BuzzerBeater Forums

Βοήθεια – Ελληνικά > ΘΕΜΑ

ΘΕΜΑ

Set priority
Show messages by
This Post:
00
106827.26 in reply to 106827.18
Date: 8/26/2009 9:55:44 AM
Overall Posts Rated:
1010
se euxaristo file mou epitelous kapoios pou katalavainei ti prospatho na kano!den eida prin tin apantisi sou!

This Post:
00
106827.27 in reply to 106827.23
Date: 8/26/2009 9:56:28 AM
Overall Posts Rated:
77
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ,

Ξεκινήσαμε ένα σοβαρό θέμα με τον GoldenJax και θέλαμε απάντηση απο άτομα που να παίζουν καιρό το παιχνίδι. Θέλουμε και εμείς να φτιάξουμε σοβαρές ομάδες, γιατί μας αρέσει και απολαμβάνουμε το παιχνίδι. Εκεί μπήκε ο Τάκης και άρχισε να μας λέει αυτά που μας λέει τόση ώρα με απειλές και εκφοβισμούς. Άν είδες, έχω γράψει και προτείνει και γώ κάποιες αλλαγές (σωστές ή λάθος σεβαστές πάντως) σε εκείνο το λίνκ. Μετά απαντήσαμε, διότι ο τρόπος του Τάκη ήταν για μένα απαράδεκτος. Τρόπος παντογνώστη. Άν ήταν παντογνώστης σίγουρα η ομάδα του, θα ήταν ψηλότερα. Είναι και αυτός ένας τρόπος να δείς άν κάποιος ξέρει ή όχι το παιχνίδι. Σταματάω εδώ, διότι δεν υπάρχει λόγος και δεν πήρα και καμιά απάντηση. Τελικά και σύ μάλλον για να την πείς σε μας μπήκες. Δεν πειράζει. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην ομάδα σου.

ΦΙΛΙΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΗΣ

This Post:
00
106827.28 in reply to 106827.27
Date: 8/26/2009 9:58:45 AM
Overall Posts Rated:
1010
pezo 1-1,5 xrono to paixnidi as mas pei o nikos 64 xaxaxa!
den apilisa kanena den ekfovisa kanane den ekana tpt alla opos eipa parermineis tis fraseis mou opos eipa oloi eimaste isoi kaneis den einai anoteros apo allon OLOI EIMASTE ISOI!

This Post:
00
106827.29 in reply to 106827.25
Date: 8/26/2009 10:04:19 AM
xorafa-4-
III.1
Overall Posts Rated:
9797
Καταρχήν δεν θέλω να κάνω τον δικηγόρο αλλά έχοντας την θέση του Εθνικού προπονητή κ βλέποντας ότι υπάρχει σεβασμός των απόψεων μου θέλω να πω τα εξής:
Λοιπόν εγώ προσωπικά κατέθεσα την άποψη μου για το θέμα που έθεσαν τα παιδιά ,το ότι πρέπει να το γράψουν σε άλλο θέμα είναι γνωστό(έχει καταντήση κουραστικό το φόρουμ από την άποψη πρέπει το κάθε ένα να είναι στην θέση του)είναι χειρότερο για τους νέους χρήστες.
Το καλύτερο θα ήταν να διαβάζει κάποιος σ το φόρουμ στην από την αρχή π.χ το θέμα σχετικά με απορείες νέων χρηστών:αν τα έχουμε όλα μαζεμένα ο νέος χρήστης θα αφιερώση 1 ώρα το πολύ να μάθει τους κανόνες του παιχνιδιού μία να διαβάσει τα θέματα κ θα μείνουν οι λεπτομέρειες κ ο δικός του τρόπος διαχείρησης της ομάδας του.
Αυτή την στιγμή ίσως ένας έμπειρος χρήστης μπορεί να μαζέψει κάποια θέματα σχετικά με προπονήσεις-πλει οφ-ομάδες μποτ-δύναμη έδρας κ.α να τα βάλουμε στο θέμα τι πρέπει να διαβάσει ένας νέος χρήστης.Ολα δεν τα λένε οι κανόνες κ αυτό ειναι κουραστικό που λέμε κάποιες φορές.Αν βρω χρόνο ίσως το κάνω εγώ.
Τέλος ο τάκης θέλει να βλέπει κ αυτός μία οργάνωση αλλά χάνει το δίκαιο του όπως εκφράζει την άποψη του.
Ας αφήσουμε το θέμα προσωπικά ας συνεχίσετε τις απόψεις σας γι αυτό που αρχίσατε κ αν κάποιος κάνει αυτά που είπα θα κλέισουν πολλά θέματα ώστε να είναι καλύτερο για όλους μας.
Μην ξεχνάτε παιχνίδι ΕΙΝΑΙ.

