BuzzerBeater Forums

Srbija - I.1 > Sezona 31

Sezona 31

Set priority
Show messages by
This Post:
00
269554.222 in reply to 269554.221
Date: 7/7/2015 11:43:11 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
E cestitam na pobedi. Pojma nemam kakva je tekma bila, ni jedan sekund nisam pogledao, radio. U svakom slucaju, vece zalaganje je bilo presudno verovatno, plus i nesto veci ent. Vidimo se i u kupu, ako i me i tu otreses, toliko od mene za ovu sezonu, pokusao sam koliko sam mogao i imao mogucnosti, nije moglo, bolji si i jaci i to je to.

From: Navaro

To: Lale
This Post:
00
269554.223 in reply to 269554.220
Date: 7/8/2015 2:12:23 AM
Overall Posts Rated:
178178
E gde si ti video uvredu samo da mi je znati, na tvoj saljiv post sam na isti nacin odgovorio i takode se nadao da ces se nasmejati :) Ne vidim nikakvog razloga za prozivke, popio si CT jer mi je to bila jedina sansa da te dobijem sa ovim oskrnavljenim timom, nisam uspeo i to je to, sve cestitke i idemo dalje..

This Post:
00
269554.224 in reply to 269554.221
Date: 7/8/2015 10:17:16 AM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
druze,tebi zaista nije lako.nemoj da se ljutis, ali zaista previse licno sve ovo doIvljavas,sto svakako nije dobro po tvoje zdravlje...
ti sam znas kako sam ja igrao ovu sezonu,znas sam da sam hteo igricu da batalim nakon sto sam dobio krmelja na njegov ct,moj manji ent I uzasnu formu,zar je moguce da si to zaboravio?
kako su meni oni to pomogli,daj bre prosvetli me leba ti,da I mene obasja sunce...
ja da sam hteo,tvoj brat,svaka cast njemu,ne bi imao ni najmanje sanse ni za ligu,niti za kup,zar ti to nije jasno?
da sam prodao camelina I doveo top centra,sve ispod 20 bi bila eureka!
ovako,ja sam gubio od koga sam stigao,zasto bih to radio ako mi je toliko stalo da dodjem do trofeja?
nemoj pausalne informacije da dajes,da izvodis neke dijagrame,romboide I nekakve proracune,ova igra je daleko jednostavnija...
o kakvim parama ti pricas?pa ti igras ovu igru daleko duze nego nego li ja,da li treba da pricam da sam ja bio u minusu kada sam usao u prvu ligu???
koliko sam ja to tankao u prvoj ligi pre nego sto sam uzeo prvi trofej,ne zaboravi da sam ja prvi napao,do tada neprikosnovenog, masinca.a onda mi daj podatak koliko ti igras prvu ligu,koliko tankas u istoj...
dakle,sam sebi upadas u rec I time postajes smesan.razumem da si mlad decko ali ti to "pametovanje" nista dobro nece doneti u zivotu...
ne razumem,kako je alavi mogao da nam bude konstantna pretnja sezonama unazad,kako se on nikada nije zalio I bunio nakon izgubljenih finala I polufinala?
kako je moguce da je I markovic lepo cestitao prosle sezone,kako je moguce da uvek ti trazis neki alibi,kako je moguce da ti je uvek neko drugi kriv?dal se ikad zapitas dal je problem u tebi?
pisao si na pocetku sezone da ides na trofej,zar ne?sta te je sprecilo u tome?
doveo si skupo pojacanje,cekao si me sa vecim entom I gubio si u jednom trenutnu 36 razlike!
ej bre,36 razlike, pa sve kod kuce sa mega giga zvezdom branezcem u postavi!
ostavi teorije zavere po strani, radi nesto konkretno, ostavi se kukanja, nisi vise tako mali bas...

