BuzzerBeater Forums

Hellas - III.12 > SEAZON **17**

SEAZON **17**

Set priority
Show messages by
This Post:
00
190794.25 in reply to 190794.24
Date: 8/29/2011 4:46:51 AM
Overall Posts Rated:
170170
Εχουμε και λεμε....
9 αγωνιστικες ολοκληρωμενες,5 ομαδες εχουν ξεχωρισει στα ψηλα,3 στους μεγαλους και 2 στους υπεροχους!
Στην μεση των ομιλων αρκετες ομαδες με 3 και 4 νικες με πιο εντυπωσιακη υπαρξη αυτη της δοξαρας που περιεργως βρισκεται τοσο χαμηλα αλλα φανταζομαι πως γινεται καποιος σχεδιασμος ή προπονηση στην συγκεκριμενη ομαδα!Στα χαμηλα ο φιλος σπαρταν δεν ειναι για εκει αλλα αγχωμενος μαλλον εχει υποπεσει σε λαθη διαχειρησης και εχει σκασει τα πολυ καλα παιχτακια του,θυσιασε καμια νικη (οσο δυσκολο κι αν ακουγεται) και φτιαξε ενθουσιασμο και καταστασεις γιατι θα εχεις προβλημα και δεν το αξιζεις!!εισαι για πολυ ψηλοτερα!!Σαντινιστας...γιατι κοουτς???γιατι φτανεις ως εκει??ο σχεδιασμος μπορει να γινει και σ αυτη την κατηγορια εχεις υλικο και κανονικα πρεπει να εχεις και λεφτα βοηθησε την ομαδα λιγο!!!νομιζω οτι προλαβαινεις!!
Πολυ καλος και επικινδυνος georginio απεδειξε με την νικη επι του ΑΘΕΝΣ ΣΕΛΤΙΚ οτι εχει πολυ καλη και αξιοπροσεχτη ομαδα...ηταν μια εκπληξη (ευχαριστη δεν το κρυβω) η νικη αυτη για μενα και μπορω να πω οτι θορηβηθηκαμε λιγακι στου Ζωγραφου!!!Σκινχεντ ομαδαρα λιγο παραπανω ασχολια απ τον κοουτς και θα πρωταγωνιστησει πιο πολυ (ενα τσακ στο σχεδιασμο χρειζομαστε)!Δεν εχω δει ακομα η enosis αλλα για να βρισκεται 1η κατι λεει νομιζω!!!
καλη συνεχεια σε ολους και ελπιζω να μην παρεξηγηθω μ αυτα τα σχολια!!!ειλικρινα δεν υπηρχε κακη βουληση!!!

This Post:
11
190794.26 in reply to 190794.25
Date: 8/29/2011 5:03:17 AM
Overall Posts Rated:
170170
10 η αγωνιστικη

santinistas - doxara xanarxomaste....νομιζω οτι ευκολα η δοξαρα θα καθαρισει το παιχνιδι μεγαλη διαφορα δυναμικοτητας!
olimpiakos zwgrafou - cuba celtics ....ειναι απο τα παιχνιδια που πρεπει να παιρνει ο ολυμπιακος αν θελει να επανελθει στην Α2
mazio bc - partoys oloys.....με μια διαφορα κοντα στους 15 ποντ θα περασει ο παρτους ολους εαν παιξουν με ιδια διαθεση οι ομαδες
kings age - Athens Celtics ....νομιζω οτι ο king δεν θα θυσιασει ενθουσιασμο στην προσπαθεια που κανει ειδικα απ την στιγμη που παιζει με μια απ τις καλυτερες ομαδες του ομιλου,οποτε αρκετα ευκολα αθενς!!
georginios aris - spartans team....ζορικο παιχνιδι,ειλικρινα σε περιπτωση λιγο καλυτερων αγ. καταστασεων ο σπαρταν θα ειχε τυχη,τωρα νομιζω οτι ο georginios μετα και την τελευταια νικη δεν θα αφησει τετοια παιχνιδια!
peristeri bc - iraklis bc.....πολυ ισσοροπια σ αυτο το ζευγαρι,θα δωσουμε ενα κλικ στην εδρα!!!
Skinheads bc - enosis.....ΧΑΜΟΣ αιμα και αμμος στο πιο καυτο ζευγαρι της αγωνιστικης φυσικα προβαδισμα στην ενωση αλλα μην ξεγραφετε τον σκιν!!!
Adames - NBA JAM....νομιζω οτι το εχει υπολογισμενο ο ΝΒΑ το παιχνιδι και θα το παρει,το χρειαζεται αλλωστε στην προσπαθεια που κανει!!!

This Post:
00
190794.27 in reply to 190794.26
Date: 8/29/2011 5:58:51 AM
Overall Posts Rated:
115115
Μια χαρά τα είπες....και οι προβλέψεις σουπερ.......!! τέτοια ποστ θελουμε παίδες...αντε να πάρει μπρος το φορουμ.

