BuzzerBeater Forums

BB Latvija > Sienas avīze " Latvijas BB Ķēķis"

Sienas avīze " Latvijas BB Ķēķis"

Set priority
Show messages by
From: yapiyapo

This Post:
00
143200.207 in reply to 143200.206
Date: 8/30/2012 3:07:00 PM
Overall Posts Rated:
214214
šajā gadījumā jau bija tā, ka viņš piedraudēja vispār netrenēt, kas nu tomēr izlašniekam labākajos gados ir diezgan nepiedodama rīcība
bet Ikstens mums unikāls čalis - vienā sezonā abas izlases vilka :D

vēl jau Raganam tas tam laikam trakais SF Santos.. tolaik reti kuram tāds bija ( IS, ID 10).. tas lielā mērā bija galvenais, kas palīdzēja tikt līdz tai vietai, kur pārējiem bija jāiesaistās ar bidiem.. vismaz tā pats viņš uzskatīja :D:D

From: TanGo

This Post:
00
143200.208 in reply to 143200.207
Date: 8/30/2012 3:39:01 PM
Overall Posts Rated:
1818
es uzskatu nedaudz savadak, reali spelē ir iekartots tā ka kluba ipasnieks izvelas ko trenet ko netrenet, tā kā to nosaukt par nepiedodamu isti nevaretu, un Ragans piedavaja abām pusēm izdevīgu piedavajumu, trenēt garo ja panems izlase vel vienu kluba spēlētaju, kurs reali ari vareja but izlases pieteikuma.

Man komanda ir bijusi daudzu izlasu speltaji(tiesi paša auzdzinati juniori) un skaidri zinu vienu, vairs Letiņus neaudzinasu...

From: yapiyapo

This Post:
11
143200.209 in reply to 143200.208
Date: 8/30/2012 4:00:02 PM
Overall Posts Rated:
214214
Izlasē ir jāspēlē labākajiem, nevis jākalpo kāda menedžera personīgajam labumam!

izlases treneris neuzskatīja viņu par peitiekoši labu! galu galā viņam jāpieņem lēmums, ar ko spēlēt, jo no viņa prasa rezultātu...

From: TanGo

This Post:
00
143200.210 in reply to 143200.209
Date: 8/30/2012 4:08:28 PM
Overall Posts Rated:
1818
Es nenosodu izlases treneri, bet nevajag ari nosodit Raganu, un tā nebutu nekada kalposana bet reali labuma ieguvums jo butu attistits pamatcentrs, loti labi atceros, ka speletajs ko nepanema izlase bija potencials izlasnieks, reali gandriz 15ias lidz 18ais speletaji bij vienlidzigi, gan jau ka ka izlases treneris zini kada ir ta situacija + lielaja izlase talakie rezervisti ir vienlidzigaki.

This Post:
22
143200.211 in reply to 143200.210
Date: 8/30/2012 5:09:23 PM
BC kipucis
II.3
Overall Posts Rated:
641641
Bet ar kādām privilēģijām viņš bija tiesīgs tādu ultimātu draudēt??
Mazajā galā tajā laikā sāka notikt paaudu maiņa, un loģisks lēmums no izlases trenera, paņemt jaunāku, skilos tādu pašu un ar iespēju vēl trenēt un trenēt.. Garsils tad vairs nebija nekāds "baigais" vecis, kā tas bija 2 sezonas iepriekš. Nezinot citu NT spēlētaju skilus, ar tukšu draudēšanu,viņš sevi tikai nostādīja muļķa lomā.. Un pierādīja,ka patrions viņš gatavais :D

This Post:
00
143200.212 in reply to 143200.211
Date: 8/31/2012 4:44:46 AM
Overall Posts Rated:
1818
to var katrs uztvert ka grib, cits ka draudus cits ka abam pusem labveligu darijumu, par draudiem es to sauktu tad ja vins solitu NT trenerit masinai ratus pardurt, nevis kko trenet vai netrenet. Un pa patriotismu runajot, es pielauju ka esmu 3 reizes lielaks patriots neka tiem kuru speletaji redz spele datorspeles valsts izlase. Vecit ši ir datorspele un vards patriotisms seit manuprat baigi neiederas.