This Post:
00
269554.225 in reply to 269554.221
Date: 7/8/2015 10:17:33 AM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
druze,tebi zaista nije lako.nemoj da se ljutis, ali zaista previse licno sve ovo doIvljavas,sto svakako nije dobro po tvoje zdravlje...
ti sam znas kako sam ja igrao ovu sezonu,znas sam da sam hteo igricu da batalim nakon sto sam dobio krmelja na njegov ct,moj manji ent I uzasnu formu,zar je moguce da si to zaboravio?
kako su meni oni to pomogli,daj bre prosvetli me leba ti,da I mene obasja sunce...
ja da sam hteo,tvoj brat,svaka cast njemu,ne bi imao ni najmanje sanse ni za ligu,niti za kup,zar ti to nije jasno?
da sam prodao camelina I doveo top centra,sve ispod 20 bi bila eureka!
ovako,ja sam gubio od koga sam stigao,zasto bih to radio ako mi je toliko stalo da dodjem do trofeja?
nemoj pausalne informacije da dajes,da izvodis neke dijagrame,romboide I nekakve proracune,ova igra je daleko jednostavnija...
o kakvim parama ti pricas?pa ti igras ovu igru daleko duze nego nego li ja,da li treba da pricam da sam ja bio u minusu kada sam usao u prvu ligu???
koliko sam ja to tankao u prvoj ligi pre nego sto sam uzeo prvi trofej,ne zaboravi da sam ja prvi napao,do tada neprikosnovenog, masinca.a onda mi daj podatak koliko ti igras prvu ligu,koliko tankas u istoj...
dakle,sam sebi upadas u rec I time postajes smesan.razumem da si mlad decko ali ti to "pametovanje" nista dobro nece doneti u zivotu...
ne razumem,kako je alavi mogao da nam bude konstantna pretnja sezonama unazad,kako se on nikada nije zalio I bunio nakon izgubljenih finala I polufinala?
kako je moguce da je I markovic lepo cestitao prosle sezone,kako je moguce da uvek ti trazis neki alibi,kako je moguce da ti je uvek neko drugi kriv?dal se ikad zapitas dal je problem u tebi?
pisao si na pocetku sezone da ides na trofej,zar ne?sta te je sprecilo u tome?
doveo si skupo pojacanje,cekao si me sa vecim entom I gubio si u jednom trenutnu 36 razlike!
ej bre,36 razlike, pa sve kod kuce sa mega giga zvezdom branezcem u postavi!
ostavi teorije zavere po strani, radi nesto konkretno, ostavi se kukanja, nisi vise tako mali bas...

This Post:
00
269554.226 in reply to 269554.222
Date: 7/8/2015 10:24:36 AM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
hvala na cestitkama

This Post:
00
269554.227 in reply to 269554.224
Date: 7/8/2015 1:47:32 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
znas sam da sam hteo igricu da batalim nakon sto sam dobio krmelja na njegov ct,moj manji ent I uzasnu formu,zar je moguce da si to zaboravio?

Jel treba da pronalazim mail u kome si napisao da ces posle ove sezone da se bacis na trening nasih igraca, da pravis nekog Srpskog Chaperona? Nigde nisi spominjao da ces bataliti igricu..
Buraz imao veci ent u prvoj tekmi kazes? Znaci odigrao si 1 normal u ove 4 tekme: (82550615), (82550622), (82551581), (82550629) ?
Nigde nisam spomenuo da je buraz jaci od tebe, kako da bude jaci kad je potrosio skoro 50% manje para.Ali jeste zasluzio da bude prvi zbog tvojih kikseva koje on nije pravio.
Cinjenica je da si ti juce igrao sa entom od 11.1, dok je buraz posto je igrao tie igrao sa entom od 6.66.Naravno, znalo se da mora tie da stavi ako hoce da pojuri oba trofeja, jer sigurno ne moze u kupu da te dobije sa entom 8.Zasto ti imas veci ent? Pa zahvali se tvojim prijateljima na tome.
Da te podsetim, u 4 utakmice zaredom (Matija, Dumba, Mordor, Mordor) protiv buraza se igra: ct, ct, normal i ct.A u tvoje 4 utakmice: normal, tie, tie, ct.

o kakvim parama ti pricas?pa ti igras ovu igru daleko duze nego nego li ja,da li treba da pricam da sam ja bio u minusu kada sam usao u prvu ligu???