This Post:
00
190794.28 in reply to 190794.27
Date: 8/29/2011 7:58:17 AM
Overall Posts Rated:
531531
Μπράβο αδερφέ αυτο ακριβώς λείπει απο το φόρουμ
Κοιτά για τον δικό μου αγωνα όλα είναι ρευστα γιατί αν ο φίλος τον χτυπήσει θα έχει πρόβλημα με τις αγ καταστάσεις γιατί το σάββατο είχε παράταση και παίζει και κύπελλο
Εγώ όντως έχω πρόβλημα με τις καταστάσεις φέτος αλλα θα φτιάξουν σιγά σιγά
Νομίζω ότι σε όλα έχεις πέσει μέσα σε αυτά που είπες δείγμα ότι παρακολουθείς όλες τις ομάδες
Πράγματι η δοξαρα σοβαρά είναι ένα ερωτηματικό όχι μόνο για τοσυστημα που παίζει αλλα και για τα σκιλ των περιφερειακών του

Last edited by spartan at 8/29/2011 11:41:39 AM

This Post:
00
190794.29 in reply to 190794.28
Date: 8/29/2011 1:41:16 PM
Overall Posts Rated:
170170
φιλε σπαρταν μην αυταπατασαι,
ο georginio θα ερθει για να το παρει το παιχνιδι εχει ρεκορ 8-1 σιγουρα θα προτιμησει να παρει τη νικη στο πρωταθλημα παρα στο κυπελλο με οτι συνεπεια εχει αυτο στις αγωνιστικες του καταστασεις,μεταξυ μας αλλα παιχνιδια θα πρεπει να χτυπησεις εσυ,παρε ενθουσιασμο με υπομονη σ αυτο και χτυπα με ισαξιους μην ρισκαρεις πλεον,ειναι πολυ φιλικη η συμβουλη μου η υπομονη σ αυτο το το παιχνιδι ειναι συμμαχος!!!(τα χω περασει αυτα τα ανυπομονα για νικες και μεταγραφες)!!
Οντως παρακολουθω ολες τις ομαδες εκτος ελαχιστων περιπτωσεων γιατι ο μοναδικος μου στοχος ειναι η ανοδος οποτε ενα λαθος θα μπορουσε να αποβει μοιραιο,αλλωστε αν δεν καταφερουμε την ανοδο φετος η οικονομικη κατασταση της ομαδας μας θα ειναι κρισιμη...!!(βλεπε μισθους)
Το ασχημο ειναι οτι ο ομιλος ειναι περισσοτερο δυνατος απ οτι υπολογιζα οποτε τιποτα δεν ειναι δεδομενο!Υπαρχουν 2-3 ομαδες με ιδιες πιθανοτητες για ανοδο..οποτε πως να μην παρακολουθω!!!!

This Post:
00
190794.30 in reply to 190794.29
Date: 8/29/2011 2:41:54 PM
Skinheads bc
IV.9
Overall Posts Rated:
7070
εξαιρετικη αναλυση απο τον mister eddie johnson με βαση και λογικη σε οσα λεει,θα συμφωνησω απολυτα μαζι του,η απωλεια δυστυχως του βασικου μου SG για 2 εβδομαδες μου στοιχισε και ισως μου στοιχισει και στο παιχνιδι με την enosis,η ομαδα μου εχει δυναμωσει σε σχεση με περσι και βαση καποιων πλανων την επομενη σαιζον ισως καταφερω να διεκδικησω κατι παραπανω....ιδωμεν,πραγματικα ο georginio ειναι πολυ δυνατη ομαδα και δικαια βρισκεται στη 2 θεση αλλα δε νομιζω οτι εχουμε τυχη απεναντι στο ολυμπιακο ζωγραφου ο οποιος πραγματικα δεν εχει αντιπαλο,φιλε σπαρταν θεωρω οτι δε κινδυνευεις και θα σωθεις ανετα αρκρι να δωσεις βαση στους χρονους (οσο μπορεις φυσικα)

This Post:
00
190794.31 in reply to 190794.30
Date: 8/29/2011 2:50:49 PM
Skinheads bc
IV.9
Overall Posts Rated:
7070
θα ηθελα να σταθω στο φιλο santinistas ο οποιος καταστρωνει νεα πλανα για την ομαδα του με παιχτες πιτσιρικαδες και ορεξη, για μια ομαδα που θα πρωταγωνιστησει στο αμεσο μελλον,το κοστος ετσι οπως ειναι η βαθμολογια ισως ειναι ο υποβιβασμος αλλα ειμαι βεβαιος οτι θα επανελθει πιο δυνατος,θελω να του ευχηθω μεσω του φορουμ καλη επιτυχια σε οτι κανει και περιμενω να τον ξαναδω στα μεγαλα σαλονια με υπερηχητικη ομαδα.....

This Post:
00
190794.32 in reply to 190794.29
Date: 8/30/2011 12:29:09 PM
Overall Posts Rated:
531531
εχεις απολυτο δικιο δεν ειπα οτι θα χτυπουσα τον αγωνα οπως και δεν το εκανα απλα ειπα οτι ισως αφηνε ο αντιπαλος τον αγωνα,εγω στην θεση του παντως θα αφηνα τον αγωνα και το λεω τωρα που πλεον ο αγωνας εχει αρχισει και οντως κατεβασε κανονικα την ομαδα του και κερδιζει 20 ποντους.
τελικα περισσοτερο και απο τα σκιλ μετραει η αγων. κατασταση καθε παικτη .
πιστευω οτι εσυ δεν θα αντιμετωπισεις κανενα προβλημα για την ανοδο σου και εγω αν δεν φτιαξω τις αγ.καταστασεις των παικτων θα εχω σοβαρο προβλημα.