Last edited by kavala44 at 8/26/2009 10:06:07 AM

This Post:
00
106827.30 in reply to 106827.27
Date: 8/26/2009 10:05:21 AM
Overall Posts Rated:
7676
δεν θελω να το συνεχιζω απλα δεν φανηκε καλα απο μερους σας..δεν υποστηριξα τον τακι στον τροπο του οπως θα ειδες,ισα ισα,στην προθεση τον υποστηριξα..και δεν σας την ειπα,γι αυτο και μονο σου απανταω για να το καταλαβεις.καλοπροαιρετα μιλαω...ευχαριστω για την ευχη φιλε μου.και σε σενα το ιδιο ευχομαι.μακαρι να τα πουμε στην 3η κατηγορια

This Post:
00
106827.31 in reply to 106827.26
Date: 8/26/2009 10:07:56 AM
Overall Posts Rated:
7676
απλα φιλε μου τακι καμια φορα ο τροπος σου δεν ειναι ο καλυτερος..προφανως δεν σου ειχαν φερθει καλυτερα οταν ησουν καινουργιος στο παιχνιδι αλλα δεν ειναι και το καλυτερο να διαιωνιζουμε μια κατασταση που και σε μας δεν αρεσε..παιχνιδι ειναι και η ευγενεια δεν βλαπτει,ποσο μαλλον αν σκοπευεις να γινεις και GM..αποψη μου παντα ε

This Post:
00
106827.32 in reply to 106827.31
Date: 8/26/2009 10:12:17 AM
Overall Posts Rated:
1010
ok exeis dikio iso kai ego to paratravixa ligo alla xereis giati to kano giati auto einai to euxaristo tous oxi ton paidion edo ton perrisoteron sta forums auto einai to euxaristo pou ego pao na ftiaxo ta pragmata kai na simazepso tin katastasi!

This Post:
00
106827.33 in reply to 106827.32
Date: 8/26/2009 10:15:54 AM
Overall Posts Rated:
7676
το "προβλημα" ειναι οτι επειδη δεν εχεις καποιον τιτλο τους κακοφαινεται..σαν να τους απειλει καποιος μικροτερος.πιο απειρος κλπ.και μενα ισως να μου κακοφαινοταν.Ετσι αναγκαστικα πρεπει να μιλας λιγο καλυτερα για να μην χαλαμε και την ζαχαρενια μας,οχι τπτ αλλο..ολα κομπλε ειναι αλλωστε

Message deleted
This Post:
00
106827.35 in reply to 106827.32
Date: 8/26/2009 10:18:59 AM
Overall Posts Rated:
77
file takh,to thema elikse se parakalw,arxisa na sixenomai to paixnidi pou paizw me ola afta,ki emeis mporei na kaname kapoio lathos,ki esy mporei na ekanes,toulaxiston twra hrema,apla kai omorfa,giati paraeinai kourastiko,egw apla ithela na thesw ena thema,pou simbainei sto diko mou omilo,kai ithela na akousw apopseis,kai esy mou esteiles to link,legontas,afta allou,oxi opou mas kapnisei..,emena de mou kapnise,kai sto katw katw,ligoi mpenoun ekei pou mou esteiles,ligoi ennow epeidh h perissoteroi de to xeroun.loipon to thema as einai liksan kai oloi kala na eimaste kai na exoume epityxies gia tis omades mas.an kapoios tha ithele na apanthsei sto thema pou eixa anaferei arxika,tha ithela na akousw thn apopsh tou,alliws sas parakalw mh sinexizoume tis grinies kai tous tsakwmous,thewrhste to liksan.

This Post:
00
106827.36 in reply to 106827.35
Date: 8/26/2009 10:21:50 AM
Overall Posts Rated:
3535
Οι GM’s δεν λείπουν είναι εδώ όλο το καλοκαίρι και σας παρακολουθούν. τόσο εγώ όσο και ο GM-Macedonian δεν θέλουμε να κλείνουμε θέματα, ακόμα και αν ανοίγουν σε λάθος σημείο και με θέμα που υπάρχει ήδη. αφήνουμε να εξελίσσετε η κουβέντα. Επίσης δεν έχουμε επιβάλλει ποτέ την ποινή της αποβολής από τα forum ούτε για δευτερόλεπτο σε κανέναν. Δεν σας κρύβω ότι τις τελευταίες μέρες κάποιοι με έχουν φτάσει στο όριο να τους αποβάλλω .Δεν το λέω αυτό σαν απειλή μην παρεξηγηθώ και εγώ στο τέλος, αλλά κάποιοι κάνουν τα αδύνατα δυνατά να προκαλέσουν και κάποιοι κάνουν την τρίχα τριχία για τσακωμό. Θα παρακαλέσω πριν συνεχίσετε να γράφετε να διαβάσετε αυτό πρώτα (68577.1) και θα καταλάβετε ότι όλοι μας έχουμε κάνει τουλάχιστον 2-3 πράγματα που δεν επιτρέπονται.
Σας παρακαλώ μην με αναγκάσετε να επανέλθω.

Advertisement