BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.23 > Σεζόν 32

Σεζόν 32

Set priority
Show messages by
This Post:
22
272397.191 in reply to 272397.190
Date: 10/26/2015 11:30:41 AM
Overall Posts Rated:
8888
Το τέλος της κανονικής περιόδου βρίσκει της ομάδες και τον δύο υπό-ομίλων έτοιμες να δώσουν την τελευταία μάχη για την ανάδειξη του πρωταθλητή του ομίλου μας.
Μπλε όμιλος:
koukoubagies - ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
Εύκολο απόγευμα για της koukoubagies που λογικά θα πάνε με χαλαρή διάθεση άνετα στον ημιτελικό. Μετά της δύο τελευταίες προσθήκες που έκαναν ταράσουν τα νερά στον όμιλο και πάνε πλέων ολοταχώς για τον μεγάλο τελικό.
Kavouri Polikastrou - Multiple Scorgasms Monkeys
Στον δεύτερο αγώνα του μπλε υπό-ομίλου το kavouri θα έχει και αυτό ένα ευχάριστο απόγευμα απέναντι στης μαϊμούδες μιας και ο αντίπαλος δεν κρίνετε ικανός να τον αντιμετωπίση στον συγκεκριμένο αγώνα.
κόκκινος όμιλος:
TRITON B.C - Zizoufatatsou
Ο Τρίτωνας τώρα εύκολα ή δύσκολα θα καταφέρει να πάρει την πολυπόθητη πρόκριση στον ημιτελικό απέναντι στους εξερετικά δυνατούς φέτος Zizoufatatsou.
KORFOVOUNI - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Παρόμοια κατάσταση θα παρακολουθήσουμε και σε αυτόν τον αγώνα με το KORFOVOUNI να περνάει στον ημιτελικό του πρωταθλήματος.

Προβλέψεις.
koukoubagies - Kavouri Polikastrou
TRITON B.C - KORFOVOUNI

Καλή επιτυχία σε όλους.

This Post:
00
272397.192 in reply to 272397.191
Date: 10/26/2015 2:25:37 PM
Zizoufatatsou
III.3
Overall Posts Rated:
1111
Ευχαριστω Γιαννη για τα καλα σου λογια...θα συμφωνησω σε ολα, εκτος στο οτι θα δυσκολευτει ο τριτωνας με εμενα...ουτε το κορφοβουνι θα αγχωνοταν ιδιαιτερα με εμενα στην παρουσα φαση...εχω σχετικα "αγριες διαθεσεις", αλλα να δουμε...υπομονη και επιμονη....

This Post:
11
272397.193 in reply to 272397.191
Date: 10/26/2015 5:42:01 PM
Overall Posts Rated:
3737
παιδια ανεξαρτητως αποτελεσματων ..συνχαρητηρια για την παρουσια σας στην κατηγορια μας και συγκεκριμενα στα πλει οφ..μια χρονια δεν κρινεται παντα απο τα αποτελεσματα και την βαθμολογια..ελπιζω ολοι σας την σεζον 32 να βγηκατε κερδισμενοι και να ειστε δυο σκαλια πανω την επομενη σεζον!..
Στην 4η κατηγορια στην οποια βρισκομαστε ..βιιωνουμε καποιες (αδικιες) !! ..θα μου πεις τα ιδια συμβαινουν και στην Α1..αλλα εκει τλχστν ξερεις οτι εισαι παραδειγμα προς μιμηση για την πορεια σου μεχρι εκει!
ειναι κριμα πραγματικα να διεκδικω εγω μια θεση στα ημιτελικα ..οταν εχω χασει απο τον 5ο του διπλανου υπομιλου..
και εννοειται οτι δεν το λεω μονο για μενα..η μπαλα παιρνει ολες τις ομαδες του μπλε..απο την νεα ομαδα των monkeys μεχρι και τις κουκουβαγιες..που ειχε να αντιμετοπισει ανενεργες ομαδες και γεμιζε το γηπεδο χωρις να χρειαστει να κανει κατι και μαζεψε (πιο ευκολα) χρηματα για να κανει και 2 προσθηκες λιγο πριν τα πλει οφ ..εδω οι μεγαλοι χαμενοι ειναι οι πρωτοποροι απο απεναντι..αλλα και γενικα εγω εβγαλα περισσοτερα χρηματα απο τον στελιο και ειναι αδικια!..ή τλχστν αμα ηταν εκεινος στην θεση μου θα εβγαζε περισσοτερα απο οτι τωρα!

