BuzzerBeater Forums

Hellas - III.8 > Season 14

Season 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
159200.219 in reply to 159200.217
Date: 11/16/2010 9:30:10 AM
Overall Posts Rated:
1717
Φιλε Γιωργο θα δεχτω οτι ειμαι το φαβορι για την ανοδο μονο και μονο λογω βαθμολογιας..βεβαια σε περιπτωση ηττας μου γινεσαι αυτοματα εσυ το φαβορι και γενικα οποιος παρει το απολυτο πλεονεκτημα ειναι το φαβορι..οποτε αν δεν θες την πιεση του φαβορι μπορεις να κατσεις δευτερος γιατι δυο σεζον τωρα φαινεται πως δεν αντεχεις αυτο το τιτλο..:)
Επισης ειδα και μεταγραφη ακριβη για τους Αιζ και ελπιζω να τους κανει καλυτερους ωστε να υπαρχει περισσοτερος ανταγωνισμος..
στα σημερινα περιμενω με ιδιαιτερο ενδιαφερον το παιχνιδι του Λερνι με τον Χαρη και ελπιζω να παιχτει στα ισια..επισης ελπιζω ο ζαπα να μην φιδιασει που λεει και ο Γιωργος γιατι στο τελος ο Αγορ δεν θα χρειαζεται καν να παιξει..ο Αντωνης σημερα βλεπω να κερδιζει ευκολα ή δυσκολα τους παππουδες..ο αρης θα εχει δυσκολο εργο με τον αιαντα μιας και ειναι ομαδα μου στηριζεται στην αμυνα της και τις πιστευω πολυ σε αυτες τις ομαδες..κορμορανος-καλλιθεα νομιζω θα ειναι ντερμπι και πιστευω περισσοτερο στο διπλο..ευκολη νικη για φαιτκλαμπ και νταντι ενω για το παιχνιδι μου οπως ειπε και ο Γιωργος η απουσια του καλυτερου ψηλου του ομιλου μας πολυ πιθανον να στοιχησει στους κλειμαν..

This Post:
00
159200.220 in reply to 159200.216
Date: 11/16/2010 10:15:00 AM
Overall Posts Rated:
2525


Για το all-star θα έλεγα:

ΜΠΛΕ:
PG: Anastasakis/Casper
SG: Koteles/Eglitis
SF: Gkotsis/???
PF: Carranza/Moortgat
C: Balmaceda/Quinn

ΚΟΚΚΙΝΟΙ:
PG: Nguien/Katsavidas
SG: Anguiano/Ekuru
SF: Servetas/Aristarchi
PF: Delafontaine/Camaiani
C: Mpampaliotis/Zancan

Θα συνφωνησω μαζι σου, απλα εχουμε ενα θεματακι με τον Μπαμπαλιωτη, δεν ξερουμε κατα ποσο εχει επιρεαστει απο τον τραυματισμο του.Πιστευουμε στο ταλεντο του...

This Post:
00
159200.221 in reply to 159200.220
Date: 11/16/2010 11:03:36 AM
Overall Posts Rated:
88
Αγοραζεις παικτες, βαζεις συνδρομη... πολυ ανανεωμενο σε βρισκω κ.Αιζενμπρο...Κι ολα αυτα πριν το μεταξυ μας ματς!
ps Χαρη θελω ποιοτικο Logo!

Τους παικτες που συμμετεχουν στο αλλ σταρ, τους επιλεγει το παιχνιδι μονο του? και αν ναι, με ποια κριτηρια? Χαιρομαι που 2 παικτες μου ειναι μεσα στις επιλογες σας εστω και αναπληρωματικοι..

Εμενα το συνολο των σκιλλ ειναι 720.. λιγα... κυριως λογω του φτωχου παγκου που διαθετω.

Δεν το συζητω καν οτι το αλλ σταρ θα βαφτει κοκκινο...
Αυτα προς το παρον

This Post:
00
159200.222 in reply to 159200.218
Date: 11/16/2010 11:05:19 AM
Overall Posts Rated:
2525
Φιλε μου καλος φανταρος.....με το καλο να ξανα γυρισεις....
Ψαρουκλαααα...κοιτα μονο να μην χαθεις και παει τσαμπα ο παιχταρας!!

Αληθεια τι σειρα θα εισαι?
Ελατε να κανουμε και ενα γκαλοπ...ακουω σειρες...