Voleo bih da mi pojasnis ovu boldovanu recenicu
Al posto pretpostavljam da neces, ja cu: Ti igras ovu igru od sezone 7, a ja od sezone 15, tako da ne igram duze od tebe, ali vodim duze ovaj tim nego ti taj.Jasno je kao dan da bi ti davno bio banovan da mi imamo GM-a jer si posle bana nastavio da vodis drugi tim, umesto da kreiras nov, sto je strogo protiv pravila.
Dok sam ja krenuo igricu u sezoni 15 sa halom od 5k, timom vrednim 0k i budzetom od 300k, ti si krenuo od sezone 19-20 sa halom od 20k, timom vrednim oko 6-7m i ko zna kolikim budzetom, da li je to fer?
Mozes da pises kako si bio u minusu i od 97 miliona, ali cinjenica je da je taj tim bio u plusu u transferima od nekoliko miliona pre nego sto si ga ti preuzeo i da je npr. u sezoni 17, malo pre nego sto si ga ti preuzeo, tankovao cele sezone sa minimalnim platama, pa mi je tesko da poverujem u tako nesto.

ne razumem,kako je alavi mogao da nam bude konstantna pretnja sezonama unazad,kako se on nikada nije zalio I bunio nakon izgubljenih finala I polufinala?

Ala nije bio konstantna pretnja, on je bio pretnja 1-2 sezone, 1 sezonu je bio Lebron, 1 Markovic i 1 buraz.

Vidis, iz mog ugla, Matija i ti (a i ostali u vasem klanu) kukate na svaku istinu i cinjenicu koja se napise i izgleda da vam je mnogo tesko da priznate da niste fer igraci i da zaobilazite pravila i pronalazite rupe u istim kako biste imali prednost u odnosu na druge.

pisao si na pocetku sezone da ides na trofej,zar ne?sta te je sprecilo u tome?

Privatan zivot.Dobio sam ponudu za posao ovo leto koju nisam hteo da odbijem, trebalo je da krenem jos u junu da radim, al krenucu tek za par dana.Necu imati mogucnost da se logujem sa posla i necu imati vremena za bb u narednih 2 meseca.
Finansijski je sezona prosla sajajno, buducnost kluba mi je svetla i trenutno mi je igrica zanimljiva, to je najvaznije

This Post:
00
269554.228 in reply to 269554.227
Date: 7/8/2015 4:55:14 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Dal ti verujes u sve sto pises?
Na krsju krajeva,drago mi je da si dobio ponudu za posao,valjda cete prosvetliti isti...
Da ti objasnim samo jednu stvar,mozda ti bude nesto jasnije,mada sumnjam jer si izrazito tvrdoglav,sto moze skupo da te kosta u zivotu.
Dakle,ima nas ovde koji radimo jako odgovoran posao,ima nas ovde sa dvoje i vise dece,jel nas to sputavalo svih ovih sezona?
Meni jako smesno deluju svi tvoji alibi,ne samo ovaj...mozes misliti,gubio 36pts sa sve skupocenim pojacanjem,al je ipak posao,koji uzgred receno,jos nisi ni zapoceo je ustvari pravi razlog.
Drugo,ja sam ti decidno napisao da cu srpskog chaperona praviti od sl sezone,pogle mslo bolje pre no sto dajes pausalne informacije.
Objasnio sam ti zasto i kako sam uzeo onog naseg hofa,jasno ti,jos u startu,rekao da cu ga prodati tokom sezone,zar ne?
Ja sam te lepo zamolio u poslednjem postu,posto jarko volis da crtas dijagrame,da mi objasnis koliko ti tankujes u prvoj ligi a koliko sam ja,pre no szo sam uzeo prvi trofej,zar je to tebi toliko tesko ili ti se ne svidja rezultat???
Rekao sam,ponovicu ako treba,bio sam 500k u minusu,pred finale drufe lige, setao sam bukvalno po zici.
Reskirao sam tad, oporavio se u prvoj ligi i odmah sam krenuo na trofeje...razlog ti najbolje znas....recimo da nemam toliko slobodnog vremena da cekam ponuda za posao tokom leta.
Igrao sam muski od pocetka,cutao dok je masinac bio jaci,trenirao i strpljivo cekao svoju sansu.
Recimo,u to vreme,posto ti jako volis da se bavis finansijama,je bilo,brat bratu,barem 10 timova imucnijih od mene.
Niko mi dinar u ovoj igri nije poklonio, uvek sam isti krvavo zaradio...ali ne,dodje neko ko voli da crta dijagrame, te veli kako sve sto kazu na ovome svetu...nije istina.
Matija i ja smo bili i ostali sramore bb srbije,koje sad jos u nasem klanu?
Kako je to, ovaj imaginarni, klan ostezio tebe, kad velis da unazad x sezona imas samo jefnu neuspesnu?
Gle cuda, matija nudio svima osim meni, dal treba sada i ja da placem nad sudbinom prekom?
Nikada nisam sporio da smo nas dvojica drugari i van bba, nikada ni ti nisi sporio da si dogovarso utskmice sa rodjenim ti bratom, matija ih je postovao na tuce vec.
Nikada vam to nisam zamerao, vase utakmice,vasa stvar...
Jos nesto,nije mi jasno sta ti znaci ono 4 utakmice, pa jel hoces da kazes da mi namestamo i zreb?
Pobogu covece,daj saberi se...jel matija trebalo tie da stavi?zadto tboj brat nije stavio tie?
Ja sam imao u istoj nedelji kup,tvog brata i gostovanje alavom,gde sam popio ct od tvog brata,jesi li to zaboravio?
Odmah posle toga sam tebi gostovao,gde me je cekao normal,nakon kog si naprasno dobio "ponudu za posao".
I za kraj,moj dobronamerni savet je da batalis ovako polemisanje na poslu, ima mnogo bitnijih stvari od bba i mnogo manje tolerantnih ljudi od sramote bb srbije.