*δεν θελω να σας μπερδεψω..δεν κατηγορω την τακτικη να αγορασεις παικτη πριν τα πλει οφ..ισα ισα το θεωρω πολυ καλη κινηση..(καλυτερη ειναι να πουλησεις :P)
απλα ηθελα κατα καποιο τροπο να σας επενεσω και να σας ανεβασω το ηθικο εν οψη πλει οφ! :-)
και μιας και ειμαστε τα μεγαλα αουτσαιντερ..χαιρομαι που θα τα λεμε και την επομενη μπαζερμπιτικη χρονια!!

τωρα οσο αφορα την δικη μου ομαδα..
εκανα μερικες προσθηκες..οχι φυσικα γτ διεκδικω κατι φετος..με ή χωρις αυτες το αποτελεσμα ειναι ιδιο..αλλα γτ ετοιμαζομαι σιγα σιγα για την επομενη σεζον..φετος ειμαι κερδισμενος..εχω προπονησει δυο παικτες εκτος θεσης..και ειναι ετοιμοι να συνεχισουν την επομενη σεζον!μαζεψα χρηματα..και απο αυτα εδωσα ενα μεγαλο κομματι για το γηπεδο,για προπονητη..και οασ μου εμειναν ..ψαχνω να κανω μερικες ακομα προσθηκες ωστε να ανεβασω την ομαδα μου σε σκιλλς και επαγγελματισμο..
στοχος ειναι του χρονου τετοιον καιρο να διεκδικω παρουσια μου στα τελικα (δεν ειμαι ακομα σιγουρα για ανοδο)..

This Post:
00
272397.194 in reply to 272397.193
Date: 10/31/2015 3:56:47 PM
Overall Posts Rated:
8888
Δεν μπορώ παρά να σου πω συγχαρητήρια για το παιχνίδι σου σήμερα. Έκανες κάτι μαγικό με έναν αντίπαλο σαφος ανώτερο, σου εύχομαι καλή επιτυχία στον τελικό απέναντι στον Τρίτωνα.

This Post:
00
272397.195 in reply to 272397.194
Date: 11/1/2015 8:22:32 AM
Overall Posts Rated:
3737
Γιορτινο το κλιμα στο Πολυκαστρο μετα την νικη της ομαδας στον κοκκινο τελικο..

ακολοθουν αποσπασματα απο παλιες δηλωσεις μου

απο pazinok προς john sar
απλα επειδη δεν ξερω κατα ποσο ειναι ενεργος ο κουκουβα και επειδη τους καιει τους παικτες του..ειναι ευκαιρια να παιξεις με τοσους ακριβους παικτες στα ισια..αλλα θελει σκεψη..ενα δυνατο ντερμπι μεχρι τελικης πτωσης μπορει να σε παει αγωνιστικα μια βδομαδα πισω..εγω που ειμαι και λιγο τελειομανης με τα λεπτα συμμετοχης των παικτων !


το μονο που θα σου ελεγα ειναι οτι το αποτελεσμα σε ενα παιχνιδι στα πλει οφ (& οχι μονο πλει οφ) μπορει να κρυθει απο πολλους παραγοντες..για παραδειγμα..εισαι πρωτος δευτερος κουκουβαγιες τριτος εγω και τεταρτος μποτακι..με τι διαθεση θα παιξεις εσυ?..θα ρισκαραν οι κουκουβαγιες κατι τετοιο μαζι μ?..και πρωτοι αν εβγαιναν θα επαιζαν με τον ενθουσιασμο? (αλλοι δεινουν παιχνιδια για αυτον (διαθεση)...πεταξα και την μπιχτη μ :P )
σε 3 αγωνιστικες απο τωρα θα ειναι ενα καλο τεστ να δεις τις δυνατοτητες σου..


