BuzzerBeater Forums

Srbija - I.1 > Sezona 31

Sezona 31

Set priority
Show messages by
This Post:
00
269554.247 in reply to 269554.238
Date: 7/10/2015 10:15:37 AM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Ovako, prvo ne uzivam uopste. Samo si me iznervirao. Hteo sam da odigramo jedan muski mec, bilo bi sigurno neizvesno. Mec pre toga je bio takav da si me ti nategao uz ogromnu razliku u entu na toj utakmici. Da sam tu odigrao normal sigurno bih te dobio. U kupu bi to bilo skroz drugacije. Ovako, ocekivao sam jednu pravu takmicarsku, musku utakmicu u kupu. Ti ces sad da serviras titulu Siretu, a ovamo si me kao pustio. Jos jedna u nizu tvojih gluposti i muljavina. Vecite lakrdije sa vama.
Ovo je jedini derbi ove sezone koji sam mogao da gledam, vecito radim bas kad igram te utakmice. Nemoj da sviras k.rcu, brda dobijenih meceva nisam gledao, ukljucujuci finale EP sa mladom, pobedu nad Matijom u 1/2 finalu itd.
P.s. Matijine bidove prijateljima bolje da ni ne komentarisem. Povlaci se pa mora da pravi cirkus. A ovi svi cute, uzivaju u prilivu nerealne love...

This Post:
00
269554.248 in reply to 269554.245
Date: 7/10/2015 10:16:24 AM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
Niti sam rekao da je tebi kup nebitan, niti sam rekao da je B3 drugirazredno takmicenje, samo sam rekao da me to takmicenje ne zanima.

na osnovu koga svi gledamo Chaperona na naslovnoj stranici ove igre.

Jel su ti se zahvalili Spanski menadzeri sto gledaju svog igraca?

Matija i ja smo pomagali jedan drugom, bas kao sto ste to cinili ti i tebi rodjeni brat Krmelj

hahah, opet pokusavas da nas uvrstis u isto kos kao i vas i to posle ovakvih meceva: (72668962), (79258731).Zao mi je sto moram da te informisem, ali nikada necemo mi biti kao vi, i kada se budemo u buducnosti sastajali u zavrsnici kupa i lige, necemo predavati ;)

Naravno, na kraju si ostao bez argumenata, te sam ja varalica

Ali banovan si bio sa ovim timom (42798), to znaci da si varalica...Ja sam crtac dijagrama, ti si varalica.Oces da ti nacrtam dijagram istorije tvog varanja?

I dalje nisi odgovorio na jednostavno pitanje na koje sam te zamolio da mi odgovoris.Vrlo bezobrazno.

Nisu nam klubovi startovali od iste sezone, pa je bilo kakvo poredjenje ko je kad sta uradio totalna besmislica.Ti si usao u prvu ligu u sezoni 21, ja u sezoni 23 i ti si mnogo ranije pojurio trofej nego sto cu ja, al to je normalno jer kada se uzme vrednost celog tima (vrednost igraca+ budzet + arena + strucni stab + scouting poeni) tvoj tim je vredeo mnooooogo vise nego moj.Ti si npr. igrao u IV ligi u sezoni 7, ja usao u IV ligu u sezoni 16, jel to govori da ako ja prvu ligu osvojim pre sezone 35 da sam bolji?Naravno da ne...
Pravila su se tokom sezona dosta menjala.Ranije nisu postojale minimalne plate pa je moglo da se tankuje sa 700k prihodima...Ekonomija je takodje bila totalno drugacija...A npr. sad kad se Matija botuje, neko ce se kreirati umesto njega i bice odmah u prvoj ligi.
Mene uporedjuj sa onima koji su krenuli u odnosu na mene +/- 2 sezone da igraju igricu.To su od poznatih buraz, Markovic, Revan, Nemac, Lions, Sveti Vid, Predragon...U jednoj grupi su Ivko, Lale, Lebron,Sloboda...U jednoj ste Matija, ti, Ala, Navaro, Hajlenders....Masinac i Nets mogu u obe grupe, a ostatak cine Dumba, Sire, Lazarevac, Samuraj, Grupa Gradjana, Draza...

This Post:
00
269554.249 in reply to 269554.248
Date: 7/10/2015 10:30:17 AM
Mene uporedjuj sa onima koji su krenuli u odnosu na mene +/- 2 sezone da igraju igricu.To su od poznatih buraz, Markovic, Revan, Nemac, Lions, Sveti Vid, Predragon...U jednoj grupi su Ivko, Lale, Lebron,Sloboda...U jednoj ste Matija, ti, Ala, Navaro, Hajlenders....Masinac i Nets mogu u obe grupe, a ostatak cine Dumba, Sire, Lazarevac, Samuraj, Grupa Gradjana, Draza...

