BuzzerBeater Forums

Hellas - III.8 > Season 14

Season 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
159200.196 in reply to 159200.195
Date: 11/13/2010 4:16:52 AM
Kallithea
III.6
Overall Posts Rated:
253253
Second Team:
Kallithea Wildcats
apo thn dikh mou thn pleyra thelw na pesw den proponw tous paiktes mou opws prepei kai yparxei diafora dynamikothtas me tous ypoloipous opote den mporw na tous antagwnistw ayth th dedomenh xronikh stigmh. Sthn kalyterh na kanw alles 2 nikes mexri to telos kai aytes me epifylaxh.

This Post:
00
159200.197 in reply to 159200.196
Date: 11/13/2010 7:16:53 AM
Overall Posts Rated:
7676
Αρχισαν να ανοιγουν τα χαρτια των ομαδων σιγα σιγα...Εχω κανει ακριβως το ιδιο με την Καλλιθεα και η αληθεια ειναι οτι το μετανιωσα...Παντα ειναι καλυτερο να μενεις στην κατηγορια και απλα να προπονεις τους παικτες σου,και αν τυχει να πεσεις,επεσες...Προσωπικη αποψη...

This Post:
00
159200.198 in reply to 159200.197
Date: 11/13/2010 10:41:44 AM
Overall Posts Rated:
2525
Και εγω θα συνφωνησω με τον Χαρη...δεν λεει να πεσεις,γιατι δεν ξερεις σε τι ομιλο θα πας.Την χρονια που ανεβηκα ειχε ερθει μια ομαδα απο ΙΙΙ κατηγοριακαι την πατησε για δυο σεζον..δεν ξερω φετος τι κανει!Αν μπορεις να σωσεις την παρτηδα μην τα παρατας!!
Σχετικα με τα σημερινα παιχνιδια...τι να πω ...τα ειπατε εσεις!Σχετικα με το δικο μου παιχνιδι ακομα δεν ξερω τι να παιξω..κανονικα ή φιδισια..? Θα δειξει!!

From: MIKRO10

This Post:
00
159200.199 in reply to 159200.198
Date: 11/13/2010 11:26:22 AM
Overall Posts Rated:
2525
Ο κυβος εριφθει...
Αν τελικα χασω τουλαχιστον και με 10 ποντους διαφορα θα ειναι επιτυχια, δεν ηταν απο τα παιχνιδια που υπολογιζα για νικη.Επελεξα να παιξω κανονικα γιατι ηθελα να δοκιμασω την ομαδα μου με ενα πολυ δυνατο αντιπαλο!Πιστευω οτι θα ειναι ενα πολυ δυνατο τεστ για την ομαδα μου, καθως ακομα εχουμε πολυ δρομο για το τελος της σεζον.Οπως ξερετε στους κοκκινους γινετε χαμος ,εχουμε αρκετες ομαδες που ειναι δυνατες, ο στοχος μου παραμενει η τετραδα και δεν κανουμε σαπια ονειρα....
Βεβαια επιδη ειναι παιχνιδι, παντα ελπιζουμε στο θαυμα...γιατι αν καταφερω και παρω το διπλο θα ειναι θαυμα..
Καλο αγωνα και χωρις τραυματισμους...
Και μια ερωτηση...εχω ενα τραυματια αποτην προπροηγουμενη βδομαδα και μου εδεινε δυο εβδομαδες..ποτε επιτελους θα γινει καλα?@ εβδομαδες περασαν την Πεμπτη...ποτε θα αλλαξει?

From: MIKRO10

This Post:
00
159200.200 in reply to 159200.199
Date: 11/13/2010 12:17:41 PM
Overall Posts Rated:
2525
Τελικα ...η διαφορα ειναι μεγαλη μεταξυ των ομαδων μας.Στεφανο μπραβο σου, εχεις κανει μια πολυ καλη ομαδα...!!Στο ημιχρονο χανω ''μονο'' με 20 ποντους, εεε ρε τι εχω να μαζεψω και στο δευτερο..:((

Καταφερα και εχασα μονο με 29 ποντους....μπραβο ρε Στεφανε...πιστευω οτι εχεις σοβαρες πιθανοτητες για να ανεβεις!Το ξερω οτι τωρα στεναχωρω καποιους αλλους ,αλλα ηταν η ποιο πληρες ομαδα που αντιμετωπισα μεχρι σημερα..και επαιξε με χαμηλοτερη προσπαθια...καλααααα

Και κατι αλλο μιας και δεν με περνει αλλο να λεω για το δικο μου παιχνιδι..σημερα οι μπλε εφαγαν παλι πικρα...3-5, το σημερινο σκορ!!!

