BuzzerBeater Forums

Srbija - I.1 > Sezona 31

Sezona 31

Set priority
Show messages by
This Post:
00
269554.232 in reply to 269554.228
Date: 7/9/2015 10:35:07 AM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Samo da ti odgovorim na ono sto si napisao vezano za moje sanse u ovoj sezoni. Cisto da ne ispadnem neki tupan, posto ti i Matija obozavate indirektno tako da predstavljate ostale. Znam tacno kojeg si centra jurio, obojica smo. Ti da si uzeo bilo koju od zveri dole, ja ne bih ni pokusavao da ti se suprotstavim jer je to nemoguce dobiti. Znam da procenim svoje sanse. Ovo je max sto sam iz svog budzeta mogao da izvucem, a da lici na nesto i da prezivim sezonu. Resio sam da pokusam i to sam i uradio. Verovatno necu uspeti do trofeja ali sta da se radi, bar sam miran i znam da vise nije moglo. Potpisujem da pola lige ovde ima znacajno veci finansijski potencijal od mene pa nista ne rade jer cekaju da se naburzujisu do beskonacnosti. I sto se tice prvenstvene utakmice, prelistao sam je malo, to je bilo sve na par poena, a na moj ent od 10 i tie, jasno je da bih uz moj normal ja tu utakmicu dobio.

Neka bolji pobedi danas, ako to budes ti, ja cu ti iskreno cestitati, jaci si i to je to od mene za ovu sezonu.

This Post:
00
269554.233 in reply to 269554.224
Date: 7/9/2015 12:22:12 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
I sta sad reci na ovo? Sta se sad ovde krije? S obzirom da je zalaganje na normalu, sto nije po defaultu, jasno je da nije zaboravljeno podesavanje taktike.

This Post:
00
269554.234 in reply to 269554.233
Date: 7/9/2015 12:29:23 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
hahahah sto bi Dumba rekao, usr'o se ko grlica
Ulazi sa manjim entom u mec i odmah predaje, nije za njih normalno da igraju mec koji odlucuje o trofeju sa manjim entom ili zalaganjem.Jedan je posle takvog meca napustion igricu, a drugi nije smeo ni da ga igra))

Cestitke unapred burazu na trofeju

This Post:
00
269554.235 in reply to 269554.233
Date: 7/9/2015 1:33:10 PM
Overall Posts Rated:
740740
Sine, dao vam covek malo radosti i veselja u zivotu.

A ni hvala ne mozete da kazete.

A vidi cuda sad obojica sede za BB-om. Nema posla, nema drugih obaveza.

Bas cudno.

From: Matya
This Post:
00
269554.236 in reply to 269554.235
Date: 7/9/2015 1:53:16 PM
GGakovo
Prva Liga
Overall Posts Rated:
104104
Čestitam bivšem ali i sadašnjem selektoru U21 tima plasman u finale kupa, uživajte!

From: Lale

This Post:
00
269554.237 in reply to 269554.236
Date: 7/9/2015 4:25:36 PM
Overall Posts Rated:
136136
Hvala :) Nazalost, nisam pravio tim za nekakvu borbu za trofej i ovde sam jer mi se zreb otvorio, a ne jer to zasluzujem. Finale uopste nece biti zanimljivo, ali sta da se radi :)

p.s.cestitke Slobodi za odlican mec!

This Post:
00
269554.238 in reply to 269554.233
Date: 7/9/2015 4:50:07 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Cestitke na pobedi i eventualnom trofeju.
Kao sto rece drug Dumba, ne valja kad vas dobijam, ne valja kad gubim, sta covek treba da uradi da bi vas dvojica bili srecni?
Sta je cudno, ne razumem? Zar nisam jos prosle sezone da je meni bitno finale lige, da bih mogao da igram tie u utorak, pred eventualno finale B3 u sredu.Posto ste obojica perfekcionisti, doduse ti nisi koliko ti mladji brat aka crtac dijagrama, nije mi jasno kako vam je ova, po meni veoma bitna cinjenica, prosla nezapazeno?
Ah da, rece vec crtac dijagrama, B3 je nizerazredno takmicenje...pitam se samo, hoce li biti i sledece sezone kada budes ti igrao u njemu ?
Nisam statisticar, niti volim da crtam dijagrame, ne ide mi to od ruke, ali sam ipak zapazio da po defaultu ne pratis utakmice koje gubis, gle cuda, sada si se odmah javio...bila pauza na poslu jel?
Da vam otvorim oci, posto od tih silnih dijagrame sumu od drveta ne vidite.Dakle, ja sam jos u subotu jurio pobedu, protiv Laleta, potrosio minute Trevelinu i kompaniji, koja je bila oko 70 min nakon utakmice sa tobom.
Mislis da je meni kup bitniji od B3, pa valjda sam toliko puta pisao o tome,al dzaba, nema ko da procita...
Dakle, da sam igrao sa najjacim timom, vecina igraca bi mi imala 100+ minuta, gde bih rizikovao povrede, i u najboljem slucaju bi mi par nosilaca bila u prosecnoj formi.Da li bih u tom slucaju imao neke sanse protiv svabe, koji je zemljaka lagano oprao?
Naravno, da je ne daj Boze, umesto tebe, na drugoj strani bio Sirko ili Dumba, ovde bi vec bilo 1000 postova o sramoti Srbije, zar ne?
Evo, da javno kazem, ukoliko prodjem u finale lige, pusticu ko god mi bude bio protivnik, pa cak i moj omiljeni slikar dijagrama.
Uzivaj, zasluzio si trofej, napravio si odlican tim, suprotstavio si se aktuelnom B3 sampionu i imas sanse da se i sam uveris u cari ovog, kako ti brat rece, totalno nevaznog takmicenja sl. sezone.