U kojoj sam ja grupi? :D

This Post:
00
269554.250 in reply to 269554.247
Date: 7/10/2015 2:39:09 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Ovako, prvo ne uzivam uopste. Samo si me iznervirao. Hteo sam da odigramo jedan muski mec, bilo bi sigurno neizvesno. Mec pre toga je bio takav da si me ti nategao uz ogromnu razliku u entu na toj utakmici. Da sam tu odigrao normal sigurno bih te dobio. U kupu bi to bilo skroz drugacije. Ovako, ocekivao sam jednu pravu takmicarsku, musku utakmicu u kupu. Ti ces sad da serviras titulu Siretu, a ovamo si me kao pustio. Jos jedna u nizu tvojih gluposti i muljavina. Vecite lakrdije sa vama.
Ovo je jedini derbi ove sezone koji sam mogao da gledam, vecito radim bas kad igram te utakmice. Nemoj da sviras k.rcu, brda dobijenih meceva nisam gledao, ukljucujuci finale EP sa mladom, pobedu nad Matijom u 1/2 finalu itd.
P.s. Matijine bidove prijateljima bolje da ni ne komentarisem. Povlaci se pa mora da pravi cirkus. A ovi svi cute, uzivaju u prilivu nerealne love...


Zasto ne uzivas, ne razumem?Zar se niste toliko bunili, zeleli trofej, sta sada nije uredu?
Ja sam tebe iznervirao, previses emotivno sve ovo dozivljavas, bas kao i onaj sa njive.Ajde, reci mi kou postavu sledeci puta da izvedem, hoce li tada biti bolje, hoce li te to zadovoljiti?
Ogromna razlika u entu velis?Ja sam mislio da si ti imao ogromnu razliku u entu u odnosu nad Matijom, kada je on dva dana pred vas mec igrao normal, medjutim, to tada nije bilo toliko bitno, zar ne?
Drugo, zasto nisi muski odigrao u utorak, jesam li te ja sprecio, zasto nisi normal stavio?Ko ti je, covece, branio?
Dokle bre vise teorije zavere, vase probleme ni Molder himself ne bi resio, ocigleno...
Moja muljavina je to sto sam gledao svoja posla?Sta bi ti uradio da ti je vecina startera imala po 70 min pred kup utakmicu, a znas da te ceka jako tezak protivnik u sredu?
Da li bi isto postupio kao u mecu sa Dumbom?Nije nego, prvo pogledaj sebe, pa onda kritikuj druge...
To sto Matija radi nema veze sa mnom, iskren da budem nisam ni znao da je pootpustao igrace, a kamoli da je bidovao igrace njegovog "klana", u koji, izgleda, ja ne pripadam...
Da ne zaboravim, ja sam siguran da bih te dobio i sa tvojim normal, stoga sam u utorak isti i stavio...e sad, zasto ti nisi, to je vec tvoja stvar...
Na kraju, ko posten, ko je kakav covek i slicno, najbolje se vidi po postovima nakon utakmica, kako si ti, to jest vas dvojica, pisali nakon poraza i pobede, a kako sam ja pisao...
Znas kako se kaze, pametnom dosta da razume...

This Post:
00
269554.251 in reply to 269554.248
Date: 7/10/2015 2:57:03 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Kakvi sad Spanski menadzeri imaju veze sa ovom tematikom? Jako sunce na toj njivi?
Kako da vas ne uvrstim u isti kos, pa bio bih blesav u tom slucaju.Matija je postovao vise puta vase meceve, mrzi da se cimam, pravim statistiku i slicno, jednostavno nemam vremena, al se da naci njegov post namenjen mecevima izmedju popularne brace.
To sta cete vi igrati i kako u zavrsnicama lige i kupa, to je vec demagogija.Isto bih ja rekao da ce Zvezda lagano tuci Real na F4 EL, e sad, hocemo li to gledati, Zvezdu na F4, to je vec imaginarno pitanje, bas kao i tvoja teza...
Opet proizvoljne informacije, kakav crni Bekam, da nisi mozda ti vodio taj tim?
Jel imas dokaze?Zasto me ne prijavis, ako vec nisi, barem je lako proveriti IP adresu, pa nadju da se neko logovao sa tog naloga, kao i sa ovog, neka me slobodno banuju.Dotle, bolje ti je da cutis, jer ove stvari su strogo zabranjene na forumu, to bi barem ti morao da znas, jer volis da studiras pravila igre...
Dakle, apsolvirali smo ti si crtac dijagrama i sezonski radnik, to si barem sam priznao.
Kad si ti mene bilo sta zamolio?Jos vices da je bezobrazno sa moje strane sto ti nisam odgovorio...
Vec sam ti rekao, neke stvari koje sam pisao u predjasnjim postovima si dobio gratis, ostale tajne BBa moras
sam da spoznas...moram li da naglasavam kada i pod kojim uslovima?
Opet nisi izvukao statistiku, koju sam, kako bi ti rekao, lepo zamolio?
Ne znam kad sam usao u Prvu ligu, lako s naci taj podatak, znam samo da sam bio u velikoj dubiozi, bez trenera, da nisam dobio 1mil od promocije, bankrotirao bih.
U kakvoj si ti situaciji tada, ne znam, samo znam, poznajuci tebe, da nikada nisi bio minusu...
Dalje, sam si hvalio ovde kako su ti lepi prihodi, kako si prezadovoljan finansijskim stanjem, dok ja sa druge strane vijam B3 nekoliko sezona.Da li treba da ti pomenem, posto je to za tebe "nebitno" takmicenje, pitam se da li bi tako razmisljao da igras isto, da sam ja 2 puta izgubio 2 pts od pobednika B3 te sezone, gde mi se u jednoj utakmici Chaperon, onaj sto ga Spanci gotive, povredio u 2om minutu, da sam osvojio B3 a da sam imao daleko najmanje plate od svih konkurenata,...
Ja ne grupisem ljude na nacin kao sto ti radis, prosto je, ukoliko neko zna, ne treba mu sve vreme ovog sveta ne bi li osvojio trofej.
Opet ti kazem, primi kao dobronamerni savet, kupi smart phone, paket sa netom, tesko ces ti izdrzati toliko dana bez BBa.

