BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 reprezentacija - sezona 41

U21 reprezentacija - sezona 41

Set priority
Show messages by
From: Andra93

This Post:
22
291772.23 in reply to 291772.22
Date: 2/13/2018 1:14:34 AM
Overall Posts Rated:
104104
Hofmane da li si to ti?



Odlican mec.

Sve pohvale selektore! Idemo dalje.

This Post:
11
291772.24 in reply to 291772.22
Date: 2/13/2018 1:55:18 AM
KK Zekica
Prva Liga
Overall Posts Rated:
392392
Second Team:
Rabbit Hole
Nisam pratio mec ali vidim da je bilo extra uzbudljivo.
Steta jbg ali I dalje smo prvi.

Cestitke selektore, idemo dalje!

From: Oziris
This Post:
00
291772.25 in reply to 291772.24
Date: 2/19/2018 12:37:25 PM
Overall Posts Rated:
356356
Pozdrav zajednico!

Nakon nesrećnog i mogu slobodno reći nakon nezasluženog poraza od SAD-a igramo protiv još jedne ekipe koja ima veoma kvalitetne igrače na svim pozicijama sa veoma visokim primarnim skilovima, a to je reprezentacija Poljske. Poljska je iznenađujuće izgubila u prvom kolu protiv Australije, a u drugom su lako poraženi od strane Amerikanaca, pa su bili u veoma lošoj situaciji. Pobedom protiv Italije su se vratili u igru i sada, s obzirom da ih očekuje meč protiv Nigerije, imaju iste šanse kao Italijani i mi. Njima je ovo veoma bitan meč, a ni nama nije toliko nebitan... Ako nas pobede sigurno su u drugom krugu, a ako izgube nemaju više šanse da prođu, ako Italija pobedi danas Australiju. To je drugi zanimljivi meč danas u našoj grupi.
Mi idemo na pobedu, jer posle poraza od Amerikanaca mi više nemamo prava na grešku, ako želimo medalju. Ako bi danas izgubili i prolaz u drugi krug bi bio doveden u pitanje.
Tako da ja se nadam da sam ponovo pogodio slabosti našeg protivnika i nadam se da će ovaj put sreća biti na našoj strani. Poljska je na papiru favorit, ali uzdamo se u naše Orliće. Verujem da šansa postoji uprkos ne tako dobroj formi. Svega nekoliko devetki stavlja nas u podređen položaj danas, ali kao što rekoh, ne predajemo se.

SRBIJA U21 - POLJSKA U21 19:30h

From: AirWolf

This Post:
11
291772.26 in reply to 291772.25
Date: 2/19/2018 6:40:19 PM
Overall Posts Rated:
229229
Bice veselo sa Italijanima za prolaz dalje...

From: Oziris
This Post:
88
291772.27 in reply to 291772.26
Date: 2/26/2018 6:05:39 PM
Overall Posts Rated:
356356
Pozdrav zajednico!

