Dan 12 (Utorak 16 Novembar 2021) od https://www.buzzer-manager.comRezultati kolaXIII prase 93 -
MentoSacra 113KK Crvica 60 -
Rudari Sa Istoka 96FRONT the JUZNI 116 -
Maximus Decimus Meridius 117KK Obilić 1389 87 -
PO knights 89Skok u bunar 45 -
Insomnia Bust3rs 120Djoda 97 - Eko basket 86
Mada faka 100 -
KK Sokolovi 107MATANSRB 77 -
Drakula 99Najbolji tim kolaPoena : 120 : Insomnia Bust3rs
Skokovi : 66 : Drakula
Asistencije : 38 : Insomnia Bust3rs
Ukradene lopte : 9 : XIII prase, Rudari Sa Istoka
Blokade : 14 : Insomnia Bust3rs
Najbolja partija kolaPoena : 44 : D. Tapia (Maximus Decimus Meridius)
Skokovi : 27 : R. Nadeždić (Insomnia Bust3rs)
Asistencije : 14 : R. Nadeždić (Insomnia Bust3rs)
Ukradene lopte : 4 : Z. Gruzov (Drakula)
Blokade : 6 : S. Stojadinov (Insomnia Bust3rs), R. Tomšič (Rudari Sa Istoka)
Najboljih 5 kolaPlej : B. Enfa (KK Sokolovi) (24 Poena, 12 Skokovi, 9 Asistencije, 3 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 36
Bek šuter : D. Tapia (Maximus Decimus Meridius) (44 Poena, 3 Skokovi, 1 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 34
Krilo : L. Antonkiewicz (PO knights) (20 Poena, 7 Skokovi, 5 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 1 Blokade), S. Zhi Bin (MentoSacra) (27 Poena, 8 Skokovi, 4 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 29
Krilni centar : R. Nadeždić (Insomnia Bust3rs) (18 Poena, 27 Skokovi, 14 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 48
Centar : P. Campanela (Insomnia Bust3rs) (26 Poena, 10 Skokovi, 0 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 1 Blokade) : Efikasnost : 32
MVP kolaR. Nadeždić (Insomnia Bust3rs) (18 Poena, 27 Skokovi, 14 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 48
Najslabija partija kolaP. Voroshnin (Skok u bunar) (5 Poena, 6 Skokovi, 0 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : -12
Tripl-dabl kolaR. Nadeždić (Insomnia Bust3rs) (18 Poena, 27 Skokovi, 14 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade)
Sve vrste statistikeIgrač koji je zaboravio da skine rukavice : R. Nadeždić (Insomnia Bust3rs), P. Voroshnin (Skok u bunar) : 6 Izgubljene lopte
Igrač obeležen od sudija : D. Ilić (PO knights), P. Voroshnin (Skok u bunar), R. Justo (Maximus Decimus Meridius), T. Solano (Maximus Decimus Meridius), B. Šmit (KK Sokolovi), I. Hasar (KK Sokolovi), M. Kunovac (Mada faka) : 6 Lične greške
Gvozdeni čovek : M. Miljević (KK Crvica), C. Changdong (PO knights), R. Nadeždić (Insomnia Bust3rs), S. Stojadinov (Insomnia Bust3rs), M. Erić (Drakula), L. Kum Leong (Drakula), E. Hatfield (Skok u bunar), L. Tsampouris (Skok u bunar), R. Monteriso (Skok u bunar), J. Madrid (Skok u bunar), H. Oetinger (Maximus Decimus Meridius), F. Laksts (Djoda), Z. Spasojević (KK Obilić 1389) : 48 Minuta
Šuter : J. Guinchard (XIII prase), D. Tapia (Maximus Decimus Meridius), E. Cebreiros (Mada faka), D. Coker (Djoda) : 5 Trojki
Najbolji igrač : M. Ilić (KK Sokolovi) : Rejting : 19.0
Najgori igrač : E. Hatfield (Skok u bunar), P. Voroshnin (Skok u bunar) : Rejting : 4.0