This Post:
22
269554.229 in reply to 269554.228
Date: 7/8/2015 6:03:33 PM
Overall Posts Rated:
154154
Ti si majstor izvrtanja stvarnog stanja, da nisi advokat?

This Post:
11
269554.230 in reply to 269554.228
Date: 7/8/2015 7:15:08 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
Posto vidim da nastavljas da lupetas, objasnicu ti: Radicu na njivi 10-12h dnevno, svaki dan (i nedeljom) na mestu do kog mi treba da dodjem sat i po.Dnevnica ume da predje i 3k u zavisnosti od obavljenog posla.Radice se mesec-mesec i po dana, a posle toga cu na more.Idealan posao za mlade poput mene koji zele za kratko vreme dosta da zarade..
Sada ti mene prosvetli odakle mi vreme za bb i kako da pratim licitacije kada cu kuci samo da kenjam, spavam i da se tusiram?!

Jel si ti procitao kada sam napisao da sam izgubio i od Matije i od tebe jer sam imao uzasno los tim, po mom misljenju? Vrlo jednostavan je razlog poraza, bili ste jaci od mene i to dosta.

Drugo,ja sam ti decidno napisao da cu srpskog chaperona praviti od sl sezone

To sam i napisao..

Ja sam te lepo zamolio u poslednjem postu,posto jarko volis da crtas dijagrame,da mi objasnis koliko ti tankujes u prvoj ligi a koliko sam ja

Tankujem u I ligi 7 sezona, krenuo sam u sezoni 25, pre toga sam se 2 sezone borio za opstanak i to je bilo sve samo ne tankovanje.Ti si tankovao 4 sezone.I sta s tim?Nismo oboje usli sa istim uslovima u I ligu.Zaboravio si da sam puko oko 4m na halu od ulaska u I ligu, dok si ti istu vec imao izgradjenu? Imao si i vredniji tim za oko 3.5m jer si za toliko vise prodao te igrace nego ja.Malo li je 7.5m?
Mogu ja sledece sezone da napravim tim vredan skoro 20m, imam dovoljan budzet da i Ivku budem konkurent, a kamoli tebi.I ove sezone mislim da bih jaci tim napravio nego li buraz, ako te bas zanima kakav bih tim stvorio da sam odlucio da napadnem trofej, to bi bilo:
PG: Kaiyu (Calic)
SG: Jugovac (Calic)
SF: Wenlin (Vidic)
PF: Tianhan (Vidic)
C: Branezac (Bachorz)
Kaiyu je vec nedeljama na listi (i sad je), Wenlin je bio stavljen na listu pre par nedelja, Tianhana znas, jer si bidovao za njega.Pare ne bi bile problem.