Εγω ημουν 217..

Last edited by MIKRO10 at 11/16/2010 11:12:55 AM

This Post:
00
159200.223 in reply to 159200.222
Date: 11/16/2010 1:22:55 PM
Overall Posts Rated:
7676
νιαου...Το πηραμε το ματσακι κυριοι και ας μας ριξατε λασπη ικανη να σηκωσει το σινικο τειχος...Πολυ καλη ομαδα ο Λενιαρνιακος και το εδειξε για ακομη ενα παιχνιδι...Ισως ειναι και ο καλυτερος της πλευρας του...

Μεγαλη νικη και για τον Ηρακλη που την τελευταια στιγμη εσωσε την παρτιδα για τους κοκκινους καθως οδευανε προς το 3-5..Τελικα καταληξαμε στο 4-4 απολυτα ισοροπημενο δηλαδη...Ανετα ΑΓΟΡ και αστεριες και παλι,ανετα η καλλιθεα.Εκτος γηπεδου η νικη βολου,μια απο τα ιδια οι σερρες..Παμε σε αλλα λοιπον...


Προς τον κυριο Λενι,υποστηρικτης ημυον για που καιρο απλα ειχα αμελησει να το ανανεωσω..Με logo δεν πολυασχολουμαι οποτε συγνωμη που θα σε ξενερωσω,οπως ειδες σεβαστηκα πληρως τα σχεδια σου και επαιξα διχως την καινουργια μου μεταγραφη....Αυτα τα λιγα λοιπον και για σημερα...

Προς τον κυριο γρια,ας χαρει τις δυο κατα λαθος νικες του(Μια χθες στο ποδοσφαιρο και μια σημερα με τους κυνηγους),καθως το σαββατο παιζουμε μαζι και θα τον περιποιηθουμε καταλληλως.Χωρις φιδιασματα και ιστοριες...:))).Φανταροι δεν πηγαμε ακομη δυστυχως...

This Post:
00
159200.224 in reply to 159200.222
Date: 11/16/2010 1:23:33 PM
Overall Posts Rated:
7676
νιαου...Το πηραμε το ματσακι κυριοι και ας μας ριξατε λασπη ικανη να σηκωσει το σινικο τειχος...Πολυ καλη ομαδα ο Λενιαρνιακος και το εδειξε για ακομη ενα παιχνιδι...Ισως ειναι και ο καλυτερος της πλευρας του...

Μεγαλη νικη και για τον Ηρακλη που την τελευταια στιγμη εσωσε την παρτιδα για τους κοκκινους καθως οδευανε προς το 3-5..Τελικα καταληξαμε στο 4-4 απολυτα ισοροπημενο δηλαδη...Ανετα ΑΓΟΡ και αστεριες και παλι,ανετα η καλλιθεα.Εκτος γηπεδου η νικη βολου,μια απο τα ιδια οι σερρες..Παμε σε αλλα λοιπον...


Προς τον κυριο Λενι,υποστηρικτης ημυον για που καιρο απλα ειχα αμελησει να το ανανεωσω..Με logo δεν πολυασχολουμαι οποτε συγνωμη που θα σε ξενερωσω,οπως ειδες σεβαστηκα πληρως τα σχεδια σου και επαιξα διχως την καινουργια μου μεταγραφη....Αυτα τα λιγα λοιπον και για σημερα...

Προς τον κυριο γρια,ας χαρει τις δυο κατα λαθος νικες του(Μια χθες στο ποδοσφαιρο και μια σημερα με τους κυνηγους),καθως το σαββατο παιζουμε μαζι και θα τον περιποιηθουμε καταλληλως.Χωρις φιδιασματα και ιστοριες...:))).Φανταροι δεν πηγαμε ακομη δυστυχως...

This Post:
00
159200.225 in reply to 159200.224
Date: 11/16/2010 2:07:57 PM
Overall Posts Rated:
2525
Προς την ετερη γρια απο τους μπλε...θεωρω τον εαυτο μου τυχερο μιας και πειρα το ματσακι..με τετοιο ενθουσιασμο που εχω παλι καλα..βελτιωνουμε τωρα αγωνιστικη κατασταση και ενθουσιασμο και παμε για τον δευτερο γυρο....οποτε οπως καταλαβενεις μπορει να πεσει και φιδιασμα...μιας και απο οτι φενετε δεν εχω και πολλες ελπιδες..σημερα σου εκανα και την χαρη ρε Χαρη και μεγαλωσες την διαφορα απο τους Κυνηγους
Κατα τα αλλα τα αποτελεσματα καπως φυσιολογικα..