περισσοτερο μας το εδωσαν το παιχνιδι παρα το κερδισαμε η αληθεια ειναι..παντως ι να ειναι μια απο τις καλυτερες νικες μου στο μπαζερ!

From: pazinok

This Post:
00
272397.196 in reply to 272397.195
Date: 11/3/2015 2:50:50 PM
Overall Posts Rated:
3737
o triton μπορει να πανυγηριζει απο τωρα την ανοδο του..
πολυ μεγαλη η αποσταση και δεν μπορει να κλεισει με κανενα μαγικο..
πολυ καλα στημενη η ομαδα του ..δυσκολα βρισκεις τρυπες..
το ερωτημα ειναι αν θα παει να το τελειωσει στην εδρα μου..
ωστοσο οσο καλη ομαδα ειναι αγωνιστικα..τοσο κακη ειναι μανατζερικα..
με τους 5 χοτ παικτες του πανω απο 34 χρονων..αν δεν κανει κατι δυσκολα θα μεινει στην ΙΙΙ κατηγορια!

From: tran007

This Post:
00
272397.197 in reply to 272397.196
Date: 11/4/2015 4:45:48 PM
Overall Posts Rated:
11
Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου.Καλή επιτυχία και σε εσένα.

From: pazinok

This Post:
00
272397.198 in reply to 272397.197
Date: 11/4/2015 6:49:04 PM
Overall Posts Rated:
3737
τιποτα αδερφε..καλοπροαιρετα παντα!!
και μπορει να μην ειμαι και ο καλυτερος που θα μπορει να στο πει..
την γνωμη μου σου λεω..οτι δεν ειναι καλο να κρατας παικτη μετα τα 33 του χρονια (οικονομικα πρωτα και μετα αγωνιστικα)
αρχικα μπραβο σου που μιλησες στο φορουμ και θα εχω την ευκαιρια να σου πω τα εξεις..
επαιζα buzzer απο την σεζον 11 και πραγματικα σου μιλαω ηξερα προσωπικα τον (κλαψα) ..
θα μου πεις ποιος ειναι αυτος :P
ειχε την ομαδα σου καποτε με το ονομα ελισαβετ bc και αργοτερα την ονομασε pistolerros!
(14797110) τουτος εδω ηταν απο τους αγαπημενους μου παικτες στην παλια μου ομαδα..
κοιτα να δεις ιστορια παικτη και θα εκπλαγεις :) ...για αυτο που εισαι ιδιατερα συμπαθης να το ξερεις :)

υγ..για οποιον παρακολουθει και εχει ορεξη για διαβασμα και ψαξιμο
http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...
ο getho και αυτος παλιο γνωριμος,οικονομολογος στο επαγγελμα αναλυει το μπαζερ απο καποια αλλη οπτικη γωνια..

This Post:
00
272397.199 in reply to 272397.198
Date: 11/5/2015 4:05:49 PM
Overall Posts Rated:
8888
Αααα το είχα διαβάσει αυτό, τα λέει ωραία το παλικάρι με εξαίρετη ανάλυση στα νούμερα και σίγουρα μπορεί να βοηθήσει για το μελλον.

This Post:
00
272397.200 in reply to 272397.199
Date: 11/5/2015 6:17:49 PM
Overall Posts Rated:
3737
για σενα ημουν σιγουρος :P

υγ..με 4 τραυματιες στο ροστερ μου κλεινω την σεζον φετος .. :O

This Post:
00
272397.201 in reply to 272397.200
Date: 11/6/2015 2:59:20 AM
Overall Posts Rated:
8888
Μιας και τελειώνει η σεζόν θες να κάνεις μια αποτίμηση της να γουστάρουμε λίγο? Τα λες και ωραία... :)

Advertisement