Lepo si me zamolio da ti odgovorim i to sam ucinio, pa bih i ja tebe lepo zamolio da odgovoris na ovo pitanje:
Dok sam ja krenuo igricu u sezoni 15 sa halom od 5k, timom vrednim 0k i budzetom od 300k, ti si krenuo od sezone 19-20 sa halom od 20k, timom vrednim oko 6-7m i ko zna kolikim budzetom, da li je to fer?


koje sad jos u nasem klanu?

Ocigledno su to Sire i Dumba.

Kako je to, ovaj imaginarni, klan ostezio tebe, kad velis da unazad x sezona imas samo jefnu neuspesnu?

Nije mene jer ja nisam ni pokusavao nista, ali jeste neke druge, u ovom slucaju, mog buraza.

Nikada nisam sporio da smo nas dvojica drugari i van bba

Jel si upoznat sa ovim pasusom iz bb-prirucnika: (http://s24.postimg.org/wgfqk8bit/image.png) ?

Jos nesto,nije mi jasno sta ti znaci ono 4 utakmice, pa jel hoces da kazes da mi namestamo i zreb?

Procitaj ponovo sta sam napisao...

jel matija trebalo tie da stavi?

Nije problem sto on nije stavio tie, problem je sto je celu sezonu posvetio samo da pomogne tebi i odmogne tvojim konkurentima.Pa covek je prestao da igra igricu odmah posle meca sa burazom.I sam je napisao da nema ambicija ni motiva za domace trofeje vise, cak je i naseg trenirca uzeo, pa je ipak trenirao ST (nije Krassanakisu skocila ST sama od sebe) i formu (samo protiv tvog konkurenta) iako ga ne interesuju trofeji.

zasto tvoj brat nije stavio tie?

Pa to je upravo vasa taktika.Ili da stavi manje zalaganje i izgubi, ili da stavi isto zalaganje i onda protiv sledeceg iz vaseg klana igra sa manjim entom, zar nije tako?

This Post:
00
269554.231 in reply to 269554.228
Date: 7/8/2015 7:28:25 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
2015/07/09 Aruniit Kupljen iz Free Agency za $ 1 314 900
2015/04/26 Aruniit Kupljen iz KK Mordor za $ 2 000 000

ne razumem?hoces da kazes da arunit ne vredi te novce?

Dobili smo odgovor, ocigledno ne vredi...

This Post:
00
269554.232 in reply to 269554.228
Date: 7/9/2015 10:35:07 AM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Samo da ti odgovorim na ono sto si napisao vezano za moje sanse u ovoj sezoni. Cisto da ne ispadnem neki tupan, posto ti i Matija obozavate indirektno tako da predstavljate ostale. Znam tacno kojeg si centra jurio, obojica smo. Ti da si uzeo bilo koju od zveri dole, ja ne bih ni pokusavao da ti se suprotstavim jer je to nemoguce dobiti. Znam da procenim svoje sanse. Ovo je max sto sam iz svog budzeta mogao da izvucem, a da lici na nesto i da prezivim sezonu. Resio sam da pokusam i to sam i uradio. Verovatno necu uspeti do trofeja ali sta da se radi, bar sam miran i znam da vise nije moglo. Potpisujem da pola lige ovde ima znacajno veci finansijski potencijal od mene pa nista ne rade jer cekaju da se naburzujisu do beskonacnosti. I sto se tice prvenstvene utakmice, prelistao sam je malo, to je bilo sve na par poena, a na moj ent od 10 i tie, jasno je da bih uz moj normal ja tu utakmicu dobio.

Neka bolji pobedi danas, ako to budes ti, ja cu ti iskreno cestitati, jaci si i to je to od mene za ovu sezonu.

Advertisement