Last edited by MIKRO10 at 11/16/2010 2:11:17 PM

This Post:
00
159200.226 in reply to 159200.225
Date: 11/16/2010 3:42:04 PM
Overall Posts Rated:
7676
Και γω αυτο ειδα...Οποτε θα ειμαι αρκετα ανετος απο δω και περα...:)))..Λες να σε ευχαριστησω για την νικη?;)

This Post:
00
159200.227 in reply to 159200.226
Date: 11/16/2010 4:03:13 PM
Overall Posts Rated:
2525
χααχαχχαχααχχ σιγουρα δεν κανεις χαρες Χαρη!!

This Post:
00
159200.228 in reply to 159200.225
Date: 11/16/2010 4:42:37 PM
Overall Posts Rated:
4141
Καταρχήν καλός φαντάρος εύχομαι στον kleinmein, εγώ όταν άρχισα να παίζω buzzer ήμουν φαντάρος! Πιστεύω ότι μετά το κέντρο όπου και αν πας θα βρίσκεις χρόνο και internet...Παρεπιπτόντως, εγώ ήμουν 298-λελε-σειρα!(άργησα να μπω λόγω σπουδών...)

Όσον αφορά τα σημερινά, έπεσα έξω με Καλλιθέα και Αιζ! Ο μεν πρώτος με τις ηττοπαθείς δηλώσεις με επηρέασε αλλά απ'οτι φαίνεται...καλά του τα είπατε οι υπόλοιποι! Ο γνωστός φιδέμπορας με ξάφνιασε, περίμενα ότι για άλλη μια φορά θα..κοτέψει! Λόγω της απρόσμενης χαράς της νίκης του, θα του αφιερώσω το επόμενο τραγουδάκι:

Όταν θα πάω Αίζ μου στο παζάρι,
θα σ'αγοράσω μία κοτούλα,
η κοτούλα κο κο κο,
η γατουλά νιάου νιάου,
το φιδάκι φσσσσ, φσσσσ, φσσσσσσσσσσσσ,
και θα φιδιάζεις κάθε αγωνιστικηηηηηή! :-)))))

Ο Στέφανος όπως περίμενα διατήρησε το αήττητο, πιθανότατα το πλεονέκτημα έδρας θα παιχτεί στον μεταξύ μας αγώνα, αν και έχω πιο δύσκολο πρόγραμμα, σίγουρα δεν είμαι ηττόπαθης και για την πίεση θα τα πούμε στα play-off (κάποιος θυμάμαι τις τελευταίες 2 σεζόν αποκλείστηκε στον πρώτο αγώνα των play-off εντός έδρας)! :-ppppp

Στον δικό μου αγώνα, ο Ζάπα, όπως και οι Κυνηγοί, πάντα με αντιμετωπίζουν στα ίσια και ποτέ δεν έχουν φιδιάσει, είναι καλά ματσάκια αυτά, ο Ζάπα μπορεί να έχει τρελή επίθεση αλλά στην άμυνα έχει μεγάλο πρόβλημα απ'οτι φαίνεται...Τα υπόλοιπα αποτελέσματα ήταν φυσιολογικά...

Η επιλογή των παικτών του all-star γίνεται από το παιχνίδι, δεν ξέρω ποια είναι ακριβώς τα κριτήρια, στο εγχειρίδιο του παιχνιδιού γράφει:
"Οι κορυφαίοι παίχτες θα επιλεγούν από τους οπαδούς με βάση τις αποδόσεις στους αγώνες κατά την διάρκεια της σεζόν."

This Post:
00
159200.229 in reply to 159200.228
Date: 11/16/2010 5:10:07 PM
Overall Posts Rated:
7676
Επιλεγει αυτους που εχουν καλα στατιστικα συνηθως..Δηλαση σκοραρουν,παιρνουν ριμπς κλπ...

Απο την αλλη νομιζω οτι καποιος αλλος εχασε τις 2 τελευταιες σεζον την ανοδο με πλεονεκτημα...:ΡΡΡΡΡ

Ολοι αρνητικη προιστορια εχετε...Κατι πρεπει να σπασει φετος γιατι απο μας θα ανεβει ομαδα...

Advertisement