BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek debaty

[NT] Wątek debaty (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: oskar4

This Post:
00
148681.252 in reply to 148681.163
Date: 7/2/2010 6:57:55 AM
Overall Posts Rated:
1010
Nie obrażam się bardzo jak jestem atakowany ale jednak jak ktoś wyskakuje bardzo ostro, to mam prawo do obrony. Ja nikogo nigdy nie atakowałem i odrobinę takiej dobrej woli bym sobie życzył.
Przez kilkanaście pierwszych ataków jestem w stanie przejść lekko ale nie będę się uśmiechać w nieskończoność.
Natomiast różnice zdań są wręcz wskazane, jednak można to robić w kulturalny sposób i nie wszyscy potrafią.
Faktycznie, kilka zgrzytów się pojawiło, i ostro mnie one zniechęciły do BB.
Pierwszy raz taka sytuacja się pojawiła dawno temu, gdy napisałem do Al_Saida, że uważam, że nasi kadrowicze powinni mocniej trenować obronę. To jeszcze było w czasach gdy królowała opinia, że jest drastyczna przewaga nad atakiem. Odpisał mi wtedy, że o wiele lepiej skupić się na skillach ofensywnych, pozostaliśmy w różnicy zdań, ale wszystko odbyło się kulturalnie.
Jednak w tej chwili większość, jak nie wszyscy zaczynają ustawiać skład od obrony. Tak wiec wyszło na moje.
Poważny zgrzyt się pojawił natomiast później przy okazji omawiania tempa. To było w czasie, gdy wiele osób uważało, że szybsza taktyka to więcej akcji tylko dla siebie (nie przyjmując do wiadomości, że rywal wtedy też ma ich więcej). Odważyłem się powiedzieć, że wolne taktyki są warte uwagi. Al_Said odpowiedział, że w ogóle nie mają sensu, ale różnica zdań nie jest istotna, istotna reakcja, która była skandaliczna. Zostałem nazwany szkodnikiem, który szkodzi innym userom. Nie było żadnej rozmowy na argumenty tylko jakieś takie wycieczki..
Ja wtedy prawie w ogóle nie udzielałem się na forum ale z pobieżnie zdobytych informacji dotarło do mnie, że w ogóle jakaś dziwna atmosfera wtedy była na forum, jakieś podziały my/oni, starzy/nowi - nie mam pojęcia, ale chyba oberwałem rykoszetem.
Parę dni temu ktoś na forum napisał, że w PLK częściej grają wolno niż szybko... Nie wiem na ile to prawda, bo tego nie sprawdzałem i czy dotyczy wybranych zespołów i czy może tylko w jednym tygodniu się tak zdarzyło. Ale jednak wychodzi na to, że podejście do tempa też się zmieniło.
Identyczna sytuacja była też przy okazji odwróconych. Ale tutaj muszę przyznać, że choć większość osób jest sceptycznie do tego nastawiona, to potrafiła jednak kulturalnie przestawiać inne zdanie. Szanuję to i nie mam pretensji. A zamieszanie się zrobiło z powodu kilku osób, które w niekulturalny sposób zareagowało. Ale one ostatnio rzadziej lub w ogóle nie pojawiają się na forum.
No i jeszcze sprawa gdy pokazałem swoją Moc przy poprzednim drafcie ;-) Traktuję to sytuację z przymróżeniem oka, jednak kilka osób pojechało ostro bandzie zarzucając mi łamanie reguł, co jest przecież na forum zabronione. Nie pochwalam ale nie chowam urazy.
Oczywiście z Mocy bedę korzystał kiedy tylko będę miał ochotę ;-)


Ja wiem, czy to można traktować z przymrużeniem? Wydaje mi się, że to jest raczej poważne...