From: mrMe
This Post:
44
143200.213 in reply to 143200.212
Date: 6/23/2013 8:28:08 AM
Overall Posts Rated:
8686
Sen jau te nekas nav bijis,takā nolēmu rīkoties,un kautko uzcept! :D Lasīju,lasīju te dažādus rasktus,intervijas,un man bija viens LIELS šoks,kad tika ņemtas intervijas no Malij,Tuča,kipuča(nē,čaļi nepārprotiet,jūs arī esat ļoti labi :D ),bet netika ņemta intervija no manuprāt tgd visstitulētākā LV menedžera Turika(varbūt arī kļūdos!) Tātad lasam,baudam,un smejamies jo Turika dažas atbildes ir tiešām baigi foršas,smieklīgas.. :D es,mrMe(M) Turiks(T)

M - Čiv Turik.Pastāsti lasītājiem sākumā mazliet par sevīm!Kā sauc,cik gadu,ar ko nodarbojies,tavs hobijs.

T - Artūrs, 24 gadi. Nodarbojos ar kkādu marazmu, citādi savu darba vietu nosaukt nevaru. Negribu iedziļināties. Hobijs - futbols, basketbols un litrabols, tāpēc arī esmu te.

M - Vai pats esi kautkā saistīts ar basketbolu?Esi spēlējis,vismaz amatieros?

T - Ne ne, cik nu pa vasaru sanāk bumbu pamētāt, tik arī nodarbojos.

M - Kā tu uzzināji par šo spēli?Kas tevi mudināja šeit palikt?Vai nav apnikusi spēle?

T - Spēlēju Hattricku, tur bija reklāma par Buzzeri. Daudzi HT menedžeri toreiz piereģistrējās te.. jautājums - cik daudz palikuši?

M - Atseries pašu pirmo Virslīgas,un Kausa triumfu? Pastāsti kādas tev toreiz emocijas bija?

T - Atceros atceros.. Par spīti tam, ka daudzas reizes biju favorīts kāda kausa iegūšanai, pirmās 12 sezonas te pavadīju pilnīgi bez neviena sasnieguma - tas motivācijai jaunajiem menedžeriem - galvenais te ir pacietība, tieši tās man bija daudz. Ja pirmajā sezonā nekas nesanāk, nav jānokar deguns un jāmet visus pie malas. Un jā, pirmais tituls bija 15. sezonā. Nāca ļoti viegli, tāpēc neteikšu, ka biju dikti priecīgs. Lielāks prieks vienmēr ir par uzvaru saspringtā spēlē, a tad bija uzvara ar kkādiem +40pts. Bet bija liels atvieglojums, ka beidzot te kkas sasniegts.

M - Vienreiz bija iespēja tāpat kā Tukumam izcīnīt BB kausu?Kādas bija tad emocijas kad tev līdz šīs spēles lielākajai trofejai pietrūka tikai 7 punkti?(Piedod,noteikti sāpīgs jautājums :D:( )

T - smagi.. it īpaši tāpēc, ka uzskatīju sevi par favorītu finālā. Galvenais pretendents tosezon uz B3 bija neviens cits kā mūsu Malijs, tāpēc tad, kad es viņu 1/4 finālā uzvarēju, sapratu, ka tagad vairs neviens man nevar traucēt uzvarēt visu čempi. Bet jā, nebiju dadomājies līdz tam, ka pirms B3 fināla iepriekšējā dienā notiek Līgas fināli. Un tā kā es Līgas pusfinālā zaudēju nevienam citam kā Malijam, uzkrāt entuziasmu es vairs nevarēju.. bet spānis šo iespēju, protams, izmantoja. Negribu būt iedomīgs krāns, bet ja nebūtu viņam tas entuziasma pārsvars, es viņu izdupsētu ka maz neliekās :D

M - Es tā vairāk uzdodu jautājumus par vēsturi,hah :D
Atseries savu pirmo LIELO pirkumu?Kas tas bija par spēlētāju?Kāda viņam tad bija alga?Pa cik nopirki?

T - o jāā. Tur liels paldies Kipucim :) Tas bija Roberto Santa Cruz (2546748), tiem laikiem vnk nereāls SF. Tāpēc arī samaksāju par viņu 5M. Uzbrukumā čalis vnk gāza no kātiem, tāpēc arī pirmajā sezonā pie manis viņš ieguva Virslīgas MVP, par spīti tam, ka komanda diezgan daudz sūkāja tajā laikā.