Sa velikim žaljenjem moram da vas obavestim da smo eliminisani sa Svetskog prvenstva. Nakon dobrog starta i 2 početne pobede izgubili smo nesrećno od Amerike i kao da je to bio neki okidač da se izgubi fokus i nažalost nakon toga izgubili smo dosta lako i od Poljske i od Italije. Ko prati rad mlade reprezentacije zna kako smo izgubili od SAD-a. U poslednjoj sekundi naš igrač je promašio 2 slobodna bacanja i otišlo se u produžetak gde smo izgubili. Da je makar jedno bacanje ušlo mi bi pobedili i uprkos poslednje 2 partije koje su bile loše prošli bi dalje. Eto koliko sreće nismo imali. :( Ovo prvenstvo me podseća na Evropsko od pre neku sezonu kada smo izbačeni od Estonije za jedan koš, a sada je još gore, jer smo izbačeni za poen. Očigledno je da uopšte nisam taličan i sva sreća nas je zaobišla u ovim mojim mandatima. Sve što smo osvojili, a to su Utešni turnir i evropsko srebro, smo pošteno i ne tako lako osvojili.
Mogao bih da pričam o nekim nelogičnostima u poslednje 2 utakmice, ali ću ipak preskočiti to. Ne želim da kvarim ove moje mandate nekom tužnom žalopojkom na kraju, jer mislim da se ipak može smatrati da sam odradio posao korektno. Nakon 2 loše sezone na koje očigledno nisam bio spreman stvari su krenule bolje da se odvijaju. Igre su se poboljšale, a došli su i rezultati. Na kraju kada odlazim reprezentaciju predajem onako kako sam je i zatekao - sa medaljama, top10 plasmanom i kompetitivnošću sa jakim evropskim i svetskim ekipama. Hvala na poverenju koje mi je ukazano i hvala svima koji su mi tokom ova 3 mandata pomogli. Bilo vas je dosta, pa neću nikog po imenu pozdraviti da ne bih nekog slučajno izostavio. Hvala!
Rekoh da neću kukati žalopojke na kraju, ali dužan sam analizu ovog prvenstva, odnosno ovog tima, jer će te tako najbolje videti šta je bio problem. Osnovni problem je bio što smo ove sezone izgubili širinu, odnosno raznovrsnost u napadu, a to nam je donosilo prednost u protekle 2 sezone kada smo naređali uspehe. Razlog tome je što nisam ja lično pratio ove igrače od početka, kao što je to bio slučaj sa igračima iz prethodne 2 generacije. Sa te 2 prethodne generacije sam napravio tačno ono što je potrebno i to je urodilo plodom. Ovi igrači su takođe dobri... Po individualnim karakteristikama možda i bolji od srebrne generacije. Tutorić sa neverovatnih 107 skilova, Lazović sa neverovatnim JR i PA koje nikad nismo imali, Joković možda najbolje krilo koje smo imali u proteklih 6-10 sezona... Ali nisam uspeo da ih uklopim nikako. Bilo je tu i problema sa formom, ali nisu oni toliko uticali kao što je ta neka jednoličnost koju sam spomenuo... U protekle 2 sezone je bilo lako, jer se biralo između LI i motion-a i šta god se izabere protivnik se iznenadi, prevari i mi pobedimo. Ove sezone smo mogli samo pod košem da napadamo, a i to je bilo diskutabilno, jer nam bekovi nikad niži IS nisu imali, ali se pokazalo da ni Tutorić sa IS 11 nije blistao. Generalno, on mi je najveće razočarenje... Onakav igrač, a nije se istakao ni na jednoj utakmici. Ni sam ne znam zašto. Šta je skrivio igrici, pa ni protiv Nigerije nije mogao da dominira. Druga stvar je što sam u nedostatku opcija u napadu odlučio da se oslonim na odbranu. Očigledno je bilo to neophodno, jer kad već nismo mogli da napadamo kvalitetno ni iznutra ni spolja pogotovo, onda daj što jaču odbranu. Odbrana je bila takva da je OD bio kritičan. Još jedna boljka naših bekova pored IS-a. Ipak, za razliku od spoljne odbrane imali smo veoma jak timski ID i ja sam bio uveren da nas niko neće probiti pod košem, a desilo se upravo suprotno. Bekovi svi po 7-8-9 ID, krilo 13, a centri 15+ sa veoma solidnim blokiranjem i sve to nije bilo dovoljno da se branimo od unutrašnjih napada. Postavlja se pitanje koliki to timski IS, uz DR i PA imaju ove ekipe. I kakvi su to panjevi Sven i Di Dio kada nam ubacuju 16 od 21, odnosno 22. Meni je to malo neverovatno, ne znam za vas. :)
Toliko od mene. Kandidujte se i hvala svima još jednom!

Last edited by Oziris at 2/26/2018 6:12:30 PM

This Post:
11
291772.28 in reply to 291772.27
Date: 4/17/2018 12:09:00 AM
KK GLASINAC SOKOLAC
III.2
Overall Posts Rated:
160160
Skoro ko Sasa Radulovic prodjoh 😂😂😂😂

Sretno drug ako ti treba skaut javi se 😄

Last edited by Stefan97 at 4/17/2018 6:56:32 AM

This Post:
11
291772.29 in reply to 291772.28
Date: 4/17/2018 6:04:30 AM
Overall Posts Rated:
1515
Cestitke Andro samo napred u nove pobede

From: AirWolf

This Post:
22
291772.30 in reply to 291772.28
Date: 4/17/2018 7:11:53 AM
Overall Posts Rated:
229229
Bravo bravo, lagano pregazen protivkandidat. Vidim, ponadao se (Date: 17/04/2018 06:09:00 ostavljena poruka), jbg... :-D Ima i drugih zemalja u okruzenju za oprobati se. Po mom misljenju, daleko ozbiljniji kandidat U21 je izabran, uz jos uvek neobjasnjivu podrsku drugom kandidatu proslog selektora. A sad zasuci rukave narednih dana, prvo skidaj sa diska raznorazne instant-rodoljube, i zapocni novu temu na forumu. :-)

Message deleted
This Post:
33
291772.32 in reply to 291772.31
Date: 4/17/2018 9:02:08 AM
Overall Posts Rated:
1515
samo pokazujes da smo i vise nego dobro izabrali...
da si se manje trudio da ukazes na lose strane protivnika a vise na prikazivanje svog znanja mozda bi imao i vise glasova, ovako si samo stavio do znanja svima da su bili i vise nego upravu.

Andro jos jednom cestitke

This Post:
00
291772.33 in reply to 291772.32
Date: 4/17/2018 9:08:17 AM
KK GLASINAC SOKOLAC
III.2
Overall Posts Rated:
160160
Aktivirao sam vam forum da je 40 ljudi glasalo :D Dobio podrsku proslog selektora,par ljudi oko njega :) Meni dovoljno :)
Sad ispratiti lIjepo sta ce te da uradite :) Ili cete opet da stavite igrace sa drafta na tl za 5mil kao sto sam sinoc vidio :)

Advertisement