This Post:
00
269554.239 in reply to 269554.229
Date: 7/9/2015 4:52:33 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Ti si majstor izvrtanja stvarnog stanja, da nisi advokat?

Nisam advokat.Zasto pitas, mislis da imam kvliteta za tu profesiju?

This Post:
00
269554.240 in reply to 269554.230
Date: 7/9/2015 5:05:39 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Dal je moguce, posle silnih advanced alatki koje koristis, ti idalje ne znas sta je smart phone i 3g/4g tehnologija?
Uzmes smart phone, uplatis paket sa neogranicenim internetom i mozes na njivi da cepas BB do mile volje, uz to da slusas muziku sa youtube... ako velis da ces imati 3k dnevnicu, onda ti nije tesko da odvojih pola dnevnice za takav jedan paket...
Sire i Dumba nisu ni u kakvom klanu, doduse klan i ne postoji, to samo vi zamisljate.Matija i ja smo odlicni drugari, vec sam pisao o tome, cak nam se i porodice druze, mislim da je izlisno bilo sta dalje pricati, jer je prijateljstvo daleko bitnije od online igre, ili pak gresim?
Dal je moguce da ti idalje vrtis istu pricu, Matija igrao da bi meni pomogao ove sezone?
Nemoj da se ljutis,ali ja gluplje nista nisam procitao od kada citam forum, a svasta se dalo procitati... moja greska, bese jedan Mesija koji nas je nazvao sramotom BB Srbije.
Dakle, Matija je hteo jos posle one sezone kada je osvojio B3 da ovu igru batali, ja sam ga ubedjivao da mene saceka, da krenemo zajedno da treniramo nase igrace, stoga je i kupio Spalevica...kako je izgubio svaku volju i zelju da se loguje, kako ga niste provocirali od pocetka sezone, evidentan je epilog.
Da stvar bude gora, ja sam ga ubedjivao da potrosi sve novce, proda Spalevica, pojaca se ne bi li odigrali B3 finale...
Mislis da sa 4mil, a taj novac bi imao prodajom Spalevica, nije mogao da se pojaca i bude konkurentan za B3 finale?
Ovo poslednje nisam najbolje razumeo, kakva taktika, kakva bakraci, ako ides na trofej, tu nema mnogo taktiziranja.

This Post:
00
269554.241 in reply to 269554.231
Date: 7/9/2015 5:16:37 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
2015/07/09 Aruniit Kupljen iz Free Agency za $ 1 314 900
2015/04/26 Aruniit Kupljen iz KK Mordor za $ 2 000 000

ne razumem?hoces da kazes da arunit ne vredi te novce?

Dobili smo odgovor, ocigledno ne vredi...


Ja bih opet dao 2mil za njega, u cemu je tu problem?
Da li je relana cena BAchorza bila kada si ga ti kupio od mene?
Da li sam po realnoj ceni prodao ovog Madjara (16953468), ili mozda ovog (16953468), ili pak ovog (16953468) ?
Zbog cega iznosis pausalne informacije?
Ja ti dadoh dobronameran savet, kao neko ko je stariji od tebe, ti opet ides grlom u jagode...

This Post:
00
269554.242 in reply to 269554.238
Date: 7/9/2015 6:33:04 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
Sta je cudno, ne razumem? Zar nisam jos prosle sezone da je meni bitno finale lige

Evo sta si napisao:

Meni je cilj bio, na pocetku sezone, a i sada je, da osvojim kup i igram finale

Izvrces svoje reci covece.Zapazio bih da si napisao da ti je kup nebitan...

Evo, da javno kazem, ukoliko prodjem u finale lige, pusticu ko god mi bude bio protivnik

Posto kazes da ti je bitno finale lige zbog B3, jel to znaci da ako ispadnes iz tog takmicenja predajes pre finala? Ili ipak hoces u finale kako bi predao Siretu? Kao da nismo primetili da se Sire pojacava kako odmice sezona i kao da ne znamo sta to znaci...
Pa da stvarno predajes "bilo kome" ne bi ti to sad pisao, napisao bi na pocetku sezone. Sad znas da samo Sire i Ivko mogu do finala, s tim da Sire ima trenutno bolji tim i Ivko nece moci da trenira formu jer ima 3 trenirca.Ponovo, kao i obicno sa tvoje strane, vrlo vrlo jadno.
Predao bi naravno i Ivku ako bi prosao do finala, cisto da pokazes kako si covek od reci, al zna se da je u ovom trenutku Sire veliki favorit za to.

Dal je moguce da ti idalje vrtis istu pricu, Matija igrao da bi meni pomogao ove sezone?

Svake sezone do sad ste pomagali jedan drugome, a pogotovo se to dalo za videti ove sezone.Da li je moguce da ti pokusavas da negiras to?!


Imam ciglu od mobilnog Ne interesuju mene smart telefoni, uvek sam mislio da je bacanje para kupovati to, radije bih te pare pukao na neko putovanje.

Posto nisi mogao na najjednostavnije pitanje da odgovoris iako sam te lepo zamolio, nisi zasluzio da dobijes odgovor na neka postavljena pitanja.

Ova diskusija se svodi na tvoju rec vs moje cinjenice/brojke/statistike/dijagrame...Dobro je poznato da si varalica i citer i dobro je poznato da se ja borim za postenu igru, mozda ne na nacin koji neki drugi posteni menadzeri podrzavaju, ali takav sam kakav sam i volim da kazem/napisem ono sto mi je na umu.

Advertisement