BuzzerBeater Forums

BB Latvija > Close(NT_U-21 )

Close(NT_U-21 ) (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
45893.230 in reply to 45893.229
Date: 4/4/2009 4:05:25 PM
Overall Posts Rated:
3030
Njaa Aldis ir loti svariigs pirmaa 5nieka posms........

This Post:
00
45893.231 in reply to 45893.230
Date: 4/4/2009 4:15:14 PM
Overall Posts Rated:
33
Nu ko. Tavs spēlētājs tad nu iekļūs pamatā.

This Post:
00
45893.232 in reply to 45893.1
Date: 4/21/2009 12:56:08 PM
Overall Posts Rated:
33
Nu ko mūsu nākamie iespējamie pretinieki (sarakstā ir visas 12 komandas, kas tiek uz nākamo kārtu)

Sakārtotas pēc reitinga pasaulē un eiropā.

1.(1.) Vācija
2.(2.) Spānija
3.(3.) Itālija
4.(4.) Francija
13.(6.) Izraēla
15.(7.) Polija
16.(8.) Nīderlande
17.(9.) Lietuva
18.(10.) Portugāle
19.(11.) Slovākija
24.(14.) Latvija
26.(16.) Šveice

Iezīmētās valstis ir tās kuras mēs reāli varētu uzvarēt, ja mums visi spēlētāji būs ierindā un visiem būs augstākās formas.

This Post:
00
45893.233 in reply to 45893.232
Date: 4/21/2009 12:57:49 PM
BC kipucis
II.3
Overall Posts Rated:
644644
un kādas ir aizdomas? kas nāks pretī?

This Post:
00
45893.234 in reply to 45893.233
Date: 4/21/2009 1:04:40 PM
Overall Posts Rated:
33
nav ne jausmas. noteikumos nav rakstīts, bet vecās tabulas paskatīties nezinu kur.

This Post:
00
45893.235 in reply to 45893.11
Date: 4/22/2009 5:11:35 PM
Overall Posts Rated:
33
Nu ko, beidzot esam uzzinājuši savus pretiniekus nākamajā kārtā

G grupa

Nīderlande
Portugāle
Spānija
Lietuva
Polija
Latvija

H grupa

Slovākija
Vācija
Šveice
Itālija
Francija
Izraēla

žēl, ka mums nav pretiniekos slovāki, bet jāpriecājas, ka no lielā četrinieka (Vācija, Spānija, Itālija un Francija) mums tika tikai viens, varbūt pat šobrīd ne tas spēcīgākais, bet to redzēsim pēc tam, kad Spāņi papildinās savu satāvu.

Pagaidām domāju, ka Spāņi un Poļi ieņems pirmās 2 vietas, bet mēs varēsim cīnīties par 3. vietu, kas nodrošinās iespēju nākamsezon pašā sākumā izspēlēt mini turnīru par iespēju tikt un PČ.

Cerams, ka mums viss labi saliksies un izdosies uzvarēt Lietuvu, Nīderlandi un varbūt Portugāli.

This Post:
00
45893.236 in reply to 45893.235
Date: 4/22/2009 5:37:47 PM
BC kipucis
II.3
Overall Posts Rated:
644644
nju te katra uzvara javertē ka panakums.. smagi patiesiba..

This Post:
00
45893.237 in reply to 45893.236
Date: 4/22/2009 5:41:15 PM
Overall Posts Rated:
33
šajā kārtā viegli ir tikai Itālijai, Vācija, Polijai. Pārējiem var būt pagrūti.

Jācer, ka mums visiem būs labas formas.

This Post:
00
45893.238 in reply to 45893.237
Date: 4/26/2009 4:55:28 PM
Overall Posts Rated:
33
Tātad. Rīt sākas 2. grupu turnīrs. Jau ieprekš izteicos, ka mēs veiksmes gadījumā varam ieņemt 3. vietu, kas nozīmē, ka jāizcīna vismaz 3 uzvaras.
Kā uzvaramās es nosaucu Lietuvu, Nīderlandi un Portugāli. Iespējams arī Spāniju varētu uzvarēt, tomēr mani māc šaubas, ka viņiem ir tik maz labu spēlētāju, kas nozīmē, ka varētu sekot papildinājums - kāds - nav ne jausmas. Bet jānem vērā, ka viņiem ir spēlētāji, ka lielākoties ir iespaidīgas (9) vai teicamas (8) formas, kas nozīmē, ka viņiem regulāri ir spēcīgs sastāvs. Savā ziņā Spāņi un Portugāli ir vienādi pēc līmeņa, bet es lieku lielākas cerības uz Spāņu spēku.

Es palasīju mūsu pretinieku forumus. Jāska, bija daži pārsteigumi.

Spāņi: par rītdienas spēli ar portugāļiem raksta, ka mēs uzvarēšot (No spānu mutes Dieva ausī)

Portugāļi:
Izlasīja un nedaudz pārprata manis rakstīto par cerībām, ko uzskata par man pašsaprotamu mērķi - izcīnīt 3. vietu. Esmu reālists un uzskatu tādu iespējamību par maziespējamu, tomēr ceru, kā nekā cerība mirst pēdējā.
Šamie papētījuši mūs, tiesa ne tik daudz no taktiskās puses, kaut gan portugāļu Menedžeris atzīmēja mūsu taktiku variāciju, lai arī mūsu iespējas variēt neuzskata par lielām.
Viņi vēl izsaka prognozes par spēli. Lielais vairums mums piešķir zaudējumu vismaz ar 12-15 punktiem. Tomēr viņiem ir viens "nodevējs", kas, ja nemaldos, teica, ka mēs uzvarēsim ar 7 punktu pārsvaru (atkal - no šī portugāļa mutes Dieva ausī.)
Jāpiebilst, ka portugāļu Menedžeris izteicās, ka mēģinās nepieļaut mūsu plānu par trešās vietas iegūšanu uzvarot viņus.
Vēl interesantas ir viņu prognozes par Komandu spēku. Viņi pilnībā ignorē Spāņu spēku, bet (manā skatījumā) pārvērtē nīderlandiešus.

