Тур 19 (Вівторок 17 Листопад 2020) : Статистика по https://www.buzzer-manager.comВечірні результатиLords of The Rings 90 -
Vavilon 108Нова 159 - Smena-Obolon 115
skadovsks wolfs 123 - Kolchichi 77
DONETSK STEPPE WOLVES 102 -
WarIsOver 112Yalta Fatalists 134 - Horodok Vipers 43
BC Kubey 102 -
Aleksandriya Hornets 125Carpathian Wolves 92 - BC MegaCom 73
BC Magnat 117 - nagny tebe vasia 95
Найкращі командні показники туруОчки : 159 : Нова
Підбираннь : 58 : Нова
Передачі : 37 : Yalta Fatalists
Перехоплення : 22 : Smena-Obolon
Блок-шоти : 8 : Carpathian Wolves
Найкращі індивідуальні показники туруОчки : 45 : V. Zasyadko (WarIsOver)
Підбираннь : 24 : M. Tahterin (Yalta Fatalists)
Передачі : 14 : E. Nesmachny (Yalta Fatalists)
Перехоплення : 5 : E. Nesmachny (Yalta Fatalists), I. Galesi (Smena-Obolon)
Блок-шоти : 4 : M. Glogovský (Carpathian Wolves)
Top 5 туруРозігруючий : V. Gorokhov (Нова) (30 Очки, 5 Підбираннь, 11 Передачі, 1 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 43
Атакуючий Захисник : J. Salmon (Aleksandriya Hornets) (36 Очки, 8 Підбираннь, 7 Передачі, 2 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 39
Легкий Форвард : P. Somonte (Aleksandriya Hornets) (33 Очки, 9 Підбираннь, 10 Передачі, 1 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 40
Важкий Форвард : E. Nesmachny (Yalta Fatalists) (35 Очки, 12 Підбираннь, 14 Передачі, 5 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 54
Центровий : M. Tahterin (Yalta Fatalists) (29 Очки, 24 Підбираннь, 7 Передачі, 3 Перехоплення, 2 Блок-шоти) : Ефективність : 58
MVP туруM. Tahterin (Yalta Fatalists) (29 Очки, 24 Підбираннь, 7 Передачі, 3 Перехоплення, 2 Блок-шоти) : Ефективність : 58
Найгірші виступи туруA. Homenko (Horodok Vipers) (2 Очки, 0 Підбираннь, 0 Передачі, 0 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : -11
Тріпл-дабли туруE. Nesmachny (Yalta Fatalists) (35 Очки, 12 Підбираннь, 14 Передачі, 5 Перехоплення, 0 Блок-шоти)
Інша статистикаГравець, який забув зняти рукавиці : A. Bayko (Horodok Vipers) : 7 Втрати
Гравець, на якого полюють судді : N. Anaya (Lords of The Rings), A. Bayko (Horodok Vipers), S. Fagotenko (Horodok Vipers), A. Põld (DONETSK STEPPE WOLVES), E. Babb (BC MegaCom), R. Toro (Carpathian Wolves), R. Avellí (Smena-Obolon) : 6 Фоли
Стальна людина : A. Janavičius (Lords of The Rings), B. Gontyuk (Kolchichi), E. Nesmachny (Yalta Fatalists), A. Feliks (Yalta Fatalists), M. Tahterin (Yalta Fatalists), U. Hurylovich (Yalta Fatalists), A. Chiti (Yalta Fatalists), A. Atamanyuk (BC Magnat), V. Turyanskiy (DONETSK STEPPE WOLVES), B. Gladyr (DONETSK STEPPE WOLVES), P. Ksyondz (DONETSK STEPPE WOLVES), V. Timenko (DONETSK STEPPE WOLVES), J. Salmon (Aleksandriya Hornets), P. Somonte (Aleksandriya Hornets), G. Xianmin (Aleksandriya Hornets), A. Fabiani (Aleksandriya Hornets), M. Valdes (Smena-Obolon) : 48 Хвилини
Снайпер : P. Pavlov (nagny tebe vasia) : 6 Триочкові
Найкращі виступи : L. Mata (Aleksandriya Hornets) : Рейтинг : 21.0
Найгірші виступи : A. Põld (DONETSK STEPPE WOLVES) : Рейтинг : 0.5