που ειναι οι αλλοι χρηστες να ακουσουμε τις αποψεις τους?

μεγαλο ρολο επισης παιζει και το βαθος στον παγκο που εχει η καθε ομαδα και εδω ειναι το δευτερο προβλημα μου πιστευω οτι θα το διωρθωσω αλλα εχω μελλον ακομα για αυτο ειναι η πρωτη μου χρονια στην τριτη κατηγορια και ειναι αναγνωριστικη θελω να πιστευω οτι αν καταφερω και μεινω του χρονου θα ειμαι επικυνδυνος αντιπαλος για ολους.


This Post:
11
190794.33 in reply to 190794.32
Date: 8/30/2011 1:47:15 PM
Overall Posts Rated:
170170
....πολυ καλα εκανες....
ηταν λογικο πως θα τον κηνυγουσε τον αγωνα σας για να μην παει στραφι η νικη που εκανε προχτες!!δεν μπορουσε να ρισκαρει!!η σημαντικοτερη ομως ηταν η δικη σου κινηση και σιγουρα θα παρεις καρπους απ αυτην!!
Ανεφερες 2 πολυ σημαντικα πραγματα οντως που κανουν την διαφορα αγωνιστικες καταστασεις που αφορουν το αγωνιστικο κομματι και βαθος που αφορα προγραμματισμο και οικονομια και φυσικα παιζει ρολο και στο αγωνιστικο κομματι,σιγα σιγα ομως μην βιαζεσαι θελει υπομονη και προπονηση (1 παιχτης μια θεση )

κατα τ αλλα....

ΒΟΜΒΕΣ ΜΕΓΑΤΟΝΩΝ ΕΣΚΑΣΑΝ
....και ενταξει για τον σκιν σας τα ελεγα,μην τον ξεγραφετε κτλ,ο king ομως ΤΙ ΕΚΑΝΕ ;
πηγε και αλλωσε την εδρα του αθενς????και μην μου λετε για διαθεσεις και τετοια,ηταν η εκπληξαρα και αποδειξη οτι ολοι μπορουν να κερδισουν ολους!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ KING AGE!!!πραγματικα σου βγαζω το καπελλο ηταν η μοναδικη νικη εδω και 10 αγωνιστικες που δεν περιμενα με τιποτα!!!
Για τον σκιν δεν λεω τιποτα γιατι εχει ομαδαρα....τελος!!!
μπραβο σε ολους τους απο δω μιας και καταφεραμε 6 νικες εκτος!!!

This Post:
11
190794.34 in reply to 190794.33
Date: 8/30/2011 2:08:08 PM
Overall Posts Rated:
531531
κοιτα πιστευω οτι ο αθενς εκανε ροτεισον δεν ειδα βεβαια ακομα την καρτελα αλλα εγω αυτο θα εκανα λογω του οτι ειχε την παραταση με τον τζεορτζινο
εκει στηριξα και την αποψη οτι λογικα ο τζεορτζινο θα κατεβαζε δευτερη ομαδα μαζι μου για να κρατησει καταστασεις οπως ο αθενς αφου και οι 2 εχουν και αγωνα κυπελλου .

τωρα ο κουμπα λογικα εχασε απο εσενα το περιμεναμε αλλωστε αλλα τον κυριακο δεν τον περιμενα να χασει νομιζα θα τα παιξει ολα για ολα γιατι θα ξεκολουσε με μια νικη μακρια απο μενα και τον κουμπα βεβαια αυτο βολευει εμενα αλλα εχει δρομο ακομα.

ο κινγκ οντως ηταν εκπληξη περιμενω και την καρτελα βεβαια

This Post:
11
190794.35 in reply to 190794.34
Date: 8/30/2011 2:24:35 PM
Overall Posts Rated:
115115
αλλα τον κυριακο δεν τον περιμενα να χασει νομιζα θα τα παιξει ολα για ολα γιατι θα ξεκολουσε με μια νικη μακρια απο μενα και τον κουμπα βεβαια αυτο βολευει εμενα αλλα εχει δρομο ακομα.


Λοιπόν παιδιά αμα σας πώ ότι ξέχασα να δώσω εντολές...και είχαν μεινει με κάτι παλιες......και όχι μόνο έχασα......αλλά πήραν και πολλά λεπτά οι παικτες:!!!!!!! αστα να πανε,........μου έτυχε μία δουλειά και έπρεπε να πάω.....και ξεχασα να δώσω εντολές!!!! φτου!!!! και το είχα το ματσάκι......
Συγχαρητήρια στου νικητές!!!!!!

spartan....δεν τελειώσαμε ακόμα εμεις οι δύο!!!! :):):)

Advertisement