Last edited by mrMe at 6/23/2013 8:34:58 AM

From: mrMe

To: mrMe
This Post:
55
143200.214 in reply to 143200.213
Date: 6/23/2013 8:30:57 AM
Overall Posts Rated:
8686
M - Tavas spēles pret rtfg skaitās tāda pati klasika kā piemēram NBA Lakers vs Celtics.Esat savā starpā spēlējuši visur!Kā domā kas jūsu savstarpējā spēlē labāk nospēlēs šosezon?

T - Hehe, jā, pret Maliju tā ir klasika, tas točn. Otrdien tiks aizvadīta mūsu 50tā savstarpējā spēle - nereāli, ne? Nekad neaizmirsīšu 21. sezonu, nospēlējām toreiz 8 spēles, tai skaitā bija kausa pusfināls, BBB 1/4 fināls, Virslīgas pusfināls un vēl privātās līgas fināls. Un nesamelošu, ja pateikšu, ka mēs viens otram vnk izčakajējām sezonas :D

M - Vai tev ir vēl plānos pacīnīties par BBB finālu,un otrajā piegājienā beidzot dabūt trofeju?

T - Protams!! Gaidu tikai īsto brīdi kad to darīt. Ja tikšu play-offos ar tagadējo sastāvu, sapirkšos un mēģināšu pačakarēt tam ķīnietim smadzenes. Redzēs kas no tā sanāks..

M - Skatos tālajā pagātnē 7.sezonā esi kandidējis Izlases vēlēšanās,bet tomēr piekāpies adīt Litriņam.Vai tu tgd plāno tuvākajā nākotnē pieteikties kādas izlases vēlēšanas,un vadīt mūšu Valsts Lielo,vai U21 izlasi?

T - Bija tāda lieta.. atceros, ka bija baigā škrobe. Biju pat sev apsolījis, ka vairs nekad nekandidēšu, bet nāksies laikam šo solījumu nākamsezon lauzt (if u know what I mean).
Īstenībā jau pagāšsezon bija doma kandidēt uz Lielās izlases amatu. Bet it kā sarunājām ar Tuci, ka kandidēs viņš, bet beigās neviens nekandidēja :D karoče sanāca kā vienmēr..

M - Kāds ir tavs sapņu spēlētājs?:D Apraksti viņu..kādā pozīcijā viņam jāspēlē,kādiem skiliem jābūt,augumam! :D

T - Nu es terminu ''sapņu spēlētājs'' saprotu bik citādi.. mans sapņu spēlētājs noteikti būs draftēts manā komandā. Tas būs saspēles vadītājs. Jā, zinu, ka visvairāk atmaksājas trenēt SF, bet ja es runātu par savu ideālo spēlētāju, tas būtu tomēr PG, un viņš būs tāds, ka nebūs jāuztraucās par to, pavilkšu es viņu algu vai nē, tā kā virs 150k nelīdīšu. Īstenībā ir tā, ka mans sapņu spēlētājs jau pamazām top. Redzēs kas no tā sanāks, bet prasmes gribētu apmēram tādas:

20 8
20 16
16 15
14 7
2 5
6 12

M - Kurus tu šeit varētu nosaukt sev par tuvākajiem draugiem?Kas tevi vienmēr ir atbalstījuši,palīdzējuši,un jūs neesat kašķējušies..vai esat,bet pavisam mazlietiņ!?

T - viss Dāmu klubs: Tucis, kipucis, ezīc un yapijs. Kgan neteikšu, ka no viņiem var sagaidīt baigo atbalstu, bet pirms svarīgas spēles dzirdēt ''neuztraucies, tava komanda sūkā un tu pakāsīsi!'' tāpat ir patīkami.

M - Ko tu novēlētu citiem lietotājiem?Jaunajiem kas jau tgd ir iedomīgi,un izšķērdē mūsu talantus :D Un ko tu novēlētu vecajiem?

T - Citiem menedžeriem novēlētu nekur nepazust, jo tā te mūsu komūna paliek aizvien mazāka un mazāka.. Novēlu visiem būs pēc iespējas aktīvākiem (tādiem kā mrMe :D), piedalīties sarunās forumā, balsot vēlēšanās utt. Jaunajiem galvenais būt pacietīgiem.