Last edited by MIKRO10 at 11/13/2010 1:17:24 PM

This Post:
00
159200.201 in reply to 159200.200
Date: 11/13/2010 1:36:07 PM
Overall Posts Rated:
7676
Βλεπω ενα συνεχομενο κομπλεξ κατωτεροτητας απο την πλευρα των κοκκινων...Ενταξει,εχουμε μια 4αδα ομαδων που ειναι οι 2 αδιαφορες και οι αλλες δυο το παλευει η μια και η αλλη θελει να πεσει...Και σεις σε καθε σας νικη το διατυμπανιζετε...Ααα δεν θελω τετοια,περιμενω να δω μια ομαδα απο σας να κοντραρει εστω και λιγο τον Στεφανο και τον ΑΓΟΡ καθως εκει εχουμε μαζεψει ολη την ποιοτητα μας...:)))

Ο μονος που μεχρι στιγμης με εντυπωσιασε ηταν ο Λενι και η αληθεια ειναι οτι περιμενα περισσοτερα απο τον Ηρακλη σημερα...οι σερρες δεν καταλαβαινω τι κανουν και με στελνουν κουβα,τα υπολοιπα φυσιοογικα..Αδιαφορη νικη βολου,σταθερος αιας,ετοιμοι για συνταξη κυνηγοι συνθετουν το πανελ των ομαδων του ομιλου μας...Αντε να δουμε τι θα γινει...Εχετε μηπως καμια προβλεψη ετοιμη για τους παικτες του ολ σταρ?Χαμος θα γινει φετος...

Last edited by Aizenbro at 11/13/2010 1:47:56 PM

This Post:
00
159200.202 in reply to 159200.201
Date: 11/14/2010 3:08:19 AM
Overall Posts Rated:
2525
Δεν ειναι κοπλεξ, φιλε μου Χαρη!Αλλα ειναι η χαρα της νικης...περσυ κατι αναλογο κανατε εσεις, οταν δεν βρισκατε αντισταση απο την πλευρα των κοκκινων..ουτος ή αλλος πρεπει να κανουμε και λιγο χαβαλε..ετσι δεν ειναι?
Και εγω πικραθικα που εχασα αλλα δεν εκανα ετσι...
Οπως πολυ καλα ξερεις θελει κοτσια για να χτυπησεις ενα παιχνιδι οταν παιζεις με τον πρωτο...πραγμα που ουτε εσυ ο ιδιος κανεις.(φιδισια τακτικη)
Δεν θελω παρεξηγησεις, χαβαλε κανουμε..ετσι δεν ειναι?Εμεις την ποιοτητα μας την εχουμε διασκορπισμενη σε ολες τις ομαδες!!
Σχετικα με το δικο μου παιχνιδι, ηταν ανωτερος κατα πολυ,το παιχνιδι το εχασα πιστευω, απο την πολυ καλη περιφεριακη αμυνα που εχει ο Στεφανος, πραγμα που αναγκασε τους δικους μου παιχτες να πετανε τουβλα...
Καλη σας ημερα!!

This Post:
00
159200.203 in reply to 159200.202
Date: 11/14/2010 5:23:46 AM
Overall Posts Rated:
1717
Για να σχολιασω λιγο περι της αγωνιστικης..πρωτα θα ξεκινησω απο το παιχνιδι του Χαρη που το εδωσε πολυ ευκολα στον αντιπαλο του και δεν ξερω γιατι αφου το ειχε το παιχνιδακι..μαλλον κατι ετοιμαζει για τα πλευ οφ..μετα ειχαμε μεγαλο διπλο απο τον Λενιαρνιακο μεσα στους κυνηγους το οποιο δεν μου εκανε καμια εκπληξη αφου ο Λερνι εχει πολυ καλη ομαδα και νομιζω θα μπορουσε να ηταν πιο ψηλα στην βαθμολογια αν δεν υποτιμουσε τοσο πολυ την ομαδα του..οι κλειμαν εκαναν καλο διπλο στις σερρες οι οποιες βεβαια δεν θυμιζουν τιποτα απο το παρελθον..στα υπολοιπα παιχνιδια τα αποτελεσματα ηταν φυσιολογικα..ενω για το παιχνιδι μου να πω οτι δεν περιμενα να παιξει με κανονικη διαθεση ο Αντωνης μονο και μονο απο το προγραμμα που ειχε στην συνεχεια..αν ηξερα οτι θα εβαζε κανονικη ισως να μην ρισκαρα με χαλαρη αλλα απο τι φαινεται η ομαδα μου φετος εχει ανεβει ενα επιπεδο πιο πανω σε σχεση με περυσι..βεβαια ειναι πολυ νωρις ακομα..

