyć. Mam nadzieję , że jeśli "front rewolucyjny" wygra to i tak obędzie się bez wywracania całości a to już w rękach owej tajemniczej persony.

liczę na to bo doprowadzimy do tego, że w NT będą grać fajni goście a w U21 fajni SF żartuję ;)

Mamy zamiar zostawić część zawodników dla U21, ale nie wszystkich tak jak było do tej pory. Kolejną część dostanie NT - to ta zmiana.

Ja jestem także za tym, żeby część zawodników która nie nadeje się do żadnych z tych grup ze względu na zbyt przestrzeloną defensywę również poddać eksperymentowi BB Kinga. On by się nimi zajmował i za nich odpowiadał.
Nic nie tracimy, bo obecnie i tak nikt nic z nimi nie robi.

Advertisement