Cerams jums patika!;)
mrMe

Last edited by mrMe at 6/23/2013 8:36:16 AM

From: Malij

To: mrMe
This Post:
22
143200.215 in reply to 143200.214
Date: 6/25/2013 3:55:29 AM
Overall Posts Rated:
729729
Ļoti labs raksts!Malači jus ar Turiku!
Tikai laiks nepiemerots,otru reizi parlasu un atkal neesmu skaidra:D

max. WR:5 Jumtu rauj nost…
From: mrMe
This Post:
55
143200.216 in reply to 143200.215
Date: 6/27/2013 3:35:41 AM
Overall Posts Rated:
8686
Ko citi augstas klases menedžeri domā par Turiku?? (Part 1) *Atzīstos,ideja nošpikota no Armīna* ;p :D

Malij - Uzkatu Turiku par vislabako menedzeri uz šo bridi Latvija, jo buzzerits ir ekonomiska spele un visvairak naudas ir tiesi vinam , pluss vel visi tie izcinitie tituli, laba komanda ar musu izlases speletajiem un vinu trenesana vel joprojam turpinas. Vel vins aktivi piedalas visadas sarunas, forumos un čato, ka ari pardzivo par izlases sekmem.Nevar nepiebilst, ka Turiks apstajas tik viena sola attaluma no BBB kausa (speleja finala) un ari Worls Ranka bija otrais.
Nakamo otrdien mana rtfg nospeles ar BR jau 50. savstarpejo speli, kamer nevienai citai komandai nav pat 20.
Novelu Rozem beidzot sosezon kļut par labako komandu pasaule un izcinit to galveno BBB trofeju.

egolav - Turix ir Latvijas BB leģenda. Vēsturē atstājis vislielāko ietekmi pēc Ragana "Tukuma", jo Tukums uzvarēja BBB, bet Turixam fināla barjera izrādījās pārāk augsta.

Mazliet no vēstures: Laachu ziedu laikos Latvijas BB bija lielais trio - Tukums, Litriņš un Laachi. Turix sākotnēji turējās mazliet ēnā, savā pusē bieži piekāpjoties tolaik varenajam Tukumam. Tomēr Turixam pietika pacietības, lai savu komandu nepārtraukti uzlabotu, kā rezultātā Turix ir apgājis visus savus tā laika konkurentus - Ragans un richinsh ir padevušies (kļuvuši par botiem), bet Laachi turpina agonēt. Tikmēr Turixam šī ir jubilejas - 20. sezona pēc kārtas Virslīgā (tas ir LV rekords). Tuvākais konkurents ir šo rindu autors - Laachiem šī ir 17. sezona.

Uzvaras viņam nāk pateicoties viņa uzvaras receptei, kas ir: spēles laikā čatā ir obligāti jāpasūdzas, cik slikti iet un ka spēle noteikti tiks zaudēta. Tas nodrošinās drošu uzvaru. Nevar tikai saprast, kurš no kura to ir aizņēmies - es no Turixa vai Turix no manis.

latvian - Viņš ir ļoti atsaucīgs, izpalīdzīgs, vismaz laikā, kad vadīju U21 izlasi, tad savu padomu neliedza. Tomēr varu teikt, ka viņš prot jokus dzīt un lamāties, vismaz spriežot pēc tā, ko nācies redzēt pa skype, BB čatā un saraksti BB pastā:D Pagaidām reālajā dzīvē nav nācies viņu sastapt, bet droši vien - tikai pagaidām.

Part 2 lkm sagaidāms pēc nedēļas..gaidīšu kad man atbildi dos tie citi klubi :D ja ne,tad tā būs vienīgā daļa,lol :D

Last edited by mrMe at 6/27/2013 3:36:00 AM

From: tomats

To: mrMe
This Post:
00
143200.217 in reply to 143200.216
Date: 6/27/2013 8:03:18 AM
Overall Posts Rated:
4343
baigi skaisti kko tādu palasīt..

he, es nemaz nekur tālu neesmu atpalicis no Turixa 20 sezonām vlīga. man šitā 15tā!! palasot vecākus postus izrādās ar turixu biju līderis nospēlētājās vlīgas spēlēs

Advertisement