This Post:
00
159200.204 in reply to 159200.203
Date: 11/14/2010 6:28:50 AM
Overall Posts Rated:
2525
Εχεις οντος ανεβει ενα επιπεδο παραπανω..και το εχουν καταλαβει και οι ''δικοι σου''...και σιγουρα θα ανυσηχουν!
Αν και ειναι ακομα πολυ νωρις, θεωρω οτι εχεις βαλει τις βασεις για σοβαρη υποψιφιοτητα ομαδας τελικου, αν και ο Αγορ ακομα δεν πρεπει να εχει δειξει 100% τα χαρτια του!

This Post:
00
159200.205 in reply to 159200.204
Date: 11/14/2010 10:27:19 AM
Overall Posts Rated:
7676
Στα ξαναλεω...Θα αναβω τα αιμτα χωρις να εννοω πραγματικα αυτα που λεω....Απλα ειμαστε κατι σαν την Premier league και πρεπει να κανουμε mind games χωρις κανεναν λογο η σκοπο να προσβαλλω...Εννοειται οτι αυτο καναμε και μεις...Εννοειται οτι ειναι η χαρα της νικης και απο την στιγμη που απο περσι υπαρχει μια κοντρα με σεβαστη δυνατοτητα συγκρισης αναμεσα στους δυο ομιλους θα πειραζομαστε συνεχεια...Η εκφραση του κομπλεξ μπορει να μην μου αρεσε και μενα αλλα ηταν το πιο ταιριαστο,αλλα οχι αυτο που θα εξεφραζε απολυτα...Αυτα για να μην παρεξηγουμαστε...


Κατα τα αλλα για να πω την αποψη μου για τους απεναντι,η πιο γεματη ομαδα μεχρι στιγμης μου φαινεται ο Λενιαρνιακος ενω πολυ καλος ειναι και ο φαιτκλαμπ..Ο Ηρακλης με απογοητευσε χθες αλλα μπορει να ηταν απλα μια κακη μερα..Οι δε ζαπατιστας χθες δεν μ αρεσαν καθολου αφου ζοριστηκαν να παρουν ενα ματσακι που τους εδινα απλοχερα...Μ εχει μπερδεψει φετος ο ομιλος...Απ την αλλη,ακομη θεωρω τον ΑΓΟΡ την πιο πληρη ομαδα μονο που καταλαβε τα λαθη του και ξεκινησε να στηνει αλλιως την περιφερεια του για να σταματησει τον Στεφανο,αλλα ξεχναει καποιον ακομη μαλλον....:))))

This Post:
00
159200.206 in reply to 159200.205
Date: 11/14/2010 10:47:52 AM
Overall Posts Rated:
7676
Να κανω και μια προχειρη προβλεψη για το ολ σταρ?

Λοιπον απο μας...

PG Αναστασακης(αστεριες)/Σικαλοπουλος(κυνηγοι)
SG Κοτελες(αστεριες)/Χουνταμακι(ΚΑΕ)
SF Γκοτσης(Κυνηγοι)
PF Ροζκα(Αιζ)/Γουρλης(Αστεριες)
C Μπαλμασεντα(ΑΓΟΡ)/Κουιν(Αιζ)/Χαμπαζοβας(Αιας)

Στα πολυ γρηγορα αυτα...Απο απεναντι,θελω οπωσδηποτε τον Ντελαφονταν(Ηρακλαρα),Μπανγκφου(Δαδι),τα δυο αστερια του Λενι,τον Αρισταρσι(Κορμορανος),τον Μπαμπαλιοτη και τον Ζουερος(Δαδι)και απο Ζαπας τον Ζανκαν τον ψηλο ενω και το τριαρι ειναι καλη περιπτωση...

Advertisement