This Post:
00
269554.252 in reply to 269554.246
Date: 7/10/2015 2:58:43 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Kakav si jadnik hobite jedan.
Sta si se uhvatio njive, kakve veze ima gde radi i sta radi. Radi posteno i to je bitno a ti u svakoj 5toj recenici spominjes njivu pa se jos i sprdas sa tim, smekerski nema sta.
On kao ne zna koliko kosta smart pa ces ga ti uputiti ili mu jos i nabaviti isti? Nekom je to nebitno ako razumes to hobite.

Vidi buraz, ti si obican kurton i to probusen. Mozes da osvojim jos 10 B3 al ces i dalje biti to sto jesi, kurton. Umesto da se ponasas dostojno za nekog ko je presao ovu igru ti se majmunises po forumu a i sire, verovatno.


Ne bih se spustao na tvoj nivo inteligencije, izvini.

Message deleted
This Post:
22
269554.254 in reply to 269554.251
Date: 7/10/2015 4:43:54 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
Jel imas dokaze?

Jednom prilikom dok smo razmenjivali mailove oko Zvezde u kosarci, si mi rekao da si trenirao za Zvezdu, pa sam te pitao za ime pomislivsi da sam mozda cuo za tebe, i ti si mi dao svoje ime: Nemanja Adasevic
Malo dalje u proslost ako odemo, za vreme EP u kosarci neko je okacio link na forumu za virtuelnog selektora, koji si igrao:
(http://s9.postimg.org/wa86evie7/image.png)
Nzm tacno koji od ova 4, ali svakako ti se tim zvao Beckhambg, tj. tada si vodio ovaj tim: (42798)
Jos nesto, stari Dr Jekyll ciji tim vodis je jednom prilikom napisao na forumu slicno kao i sad Matija, da napusta igricu, pa je par dana/nedelja posle toga taj tim ponovo krenuo da se loguje i posluje.A i sigurno je da jedan Beogradjanin ne bi svoj tim nazvao Sombor ;)
Sto se tice prijave, to moze neko drugi da uradi, da citiram jednog stranog GM-a: Srbija se u sirokom luku zaobilazi sto se tice svega, pa i citanja prijava.Sve zbog nekog naseg bivseg GM-a koji kako kazu, je bio najgori GM ikada.Ako nekog ne mrzi da smara na mail Kennija ili nekog EGM-a, neka to i uradi.

I zanima me, kako se preziva Matija ako nije tajna, i da li gresim ako mislim da se preziva Tomic?
Ja nemam razloga da krijem svoje ime, zovem se Vladan Bjelis, buraz je Ivan Bjelis, mnogi to znaju.

Dakle, apsolvirali smo ti si crtac dijagrama i sezonski radnik, to si barem sam priznao.

Uz sve to sam i student.

Kad si ti mene bilo sta zamolio?

(http://s8.postimg.org/6pqn601wl/image.png)
Poruka: (269554.230)

samo znam, poznajuci tebe, da nikada nisi bio minusu...

Bio sam vise puta u minusu, cak i od 700k u jednom trenutku.

Opet ti o B3, covece shvati da mnoge ne zanima to takmicenje.Igracu ga sigurno nekad i sluzice mi za isprobavanje taktika, tj. kao tebi privatna liga.Do prosle sezone nisam ni znao da se dobija kes za pobedu u tom takmicenju, toliko o mom znanju o B3...

Message deleted
This Post:
11
269554.256 in reply to 269554.254
Date: 7/11/2015 6:44:22 AM
Overall Posts Rated:
154154
Ala si ga ocetkao ovim poslednjim postom hahahaha :D BIG LIKE!

This Post:
00
269554.257 in reply to 269554.254
Date: 7/11/2015 7:17:19 AM
Overall Posts Rated:
740740
Ne znam cime planiras da se bavis u zivotu, ali mislim da privatni detektivi u Srbiji zude za jednim takvim covekom.

Neverovatno je sta ti cuvas na svom kompu ili kako god vec.

Pa ja ne znam sta sam ja juce napisao, a kamoli neko drugi i to ko zna od kada.

Advertisement