BuzzerBeater Forums

BB Poland > U21 - Przemówienia kandydatów

U21 - Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
75078.2 in reply to 75078.1
Date: 2/24/2009 3:04:11 AM
Overall Posts Rated:
299299
Witam wszystkich serdecznie :)

Życie prywatne: (tak w skrócie)
Mam 21 lat (26 lutego już 22, ale ten czas leci ;/)
Studiuje sobie na Politechnice Śląskiej, więc czasu wolnego mam przeważnie bardzo dużo :) Interesuję się tym co przeciętny mężczyzna (samochody, kobiety, komputery (w tym te nieszczęsne gry online, typu BB :P))
Głównym plusem gier online, jest to, że poznałem w nich wiele świetnych osób (dzięki BB poznałem al_saida i przemek) :)

Doświadczenie:
Część z was pewnie zna mnie trochę z forum, bo czasami się tam udzielam.
Doświadczenia z BuzzBeater mam całkiem spore (W BB gram od 3 sezonu, czyli jak dobrze liczę 5 sezonów, jak ten czas szybko leci w dobrym towarzystwie).

Sukcesy:
Wygrana w PP (3 sezon)
Awans do PLK i utrzymanie się (choć to wątpliwy sukces)

Współpraca z Selekcjonerem
Na pewno będzie przebiegać, bardzo dobrze, przynajmniej tak mi się wydaje.
Mam z nim dobry kontakt, więc myślę, że bez problemu, podzielimy graczy między sobą, tak by obie reprezentacje, osiągnęły sukces na miarę swojego potencjału.

Zawodnicy
Na czas 1 rundy ME, al_said bierze wszystko co najlepsze, by powalczyć o WC.
Przed 2 rundą zaczniemy negocjacje, w sprawie powrotu najlepszych do U21

Mistrzostwa Europy - Cel
Minimalny to chyba przejście 1 rundy.
Maksymalny to medal, miejmy nadzieję, że tego najładniejszego koloru ;)

Doświadczenia z innych gier
Nie wiem, czy to kogoś interesuje, ale napiszę.
*HT(LG333) -> awans z 8 do 3 ligi - aktualnie przewodzę w swojej lidze, więc może uda się awansować do 2 ligi, z kadrą pracowałem głównie za kadencji aswalta, można powiedzieć, że w minimalnym stopniu, medal to też moja zasługa (coś tam doradzałem w taktyce).
*FA(LG19) -> Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Finał Ligi Mistrzów, Srebrny medal z Polską na WC

Dlaczego ja?
Jeśli ktoś chce selekcjonera, który nie będzie bał się ryzykował i picował kiedy się da, to jestem tym na kogo powinieneś oddać głos. Do gier podchodzę z pewnym dystansem, więc na pewno udźwignę presję i nie zdezerteruję jak gooru (w HT, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).

Pozdrawiam Leszek

Serdecznie dziękuję, za każdy oddany głos :)

Last edited by Leszek(World Champion) at 2/25/2009 11:13:01 AM

From: m4ti_
This Post:
00
75078.3 in reply to 75078.1
Date: 2/24/2009 3:51:22 PM
Overall Posts Rated:
2121
Witam,
Miałem w tych wyborach uczestniczyć tylko i wyłącznie w merytorycznej części. Niestety ale nie mogę przejść obok takiej sytuacji jaka po raz kolejny się zaczyna dziać podczas wyborów, gdzie praktycznie niema ani debaty ani kandydatów na których można by oddać swój głos. Dlatego zdecydowałem się kandydować we wcześniejszych wyborach niż zakładałem.

Kilka słów o sobie…

Jak łatwo można zgadnąć po nicku mam na imię Mateusz, studiuję elektrotechnikę na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Studia pochłaniają sporą ilość czasu ale nie jest z tym tak tragicznie. Poza tym trenuje piłkę nożną, chodź pewnie do tego w BB nie powinienem się przyznawać;]. Swoją przygodę z BB zacząłem jak pewnie duża część użytkowników od reklamy w HT.Na początku dość trudne do opanowania podstawy tej gry czyniło, że BB był tylko dodatkiem do HT. Po większym zainteresowaniu tym managerem, awansował on w mojej hierarchii na pierwsze miejsce i mam nadzieje, że tam pozostanie na dłuższy czas.