This Post:
00
148681.253 in reply to 148681.252
Date: 7/2/2010 8:54:27 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
(148680.14)

nie no tu chyba nie chodzi tylko o ilosc glosow to nie "www.nasza-gmina.pl" ;)

This Post:
00
148681.254 in reply to 148681.253
Date: 7/2/2010 1:05:43 PM
Overall Posts Rated:
3737
Sam gram w BB już 7 sezon i miałbym wielkie opory przed kandydowaniem, tu trzeba mieć na prawdę pojęcie co się robi, mam jednakowoż nadzieję, że takich kandydatur jaką przedstawiłeś przed chwilą nikt nie bierze na poważnie. A wątek debaty totalnie nam się rozjechał. :P

This Post:
00
148681.255 in reply to 148681.254
Date: 7/3/2010 8:55:34 AM
Overall Posts Rated:
179179
Wybory selekcjonera BB, stają się coraz poważniejszą sprawą;), takiej oto treści wiadomośc znalazłem na swojej skrzynce:

Cześć. Mam prośbę od mojego znajomego, który kandyduje w wyborach na trenera do lat 21, żebyś oddał na niego głos. Za oddany wybór obiecuje, że obowiązkowo powoła twojego gracza do tej kadry oraz albo jak wolisz lub powoła Ciebie do skauta reprezentacji. Jest to gracz, który buduje mądrze zespół, który głownie opiera się na zawodnikach młodych ale ambitnych. Może i nie jest z wysokiej ligi, ale ma pomysł na dobrą drużynę
Potrzebne Dane :
nick : arsenalbartek
Drużyna : Czarni Staszica Gorzów Wlkp
Z góry wielkie dzięki. Pozdro ;D


Plusem jest niewątpliwie to, że kandydat i jego klakierzy zdali sobie sprawę, że na NT szans nie mają, zatem walczą już o stanowisko selekcjonera U21;)). Vinnie drżyj:)

From: pawfer

This Post:
00
148681.256 in reply to 148681.255
Date: 7/3/2010 9:26:19 AM
Overall Posts Rated:
99
Wybory selekcjonera BB, stają się coraz poważniejszą sprawą;), takiej oto treści wiadomośc znalazłem na swojej skrzynce:

Cześć. Mam prośbę od mojego znajomego, który kandyduje w wyborach na trenera do lat 21, żebyś oddał na niego głos. Za oddany wybór obiecuje, że obowiązkowo powoła twojego gracza do tej kadry oraz albo jak wolisz lub powoła Ciebie do skauta reprezentacji. Jest to gracz, który buduje mądrze zespół, który głownie opiera się na zawodnikach młodych ale ambitnych. Może i nie jest z wysokiej ligi, ale ma pomysł na dobrą drużynę
Potrzebne Dane :
nick : arsenalbartek
Drużyna : Czarni Staszica Gorzów Wlkp
Z góry wielkie dzięki. Pozdro ;D


Plusem jest niewątpliwie to, że kandydat i jego klakierzy zdali sobie sprawę, że na NT szans nie mają, zatem walczą już o stanowisko selekcjonera U21;)). Vinnie drżyj:)


No to się uśmiałem!!!

This Post:
00
148681.258 in reply to 148681.255
Date: 7/3/2010 10:29:30 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
O kur..cze ;)
Nie wiem czy w tej sytuacji powoływać kadrę ;)

This Post:
00
148681.259 in reply to 148681.258
Date: 7/3/2010 12:24:13 PM
Overall Posts Rated:
2020
Do mnie nikt takiej wiadomości nie napisał, bo może bym miał kogoś w kadrze wcześniej niż myślę :D :D :D

From: Maj00

This Post:
00
148681.260 in reply to 148681.259
Date: 7/3/2010 2:35:38 PM
Overall Posts Rated:
00
ja się zgłoszę za kilka lat ... za sezon spróbuje się wbić na trenera jakiejś "egzotycznej" reprezentacji.... co myślicie o U-21 Barbadosu?? xD

This Post:
00
148681.261 in reply to 148681.255
Date: 7/3/2010 2:51:33 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Za oddany wybór obiecuje, że obowiązkowo powoła twojego gracza do tej kadry oraz albo jak wolisz lub powoła Ciebie do skauta reprezentacji. Jest to gracz, który buduje mądrze zespół, który głownie opiera się na zawodnikach młodych ale ambitnych. Może i nie jest z wysokiej ligi, ale ma pomysł na dobrą drużynę


no bez wątpienia ma pomysł
tylko czy mądrze chce budować drużynę i czy będzie ona dobra?
mam nadzieje ze nie naobiecywał managerom z 5 lig ze powoła ich zawodników bo może być krucho z reprezentacją


Last edited by darkonza at 7/3/2010 2:55:12 PM

This Post:
00
148681.262 in reply to 148681.261
Date: 7/3/2010 3:03:21 PM
Bobry Highflyers
II.1
Overall Posts Rated:
7373
Ale id**ta, skąd wie kto na niego głosował?

Advertisement