Lietuvieši: Pirmākrt jau mūsu braļukas mūs sauc par braļukām Savā apskatā kā vienīgo ievēribas cienīgo mūsu komandā nosauc Ikstenu (bet loģiski - viņiem skauž). Pēc visa noprotu, ka mums tiek atvēlēta pēdējā vieta.

Poļi un nīderlandieši neko nesaka, vai arī es nevaru atrast

Par mūsu spēlētājiem


Komandai ir pievienojies nu jau 7. garais spēlētājs - Jevgenijs Štalcars. Tas nozīmē, ka mums būs lielākas iespējas spiest uz grozapakšu un izmantot garos SF pozīcijā.

Jāizska nožēla par Vitmani. Viņam kaut kas nav kārtībā - spēlē normālas minūtes, bet regulāri ir ar labu(7) formu.
Tāpat žēl, ka vairākiem spēlētājiem mums ir problēmas ar formām. Runā cik gribi, bet neklausās neviens (es runāju par privātām sarunām). Bet cerams, ka tas mums netraucēs sasniegt augstus mērķus.

This Post:
00
45893.239 in reply to 45893.238
Date: 4/26/2009 4:56:02 PM
Overall Posts Rated:
33

Prognozes par grupas tabulu


Kā jau teicu, ka man ir sava cerība par mūsu vieta, bet tā ir ļoti optimistiska. Tādēļ te rakstīšu savas reālista prognozes.

1. Polija
(iespējamā bilance 5-0) Tiešām spēcīga komanda. Vispusīga un ar ļoti labu garo galu, kā arī mazie spēlētāji vismaz algu ziņā pārspēj pārējo pretinieku spēlētājus (ja neskaitām vienu spāņu SF) Arī Spāņi, portugāļi un lietuvieši atzīst par galvenajiem konkurentiem uz uzvaru grupā.

2.Spānija (4-1 vai 3-2, ja sanāks kāda šmuce) Lai arī nav daudz spēlētāju, tomēr pamatsastāvs ir iespaidīgs. Komanda labi sabalansēta(tomēr garais gals ir dominējošais), lai arī pēc reitingiem dažās spēlēs šķiet, ka mēs arī varētu uzvarēt, bet tas ir mānīgs priekštats. Spēka ziņā līdzīga Portugālei. Kā jau pieminēju ir viens SF ar algu pāri 83k, bet regulāri ir slikta forma, bet kas darīsies, kad tā būs iespaidīga ... būs iespaidīga performance.

3.Portugāle
(3-2) Labi sabalansēta komada, kas neskatoties uz labiem garajiem bieži uzbrūk no perimetra. Nav īsti spēlētāju, ko varētu īpaši pieminēt, jo komanda tiešām sabalansēta.

4.Nīderlande (2-3 vai 3-2)Lai arī Nīderlande portugāļu skatījumā ir pusfināla cienīga, tomēr mani tas nepārliecina. Komanda ir laba, bet tendēta vairāk uz garo galu, līdzīgi mums, kas ir uzskatāms par mīnusu. Jāpiemin, ka viņu aizsardzība ir iespaidīga, bet tas nenozīmē, ka uzvar ir rokā, jo uzbrukums var iestrēgt. Respektīvi nav tā labākā uzbrukuma komanda.

5.Latvija (1-4, ja paveicas tad 2-3) Komentāri domājams lieki. Tomēr paskaidrošu kādēļ domāju, ka bilance būs šāda. Polijai zaudējums bez ierunām. Spānijai arī. Un portugālei visdrīzāk arī - mums ir grūti cīnīties ar sabalansētām komandām.īpaši, ja aizsardzība ir sabalansēta, jo mums uzbrukums mums galīgi neiet tik labi kā gribētos, vienīgais, ko mēs varam patiesi labi nospēlēt - zem groza vai izspēlēt. Nīderlande ir ar labu aizsardzību. Ja mums neizdosies to uzlauzt, tad ir vakrs uz ezera. Svarīga spēle ir Ar leišiem. To mēs visdrīzāk arī varam uzvarēt, jo viņiem vismaz pēdējās ne'dēlās ir problēmas ar formām un savainojumiem. Ja tāda tendence saglabāsies un mums būs viss kārtībā, tad mēs uzvarēsim.

6.Lietuva (0-5) Tomēr jāpiemin, ka mēs varam samainīties vietām. Tomēr leišiem arī ir diezgan sabalansēta komanda, kurai patīk skrieties, tomēr garais gals ir labāks.


Es gribētu dzirdēt arī jūsu prognozes.

This Post:
00
45893.240 in reply to 45893.239
Date: 4/26/2009 5:29:45 PM
BC kipucis
II.3
Overall Posts Rated:
644644
ja.. grupa nav no tam vieglajam.. bet ko tu stipriem padarisi..

niderlandi augstu vrte, jo pagasgad sie panema titulu.. bet sogad vini ir pavisam cita komanda.. visi labie pargaja uz lielo izlasi.. tiesi tas,kasm ums draud nakossezon..

Advertisement