Doświadczenie…

Powstanie klubu datuje się w 4 sezonie, gdzie otrzymałem klub w IV lidze i chodź jak go obejmowałem był na prowadzeniu z dużą przewagą to przez brak doświadczenia skończyłem na barażach. Następny sezon już był bardziej udany, gdzie udało mi się awansować do III ligi.Zakończony obecnie sezon był najlepszym w historii klubu gdzie udało się wygrać swoją konfederacje, być w gronie 32 najlepszych drużyn w Pucharze Polski.
Kadrą zacząłem się interesować 2 sezony temu, gdzie zgłosiłem się do skautowania Centrów z niższym potencjałem i nieźle sobie radziłem. 2 graczy naprawdę mogą nam sprawić radość. W minionym sezonie zajmowałem się PG/SG, zbiory z tego narybku powinniśmy zebrać w dwóch następnych sezonach.
Poza tym, byłem jednym z pomysłodawców i organizatorów tak ciepło przyjętego przez społeczność BB pucharku Prawie Jak 3B.

Pomysł na kadrę…

Uważam, że tak jak nazwa wskazuje reprezentacja juniorów, ma być zapleczem dla dorosłej kadry i ja chcę aby tak było. Chcę zaangażować więcej managerów w sprawy związane z kadrą, przede wszystkim w skauting aby kadra była naszym wspólnym dobrem. Chcę pyzatym stworzyć sztab który by się zajmował szpiegowaniem innych reprezentacji aby jak najwięcej informacji o rywalach trafiało do nas. Nie zrobię rewolucji tylko postaram się ulepszyć kadrę aby z niej do dorosłej reprezentacji wychodzili gracze gotowi aby w dorosłej reprezentacji byli wzmocnieniem, którą uważam za priorytet. Będę chciał sprawować piecze nad wszystkimi aspektami kadry u-21 aby to wszystko dobrze działało, chcę wprowadzić większy nadzór nad skautami aby wszystko było jak należy. Oczywiście jeśli tylko dotychczasowi skauci zechcą to chcę aby nadal współpracowali z kadrą. Chcę nadal iść ścieżką wyznaczoną przez hatcheta ale uważam, że można tą drogę ulepszyć.

Współpraca z selekcjonerem…

Tak jak pisałem wyżej, seniorzy są najważniejsi i uważam, że najlepsi gracze 21 letni właśnie trafili do kadry al_saida. Jako, że nie jestem konfliktowy to stawiam sobie za priorytet dobrą współpracę z trenerem dorosłej kadry.

Mistrzostwa Europy…

Nasze szanse maleją na dobry wynik w ME pozbywając się najlepszych 21 latków ale uważam, że mimo iż będziemy osłabieni to nie będziemy chłopcami do bicia i chodź sukcesu nie mogę zagwarantować to mogę was zapewnić, że tanio skóry nie sprzedamy i mamy szanse na dobry wynik.Jaki? Awans z grupy by mnie ucieszył i taki sobie zakładam plan. A gdyby udało się coś ugrać dalej to uznał bym za spore osiągnięcie.

Dlaczego macie na mnie głosować?

Nie wiem:P Nie no żartuje;] Złotego medalu nie mogę wam zagwarantować ale to że powalczymy i że zawodnicy będą pod dobrą opieką to już tak. Uważam, iż mimo braku znacznych sukcesów jak i dużego bagażu doświadczenia, sprawdziłbym się jako selekcjoner. Postaram się stworzyć większy sztab ludzi, dzięki któremu sprawniej będziemy mogli się rozwijać,co uważam, że jest najważniejsze.

Liczę na rzeczową debatę;]

Last edited by m4ti_ at 2/24/2009 4:25:04 PM

From: pawel
This Post:
00
75078.4 in reply to 75078.3
Date: 2/24/2009 5:12:56 PM
Overall Posts Rated:
66
no cóz wyrwę się zapewne jak filip z konopii ale cóż zgłaszam swoją kandydature na selekjconera U21.

Gram w BB dopiero od ubiegłego sezonu a dokłądniej od listopada 2008, w realnym świecie jestem w zarządzie klubu koszykarskiego szkolącego młodych adeptów koszykówki i jednoczesnie ojcem, którego dzieci trenują ten sport.

Na wstepie musze jednak wyrażnie zaznaczyć nie chodzi mi o "stanowisko" gdyż jesli nie będe miał chetnych osób wspomagających nazwijmy to asystentów to jak każdy niewiele zrobię bo tak naprawde kadry to wynik całej społecznosci BB z naszego kraju.

Właściciele klubów muszą bowiem szkolić zawodników i zgłaszać tych naprawde najlepiej wyszkolonych do kadry a asystenci trenera kadry musza pomagać w przeglądaniu zgłoszonych ofert i pomagac w wyborze najlepszych.

Aby się nie rospisywać za bardzo , jeśli zostanie wybrany inny kandydat z wiekszym stażem w BB co bedzie dla mnie jak najbardziej zrozumiałe zgłaszam tu swoją gotowośc do pomocy selekcjonerowi jako asystent,skaut czy jak kto jeszcze to nazwie.

Oczywiscie uważam iż bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby wynagradzanie pienięzne dla właścicieli klubów którzy dobrze szkolą zawodników bedących potem w kadrze aby mieli dodatkowy bodziec jednak zapewne nie jest to możliwe technicznie w BB.

Druga sprawa aby niekoniecznie wszystko było na barkach skautów i trenera moze dobrym pomysłem byłby specjalny dział na forum do prezentowania graczy z najlepszym potencjałem i skillami aby szersza społeczność mogła także oceniać zgłaszanych zawodników przez co myśle wzrosłoaby jakość tych zgłoszeń

Pozdrawiam Paweł



Last edited by pawel at 2/25/2009 1:38:52 PM

From: wrona

This Post:
00
75078.5 in reply to 75078.4
Date: 2/24/2009 6:00:29 PM
Overall Posts Rated:
22
Witam zgłosiłem się do prowadzenia kadry czemu akurat ja? (zapewne ktoś zapyta)
Przecież nic nie osiągnąłeś ? Grasz w III lidze?
Tak tak moje osiągnięcia nie są może zbyt duże, pierwszy mój sezon w BB baraże drugo awans do III ligi, kolejne dwa sezony walka o utrzymanie i szkolenie i w tym sezonie mam nadzieję zawalczyć już ostrzej o Play-off a za sezon walczyć o awans, tyle o mnie w BB na realu interesuję się koszykówką i trochę pogrywam gdzie się da.

Co chciał bym osiągnąć z kadrą i w jaki sposób? Oczywiście głównym celem była by godna walka w Mistrzostwach Europy U-21, mimo, że wielu cennych zawodników tej kadry kończy wiek 21 lat wierzę, że był bym wstanie osiągnąć z tą kadrą coś ciekawego, gdyż wierzę w znalezienie paru talentów , które do tej pory w kadrze nie gościły, a zapewne takich zawodników kilku się znajdzie, którzy mogli by pociągnąć tę drużynę do zwycięstw. Gwarantuję, że nie było by żadnych zawodników w kadrze po znajomości każdy osobiście mógł by zgłaszać kandydatury zawodników swoich na Priw lub na forum obiecuję, że każdego zawodnika dokładnie bym przeanalizował czy nadał by się do kadry a jeżeli nie to odpsiał bym czemu nei pasuję do mojej koncepcji i co zrobić żeby się do niej wpasował. Więc nie będę się więcej rozpisywał proszę o wasze głosy gdyż bardzo chciał bym dostać ową szansę.
Pozdrawiam Mateusz

Z góry gratuluję zwycięzcy.

From: pawfer
This Post:
00
75078.6 in reply to 75078.1
Date: 2/25/2009 2:30:11 AM
Overall Posts Rated:
99
O sobie:

Mam na imię Paweł. Lat 33 (niestety), żonka, córeczka Majka (14 msc), we wrześniu pojawi sie drugie dziecko. Pracuję w dość dużej firmie z dostępem do netu (jak czas pozwala zaglądam w BB :))

Doświadczenie:

Klub powstał w 3 sezonie. Po walce w II.3 awansowałem do PLK w którym spędziłem 3 sezony. 7 sezon ponownie spędziłem w II.3 i niestety po barażach spadłem do III.15. Największe sukcesy to play-off w PLK oraz zakwalifikowanie się do grupy najlepszych 32 drużyn w rozgrywkach o Puchar Polski. Z sukcesem także od podstaw trenuje reprezentanta Polski który od czasu do czasu pomaga al_saidowi w NT.

Pomysł na kadrę:

U21 powinno trenować zawodników dla NT. W NT powinni grać najlepsi zawodnicy (nawet Ci którzy wiekiem mogli by grać w U21). NT - to dla nas priorytet. Pomiędzy obydwoma trenerami powinna być obustronna współpraca, ze wskazaniem że NT jest najważniejsza.

Mistrzostwa Europy:

Oj będzie ciężko - kilku zawodników odejdzie do kadry al_saida. Awans z grupy jest w naszym zasięgu.

Dlaczego ja?:

Sądzę, że jestem dość dobrą alternatywą dla kandydatów studentów. Sądzę też że U21 potrzebuje troszkę święższej krwi - nigdy w BB nie byłem scoutem, więc będę troszkę z innej strony patrzeć na U21.

Z góry dziękuję za wszystkie głosy oraz zachęcam do dyskusji :)

This Post:
00
75078.7 in reply to 75078.6
Date: 2/25/2009 7:36:04 AM
Overall Posts Rated:
00
Witam wszystkich serdecznie :)

Życie prywatne: (tak w skrócie)
witam wszystkich serdecznie :)

Życie prywatne: (tak w skrócie) gram w zawodowej polskiej lidze koszykówki w trampkarzach.
Mistrzostwa Europy:

Oj będzie ciężko - kilku zawodników odejdzie do kadry al_saida. Awans z grupy jest w naszym zasięgu.

Dlaczego ja?:

Sądzę, że jestem dość dobrą alternatywą dla kandydatów studentów. Sądzę też że U21 potrzebuje troszkę święższej krwi - nigdy w BB nie byłem scoutem, więc będę troszkę z innej strony patrzeć na U21.

Z góry dziękuję za wszystkie głosy oraz zachęcam do dyskusji :)

Message deleted
This Post:
00
75078.9 in reply to 75078.7
Date: 2/25/2009 7:37:43 AM
Overall Posts Rated:
99
Dzięki za plagiat mojej wypowiedzi :D

From: Pawel88
This Post:
00
75078.10 in reply to 75078.9
Date: 2/26/2009 7:24:01 AM
Overall Posts Rated:
00
Witam serdecznie wszystkich userów
Życie prywatne:jestem Paweł mam 20lat za rok przeprowadzam się do australii na stałe tam też bede studiował.
Dlaczego ja :jestem młody,mam pomysł na gre kadry,potrafie radzić sobie z presja i wyzwaniami jakie niesie za sobą prowadzenie kadry u-21.
Doświadczenie:bardzo małe zaledwie jeden pełny sezon w bb,zdobywam je z każdym kolejnym dniem.
Sukcesy:awans do play off w 4 lidze(odpadniecie w 1 rundzie z najlepsza drużyna z mojej grupy)
Mistrzostwa europy:miejsce medalowe
Dziękuje wszystkim za głosy
Pozdrawiam Paweł

From: tyr0x
This Post:
00
75078.11 in reply to 75078.10
Date: 2/27/2009 2:24:34 AM
Overall Posts Rated:
00
Witam, mam na imię Adaś i mam 24 wiosny, zimy, lata itp.

Ja, osiągnięcia, normalnie jak skarbnica wiedzy o mnie ;-)
Zgłaszam się do prowadzenia kadry, ponieważ kandydat, tak szczerze, jest tylko jeden. Na tą chwilę tylko Skorupski coś gwarantuje. Przepraszam tu za swoją osobę ale tylko On ma większe doświadczenie i można upatrywać się pozytywów w Jego osobie.

Gram tylko w jedną grę, nie tylko internetową, ale tak w ogóle w jedną. BB mnie pochłonęło i podoba mi się do tego stopnia, że chciałbym spróbować swoich sił jako manager kadry U21. Wcześniejsze gry w które grałem: charazay, ht, cyberpunk. Przyznam się, że z powodzeniem ;-) lecz żadna gra nie miała tego czegoś, co BB posiada.

Moje dotychczasowe poczynania w tej grze przedstawiają się tak:

In season 3, Centralne Biuro Antykorupcyjne were one of the final 64 teams in the Puchar Polski
In season 3, Centralne Biuro Antykorupcyjne were crowned champions of league Polska IV.3
In season 4, Centralne Biuro Antykorupcyjne were one of the final 512 teams in the Puchar Polski
In season 4, Centralne Biuro Antykorupcyjne were crowned champions of league Polska III.7
In season 5, Centralne Biuro Antykorupcyjne were one of the final 64 teams in the Puchar Polski
In season 5, Centralne Biuro Antykorupcyjne made the finals of the playoffs in league Polska II.3
In season 6, Centralne Biuro Antykorupcyjne were one of the final 128 teams in the Puchar Polski
In season 6, Centralne Biuro Antykorupcyjne made the finals of the playoffs in league Polska II.3
In season 7, Centralne Biuro Antykorupcyjne were one of the final 32 teams in the Puchar Polski
In season 7, Centralne Biuro Antykorupcyjne made the finals of the playoffs in league Polska II.3

Jak widać siadłem w tej II.3 I nie cem się przebić wyżej ;p
Prawda jest taka, że ten sezon miał być przełomowy i PLK było w zasięgu ręki, niestety jak to bywa kontuzje moich podstawowych graczy … i wszystko padło.

Co do graczy wychowałem bądź co bądź 2 pasożytów którymi mógłbym się pochwalić.
Bolbot, były reprezentant kraju, oraz Jesse, który zabawił swoimi czasy w U21.

Przyszłość:
Współpraca z al_said była by na pewno dobra, a reprezentacja nie ucierpiałaby znacznie ;).
Główna kadra miałaby priorytet, dogadalibyśmy się jak się podzielić graczami, nie widzę w tym problemu. Czyt. grałbym tym kogo bym miał ;-), dogadywał i wygrywał, jeśli dana byłaby mi taka szansa.

Pozdrawiam Wszystkich głosujących ;-)


Last edited by tyr0x at 2/27/2009 2:25:53 AM